Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Natječaj za upis na doktorski studij za 2013/2014
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 12:47 ned, 15. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kardinal"]1.) Što se točno misli pod smjer? Je li to u našem slučaju 'Zajedniči sveučilišni poslijediplomski studij matematike'?[/quote]
Da. Dovoljno je napisati Matematika.
[quote="Kardinal"]
2.) Misli li se na prosjek ocjena položenih ispita na završenom studiju na prosjek diplomskog studija ili na sveukupan prosjek?[/quote]
Misli se na prosjek na diplomskom studiju (odnosno dodiplomskom za kandidate koji su završili po starom programu).
Kardinal (napisa):
1.) Što se točno misli pod smjer? Je li to u našem slučaju 'Zajedniči sveučilišni poslijediplomski studij matematike'?

Da. Dovoljno je napisati Matematika.
Kardinal (napisa):

2.) Misli li se na prosjek ocjena položenih ispita na završenom studiju na prosjek diplomskog studija ili na sveukupan prosjek?

Misli se na prosjek na diplomskom studiju (odnosno dodiplomskom za kandidate koji su završili po starom programu).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
inna
Gost





PostPostano: 12:51 uto, 17. 9. 2013    Naslov: pitanje Citirajte i odgovorite

imam pitanje, mada mislim da vec znam odgovor, ako ne skupimo dvije preporuke ne postoji mogucnost da upisemo doktorski studij, jel tako?
imam pitanje, mada mislim da vec znam odgovor, ako ne skupimo dvije preporuke ne postoji mogucnost da upisemo doktorski studij, jel tako?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 13:15 uto, 17. 9. 2013    Naslov: Re: pitanje Citirajte i odgovorite

[quote="inna"]imam pitanje, mada mislim da vec znam odgovor, ako ne skupimo dvije preporuke ne postoji mogucnost da upisemo doktorski studij, jel tako?[/quote]
Ako imate prosjek između 3.0 i 3.5, onda trebate priložiti dvije preporuke (kako je već pisano u ovoj temi). Ako neka preporuka (ili drugi potrebni dokument) nedostaje u trenutku prijave, može se naknadno priložiti nekoliko dana nakon isteka natječaja (najkasnije do kraja rujna).
inna (napisa):
imam pitanje, mada mislim da vec znam odgovor, ako ne skupimo dvije preporuke ne postoji mogucnost da upisemo doktorski studij, jel tako?

Ako imate prosjek između 3.0 i 3.5, onda trebate priložiti dvije preporuke (kako je već pisano u ovoj temi). Ako neka preporuka (ili drugi potrebni dokument) nedostaje u trenutku prijave, može se naknadno priložiti nekoliko dana nakon isteka natječaja (najkasnije do kraja rujna).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
azra0605
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2011. (15:46:10)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 20:45 pet, 1. 11. 2013    Naslov: pracenje predavanja Citirajte i odgovorite

slucajno sam izbrisala mail u kojem je poveznica na stranicu za pracenje predavanja preko neta, pomoc molim....
slucajno sam izbrisala mail u kojem je poveznica na stranicu za pracenje predavanja preko neta, pomoc molim....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 20:50 pet, 1. 11. 2013    Naslov: Re: pracenje predavanja Citirajte i odgovorite

[quote="azra0605"]slucajno sam izbrisala mail u kojem je poveznica na stranicu za pracenje predavanja preko neta, pomoc molim....[/quote]
[url=http://degiorgi.math.hr/kiwi/index.php/DS_ukratko]http://degiorgi.math.hr/kiwi/index.php/DS_ukratko[/url]
ima i link ovdje
[url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=440]http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=440[/url]
azra0605 (napisa):
slucajno sam izbrisala mail u kojem je poveznica na stranicu za pracenje predavanja preko neta, pomoc molim....

http://degiorgi.math.hr/kiwi/index.php/DS_ukratko
ima i link ovdje
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=440


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
gox
Gost





PostPostano: 18:46 ned, 3. 11. 2013    Naslov: snimanje Citirajte i odgovorite

hoce li se ove godine predavanja snimati?
hoce li se ove godine predavanja snimati?


[Vrh]
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:56 pon, 4. 11. 2013    Naslov: Re: snimanje Citirajte i odgovorite

[quote="gox"]hoce li se ove godine predavanja snimati?[/quote]

sto mislis pod snimati?
ako pod to mislis da mozes pratit predavanja preko neta - odgovor je da (isto kao i lani), raspored je na vratima predavaone 203 (samo ta predavanja su na internetu)
ako pod to mislis da li ce se predavanja snimati pa pohranit na neki medij pa po potrebi duplicirati - odgovor je, po mom saznanju, ne. osim ako se explicite trazi ali neznam da li smo sa sadsnjim postavkama u mogucnosti to raditi
gox (napisa):
hoce li se ove godine predavanja snimati?


sto mislis pod snimati?
ako pod to mislis da mozes pratit predavanja preko neta - odgovor je da (isto kao i lani), raspored je na vratima predavaone 203 (samo ta predavanja su na internetu)
ako pod to mislis da li ce se predavanja snimati pa pohranit na neki medij pa po potrebi duplicirati - odgovor je, po mom saznanju, ne. osim ako se explicite trazi ali neznam da li smo sa sadsnjim postavkama u mogucnosti to raditi



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan