Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Osnovni uvjeti za pisanje kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 7:52 sub, 22. 6. 2013    Naslov: Osnovni uvjeti za pisanje kolokvija Citirajte i odgovorite

Uvjeti na završnom kolokviju su bili užasni. Ne znam kako je bilo u ostalim prostorijama ali ja sam pisao u 001 i bilo je +50C unutra. Na moje pitanje kad će upaliti klimu asistentica mi je odgovorila da klima nažalost ne radi. Da i što onda, mogli su nas prebaciti u drugu prostoriju to je 5 minuta posla a svi bi mogli normalno pisati kolokvij. Poslije je jednom dečku pozlilo i asistentica mu se samo nasmijala.

Slažem se da se u učionici moglo normalno disati i na silu provesti 2 sata. Ali nije se moglo normalno koncentrirati. Zato me jako zanima hoće li se na tome odraziti rezultati. Provest ću malo excel istraživanje čisto da vidim imaju li ljudi u001 lošije rezultate. To uz pretpostavku da je u ostalim učionicama radila klima.

S jedne strane sam šokiran što su takvi uvjeti odobreni i smatrani normalnima i od strane studenata i od strane asistenata a s druge strane - Ništa me više na ovom faksu ne može iznenaditi!
Uvjeti na završnom kolokviju su bili užasni. Ne znam kako je bilo u ostalim prostorijama ali ja sam pisao u 001 i bilo je +50C unutra. Na moje pitanje kad će upaliti klimu asistentica mi je odgovorila da klima nažalost ne radi. Da i što onda, mogli su nas prebaciti u drugu prostoriju to je 5 minuta posla a svi bi mogli normalno pisati kolokvij. Poslije je jednom dečku pozlilo i asistentica mu se samo nasmijala.

Slažem se da se u učionici moglo normalno disati i na silu provesti 2 sata. Ali nije se moglo normalno koncentrirati. Zato me jako zanima hoće li se na tome odraziti rezultati. Provest ću malo excel istraživanje čisto da vidim imaju li ljudi u001 lošije rezultate. To uz pretpostavku da je u ostalim učionicama radila klima.

S jedne strane sam šokiran što su takvi uvjeti odobreni i smatrani normalnima i od strane studenata i od strane asistenata a s druge strane - Ništa me više na ovom faksu ne može iznenaditi!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:34 sub, 22. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

U 006 je bila jednaka situacija, klime nisu radile.
U 006 je bila jednaka situacija, klime nisu radile.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:53 sub, 22. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali nema veze, ionako je ovo lagan kolegij pa nam desetak stupnjeva više od izdržljivog neće pokvariti šansu da prođemo.
A možda nije dovoljno ako znaš gradivo pod normalnim uvjetima. Kada ponestane ideja kako nam začiniti zadatke iz kolokvija mogli bi preći na ispitivanje fizičke izdržljivosti.
Ali nema veze, ionako je ovo lagan kolegij pa nam desetak stupnjeva više od izdržljivog neće pokvariti šansu da prođemo.
A možda nije dovoljno ako znaš gradivo pod normalnim uvjetima. Kada ponestane ideja kako nam začiniti zadatke iz kolokvija mogli bi preći na ispitivanje fizičke izdržljivosti.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan