Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored zimski semestar 2013/14.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 8:56 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Raspored zimski semestar 2013/14. Citirajte i odgovorite

Na sljedecem linku nalazi se raspored za zimski semestar


http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/smjerovi.pdf


Stavljam i raspored po predavaonicama da bi zainteresirani studenti mogli provjeriti je li sve konzistentno
http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/predavaone.pdf

Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi. Molim da se za nevezane rasprave otvori prikladnija tema.

Moguce probleme javite sto prije, a najbolje do utorka 24. rujna u 17 sati. Tako ce konacni raspored biti objavljen na vrijeme.
Na sljedecem linku nalazi se raspored za zimski semestar


http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/smjerovi.pdf


Stavljam i raspored po predavaonicama da bi zainteresirani studenti mogli provjeriti je li sve konzistentno
http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/predavaone.pdf

Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi. Molim da se za nevezane rasprave otvori prikladnija tema.

Moguce probleme javite sto prije, a najbolje do utorka 24. rujna u 17 sati. Tako ce konacni raspored biti objavljen na vrijeme.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
petra29
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 01. 2010. (07:22:43)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:52 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo bi možda dobro da se DIR2 (vježbe) prebace na utorak ili srijedu, naravno ukoliko je moguće i ako bi to većini odgovaralo.. :wink:
Bilo bi možda dobro da se DIR2 (vježbe) prebace na utorak ili srijedu, naravno ukoliko je moguće i ako bi to većini odgovaralo.. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 10:12 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Takva prebacivanja cu raditi samo ako me to zatrazi nastavnik na doticnom kolegiju. Dakle, ako smatrate da postoje uvjeti za to, obratite se doticnom nastavniku, a ako i kad mi se javi, onda mogu s njime raspravite moguce termine, predavaonice itd. da ne dodje do kolizija.

Prebacivanje koje nije eksplicitno zatrazeno od nastavnika cu napraviti samo ako je doslo do teske pogreske (prostorija je zauzeta s vise kolegija istovremeno, dva obavezna kolegija za istu grupu studenata su u koliziji itd.)


I kao odgovor na konkretnu primjedbu, ako mislite na DIR 2 koji je trenutno u petak (jer jedna grupa je u ponedjeljak), male su sanse da se to dogodi.
Takva prebacivanja cu raditi samo ako me to zatrazi nastavnik na doticnom kolegiju. Dakle, ako smatrate da postoje uvjeti za to, obratite se doticnom nastavniku, a ako i kad mi se javi, onda mogu s njime raspravite moguce termine, predavaonice itd. da ne dodje do kolizija.

Prebacivanje koje nije eksplicitno zatrazeno od nastavnika cu napraviti samo ako je doslo do teske pogreske (prostorija je zauzeta s vise kolegija istovremeno, dva obavezna kolegija za istu grupu studenata su u koliziji itd.)


I kao odgovor na konkretnu primjedbu, ako mislite na DIR 2 koji je trenutno u petak (jer jedna grupa je u ponedjeljak), male su sanse da se to dogodi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
purist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2011. (23:16:53)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 10:13 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li moguće da oba termina predavanja (za obje grupe) iz algebarskih struktura ne budu u isto vrijeme, i to u (za dodatne aktivnosti nezgodnom) terminu od 18 do 20?
je li moguće da oba termina predavanja (za obje grupe) iz algebarskih struktura ne budu u isto vrijeme, i to u (za dodatne aktivnosti nezgodnom) terminu od 18 do 20?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
etaoin shrdlu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2012. (19:15:48)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 10:17 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Re: Raspored zimski semestar 2013/14. Citirajte i odgovorite

[quote="tp"]Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi.[/quote]

Hvala na rasporedu. Pohvalno je sto pise prezime nastavnika za svaki predmet; prosle godine je raspored bio bez te informacije.

Prva godina financijske u srijedu izgleda ovako:

8-10 obavezan predmet
10-12 rupa
12-14 obavezan predmet
14-16 rupa
16-18 obavezan predmet

To znaci da smo na fakultetu deset sati (pocevsi od 8 ujutro), od cega su 4 sata rupe. Kad bi barem Makroekonomika 1 mogla biti prebacena iz termina 8-10 u termin 14-16, onda bi jednim potezom raspored postao savrsen. :) Npr. predavaonice A101 i 201 su slobodne u to vrijeme.
tp (napisa):
Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi.


Hvala na rasporedu. Pohvalno je sto pise prezime nastavnika za svaki predmet; prosle godine je raspored bio bez te informacije.

Prva godina financijske u srijedu izgleda ovako:

8-10 obavezan predmet
10-12 rupa
12-14 obavezan predmet
14-16 rupa
16-18 obavezan predmet

To znaci da smo na fakultetu deset sati (pocevsi od 8 ujutro), od cega su 4 sata rupe. Kad bi barem Makroekonomika 1 mogla biti prebacena iz termina 8-10 u termin 14-16, onda bi jednim potezom raspored postao savrsen. Smile Npr. predavaonice A101 i 201 su slobodne u to vrijeme.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:50 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

2. god racunarstvo, 6 sati interpretacije? to su dvije grupe ili?
2. god racunarstvo, 6 sati interpretacije? to su dvije grupe ili?



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
stefdenne
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 08. 2011. (18:22:16)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 10:51 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Izborni seminar fizika Citirajte i odgovorite

U trećoj godini integriranog studija nema navedenih termina za izborne seminare iz fizike (moderne tehnike u fizici i problemski pristup u fizici)
U trećoj godini integriranog studija nema navedenih termina za izborne seminare iz fizike (moderne tehnike u fizici i problemski pristup u fizici)



_________________
jedino što sam do sada naučio je da trebam učiti da bih naučio...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
lelala
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2013. (08:16:46)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:54 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju?
Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 11:03 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Re: Izborni seminar fizika Citirajte i odgovorite

[quote="etaoin shrdlu"][quote="tp"]Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi.[/quote]

Hvala na rasporedu. Pohvalno je sto pise prezime nastavnika za svaki predmet; prosle godine je raspored bio bez te informacije.

Prva godina financijske u srijedu izgleda ovako:

8-10 obavezan predmet
10-12 rupa
12-14 obavezan predmet
14-16 rupa
16-18 obavezan predmet

To znaci da smo na fakultetu deset sati (pocevsi od 8 ujutro), od cega su 4 sata rupe. Kad bi barem Makroekonomika 1 mogla biti prebacena iz termina 8-10 u termin 14-16, onda bi jednim potezom raspored postao savrsen. :) Npr. predavaonice A101 i 201 su slobodne u to vrijeme.[/quote]

Profesori iz Makroekonomike i Mikroekonomike su trazili iskljucivo te termine. Uvod u optimizaciju je kolegij na jako puno smjerova i iz tog razloga ga je gotovo nemoguce pomicati.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="purist"]je li moguće da oba termina predavanja (za obje grupe) iz algebarskih struktura ne budu u isto vrijeme, i to u (za dodatne aktivnosti nezgodnom) terminu od 18 do 20?[/quote]
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=183944#183944

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="fireball"]2. god racunarstvo, 6 sati interpretacije? to su dvije grupe ili?[/quote]
Nastavnik je tako trazio buduci da ce vjerojatno nastavu odrzavati svaki drugi tjedan.

[size=9][color=#999999]Added after 4 minutes:[/color][/size]

[quote="stefdenne"]U trećoj godini integriranog studija nema navedenih termina za izborne seminare iz fizike (moderne tehnike u fizici i problemski pristup u fizici)[/quote]
Navedeno je ono sto sam dobio i uskladio sa satnicarom fizickog odsjeka. Za ove seminare citiram sto sam dobio od satnicara:
"izborni predmeti su seminari --> pretpostavljam da se nastava ne odrzava"

Obratite se satnicaru fizike (satnicar na phy.hr) ili nastavnicima (svakako im posaljite i link na raspored da znaju koji termini su im na raspolaganju ako se kolegiji ipak odrzavaju).
etaoin shrdlu (napisa):
tp (napisa):
Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi.


Hvala na rasporedu. Pohvalno je sto pise prezime nastavnika za svaki predmet; prosle godine je raspored bio bez te informacije.

Prva godina financijske u srijedu izgleda ovako:

8-10 obavezan predmet
10-12 rupa
12-14 obavezan predmet
14-16 rupa
16-18 obavezan predmet

To znaci da smo na fakultetu deset sati (pocevsi od 8 ujutro), od cega su 4 sata rupe. Kad bi barem Makroekonomika 1 mogla biti prebacena iz termina 8-10 u termin 14-16, onda bi jednim potezom raspored postao savrsen. Smile Npr. predavaonice A101 i 201 su slobodne u to vrijeme.


Profesori iz Makroekonomike i Mikroekonomike su trazili iskljucivo te termine. Uvod u optimizaciju je kolegij na jako puno smjerova i iz tog razloga ga je gotovo nemoguce pomicati.

Added after 2 minutes:

purist (napisa):
je li moguće da oba termina predavanja (za obje grupe) iz algebarskih struktura ne budu u isto vrijeme, i to u (za dodatne aktivnosti nezgodnom) terminu od 18 do 20?

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=183944#183944

Added after 1 minutes:

fireball (napisa):
2. god racunarstvo, 6 sati interpretacije? to su dvije grupe ili?

Nastavnik je tako trazio buduci da ce vjerojatno nastavu odrzavati svaki drugi tjedan.

Added after 4 minutes:

stefdenne (napisa):
U trećoj godini integriranog studija nema navedenih termina za izborne seminare iz fizike (moderne tehnike u fizici i problemski pristup u fizici)

Navedeno je ono sto sam dobio i uskladio sa satnicarom fizickog odsjeka. Za ove seminare citiram sto sam dobio od satnicara:
"izborni predmeti su seminari → pretpostavljam da se nastava ne odrzava"

Obratite se satnicaru fizike (satnicar na phy.hr) ili nastavnicima (svakako im posaljite i link na raspored da znaju koji termini su im na raspolaganju ako se kolegiji ipak odrzavaju).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
diliges
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2013. (10:48:31)
Postovi: (6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 11:04 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

3. god mat.-fiz: u rasporedu nema seminara iz fizike, hoće li se to naknadno dodat ili je za to zadužen fizički odsjek?
3. god mat.-fiz: u rasporedu nema seminara iz fizike, hoće li se to naknadno dodat ili je za to zadužen fizički odsjek?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 11:06 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lelala"]Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju?[/quote]
Morat cete mi navesti koji ste smjer, godina, a mozda i pocetno slovo prezimena da mogu provjeriti.

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="diliges"]3. god mat.-fiz: u rasporedu nema seminara iz fizike, hoće li se to naknadno dodat ili je za to zadužen fizički odsjek?[/quote]
Odgovoreno je na dnu [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=183951#183951]ovog posta[/url].
lelala (napisa):
Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju?

Morat cete mi navesti koji ste smjer, godina, a mozda i pocetno slovo prezimena da mogu provjeriti.

Added after 1 minutes:

diliges (napisa):
3. god mat.-fiz: u rasporedu nema seminara iz fizike, hoće li se to naknadno dodat ili je za to zadužen fizički odsjek?

Odgovoreno je na dnu ovog posta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
lelala
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2013. (08:16:46)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:15 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

preddiplomski studij matematika, 2. godina (ali slusam i predmete s 3.), početno slovo prezimena K
preddiplomski studij matematika, 2. godina (ali slusam i predmete s 3.), početno slovo prezimena K


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 11:28 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lelala"]preddiplomski studij matematika, 2. godina (ali slusam i predmete s 3.), početno slovo prezimena K[/quote]

Molim citirajte i pocetni post inace radi lakseg pracenja.

Cini mi se da mozete ici u drugom terminu predavanja iz euklidskih prostora koji je ponudjen 3. godini nastavnickog smjera matematike (i jos nekim), a to je srijeda 10-12.
lelala (napisa):
preddiplomski studij matematika, 2. godina (ali slusam i predmete s 3.), početno slovo prezimena K


Molim citirajte i pocetni post inace radi lakseg pracenja.

Cini mi se da mozete ici u drugom terminu predavanja iz euklidskih prostora koji je ponudjen 3. godini nastavnickog smjera matematike (i jos nekim), a to je srijeda 10-12.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Naya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2011. (13:43:39)
Postovi: (F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:42 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li mogućnost da se vježbe iz osnova algoritama (najbolje ovaj termin od 2-4) prebace na neki drugi dan? Naime jako puno studenata se to poklapa sa elementarnom geometrijom i svi se sele u grupu za OA 18-20h. S obzirom da se radi o vježbama bit će nas previše u praktikumu.
Postoji li mogućnost da se vježbe iz osnova algoritama (najbolje ovaj termin od 2-4) prebace na neki drugi dan? Naime jako puno studenata se to poklapa sa elementarnom geometrijom i svi se sele u grupu za OA 18-20h. S obzirom da se radi o vježbama bit će nas previše u praktikumu.



_________________
Crying: acceptable at funerals and the Grand Canyon.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 11:48 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Naya"]Postoji li mogućnost da se vježbe iz osnova algoritama (najbolje ovaj termin od 2-4) prebace na neki drugi dan? Naime jako puno studenata se to poklapa sa elementarnom geometrijom i svi se sele u grupu za OA 18-20h. S obzirom da se radi o vježbama bit će nas previše u praktikumu.[/quote]
Dogovorite se s doticnim nastavnicima (Petricevic, Marohnic) i neka mi oni jave promjenu. Koliko vidim i vas smjer i praktikum je slobodan srijedom 16-20. Koliko dugo ce biti, to je drugo pitanje.
Naya (napisa):
Postoji li mogućnost da se vježbe iz osnova algoritama (najbolje ovaj termin od 2-4) prebace na neki drugi dan? Naime jako puno studenata se to poklapa sa elementarnom geometrijom i svi se sele u grupu za OA 18-20h. S obzirom da se radi o vježbama bit će nas previše u praktikumu.

Dogovorite se s doticnim nastavnicima (Petricevic, Marohnic) i neka mi oni jave promjenu. Koliko vidim i vas smjer i praktikum je slobodan srijedom 16-20. Koliko dugo ce biti, to je drugo pitanje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
feniks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 01. 2013. (16:51:15)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:49 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju, a termin koji ste predlozili srijedom se poklapa sa predavanjem iz matematičke analize svim studentima koji su Ma1 ponovno upisali. Početno slovo prezimena mi je B. Ma1 predaje nam profesor Guljaš.
Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju, a termin koji ste predlozili srijedom se poklapa sa predavanjem iz matematičke analize svim studentima koji su Ma1 ponovno upisali. Početno slovo prezimena mi je B. Ma1 predaje nam profesor Guljaš.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kb244
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2013. (11:39:30)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:53 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja slušam Uvod u matematiku i Osnove algoritama i primijetila sam da se termini svih vježbi iz Uvoda (pet 13-16) preklapaju s terminom predavanja Osnova algoritama (pet 14-16). Što s time?
Ja slušam Uvod u matematiku i Osnove algoritama i primijetila sam da se termini svih vježbi iz Uvoda (pet 13-16) preklapaju s terminom predavanja Osnova algoritama (pet 14-16). Što s time?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 11:58 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="feniks"]Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju, a termin koji ste predlozili srijedom se poklapa sa predavanjem iz matematičke analize svim studentima koji su Ma1 ponovno upisali. Početno slovo prezimena mi je B. Ma1 predaje nam profesor Guljaš.[/quote]
Radi se o kolegijima na tri razlicite godine?
Koliko vidim Mat. analiza 1 kod Sikica je sri 8-10.

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="kb244"]Ja slušam Uvod u matematiku i Osnove algoritama i primijetila sam da se termini svih vježbi iz Uvoda (pet 13-16) preklapaju s terminom predavanja Osnova algoritama (pet 14-16). Što s time?[/quote]

Uvod u matematiku je obavezni na 1. godini, a Osnove algoritama izborni na 2. godini.
feniks (napisa):
Postoji li mogućnost izmjene termina predavanja iz spa ili euklidskih prostora budući da se poklapaju, a termin koji ste predlozili srijedom se poklapa sa predavanjem iz matematičke analize svim studentima koji su Ma1 ponovno upisali. Početno slovo prezimena mi je B. Ma1 predaje nam profesor Guljaš.

Radi se o kolegijima na tri razlicite godine?
Koliko vidim Mat. analiza 1 kod Sikica je sri 8-10.

Added after 2 minutes:

kb244 (napisa):
Ja slušam Uvod u matematiku i Osnove algoritama i primijetila sam da se termini svih vježbi iz Uvoda (pet 13-16) preklapaju s terminom predavanja Osnova algoritama (pet 14-16). Što s time?


Uvod u matematiku je obavezni na 1. godini, a Osnove algoritama izborni na 2. godini.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
viki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (08:53:07)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:03 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je moguce da se kolegij Poslovne simulacije na 2.god FiPM prebaci u neki raniji termin bilo koji dan?
Nazalost, vise nas ima izvanfakultetske obveze koje je nemoguce odraditi u jutarnjim satima (npr skola stranih jezika)

[size=9]Rado bi istrazila koja predavaona i termin bi odgovarali, ali nemam popis studenata tko slusa koji izborni[/size]
Da li je moguce da se kolegij Poslovne simulacije na 2.god FiPM prebaci u neki raniji termin bilo koji dan?
Nazalost, vise nas ima izvanfakultetske obveze koje je nemoguce odraditi u jutarnjim satima (npr skola stranih jezika)

Rado bi istrazila koja predavaona i termin bi odgovarali, ali nemam popis studenata tko slusa koji izborni


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 12:15 pon, 23. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="viki"]Da li je moguce da se kolegij Poslovne simulacije na 2.god FiPM prebaci u neki raniji termin bilo koji dan?
Nazalost, vise nas ima izvanfakultetske obveze koje je nemoguce odraditi u jutarnjim satima (npr skola stranih jezika)

[size=9]Rado bi istrazila koja predavaona i termin bi odgovarali, ali nemam popis studenata tko slusa koji izborni[/size][/quote]

Vjerujem da ste pogledali popunjenost termina za taj smjer.

Inace, imate popise koji smjer slusa sto (obavezni i izborni) u [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5324]redu predavanja[/url], no mogu vam odmah reci da je profesor izricito trazio ovaj termin i promjene su iznimno malo vjerojatne.
viki (napisa):
Da li je moguce da se kolegij Poslovne simulacije na 2.god FiPM prebaci u neki raniji termin bilo koji dan?
Nazalost, vise nas ima izvanfakultetske obveze koje je nemoguce odraditi u jutarnjim satima (npr skola stranih jezika)

Rado bi istrazila koja predavaona i termin bi odgovarali, ali nemam popis studenata tko slusa koji izborni


Vjerujem da ste pogledali popunjenost termina za taj smjer.

Inace, imate popise koji smjer slusa sto (obavezni i izborni) u redu predavanja, no mogu vam odmah reci da je profesor izricito trazio ovaj termin i promjene su iznimno malo vjerojatne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan