Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
jabuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2009. (15:53:14)
Postovi: (7C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 10:54 uto, 11. 2. 2014    Naslov: usmeni Citirajte i odgovorite

jel se zna kad bi otprilike usmeni trebali pocet?
jel se zna kad bi otprilike usmeni trebali pocet?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kiara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (23:22:57)
Postovi: (55)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 0:29 sub, 15. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li mozda netko sta prof. Vukovic pita za 2? samo neke dokaze ili isto moze pitati bilo sta?
Zna li mozda netko sta prof. Vukovic pita za 2? samo neke dokaze ili isto moze pitati bilo sta?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
meda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2010. (09:29:23)
Postovi: (A0)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 9:16 sub, 15. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko vidim po popisu za usmene studenti koji imaju izmedu 40 i 45 bodova ne mogu odgovarati za 3, zasto?
kolko vidim po popisu za usmene studenti koji imaju izmedu 40 i 45 bodova ne mogu odgovarati za 3, zasto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:08 sub, 15. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="meda"]kolko vidim po popisu za usmene studenti koji imaju izmedu 40 i 45 bodova ne mogu odgovarati za 3, zasto?[/quote]

:neznam:

Teško da ćeš ovdje dobiti odgovor na to pitanje. Prof. Vuković se ne pojavljuje na forumu. Moj savjet je direktno pitati profesora (in person, ne mailom).
meda (napisa):
kolko vidim po popisu za usmene studenti koji imaju izmedu 40 i 45 bodova ne mogu odgovarati za 3, zasto?


Ja to stvarno ne znam

Teško da ćeš ovdje dobiti odgovor na to pitanje. Prof. Vuković se ne pojavljuje na forumu. Moj savjet je direktno pitati profesora (in person, ne mailom).



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
malisputnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2013. (08:43:21)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 13:55 sub, 15. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="meda"]kolko vidim po popisu za usmene studenti koji imaju izmedu 40 i 45 bodova ne mogu odgovarati za 3, zasto?[/quote]

Mislim jer je previse studenata proslo ove godine i nece sve stici za razliku od lani. No mozes mu se obratiti da bi htjela odgovarati i ako 'vidi elemenata' u tvom ispitu (tj. ako si napisala dobru toeriju na oba kolokvija), dat ce ti da odgovars za vecu ocjenu. No to ga moras pitati mailom jer 'tko se zeli boriti za vecu ocjenu, boriti ce se'. Mene je odbio da odg za 4 jer je teorija na prvom bila losije napisana.

[size=9][color=#999999]Added after 4 minutes:[/color][/size]

[quote="kiara"]Zna li mozda netko sta prof. Vukovic pita za 2? samo neke dokaze ili isto moze pitati bilo sta?[/quote]

Definicije i iskaze moras znati jako dobro te je rekao da svi trebamo znati dokazati teorem da je R neprebrojiv te da je k(A) < P(k(A)). Tak da je to brijem za 2, jos koji dokaz pa mozda mozes dobiti 3. Vjerojatno ce i pitati kao na drugom kolokviju primjere tranzitivnih skupova, dobro uredenih, itd.

Koliko znam, prof. Vukovic zna podignuti za ocjenu, dvije ako znas s razumijevanjem i imas dobro napisanu toeriju na kolokviju. Na usmenom je jako ugodan i korektan, imam samo dobre dojmove o njemu kao predavacu i ispitivacu.

Sretno!
meda (napisa):
kolko vidim po popisu za usmene studenti koji imaju izmedu 40 i 45 bodova ne mogu odgovarati za 3, zasto?


Mislim jer je previse studenata proslo ove godine i nece sve stici za razliku od lani. No mozes mu se obratiti da bi htjela odgovarati i ako 'vidi elemenata' u tvom ispitu (tj. ako si napisala dobru toeriju na oba kolokvija), dat ce ti da odgovars za vecu ocjenu. No to ga moras pitati mailom jer 'tko se zeli boriti za vecu ocjenu, boriti ce se'. Mene je odbio da odg za 4 jer je teorija na prvom bila losije napisana.

Added after 4 minutes:

kiara (napisa):
Zna li mozda netko sta prof. Vukovic pita za 2? samo neke dokaze ili isto moze pitati bilo sta?


Definicije i iskaze moras znati jako dobro te je rekao da svi trebamo znati dokazati teorem da je R neprebrojiv te da je k(A) < P(k(A)). Tak da je to brijem za 2, jos koji dokaz pa mozda mozes dobiti 3. Vjerojatno ce i pitati kao na drugom kolokviju primjere tranzitivnih skupova, dobro uredenih, itd.

Koliko znam, prof. Vukovic zna podignuti za ocjenu, dvije ako znas s razumijevanjem i imas dobro napisanu toeriju na kolokviju. Na usmenom je jako ugodan i korektan, imam samo dobre dojmove o njemu kao predavacu i ispitivacu.

Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan