Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Promjena termina drugog kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:54 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Promjena termina drugog kolokvija Citirajte i odgovorite

Drugi kolokvij je prebačen na utorak 15.1.2013. u 12 sati!
Drugi kolokvij je prebačen na utorak 15.1.2013. u 12 sati!



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?


Zadnja promjena: GauSs_; 10:53 sri, 6. 3. 2013; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 16:17 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radi [url=http://www.zet.hr/vijesti/novosti.aspx]ovog[/url], možda i sutra nije dobar termin ...
Kao i radi [url=http://www.meteo-info.hr/grad/zagreb]ovog[/url].

Samo bacam ideje :wink: :idea:
Radi ovog, možda i sutra nije dobar termin ...
Kao i radi ovog.

Samo bacam ideje Wink Idea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:37 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li moguće da kolokvij počne u 13.00 umjesto 12.00, usput nije mi jasno zašto se kolokvij odgađa, ja sam sad na faxu a vidim i neki drugi u čemu je problem?
Je li moguće da kolokvij počne u 13.00 umjesto 12.00, usput nije mi jasno zašto se kolokvij odgađa, ja sam sad na faxu a vidim i neki drugi u čemu je problem?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:53 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osim toga valjda postoji razlog zašto kolokvij u principu počinje u 18.00 budući da se radi o kolegiju koji uključuje nekoliko smjerova, ponavljam je li moguće da kolokvij počme u 13.00 umjesto u 12.00
Osim toga valjda postoji razlog zašto kolokvij u principu počinje u 18.00 budući da se radi o kolegiju koji uključuje nekoliko smjerova, ponavljam je li moguće da kolokvij počme u 13.00 umjesto u 12.00


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:57 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Je li moguće da kolokvij počne u 13.00 umjesto 12.00, usput nije mi jasno zašto se kolokvij odgađa, ja sam sad na faxu a vidim i neki drugi u čemu je problem?[/quote]

Ajde molim te pogledaj van kroz prozor, pogledaj linkove koje je decko stavio i ne postavljaj pitanja na koje znaš odgovore. Ako su se dva busa danas sudarila zbog uvjeta na cesti, ako je pola linija obustavljeno, ako je vani vise od pola metra snijega, nemoj pitat u cemu je problem jer nije način provesti tri sata na cesti prije pisanja kolokvija..ne žive svi u centru grada i nekima je zaista put zakrčen do te mjere da ne mogu van iz kuće..
Anonymous (napisa):
Je li moguće da kolokvij počne u 13.00 umjesto 12.00, usput nije mi jasno zašto se kolokvij odgađa, ja sam sad na faxu a vidim i neki drugi u čemu je problem?


Ajde molim te pogledaj van kroz prozor, pogledaj linkove koje je decko stavio i ne postavljaj pitanja na koje znaš odgovore. Ako su se dva busa danas sudarila zbog uvjeta na cesti, ako je pola linija obustavljeno, ako je vani vise od pola metra snijega, nemoj pitat u cemu je problem jer nije način provesti tri sata na cesti prije pisanja kolokvija..ne žive svi u centru grada i nekima je zaista put zakrčen do te mjere da ne mogu van iz kuće..


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:00 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda zahtijevam da kolokvij počme u 13.00
Onda zahtijevam da kolokvij počme u 13.00


[Vrh]
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 17:05 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Onda zahtijevam da kolokvij počme u 13.00[/quote]

i sam sam od onih koji su bili voljni doć danas (a došao sam na onaj kobni praktični u subotu snježnu) pa nemoj shvatit ovo kao atak na sebe:
umjesto da zahtjevaš, mislim da bi bilo produktivnije da asistentu pošalješ mail s razlogom i također mislim da ako je razlog opravdan da će se isti uvažiti.

EDIT: zakasnio sam :)
Anonymous (napisa):
Onda zahtijevam da kolokvij počme u 13.00


i sam sam od onih koji su bili voljni doć danas (a došao sam na onaj kobni praktični u subotu snježnu) pa nemoj shvatit ovo kao atak na sebe:
umjesto da zahtjevaš, mislim da bi bilo produktivnije da asistentu pošalješ mail s razlogom i također mislim da ako je razlog opravdan da će se isti uvažiti.

EDIT: zakasnio sam Smile



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 17:14 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra ce se odrzati kolokvij u 12:00.

Za sve koji ne budu dosli, organizirat ce se dodatni kolokvij krajem sljedeceg tjedna. Medjutim, da biste opravdali nedolazak sutra, morat cete imati sluzbenu potvrdu o nemogucnosti dolaska od strane prijevoznika. Opravdanje nece vrijediti za izostanak buseva na dionici Kaptol-faks. Smatra se da mozete sami pjeske doci od trga do faksa ili uci u tramvaj broj 14 i izaci na gupcevoj zvijedi od koje je fakultet udaljen 10 min pjeske.

Sutrasnji ce kolokvij biti znatno laksi od ovog sljedeci tjedan!

Popravni je pomaknut na cetvrtak 31.1. u 18 sati.
Sutra ce se odrzati kolokvij u 12:00.

Za sve koji ne budu dosli, organizirat ce se dodatni kolokvij krajem sljedeceg tjedna. Medjutim, da biste opravdali nedolazak sutra, morat cete imati sluzbenu potvrdu o nemogucnosti dolaska od strane prijevoznika. Opravdanje nece vrijediti za izostanak buseva na dionici Kaptol-faks. Smatra se da mozete sami pjeske doci od trga do faksa ili uci u tramvaj broj 14 i izaci na gupcevoj zvijedi od koje je fakultet udaljen 10 min pjeske.

Sutrasnji ce kolokvij biti znatno laksi od ovog sljedeci tjedan!

Popravni je pomaknut na cetvrtak 31.1. u 18 sati.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ankovacic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2009. (19:28:17)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 18:58 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajmo ljudi, pa nije kraj svijeta ak je pao snijeg pogledajte ovo:

http://www.google.hr/imgres?hl=en&client=firefox-a&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:hr:official&biw=1920&bih=883&tbm=isch&tbnid=jZtohVkQdDPJPM:&imgrefurl=http://1funny.com/japan-snow-roadway/&docid=t_N3e81adwx73M&imgurl=http://1funny.com/wp-content/uploads/2011/03/japan-snow-road.jpg&w=500&h=667&ei=HEf0UOyKAoTk4QSYsYD4BA&zoom=1&iact=rc&dur=495&sig=112766924321705688001&page=1&tbnh=142&tbnw=108&start=0&ndsp=48&ved=1t:429,r:7,s:0,i:153&tx=29&ty=43

Ak Japanci mogu pa možemo i mi, neće nam pasti kruna s glave :D
Ajmo ljudi, pa nije kraj svijeta ak je pao snijeg pogledajte ovo:

http://www.google.hr/imgres?hl=en&client=firefox-a&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:hr:official&biw=1920&bih=883&tbm=isch&tbnid=jZtohVkQdDPJPM:&imgrefurl=http://1funny.com/japan-snow-roadway/&docid=t_N3e81adwx73M&imgurl=http://1funny.com/wp-content/uploads/2011/03/japan-snow-road.jpg&w=500&h=667&ei=HEf0UOyKAoTk4QSYsYD4BA&zoom=1&iact=rc&dur=495&sig=112766924321705688001&page=1&tbnh=142&tbnw=108&start=0&ndsp=48&ved=1t:429,r:7,s:0,i:153&tx=29&ty=43

Ak Japanci mogu pa možemo i mi, neće nam pasti kruna s glave Very Happy



_________________
“Youth ages, immaturity is outgrown, ignorance can be educated, and drunkenness sobered, but stupid lasts forever.” Aristophanes
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bixodococo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (20:26:24)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 21:34 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve fer inaf, ali zašto ovo:
[quote="GauSs_"]
Sutrasnji ce kolokvij biti znatno laksi od ovog sljedeci tjedan!
[/quote]

Istina, bit će više vremena za "steći prednost" dodatnim učenjem, ali isto tako mnogi imaju što raditi za idući tjedan.

Moj skromni prijedlog je onda jednostavno pomaknuti kolokvij za idući tjedan (znam da bi moglo ispasti da navijam za ovo pošto možebitno ne znam dovoljno) svima.

edit: bez onog zadnjeg "za", previše strši... :roll:

[size=9][color=#999999]Added after 32 minutes:[/color][/size]

Eh da, sad se sjetih (gnjaviti)... Što znači nemogućnost dolaska?

Osobno primjerice u normalnim okolnostima radi putovanja vlakom krećem (za jadan put od 37km) barem 3 sata ranije pošto vlak jednostavno zna krepati, no uglavnom se da i u tom slučaju stići na vrijeme.

Ako to sutra ne upali, uvijek ostaje pitanje bih li bio stigao da sam krenuo na liniju prije te koja je zastala, a odgovor je potvrdan ukoliko je vlak prije stigao, što znači da je mogućnost dolaska postojala.

Drugim riječima, hipotetski, koliko rano valja krenuti da mi se prihvati potvrda? :?
Sve fer inaf, ali zašto ovo:
GauSs_ (napisa):

Sutrasnji ce kolokvij biti znatno laksi od ovog sljedeci tjedan!


Istina, bit će više vremena za "steći prednost" dodatnim učenjem, ali isto tako mnogi imaju što raditi za idući tjedan.

Moj skromni prijedlog je onda jednostavno pomaknuti kolokvij za idući tjedan (znam da bi moglo ispasti da navijam za ovo pošto možebitno ne znam dovoljno) svima.

edit: bez onog zadnjeg "za", previše strši... Rolling Eyes

Added after 32 minutes:

Eh da, sad se sjetih (gnjaviti)... Što znači nemogućnost dolaska?

Osobno primjerice u normalnim okolnostima radi putovanja vlakom krećem (za jadan put od 37km) barem 3 sata ranije pošto vlak jednostavno zna krepati, no uglavnom se da i u tom slučaju stići na vrijeme.

Ako to sutra ne upali, uvijek ostaje pitanje bih li bio stigao da sam krenuo na liniju prije te koja je zastala, a odgovor je potvrdan ukoliko je vlak prije stigao, što znači da je mogućnost dolaska postojala.

Drugim riječima, hipotetski, koliko rano valja krenuti da mi se prihvati potvrda? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 8:10 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel može kakva potvrda da će se održati kolokvij, s obzirom na obavjest:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zimska-sluzba-cijelu-noc-na-ulicama-tramvajski-promet-u-centru-zagreba-i-dalje-u-potpunom-kolapsu/657116.aspx

Nije bed, doći ću ja, samo moram krenut sat vremena ranije nego inače, pa zato pitam, da se ne bi pojavila obavijest u pola 11 da se ipak odgađa...
8)
Jel može kakva potvrda da će se održati kolokvij, s obzirom na obavjest:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zimska-sluzba-cijelu-noc-na-ulicama-tramvajski-promet-u-centru-zagreba-i-dalje-u-potpunom-kolapsu/657116.aspx

Nije bed, doći ću ja, samo moram krenut sat vremena ranije nego inače, pa zato pitam, da se ne bi pojavila obavijest u pola 11 da se ipak odgađa...
Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 9:13 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]Jel može kakva potvrda da će se održati kolokvij, s obzirom na obavjest:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zimska-sluzba-cijelu-noc-na-ulicama-tramvajski-promet-u-centru-zagreba-i-dalje-u-potpunom-kolapsu/657116.aspx

Nije bed, doći ću ja, samo moram krenut sat vremena ranije nego inače, pa zato pitam, da se ne bi pojavila obavijest u pola 11 da se ipak odgađa...
8)[/quote]

kolokvij ce se odrzati.
kkarlo (napisa):
Jel može kakva potvrda da će se održati kolokvij, s obzirom na obavjest:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zimska-sluzba-cijelu-noc-na-ulicama-tramvajski-promet-u-centru-zagreba-i-dalje-u-potpunom-kolapsu/657116.aspx

Nije bed, doći ću ja, samo moram krenut sat vremena ranije nego inače, pa zato pitam, da se ne bi pojavila obavijest u pola 11 da se ipak odgađa...
Cool


kolokvij ce se odrzati.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
true.false
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2011. (17:37:39)
Postovi: (28)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 16:50 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

The purpose of građa is to end
:gloom:
The purpose of građa is to end
Malo sam lose volje...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
linus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2011. (16:59:13)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: subnet mask

PostPostano: 19:39 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me dal se u bodove za prolaz pribrajaju i bodovi iz prakticnog ili se oni dodaju na 45+ za visu ocjenu?
zanima me dal se u bodove za prolaz pribrajaju i bodovi iz prakticnog ili se oni dodaju na 45+ za visu ocjenu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 19:58 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="linus"]zanima me dal se u bodove za prolaz pribrajaju i bodovi iz prakticnog ili se oni dodaju na 45+ za visu ocjenu?[/quote]
Zašto se ne bi zbrajali?
Pa to bi značilo da je potrebno skupiti 45 od 80 za prolaz? Ne, to ne može biti slučaj...
Sigurno se zbrajaju.

I da se ne zbrajaju u pravilima bi pisalo da je potrebno skupiti 45 na kolokvijima. :wink:
linus (napisa):
zanima me dal se u bodove za prolaz pribrajaju i bodovi iz prakticnog ili se oni dodaju na 45+ za visu ocjenu?

Zašto se ne bi zbrajali?
Pa to bi značilo da je potrebno skupiti 45 od 80 za prolaz? Ne, to ne može biti slučaj...
Sigurno se zbrajaju.

I da se ne zbrajaju u pravilima bi pisalo da je potrebno skupiti 45 na kolokvijima. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
linus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2011. (16:59:13)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: subnet mask

PostPostano: 20:15 uto, 15. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

tnx, to jedino ima smisla al ipak provjeravam jer nije tako na nekim drugim kolegijima
tnx, to jedino ima smisla al ipak provjeravam jer nije tako na nekim drugim kolegijima


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:17 pet, 18. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna mozda netko kad ce bit nadoknada 2. kolokvija za one koji nisu mogli doc u utorak?
Zna mozda netko kad ce bit nadoknada 2. kolokvija za one koji nisu mogli doc u utorak?


[Vrh]
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 17:58 pet, 18. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zna mozda netko kad ce bit nadoknada 2. kolokvija za one koji nisu mogli doc u utorak?[/quote]

u petak 25.1. u 16 sati
Anonymous (napisa):
Zna mozda netko kad ce bit nadoknada 2. kolokvija za one koji nisu mogli doc u utorak?


u petak 25.1. u 16 sati



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan