Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Poziv na program
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 19:36 pet, 18. 4. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]matematicari ...[/quote]

Ak niš drugo, ljudi se educiraju na našem forumu :zubo:
Buga. (napisa):
matematicari ...


Ak niš drugo, ljudi se educiraju na našem forumu Krezubi Mr. Green


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
16rounds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2014. (11:45:03)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:34 pet, 16. 5. 2014    Naslov: Poziv na program - Maksimalno postizanje Citirajte i odgovorite

Dragi svi,

Sretni smo što vas možemo pozvati na još jedan 16rounds program koji će se održati u četvrtak, 22.05.2014. u 18h na Filozofskom fakultetu, na adresi Ivana Lučića 3.

http://16rounds.com.hr/2014/05/16/16rounds-program-2/

[b][size=18]O programu[/size][/b]

Ti možeš postati, učiniti i postići stvari koje su u životu uistinu vrijedne i trajno povećati kvalitetu svog života otkrivajući drevne vedske principe unaprijeđenja kvalitete života i povezivanja sa svojom unutarnjom duhovnom prirodom.

Saznaj kako možeš učiniti isto ono što su drugi učinili prije tebe, čime su postigli zadovoljstvo koje želiš dostići.

[b][size=18]Predavač[/size][/b]

Pavle Jurić je profesor filozofije i religijskih znanosti te višegodišnji predavač u Centru za vedske studije. Od 1998. godine podučava mantra meditaciju i znanost o yogi i samospoznaji.

[img]http://s15.postimg.org/i7h39ychn/letak_full.jpg[/img][/img]
Dragi svi,

Sretni smo što vas možemo pozvati na još jedan 16rounds program koji će se održati u četvrtak, 22.05.2014. u 18h na Filozofskom fakultetu, na adresi Ivana Lučića 3.

http://16rounds.com.hr/2014/05/16/16rounds-program-2/

O programu

Ti možeš postati, učiniti i postići stvari koje su u životu uistinu vrijedne i trajno povećati kvalitetu svog života otkrivajući drevne vedske principe unaprijeđenja kvalitete života i povezivanja sa svojom unutarnjom duhovnom prirodom.

Saznaj kako možeš učiniti isto ono što su drugi učinili prije tebe, čime su postigli zadovoljstvo koje želiš dostići.

Predavač

Pavle Jurić je profesor filozofije i religijskih znanosti te višegodišnji predavač u Centru za vedske studije. Od 1998. godine podučava mantra meditaciju i znanost o yogi i samospoznaji.

[/img]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
16rounds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2014. (11:45:03)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:55 pet, 6. 6. 2014    Naslov: Poziv na program - Nevidljivi neprijatelj Citirajte i odgovorite

Sretni smo što Vas možemo pozvati na još jedan 16rounds program koji će se održati u četvrtak, 12.06.2014. u 18h na Filozofskom fakultetu, na adresi Ivana Lučića 3.

[b][size=18]O programu[/size][/b]

Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine koje nam omogućavaju visoko razmišljanje i jednostavno življenje. Ovo predavanje Vam može pomoći da izbjegnete plitku svakodnevicu i postavite si prava pitanja koja će Vas odvesti u više razine postojanja.

[b][size=18]Predavač[/size][/b]

Hrvoje Marjanović (Hanuman das), dipl. oec. već 25 godina proučava svjetski poznatu "Bhagavad-Gitu kakva jest" koju je napisao A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada i prakticira njena učenja u vlastitom životu. Gostujući je profesor pri Centru za vedske studije - Zagreb, te je držao predavanja iz Bhagavad-gite u Kranju (Slovenija) i Indiji, gdje je također prodao jednu Bhagavad-Gitu državljanu Velike Britanije.

Pored proučavanja Bhagavad-gite završio je ekonomski fakultet 2003. godine. U slobodno vrijeme je direktor u Hrvatskoj podružnici američke korporacije.

[img]http://oi58.tinypic.com/2chwef9.jpg[/img]
Sretni smo što Vas možemo pozvati na još jedan 16rounds program koji će se održati u četvrtak, 12.06.2014. u 18h na Filozofskom fakultetu, na adresi Ivana Lučića 3.

O programu

Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine koje nam omogućavaju visoko razmišljanje i jednostavno življenje. Ovo predavanje Vam može pomoći da izbjegnete plitku svakodnevicu i postavite si prava pitanja koja će Vas odvesti u više razine postojanja.

Predavač

Hrvoje Marjanović (Hanuman das), dipl. oec. već 25 godina proučava svjetski poznatu "Bhagavad-Gitu kakva jest" koju je napisao A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada i prakticira njena učenja u vlastitom životu. Gostujući je profesor pri Centru za vedske studije - Zagreb, te je držao predavanja iz Bhagavad-gite u Kranju (Slovenija) i Indiji, gdje je također prodao jednu Bhagavad-Gitu državljanu Velike Britanije.

Pored proučavanja Bhagavad-gite završio je ekonomski fakultet 2003. godine. U slobodno vrijeme je direktor u Hrvatskoj podružnici američke korporacije.



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:29 pet, 6. 6. 2014    Naslov: Re: Poziv na program - Nevidljivi neprijatelj Citirajte i odgovorite

[quote="16rounds"]
Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine koje nam omogućavaju visoko razmišljanje i jednostavno življenje. Ovo predavanje Vam može pomoći da izbjegnete plitku svakodnevicu i postavite si prava pitanja koja će Vas odvesti u više razine postojanja.[/quote]

Bi li netko bi tako dobar da mi objasni što znače sljedeći pojmovi:
[list][*][i]način životne istine[/i]; [*][i]visoko razmišljanje[/i]; [*][i]viša razina postojanja[/i].[/list:u]

Pretpostavljam da se radi o alegorijama, no moram priznati da mi nije baš jasno na što se cilja.

Dobro pojašnjenje bi bilo nešto ovakvo: "Pod pojmom [i]plitka svakodnevnica[/i], podrazumijeva se dnevna rutina u kojoj osoba svoje vrijeme (najvećim dijelom) provodi zamarajući se isključivo prizemnim pitanjima kao što su tračevi, reality showovi, sitna prepucavanja i tome slično."
16rounds (napisa):

Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine koje nam omogućavaju visoko razmišljanje i jednostavno življenje. Ovo predavanje Vam može pomoći da izbjegnete plitku svakodnevicu i postavite si prava pitanja koja će Vas odvesti u više razine postojanja.


Bi li netko bi tako dobar da mi objasni što znače sljedeći pojmovi:
  • način životne istine;
  • visoko razmišljanje;
  • viša razina postojanja.


Pretpostavljam da se radi o alegorijama, no moram priznati da mi nije baš jasno na što se cilja.

Dobro pojašnjenje bi bilo nešto ovakvo: "Pod pojmom plitka svakodnevnica, podrazumijeva se dnevna rutina u kojoj osoba svoje vrijeme (najvećim dijelom) provodi zamarajući se isključivo prizemnim pitanjima kao što su tračevi, reality showovi, sitna prepucavanja i tome slično."



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 21:23 pet, 6. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma samo metafore čije značenje, sasvim sigurno, dobro slutiš :mrgreen:

čovjek stalno stremi ka visinama, bilo fizičkog bilo mentalnog tkanja, a životna istina je funkcija subjektivne varijable i mnogi smatraju da je posjeduju. valjda.

Ovo sa plitkim življenjem možda je dobro opisala Eleanor Roosevelt rekavši da se "mali" ljudi bave drugim ljudima, prosječni događajima, a veliki idejama. How big are you? :mrgreen:
ma samo metafore čije značenje, sasvim sigurno, dobro slutiš Mr. Green

čovjek stalno stremi ka visinama, bilo fizičkog bilo mentalnog tkanja, a životna istina je funkcija subjektivne varijable i mnogi smatraju da je posjeduju. valjda.

Ovo sa plitkim življenjem možda je dobro opisala Eleanor Roosevelt rekavši da se "mali" ljudi bave drugim ljudima, prosječni događajima, a veliki idejama. How big are you? Mr. Green



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:10 sub, 7. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

A poslije tog predavanja organiziramo dvomjesečni štrajk kojeg nećemo odraditi niti će itko imati ikakvih posljedica zbog toga.
A poslije tog predavanja organiziramo dvomjesečni štrajk kojeg nećemo odraditi niti će itko imati ikakvih posljedica zbog toga.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 1:57 sub, 7. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]ma samo metafore čije značenje, sasvim sigurno, dobro slutiš :mrgreen:[/quote]
Ja uglavnom izbjegavam donositi zaključke na prečac, pa kad mi nije jasno što netko točno želi reći određenim frazama, radije pitam. :wink:

[quote]životna istina je funkcija subjektivne varijable i mnogi smatraju da je posjeduju. valjda.[/quote]
Nemam problem s izrazom [i]životna istina[/i]. Znam što ljudi time žele reći. Ono što nisam razumio je [i][b]način[/b] životne istine[/i].
RonnieColeman (napisa):
ma samo metafore čije značenje, sasvim sigurno, dobro slutiš Mr. Green

Ja uglavnom izbjegavam donositi zaključke na prečac, pa kad mi nije jasno što netko točno želi reći određenim frazama, radije pitam. Wink

Citat:
životna istina je funkcija subjektivne varijable i mnogi smatraju da je posjeduju. valjda.

Nemam problem s izrazom životna istina. Znam što ljudi time žele reći. Ono što nisam razumio je način životne istine.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 9:26 sub, 7. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]
Nemam problem s izrazom [i]životna istina[/i]. Znam što ljudi time žele reći. Ono što nisam razumio je [i][b]način[/b] životne istine[/i].[/quote]

Onda si krivo shvatio rečenicu, koja je išla "Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine..." -- dakle, na zanimljiv način predstavljaju se životne istine.
mdoko (napisa):

Nemam problem s izrazom životna istina. Znam što ljudi time žele reći. Ono što nisam razumio je način životne istine.


Onda si krivo shvatio rečenicu, koja je išla "Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine..." – dakle, na zanimljiv način predstavljaju se životne istine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:10 sub, 7. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="satja"][quote="mdoko"]
Nemam problem s izrazom [i]životna istina[/i]. Znam što ljudi time žele reći. Ono što nisam razumio je [i][b]način[/b] životne istine[/i].[/quote]

Onda si krivo shvatio rečenicu, koja je išla "Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine..." -- dakle, na zanimljiv način predstavljaju se životne istine.[/quote]
I stand corrected. Pročitao sam "predstavit ćemo zanimljiv način životne istine". :oops:

Hvala na ispravci. Još uvijek ostaje pitanje o tome što znači [i]visoko razmišljanje[/i] i [i]viša razina postojanja[/i]. Kad smo već kod toga, što je uopće "razina postojanja"?
satja (napisa):
mdoko (napisa):

Nemam problem s izrazom životna istina. Znam što ljudi time žele reći. Ono što nisam razumio je način životne istine.


Onda si krivo shvatio rečenicu, koja je išla "Predstavit ćemo na zanimljiv način životne istine..." – dakle, na zanimljiv način predstavljaju se životne istine.

I stand corrected. Pročitao sam "predstavit ćemo zanimljiv način životne istine". Embarassed

Hvala na ispravci. Još uvijek ostaje pitanje o tome što znači visoko razmišljanje i viša razina postojanja. Kad smo već kod toga, što je uopće "razina postojanja"?



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 11:30 sub, 7. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]Još uvijek ostaje pitanje o tome što znači [i]visoko razmišljanje[/i] i [i]viša razina postojanja[/i]. Kad smo već kod toga, što je uopće "razina postojanja"?[/quote]

Visina razmisljanja definira se kao nadmorska visina mozga koji razmislja.

Razina postojanja definira se ovako. Kad postojis, to je najniza razina. Sljedeca je razina kad znas da postojis. Sljedeca je razina kad znas da znas da postojis. Sljedeca je razina kad znas da znas da znas da postojis. I tako dalje. Po vlastitoj procjeni, ja sam na negdje na 58. razini (sad vec na 59.).
mdoko (napisa):
Još uvijek ostaje pitanje o tome što znači visoko razmišljanje i viša razina postojanja. Kad smo već kod toga, što je uopće "razina postojanja"?


Visina razmisljanja definira se kao nadmorska visina mozga koji razmislja.

Razina postojanja definira se ovako. Kad postojis, to je najniza razina. Sljedeca je razina kad znas da postojis. Sljedeca je razina kad znas da znas da postojis. Sljedeca je razina kad znas da znas da znas da postojis. I tako dalje. Po vlastitoj procjeni, ja sam na negdje na 58. razini (sad vec na 59.).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:45 sub, 7. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

:D

Rez između prve i druge razine postojanja je najdrastičniji, svi ostali, zasad vjerujem, samo su nijanse. :mrgreen:

ps: ja nisam pročitao kao doko ali čitanjem njegova shvaćanja pročitanog upao sam u njegovo razmišljanje i zato jednaku "glavolomku" neshvatljivosti.
Very Happy

Rez između prve i druge razine postojanja je najdrastičniji, svi ostali, zasad vjerujem, samo su nijanse. Mr. Green

ps: ja nisam pročitao kao doko ali čitanjem njegova shvaćanja pročitanog upao sam u njegovo razmišljanje i zato jednaku "glavolomku" neshvatljivosti.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
16rounds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2014. (11:45:03)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:49 pon, 9. 6. 2014    Naslov: :O Citirajte i odgovorite

Čovječe, interesantnu diskusiju ste razvili. Poslao sam obavijest na cca 15 foruma fakluteta. Jedino na PMF-ovom i FER-ovom ima nešto života, ostalo je pusto... :D
Čovječe, interesantnu diskusiju ste razvili. Poslao sam obavijest na cca 15 foruma fakluteta. Jedino na PMF-ovom i FER-ovom ima nešto života, ostalo je pusto... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:16 pon, 9. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ostali su na Fejsu. Mi i FERovci smo na višoj razini internetisanja :yoga:

Ili nižoj? :facebook:
Ostali su na Fejsu. Mi i FERovci smo na višoj razini internetisanja One with the Universe...

Ili nižoj? Facebook



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:22 uto, 10. 6. 2014    Naslov: Re: :O Citirajte i odgovorite

[quote="16rounds"]Čovječe, interesantnu diskusiju ste razvili. Poslao sam obavijest na cca 15 foruma fakluteta. Jedino na PMF-ovom i FER-ovom ima nešto života, ostalo je pusto... :D[/quote]

[color=darkred]Molim procitati privatnu poruku poslanu prije 3-4 dana.[/color]
16rounds (napisa):
Čovječe, interesantnu diskusiju ste razvili. Poslao sam obavijest na cca 15 foruma fakluteta. Jedino na PMF-ovom i FER-ovom ima nešto života, ostalo je pusto... Very Happy


Molim procitati privatnu poruku poslanu prije 3-4 dana.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
16rounds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2014. (11:45:03)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:10 uto, 4. 11. 2014    Naslov: Poziv na program - Vaš vječni dobronamjernik Citirajte i odgovorite

Dragi svi, pozivamo vas na prvi ovosezonski program u organizaciji 16rounds tima. Više informacija na plakatu.

Dobrodošli!

[img]http://oi58.tinypic.com/6nxhtj.jpg[/img]
Dragi svi, pozivamo vas na prvi ovosezonski program u organizaciji 16rounds tima. Više informacija na plakatu.

Dobrodošli!



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
16rounds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2014. (11:45:03)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:35 uto, 25. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dragi svi, pozivamo vas na još jedan program u organizaciji 16rounds tima.

U planu je predavanje, video i slide-projekcija na temu vedskog modela svemira. Predavač je Darko Kafka, student vedske literature. Već dugi niz godina bavi se vedskom kozmologijom. Sudjeluje u projektu izgradnje vedskog planetarija u Indiji u sklopu kojeg je do sada izašlo nekoliko knjiga i jedan dokumentarni film na temu vedskog modela svemira.

Dobrodošli!

[img]http://s22.postimg.org/3nj19baa9/Untitled.jpg[/img]
Dragi svi, pozivamo vas na još jedan program u organizaciji 16rounds tima.

U planu je predavanje, video i slide-projekcija na temu vedskog modela svemira. Predavač je Darko Kafka, student vedske literature. Već dugi niz godina bavi se vedskom kozmologijom. Sudjeluje u projektu izgradnje vedskog planetarija u Indiji u sklopu kojeg je do sada izašlo nekoliko knjiga i jedan dokumentarni film na temu vedskog modela svemira.

Dobrodošli!



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
16rounds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2014. (11:45:03)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:57 sri, 25. 2. 2015    Naslov: Poziv na program - Biblija i Bhagavad-gita Citirajte i odgovorite

Dragi svi, pozivamo vas na još jedan studentski program pod naslovom "Biblija i Bhagavad-gita - Puka vjerovanja ili vrata mudrosti i sreće?".

Očekuje vas, kao i obično, kratki glazbeni uvod, predavanje i druženje uz zakusku.

Ulaz slobodan, dobrodošli

[img]http://s14.postimg.org/lppsfh9lt/PLAKAT_27_02_v2_tiny.jpg[/img]
Dragi svi, pozivamo vas na još jedan studentski program pod naslovom "Biblija i Bhagavad-gita - Puka vjerovanja ili vrata mudrosti i sreće?".

Očekuje vas, kao i obično, kratki glazbeni uvod, predavanje i druženje uz zakusku.

Ulaz slobodan, dobrodošli



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
16rounds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2014. (11:45:03)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:30 ned, 19. 4. 2015    Naslov: Najava Citirajte i odgovorite

Dragi svi, ovom prilikom najavljujemo dva programa koji će se odžati idući tjedan.

Prvo događanje je u [i]utorak 21.4.[/i] u [b]Knjižnici i čitaonici Bogdana Ogrizovića[/b] (Predadovićeva 5) s početkom u [b]18h[/b]. Tema: Upoznaj samoga sebe - vedska znanost o duši i kvaliteti življenja.

Drugo događanje je u [i]petak 24.4.[/i] na [b]Filozofskom fakultetu[/b] (Ivana Lučića 3), [i]dvorana A001[/i] s početkom u [b]19h[/b]. Tema: Kako vidjeti Boga?

Na programu je duhovna glazba, predavanje i zakuska. Gostujući predavač oba puta biti će [b]Prahladananda Swami[/b].

Ulaz slobodan, dobrodošli

[img]http://s22.postimg.org/3rmju858x/plakat_novi.jpg[/img]
Dragi svi, ovom prilikom najavljujemo dva programa koji će se odžati idući tjedan.

Prvo događanje je u utorak 21.4. u Knjižnici i čitaonici Bogdana Ogrizovića (Predadovićeva 5) s početkom u 18h. Tema: Upoznaj samoga sebe - vedska znanost o duši i kvaliteti življenja.

Drugo događanje je u petak 24.4. na Filozofskom fakultetu (Ivana Lučića 3), dvorana A001 s početkom u 19h. Tema: Kako vidjeti Boga?

Na programu je duhovna glazba, predavanje i zakuska. Gostujući predavač oba puta biti će Prahladananda Swami.

Ulaz slobodan, dobrodošli



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan