Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Održavanje vježbi
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
buco
Gost





PostPostano: 17:12 uto, 4. 3. 2014    Naslov: Održavanje vježbi Citirajte i odgovorite

ima li ovaj tjedan vjezbi ili ce pocet od sljedeceg tjedna?
ima li ovaj tjedan vjezbi ili ce pocet od sljedeceg tjedna?


[Vrh]
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 20:56 uto, 4. 3. 2014    Naslov: Re: Održavanje vježbi Citirajte i odgovorite

[quote="buco"]ima li ovaj tjedan vjezbi ili ce pocet od sljedeceg tjedna?[/quote]

kako koja grupa, za grupe asistenta Conara i Berica trebate provjeriti s njima (mislim da je kolega Beric nesto spominjao da ce poceti drugi tjedan nastave, ali velim, treba provjeriti s njime), za moje grupe (cetvrtkom 15-17) jedan dio ce imati nastavu iduci tjedan (mat. statistika i financijska matematika) a jedan dio ce imati tek drugi tjedan nastave (2. godina matematike, dodiplomski, ona grupa koja ide kod mene), tako nekako bi trebalo i pisati u rasporedu. Za potpuni raspored (moje grupe) vidjeti ovdje:
[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html[/url]

edit: vidim da se nisam gore bas dobro izrazila, prva grupa ima vjezbe ovaj tjedan, tj. sutra (nadam se da ste skuzili po linku)
buco (napisa):
ima li ovaj tjedan vjezbi ili ce pocet od sljedeceg tjedna?


kako koja grupa, za grupe asistenta Conara i Berica trebate provjeriti s njima (mislim da je kolega Beric nesto spominjao da ce poceti drugi tjedan nastave, ali velim, treba provjeriti s njime), za moje grupe (cetvrtkom 15-17) jedan dio ce imati nastavu iduci tjedan (mat. statistika i financijska matematika) a jedan dio ce imati tek drugi tjedan nastave (2. godina matematike, dodiplomski, ona grupa koja ide kod mene), tako nekako bi trebalo i pisati u rasporedu. Za potpuni raspored (moje grupe) vidjeti ovdje:
http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html

edit: vidim da se nisam gore bas dobro izrazila, prva grupa ima vjezbe ovaj tjedan, tj. sutra (nadam se da ste skuzili po linku)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:09 uto, 3. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima više vježbi kod asistenta Conara il smo gotovi?
jel ima više vježbi kod asistenta Conara il smo gotovi?


[Vrh]
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 14:21 uto, 3. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po mojim saznanjima kolega Conar je vec prosljedio bodove za prisutnost prof. Mangeru, to vjerojatno znaci da nema vise vjezbi kod njega.
Po mojim saznanjima kolega Conar je vec prosljedio bodove za prisutnost prof. Mangeru, to vjerojatno znaci da nema vise vjezbi kod njega.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan