Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

3.zadaca(kada?)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
BlameGame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2011. (19:17:53)
Postovi: (6C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 23:33 ned, 18. 5. 2014    Naslov: 3.zadaca(kada?) Citirajte i odgovorite

Kadda se moze ocekivati treca zadaca? Tj., bi mogao netko potvrditi da nece bi objavljena bar jos narednih 2, 3 dana?
Kadda se moze ocekivati treca zadaca? Tj., bi mogao netko potvrditi da nece bi objavljena bar jos narednih 2, 3 dana?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Silenoz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2011. (18:45:11)
Postovi: (4F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 1:06 pon, 19. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro pitanje. Isto pitanje imam i za rezultate kolokvija.
Dobro pitanje. Isto pitanje imam i za rezultate kolokvija.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nuclear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2011. (17:40:12)
Postovi: (74)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 20 - 10

PostPostano: 11:22 uto, 20. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

niste u redu, nikako. rezultate valjda očekujemo u 9tom mjesecu?

barem da kažete zašto kasne razultati a ne ovako.... :!: :?:
niste u redu, nikako. rezultate valjda očekujemo u 9tom mjesecu?

barem da kažete zašto kasne razultati a ne ovako.... Exclamation Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 14:44 uto, 20. 5. 2014    Naslov: Re: 3.zadaca(kada?) Citirajte i odgovorite

[quote="BlameGame"]Kadda se moze ocekivati treca zadaca? Tj., bi mogao netko potvrditi da nece bi objavljena bar jos narednih 2, 3 dana?[/quote]

Čuo sam da će se objaviti valjda u petak dok sve grupe obrade this pointer i što već spada u tu lekciju.
BlameGame (napisa):
Kadda se moze ocekivati treca zadaca? Tj., bi mogao netko potvrditi da nece bi objavljena bar jos narednih 2, 3 dana?


Čuo sam da će se objaviti valjda u petak dok sve grupe obrade this pointer i što već spada u tu lekciju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:47 uto, 20. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, asistent Cacic je rekao da mozemo zadacu ocekivati u petak... a sto se tice rezultata, stvarno nije u redu.
da, asistent Cacic je rekao da mozemo zadacu ocekivati u petak... a sto se tice rezultata, stvarno nije u redu.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:55 sri, 21. 5. 2014    Naslov: Očitovanje Citirajte i odgovorite

Poštovani kolege i kolegice,

žalosno što moram to ovako pisati, ali mislim da je krajnje vrijeme da se svi uozbiljimo. Vidjevši obavijesti na stranicama Računarskog praktikuma 1 kako ipak ne će biti štrajka, i obavijesti o štrajku prethodnih dana, moram priznati da me to bacilo u očaj. U 21. stoljeću smo, u Hrvatskoj koja iovako nije najbolja zemlja za živjeti trenutno i umjesto da svi svojim radom i trudom pomognemo zemlji Vi razmišljate o štrajku. Žalosno mi je čitati i biti dio ovakvog obrazovnog sustava gdje studenti očekuju rezultate svojih kolokvija skoro pa 3 tjedna, a NIGDJE NEMA obavijesti zašto rezultata još nema. Glavno da se objavljuju obavijesti o štrajku i to se nikako ne smije propustiti obavijestiti kako će netko štrajkati. Nije li žalosno da se djecu i studente uči kako je dobro štrajkati i davati konstantne obavijesti o štrajku dok istovremeno Vi koji ste zaduženi za istu djecu i studente ne odrađujete svoj posao pravovremeno i sukladno onome kako biste i trebali?!
Pitam se samo, hoće li i naša djeca jednog dana tako isto učiti ''boriti se za sebe'' preko drugih ljudi, ne mareći za situacije u kojima su se u današnje vrijeme mnogi zaposlenici našli.
Kranje neobzirno od strane svih djelatnika našeg obrazovnog sustava koji se žele izboriti za svoja prava, a pritom ne razmišljaju kako bi im bilo u privatnom sektoru te kako tamo ne bi imali kako štrajkati.
Ako već spremate štrajk odradite svoj posao kako to priliči akademski obrazovanim ljudima kako Vam nitko ne bi mogao ni na koji način spotaknuti Vašu neodgovornost.

Lijep pozdrav.
Poštovani kolege i kolegice,

žalosno što moram to ovako pisati, ali mislim da je krajnje vrijeme da se svi uozbiljimo. Vidjevši obavijesti na stranicama Računarskog praktikuma 1 kako ipak ne će biti štrajka, i obavijesti o štrajku prethodnih dana, moram priznati da me to bacilo u očaj. U 21. stoljeću smo, u Hrvatskoj koja iovako nije najbolja zemlja za živjeti trenutno i umjesto da svi svojim radom i trudom pomognemo zemlji Vi razmišljate o štrajku. Žalosno mi je čitati i biti dio ovakvog obrazovnog sustava gdje studenti očekuju rezultate svojih kolokvija skoro pa 3 tjedna, a NIGDJE NEMA obavijesti zašto rezultata još nema. Glavno da se objavljuju obavijesti o štrajku i to se nikako ne smije propustiti obavijestiti kako će netko štrajkati. Nije li žalosno da se djecu i studente uči kako je dobro štrajkati i davati konstantne obavijesti o štrajku dok istovremeno Vi koji ste zaduženi za istu djecu i studente ne odrađujete svoj posao pravovremeno i sukladno onome kako biste i trebali?!
Pitam se samo, hoće li i naša djeca jednog dana tako isto učiti ''boriti se za sebe'' preko drugih ljudi, ne mareći za situacije u kojima su se u današnje vrijeme mnogi zaposlenici našli.
Kranje neobzirno od strane svih djelatnika našeg obrazovnog sustava koji se žele izboriti za svoja prava, a pritom ne razmišljaju kako bi im bilo u privatnom sektoru te kako tamo ne bi imali kako štrajkati.
Ako već spremate štrajk odradite svoj posao kako to priliči akademski obrazovanim ljudima kako Vam nitko ne bi mogao ni na koji način spotaknuti Vašu neodgovornost.

Lijep pozdrav.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:01 pon, 26. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo je sad već krajnje neozbiljno. Tri i pol tjedna su prošla od kolokvija, a rezultatima još ni traga. Jedan asistent ih je imao ispravljene pred tjedan i pol, drugi prošli tjedan u četvrtak kaže da će biti u četvrtak ili petak i još uvijek ništa. Nije to nešto od životne važnosti, čekamo skoro mjesec dana, možemo još mjesec dana, ali malo ozbiljnosti od odraslih osoba ne bi škodilo. Ako se nešto kaže, trebalo bi biti malo odgovorniji i ispoštovati šta se reklo, pa makar to bili i samo studenti. Mogli ste reči, neće biti do tad i tad, nego ce biti tad, jer imamo drugih, važnijih obaveza i ne stignemo, ili neda nam se, a ne stalno evo još koji dan, sad će, jer to danas-sutra može trajati u nedogled...
Ovo je sad već krajnje neozbiljno. Tri i pol tjedna su prošla od kolokvija, a rezultatima još ni traga. Jedan asistent ih je imao ispravljene pred tjedan i pol, drugi prošli tjedan u četvrtak kaže da će biti u četvrtak ili petak i još uvijek ništa. Nije to nešto od životne važnosti, čekamo skoro mjesec dana, možemo još mjesec dana, ali malo ozbiljnosti od odraslih osoba ne bi škodilo. Ako se nešto kaže, trebalo bi biti malo odgovorniji i ispoštovati šta se reklo, pa makar to bili i samo studenti. Mogli ste reči, neće biti do tad i tad, nego ce biti tad, jer imamo drugih, važnijih obaveza i ne stignemo, ili neda nam se, a ne stalno evo još koji dan, sad će, jer to danas-sutra može trajati u nedogled...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:28 uto, 27. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li rezultati doći ove godine?
Hoće li rezultati doći ove godine?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:18 sri, 28. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Registriraj se ako se usudiš i onda postavi pitanje bez srama, možda dobiješ odgovor
Registriraj se ako se usudiš i onda postavi pitanje bez srama, možda dobiješ odgovor


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan