Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Stan na Borongaju

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 9:19 čet, 13. 6. 2013    Naslov: Stan na Borongaju Citirajte i odgovorite

Bok ljudi, ove godine napustam dragu mi matematiku i odlazim iz Zagreba pa iza sebe ostavljam stan koji treba naseliti :P

Stan je na Borongaju, jednosoban (ali cisto pristojne velicine za dvije osobe kojima nije problem dijeliti sobu), cijena je 1500 kn + režije. Nema internet (ko hoće može ga nabaviti), ali je osim toga potpuno opremljen, gazda je živio u njemu duže vrijeme tak da nije "studentska rupa" nego pravi pravcati stan. :P
(BTW gazda nisam ja, samo mu pomazem pri trazenju)

Da ne duljim, o gazdi i o stanu sve najbolje, al fakat, mogu bez problema reci da je to najugodnije mjesto na kojem sam zivio u ovih pet godina u Zagrebu (a promijenio sam ih podosta iz svakakvih razloga :D). Borongaj je dosta zgodan kvart i nije tak daleko od faksa kak se cini, do kvatrica imate nekih 7-8 minuta tramvajem a onda mozete na bus.

Necu spamati tu slike ako nikog ne zanima, ali ako trebate stan ili znate nekog ko treba javite se svakak (na PM) jer se isplati. Jedina je caka da bi se trebalo useliti cim prije, vec sljedeci mjesec ako se moze, ili bar osmi ako ne :) Al javite se i ako vam to ne odgovara pa da vidite stan i predomislite se :)

Pozdrav
Bok ljudi, ove godine napustam dragu mi matematiku i odlazim iz Zagreba pa iza sebe ostavljam stan koji treba naseliti Razz

Stan je na Borongaju, jednosoban (ali cisto pristojne velicine za dvije osobe kojima nije problem dijeliti sobu), cijena je 1500 kn + režije. Nema internet (ko hoće može ga nabaviti), ali je osim toga potpuno opremljen, gazda je živio u njemu duže vrijeme tak da nije "studentska rupa" nego pravi pravcati stan. Razz
(BTW gazda nisam ja, samo mu pomazem pri trazenju)

Da ne duljim, o gazdi i o stanu sve najbolje, al fakat, mogu bez problema reci da je to najugodnije mjesto na kojem sam zivio u ovih pet godina u Zagrebu (a promijenio sam ih podosta iz svakakvih razloga Very Happy). Borongaj je dosta zgodan kvart i nije tak daleko od faksa kak se cini, do kvatrica imate nekih 7-8 minuta tramvajem a onda mozete na bus.

Necu spamati tu slike ako nikog ne zanima, ali ako trebate stan ili znate nekog ko treba javite se svakak (na PM) jer se isplati. Jedina je caka da bi se trebalo useliti cim prije, vec sljedeci mjesec ako se moze, ili bar osmi ako ne Smile Al javite se i ako vam to ne odgovara pa da vidite stan i predomislite se Smile

Pozdrav



_________________
Listen to Reason...
http://www.youtube.com/watch?v=hQjrlsSGJrs
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan