Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

U slučaju pada
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
MyLegHurts
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2014. (14:36:37)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 19:32 pon, 17. 2. 2014    Naslov: U slučaju pada Citirajte i odgovorite

A prolaska ostalih predmeta, mora li se ponovno upisivati cijela godina ili se moze neka parcijala? I jel se plaća.
A prolaska ostalih predmeta, mora li se ponovno upisivati cijela godina ili se moze neka parcijala? I jel se plaća.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 19:42 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Re: U slučaju pada Citirajte i odgovorite

[quote="MyLegHurts"]A prolaska ostalih predmeta, mora li se ponovno upisivati cijela godina ili se moze neka parcijala? I jel se plaća.[/quote]

Ako se ne varam, službeno će te se tretirati kao prva godina, a platiti moraš samo analizu tj. nepoložene predmete. Upisati možeš sve za što imaš položene prethodnike, znači ako si položio/la LA1, EM1, PROG1 možeš upisati LA2, EM2, PROG2 i po želji bioinformatiku.
MyLegHurts (napisa):
A prolaska ostalih predmeta, mora li se ponovno upisivati cijela godina ili se moze neka parcijala? I jel se plaća.


Ako se ne varam, službeno će te se tretirati kao prva godina, a platiti moraš samo analizu tj. nepoložene predmete. Upisati možeš sve za što imaš položene prethodnike, znači ako si položio/la LA1, EM1, PROG1 možeš upisati LA2, EM2, PROG2 i po želji bioinformatiku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MyLegHurts
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2014. (14:36:37)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 19:47 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Re: U slučaju pada Citirajte i odgovorite

[quote="Shirohige"][quote="MyLegHurts"]A prolaska ostalih predmeta, mora li se ponovno upisivati cijela godina ili se moze neka parcijala? I jel se plaća.[/quote]

Ako se ne varam, službeno će te se tretirati kao prva godina, a platiti moraš samo analizu tj. nepoložene predmete. Upisati možeš sve za što imaš položene prethodnike, znači ako si položio/la LA1, EM1, PROG1 možeš upisati LA2, EM2, PROG2 i po želji bioinformatiku.[/quote]

To znam, ali pitam za drugu godinu. Znaci ja polozim LA12, EM12,PROG12, ali analizu ne.
Shirohige (napisa):
MyLegHurts (napisa):
A prolaska ostalih predmeta, mora li se ponovno upisivati cijela godina ili se moze neka parcijala? I jel se plaća.


Ako se ne varam, službeno će te se tretirati kao prva godina, a platiti moraš samo analizu tj. nepoložene predmete. Upisati možeš sve za što imaš položene prethodnike, znači ako si položio/la LA1, EM1, PROG1 možeš upisati LA2, EM2, PROG2 i po želji bioinformatiku.


To znam, ali pitam za drugu godinu. Znaci ja polozim LA12, EM12,PROG12, ali analizu ne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 20:02 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Re: U slučaju pada Citirajte i odgovorite

[quote="MyLegHurts"]

To znam, ali pitam za drugu godinu. Znaci ja polozim LA12, EM12,PROG12, ali analizu ne.[/quote]

U drugoj godini (1. semestar) upisuješ onda Analizu 1, SPA i Engleski jer svi matematički kolegiji s druge godine zahtijevaju Analizu. Možeš upisati i izborni modul računarstva tj. Građu računala te s treće godine Vektorske prostore, Algebarske strukture i Euklidske prostore. Plaćaš samo analizu, ovo sve navedeno (do 35 ECTS-a) možeš upisati bez plaćanja.
MyLegHurts (napisa):


To znam, ali pitam za drugu godinu. Znaci ja polozim LA12, EM12,PROG12, ali analizu ne.


U drugoj godini (1. semestar) upisuješ onda Analizu 1, SPA i Engleski jer svi matematički kolegiji s druge godine zahtijevaju Analizu. Možeš upisati i izborni modul računarstva tj. Građu računala te s treće godine Vektorske prostore, Algebarske strukture i Euklidske prostore. Plaćaš samo analizu, ovo sve navedeno (do 35 ECTS-a) možeš upisati bez plaćanja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MyLegHurts
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2014. (14:36:37)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 20:10 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda sam u pravom zaostatku. Kako to mislis da mogu upisat s 3. godine predmete? Na 2.?
Onda sam u pravom zaostatku. Kako to mislis da mogu upisat s 3. godine predmete? Na 2.?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 20:51 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MyLegHurts"]Onda sam u pravom zaostatku. Kako to mislis da mogu upisat s 3. godine predmete? Na 2.?[/quote]

Možeš upisati sve za što imaš položene predmete prethodnike i naravno ako se održava u odgovarajućem semestru. Studomat će ti na upisu u 1. semestar na 2. godini ponudit upis kolegija s 3. godine koje sam naveo i dokle god ne prelaziš 35 ECTS-a možeš ih upisati. Kako god okreneš, trebat će ti minimalno još 3 godine da rješiš preddiplomski s obzirom na sistem predmeta prethodnika no ministarstvo (koliko sam ja skužio, a i može se u budućnosti mijenjati) financira 4 godine na preddiplomskom uz uvjet da sakupiš svake akademske godine barem 30 ECTS-a tj. ukratko:
1. Na preddiplomskom možeš ukupno biti 6 godina.
2. Ministarstvo pokriva 4 uz uvjet da imaš svake akademske godine barem 30 ECTS-a
3. Plaćaš samo nepoložene kolegije.

Dakle, platit ćeš Analizu 1 1120 kn i to je to, ostalo je besplatno uz uvjet da više ništa ne padneš, tako da mislim da ti je cilj više ništa ne pasti tako da upiši samo onoliko koliko možeš položiti jer ionako moraš još provesti na preddiplomskom 3 godine, a ako odsad pa nadalje sve položiš, može proći relativno bezbolno.

Ako sam nešto krivo napisao, molio bih da me se ispravi!
MyLegHurts (napisa):
Onda sam u pravom zaostatku. Kako to mislis da mogu upisat s 3. godine predmete? Na 2.?


Možeš upisati sve za što imaš položene predmete prethodnike i naravno ako se održava u odgovarajućem semestru. Studomat će ti na upisu u 1. semestar na 2. godini ponudit upis kolegija s 3. godine koje sam naveo i dokle god ne prelaziš 35 ECTS-a možeš ih upisati. Kako god okreneš, trebat će ti minimalno još 3 godine da rješiš preddiplomski s obzirom na sistem predmeta prethodnika no ministarstvo (koliko sam ja skužio, a i može se u budućnosti mijenjati) financira 4 godine na preddiplomskom uz uvjet da sakupiš svake akademske godine barem 30 ECTS-a tj. ukratko:
1. Na preddiplomskom možeš ukupno biti 6 godina.
2. Ministarstvo pokriva 4 uz uvjet da imaš svake akademske godine barem 30 ECTS-a
3. Plaćaš samo nepoložene kolegije.

Dakle, platit ćeš Analizu 1 1120 kn i to je to, ostalo je besplatno uz uvjet da više ništa ne padneš, tako da mislim da ti je cilj više ništa ne pasti tako da upiši samo onoliko koliko možeš položiti jer ionako moraš još provesti na preddiplomskom 3 godine, a ako odsad pa nadalje sve položiš, može proći relativno bezbolno.

Ako sam nešto krivo napisao, molio bih da me se ispravi!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:30 pon, 17. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MyLegHurts"]Onda sam u pravom zaostatku. Kako to mislis da mogu upisat s 3. godine predmete? Na 2.?[/quote]

Zaboravi pojam "godine". Toga na MO nema. Ako netko pita "na kojoj si godini", MO to racuna po formuli [tex]\left\lfloor \frac{\text{položeni ECTS}}{60} \right\rfloor + 1[/tex], no upisi kolegija idu po principu kolegija prethodnika, kraj studija po polozenim obaveznim kolegijima i ukupnim ECTSovima (uz sitne restrikcije) i sl. Nema godina.
MyLegHurts (napisa):
Onda sam u pravom zaostatku. Kako to mislis da mogu upisat s 3. godine predmete? Na 2.?


Zaboravi pojam "godine". Toga na MO nema. Ako netko pita "na kojoj si godini", MO to racuna po formuli [tex]\left\lfloor \frac{\text{položeni ECTS}}{60} \right\rfloor + 1[/tex], no upisi kolegija idu po principu kolegija prethodnika, kraj studija po polozenim obaveznim kolegijima i ukupnim ECTSovima (uz sitne restrikcije) i sl. Nema godina.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivana_dbk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2013. (14:24:17)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:19 uto, 18. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad smo već kod toga, ako se ne položi analiza 1, onda se ne može upisati ni analiza 2.. i onda umjesto 60 bodova će biti 43 boda maksimalno za ostvariti uz uvijet da se nista vise ne padne, a može se upisati Bioinformatika u drugom semestru 1. godine je li tako? I sad me zanima tih 5 ECTS-a od bionformatike je li oni ulaze na "bodovnu listu" tek iduće godine ili se gledaju skupa s prvom godinom?
Kad smo već kod toga, ako se ne položi analiza 1, onda se ne može upisati ni analiza 2.. i onda umjesto 60 bodova će biti 43 boda maksimalno za ostvariti uz uvijet da se nista vise ne padne, a može se upisati Bioinformatika u drugom semestru 1. godine je li tako? I sad me zanima tih 5 ECTS-a od bionformatike je li oni ulaze na "bodovnu listu" tek iduće godine ili se gledaju skupa s prvom godinom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
četiri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2012. (20:20:15)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:45 uto, 18. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

gledaju su čim položiš predmet.
gledaju su čim položiš predmet.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MyLegHurts
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2014. (14:36:37)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 0:33 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molio bih da se još neko požali što je pao da se osjećam bolje. Bilo koju godinu.
Molio bih da se još neko požali što je pao da se osjećam bolje. Bilo koju godinu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivana_dbk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2013. (14:24:17)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:38 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja analizu za sad haha :D ako ce ti bit lakse ;)
Ja analizu za sad haha Very Happy ako ce ti bit lakse Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MyLegHurts
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2014. (14:36:37)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 1:23 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super. Šta planiraš sad? Parcijalu ili prekid ili... Valjda linearna nece bit preteska sutra.
Super. Šta planiraš sad? Parcijalu ili prekid ili... Valjda linearna nece bit preteska sutra.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivana_dbk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2013. (14:24:17)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 1:32 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Idemo dalje kako bi rekli hehe :D Nema odustajanja :D
Idemo dalje kako bi rekli hehe Very Happy Nema odustajanja Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 10:05 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moja situacija je bila ovakva:

-Na prvoj godini nisam polozila PROG1, pa s tim ni PROG2, nazalost zeznula sam i LA2, no polozih bioinformatiku s druge godine.

-Druge godine upisujem sve te kolegije, no ne prođem PROG2, i zeznem VJErojatnost u prvom semsestru, no polazem MAT.LOG. i TEOR.BROJEVA s trece godine,

-Trece godine polozim sve zaostatke i upisem dodatne predmete s trece godine, no zeznem TEORIJU SKUPOVA.

-Sad sam cetvrta godina, borim se s teorijom skupova, ako nju uspijem poloziti, ostaje mi samo jos zadnji semestar, znaci imam sanse zavrsiti ove godine.
Moja situacija je bila ovakva:

-Na prvoj godini nisam polozila PROG1, pa s tim ni PROG2, nazalost zeznula sam i LA2, no polozih bioinformatiku s druge godine.

-Druge godine upisujem sve te kolegije, no ne prođem PROG2, i zeznem VJErojatnost u prvom semsestru, no polazem MAT.LOG. i TEOR.BROJEVA s trece godine,

-Trece godine polozim sve zaostatke i upisem dodatne predmete s trece godine, no zeznem TEORIJU SKUPOVA.

-Sad sam cetvrta godina, borim se s teorijom skupova, ako nju uspijem poloziti, ostaje mi samo jos zadnji semestar, znaci imam sanse zavrsiti ove godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivana_dbk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2013. (14:24:17)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:07 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar je moguce upisati Bioinformatiku, ako se padne programiranje?
Zar je moguce upisati Bioinformatiku, ako se padne programiranje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pingvin007
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 10. 2012. (22:20:35)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:07 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

prošlih godina preduvjeti za bioinformatiku su bili LA1 i EM1
ove godine su uveli da je preduvjet i PROG1
prošlih godina preduvjeti za bioinformatiku su bili LA1 i EM1
ove godine su uveli da je preduvjet i PROG1


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan