Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rezultati kolokvija 2013
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Metode matematičke fizike
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
deimos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2009. (08:39:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 15:08 sri, 3. 4. 2013    Naslov: rezultati kolokvija 2013 Citirajte i odgovorite

Na web stranici kolegija su objavljeni rezultati prva 4 zadatka prvog kolokvija:

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mmf/

Uvidi za prva 4 zadatka ce se odrzati sutra, 4.4. 2013., u 12h u prostoriji 205 na drugom katu.

Pozdrav,
Marin
Na web stranici kolegija su objavljeni rezultati prva 4 zadatka prvog kolokvija:

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/mmf/

Uvidi za prva 4 zadatka ce se odrzati sutra, 4.4. 2013., u 12h u prostoriji 205 na drugom katu.

Pozdrav,
Marin


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 17:19 sri, 3. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaka Vam čast na ekspresno brzim rezultatima. To nam se ne događa tako često.
Svaka Vam čast na ekspresno brzim rezultatima. To nam se ne događa tako često.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:22 sri, 10. 4. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je kolokvij imao bonus bodove, tj. da li kolokvij nosi 50 ili 40 bodova sveukupno?
Da li je kolokvij imao bonus bodove, tj. da li kolokvij nosi 50 ili 40 bodova sveukupno?


[Vrh]
marty
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (17:40:41)
Postovi: (3D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 5

PostPostano: 19:16 pet, 24. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko je bodova sad na kraju nosio prvi kolokvij? 4o ili 50? tj. s kolko dijelimo dobivene bodove- sa 2 il 2.5?
isto pitanje za prvu zadacu???
koliko je bodova sad na kraju nosio prvi kolokvij? 4o ili 50? tj. s kolko dijelimo dobivene bodove- sa 2 il 2.5?
isto pitanje za prvu zadacu???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 2:12 sub, 25. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marty"]koliko je bodova sad na kraju nosio prvi kolokvij? 4o ili 50? tj. s kolko dijelimo dobivene bodove- sa 2 il 2.5?
isto pitanje za prvu zadacu???[/quote]

mislim da je bilo 40 bodova i isto tako mislim da je bolje da ne komentiram što mislim o tome zašto je i kada objavljena ta informacija :roll:

a za prvu zadaću ne znam. naime, mi još nemamo rezultate iste ... i još malo točkica .... ...
marty (napisa):
koliko je bodova sad na kraju nosio prvi kolokvij? 4o ili 50? tj. s kolko dijelimo dobivene bodove- sa 2 il 2.5?
isto pitanje za prvu zadacu???


mislim da je bilo 40 bodova i isto tako mislim da je bolje da ne komentiram što mislim o tome zašto je i kada objavljena ta informacija Rolling Eyes

a za prvu zadaću ne znam. naime, mi još nemamo rezultate iste ... i još malo točkica .... ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:23 sub, 25. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Malo mi je nejasno koje formule smijemo donijeti na drugi kolokvij. Pise da ne smiju biti rijeseni primjeri i zadaci, je li u to spada i ono sto smo radili prvi sat s PDJ, rjesenja primjera jednostavnih PDJ u varijablama x,y?
Malo mi je nejasno koje formule smijemo donijeti na drugi kolokvij. Pise da ne smiju biti rijeseni primjeri i zadaci, je li u to spada i ono sto smo radili prvi sat s PDJ, rjesenja primjera jednostavnih PDJ u varijablama x,y?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:55 sub, 25. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da smijemo tih par (7 koliko se sjecam) primjera s prvog sata imati, ali bez nacina na koji se rjesava (rekao je da nam najvjerojatije to nece niti trebati na kolokviju)
mislim da smijemo tih par (7 koliko se sjecam) primjera s prvog sata imati, ali bez nacina na koji se rjesava (rekao je da nam najvjerojatije to nece niti trebati na kolokviju)


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:31 sri, 29. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako netko zna kad su rezultati bila bi jako zahvalna na info :) sjećam se da je asistent nešto pisao na ploču, ali nisam se sjetila pročitat :|.
ako netko zna kad su rezultati bila bi jako zahvalna na info Smile sjećam se da je asistent nešto pisao na ploču, ali nisam se sjetila pročitat Neutral.


[Vrh]
deimos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2009. (08:39:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 20:43 sri, 29. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Niste mnogo propustili: na ploci sam bio zapisao definiciju Laplace-ovog operatora u Kartezijevim koordinatama, a u 003 sam jos bio zapisao koliko je bilo sati u tom trenutku.

Koliko znam, rezultati drugog kolokvija ce se objaviti skupa s rezultatima druge zadace. Ocekuje se da ce se rezultati objaviti krajem ovog, a najkasnije pocetkom sljedeceg tjedna i tada cete znati termin zalbi (moguca su visednevna odstupanja od ocekivanog termina objave rezultata =p )

Pozdrav,
Marin
Niste mnogo propustili: na ploci sam bio zapisao definiciju Laplace-ovog operatora u Kartezijevim koordinatama, a u 003 sam jos bio zapisao koliko je bilo sati u tom trenutku.

Koliko znam, rezultati drugog kolokvija ce se objaviti skupa s rezultatima druge zadace. Ocekuje se da ce se rezultati objaviti krajem ovog, a najkasnije pocetkom sljedeceg tjedna i tada cete znati termin zalbi (moguca su visednevna odstupanja od ocekivanog termina objave rezultata =p )

Pozdrav,
Marin


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:03 sri, 29. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="deimos"]Koliko znam, rezultati drugog kolokvija ce se objaviti skupa s rezultatima druge zadace. [/quote]

Postoji li mogućnost, ako računski zadaci budu ispravljeni prije teoretskog zadatka i domaćih zadaća, da objavite parcijalne rezultate, kao što je bio slučaj s prvim kolokvijem?

:D
deimos (napisa):
Koliko znam, rezultati drugog kolokvija ce se objaviti skupa s rezultatima druge zadace.


Postoji li mogućnost, ako računski zadaci budu ispravljeni prije teoretskog zadatka i domaćih zadaća, da objavite parcijalne rezultate, kao što je bio slučaj s prvim kolokvijem?

Very Happy


[Vrh]
deimos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2009. (08:39:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 6:13 čet, 30. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, rezultati svih zadataka drugog kolokvija ce se objaviti zajedno.
Ne, rezultati svih zadataka drugog kolokvija ce se objaviti zajedno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:31 pet, 31. 5. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

rezultati druge zadace su objavljeni :)
rezultati druge zadace su objavljeni Smile


[Vrh]
newone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2013. (20:20:07)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:19 ned, 2. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

stižu li rezultati ? :D
stižu li rezultati ? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:56 ned, 2. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

kakvo je stanje s rezultatima? :D i da li je vama ocijenjena druga zadaca jer kad se ulogiram u merlin ne vidim nikakve ocijene
kakvo je stanje s rezultatima? Very Happy i da li je vama ocijenjena druga zadaca jer kad se ulogiram u merlin ne vidim nikakve ocijene


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:05 ned, 2. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

kakvo je stanje s rezultatima? :D i da li je vama ocijenjena druga zadaca jer kad se ulogiram u merlin ne vidim nikakve ocijene
kakvo je stanje s rezultatima? Very Happy i da li je vama ocijenjena druga zadaca jer kad se ulogiram u merlin ne vidim nikakve ocijene


[Vrh]
marty
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (17:40:41)
Postovi: (3D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 5

PostPostano: 20:31 ned, 2. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]kakvo je stanje s rezultatima? :D i da li je vama ocijenjena druga zadaca jer kad se ulogiram u merlin ne vidim nikakve ocijene[/quote]

grupi profesora vrdoljaka je ocjenjena
Anonymous (napisa):
kakvo je stanje s rezultatima? Very Happy i da li je vama ocijenjena druga zadaca jer kad se ulogiram u merlin ne vidim nikakve ocijene


grupi profesora vrdoljaka je ocjenjena


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
deimos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2009. (08:39:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 20:47 ned, 2. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos nisu ispravljene sve zadace. Jos se malo strpite.
Jos nisu ispravljene sve zadace. Jos se malo strpite.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A_je_to
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2009. (16:51:22)
Postovi: (6D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:04 pon, 3. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na merlinu su ukupni rezultati.
Na merlinu su ukupni rezultati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivanaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2010. (22:26:06)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 19 - 6

PostPostano: 19:18 pon, 3. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da bi se stvarno rezultati trebali objavljivati na sluzbenim stranicama kolegija.
Mislim da bi se stvarno rezultati trebali objavljivati na sluzbenim stranicama kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 19:29 pon, 3. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se. Dodao bih da je Merlin ružan i (osim možda za predaju zadaća) potpuno beskoristan.
Slažem se. Dodao bih da je Merlin ružan i (osim možda za predaju zadaća) potpuno beskoristan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Metode matematičke fizike Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan