Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature EM2 2012./2013.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jeja93
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2012. (08:28:19)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 14:30 ned, 17. 2. 2013    Naslov: Demonstrature EM2 2012./2013. Citirajte i odgovorite

Držat ću demonstrature iz EM2 utorkom od 16 do 18 sati.
Najava mailom (ili bilo kako drugačije) je obavezna, na mail gabriela.clara.racz AT gmail.com, bilo bi dobro da kazete sto vas tocno muci :).
Znam da ne odgovara svim grupama ovaj termin, ali oni koji su na predavanju do 5, mogu nam se priduziti naknadno, spustit cu se opet do oglasne ploce i pokupiti vas. U tom slucaju vas molim da mi u mailu napisete i da li planirate doci na vrijeme ili kasnije.

Čekam vas kod oglasne ploče do 16:15, a onda tražimo slobodnu učionicu.

Vidimo se!

Gabriela Clara Racz
Držat ću demonstrature iz EM2 utorkom od 16 do 18 sati.
Najava mailom (ili bilo kako drugačije) je obavezna, na mail gabriela.clara.racz AT gmail.com, bilo bi dobro da kazete sto vas tocno muci Smile.
Znam da ne odgovara svim grupama ovaj termin, ali oni koji su na predavanju do 5, mogu nam se priduziti naknadno, spustit cu se opet do oglasne ploce i pokupiti vas. U tom slucaju vas molim da mi u mailu napisete i da li planirate doci na vrijeme ili kasnije.

Čekam vas kod oglasne ploče do 16:15, a onda tražimo slobodnu učionicu.

Vidimo se!

Gabriela Clara Racz




Zadnja promjena: Jeja93; 11:13 čet, 10. 10. 2013; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 14:55 ned, 17. 2. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz EM2 odražavat će se u istom terminu kao i one iz EM1, dakle [b]četvrtkom od 14 do 16 sati[/b].
Ukoliko mislite doći, obavezno mi se javite mailom na lvalidz@student.math.hr barem par sati prije
(bilo bi poželjno dan prije, kako bi demonstrature bile učinkovitije, ali nije problem ako zaboravite).
Na navedeni mail slobodno šaljite i pitanja i zadatke vezane uz gradivo, a ako vam službeni termin demonstratura ne odgovara,
možemo se dogovoriti i za neki drugi.

Mjesto sastanka je kod oglasne ploče do 14:15, a zatim tražimo slobodnu učionicu u nadi da takva postoji.
Vidimo se! :sreca:

Lucija Validžić
Demonstrature iz EM2 odražavat će se u istom terminu kao i one iz EM1, dakle četvrtkom od 14 do 16 sati.
Ukoliko mislite doći, obavezno mi se javite mailom na lvalidz@student.math.hr barem par sati prije
(bilo bi poželjno dan prije, kako bi demonstrature bile učinkovitije, ali nije problem ako zaboravite).
Na navedeni mail slobodno šaljite i pitanja i zadatke vezane uz gradivo, a ako vam službeni termin demonstratura ne odgovara,
možemo se dogovoriti i za neki drugi.

Mjesto sastanka je kod oglasne ploče do 14:15, a zatim tražimo slobodnu učionicu u nadi da takva postoji.
Vidimo se! Trcim u krug od srece!

Lucija Validžić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 9:25 uto, 19. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature se ovaj tjedan održavaju normalno, no umjesto sljedećeg četvrtka (28.3.), održat će se u srijedu 27.3. od 14 do 16h.

Također, nudim još jedan termin u srijedu ili četvrtak prije kolokvija.
Ako bude zainteresiranih točno vrijeme ću objaviti ovdje.

Lucija
Demonstrature se ovaj tjedan održavaju normalno, no umjesto sljedećeg četvrtka (28.3.), održat će se u srijedu 27.3. od 14 do 16h.

Također, nudim još jedan termin u srijedu ili četvrtak prije kolokvija.
Ako bude zainteresiranih točno vrijeme ću objaviti ovdje.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan