Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni - prof.Grubišić (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 21:02 ned, 21. 4. 2013    Naslov: Usmeni - prof.Grubišić Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Zna li tko kako izgleda usmeni kod prof.Grubišića? Jedan glas mi je rekao da profesor traži da isprogramiramo neki zadatak u matlabu, drugi da treba naučiti i teoriju po slajdovima i napraviti zadatak, treći da pita zadatak s kolokvija kojeg nismo riješili... Može mi netko dati nedvosmislene, točne informacije? I dodatno, kakva je prolaznost, možemo li pasti na usmenom ili smanjiti ocjenu?

Ako treba napraviti taj program, kada se trebamo prijaviti i koliko imamo vremena za napisati ga?

Hvala! :)
Pozdrav!

Zna li tko kako izgleda usmeni kod prof.Grubišića? Jedan glas mi je rekao da profesor traži da isprogramiramo neki zadatak u matlabu, drugi da treba naučiti i teoriju po slajdovima i napraviti zadatak, treći da pita zadatak s kolokvija kojeg nismo riješili... Može mi netko dati nedvosmislene, točne informacije? I dodatno, kakva je prolaznost, možemo li pasti na usmenom ili smanjiti ocjenu?

Ako treba napraviti taj program, kada se trebamo prijaviti i koliko imamo vremena za napisati ga?

Hvala! Smile



_________________
With great power comes great electricity bill.
n!!!!
Theorem 2: Alexander the Great did not exist and he had an infinite number of limbs.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 07. 2011. (20:30:12)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 19:41 pon, 30. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim da nema odgovora od prošle godine, možda sad netko zna?
Vidim da nema odgovora od prošle godine, možda sad netko zna?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan