Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Obročno plaćanje participacije (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sloth
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2014. (14:25:13)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:20 pon, 22. 9. 2014    Naslov: Obročno plaćanje participacije Citirajte i odgovorite

Tražim informaciju o plaćanju školarine. Naime, moram platiti punu školarinu, 8400 kn, što se inače plaća u 3 rate, ali sam vidjela da na univerzalnom obrascu za molbe postoji dio za obročno plaćanje. Znači li to da se participacija može platiti u više obroka? Ako da, koji su uvjeti za to?
Hvala!
Tražim informaciju o plaćanju školarine. Naime, moram platiti punu školarinu, 8400 kn, što se inače plaća u 3 rate, ali sam vidjela da na univerzalnom obrascu za molbe postoji dio za obročno plaćanje. Znači li to da se participacija može platiti u više obroka? Ako da, koji su uvjeti za to?
Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:36 uto, 23. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uvjeti su da napises molbu i da ti bude odobrena. Formalnih zahtjeva nema.
Uvjeti su da napises molbu i da ti bude odobrena. Formalnih zahtjeva nema.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 19:12 uto, 23. 9. 2014    Naslov: Re: Obročno plaćanje participacije Citirajte i odgovorite

[quote="sloth"]Tražim informaciju o plaćanju školarine. Naime, moram platiti punu školarinu, 8400 kn, što se inače plaća u 3 rate, ali sam vidjela da na univerzalnom obrascu za molbe postoji dio za obročno plaćanje. Znači li to da se participacija može platiti u više obroka? Ako da, koji su uvjeti za to?
Hvala![/quote]

Meni je uvijek bila odobrena a svote su bile manje..al moja primanja su dosta niska..skoro pa spadam u treću cenzusnu grupu..uz molbu sam za svaki sl priložila godišnji dohodak kućanstva
sloth (napisa):
Tražim informaciju o plaćanju školarine. Naime, moram platiti punu školarinu, 8400 kn, što se inače plaća u 3 rate, ali sam vidjela da na univerzalnom obrascu za molbe postoji dio za obročno plaćanje. Znači li to da se participacija može platiti u više obroka? Ako da, koji su uvjeti za to?
Hvala!


Meni je uvijek bila odobrena a svote su bile manje..al moja primanja su dosta niska..skoro pa spadam u treću cenzusnu grupu..uz molbu sam za svaki sl priložila godišnji dohodak kućanstva


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 9:12 čet, 25. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li netko na brzinu provjeriti koji je tocan MODEL za placanje dugovanja, odnosno skolarine. To vam pise u uputama za placanje na studomatu.

Zelim uplatiti prvu ratu i utipkavam model 01 kako pise na studomatu da mora biti, no sustav ne prihvaca.

Slucajno sam promjenila u 00 i onda je ok.

Jel to greska na studomatu ili ... ?
Moze li netko na brzinu provjeriti koji je tocan MODEL za placanje dugovanja, odnosno skolarine. To vam pise u uputama za placanje na studomatu.

Zelim uplatiti prvu ratu i utipkavam model 01 kako pise na studomatu da mora biti, no sustav ne prihvaca.

Slucajno sam promjenila u 00 i onda je ok.

Jel to greska na studomatu ili ... ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 15:16 čet, 25. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frutabella"]Moze li netko na brzinu provjeriti koji je tocan MODEL za placanje dugovanja, odnosno skolarine. To vam pise u uputama za placanje na studomatu.

Zelim uplatiti prvu ratu i utipkavam model 01 kako pise na studomatu da mora biti, no sustav ne prihvaca.

Slucajno sam promjenila u 00 i onda je ok.

Jel to greska na studomatu ili ... ?[/quote]

00 je model u studomatu krivu pise, na [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4215&sec=279]stranicama faxa su tocna i detaljna uputstva[/url]
frutabella (napisa):
Moze li netko na brzinu provjeriti koji je tocan MODEL za placanje dugovanja, odnosno skolarine. To vam pise u uputama za placanje na studomatu.

Zelim uplatiti prvu ratu i utipkavam model 01 kako pise na studomatu da mora biti, no sustav ne prihvaca.

Slucajno sam promjenila u 00 i onda je ok.

Jel to greska na studomatu ili ... ?


00 je model u studomatu krivu pise, na stranicama faxa su tocna i detaljna uputstva



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nita11
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2013. (15:55:25)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:39 pet, 27. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li mi netko potvrditi moju logiku sa sigurnošću?

Plaćanje participacije sam stavila da plaćam u 3 rate, i na početku zimskog semestra sam platila prvu ratu, ali mi je naknadno priznata molba za 50% subvencije, pa sam ustvari onda platila prve dvije rate; e sad da li ja moram na početku ljetnog semestra platiti još ovu jednu ratu koja mi je ostala, ili (po mojoj logici) nju plaćam tek krajem ljetnog semestra. Malo me zbunilo to.
Hvala :)
Može li mi netko potvrditi moju logiku sa sigurnošću?

Plaćanje participacije sam stavila da plaćam u 3 rate, i na početku zimskog semestra sam platila prvu ratu, ali mi je naknadno priznata molba za 50% subvencije, pa sam ustvari onda platila prve dvije rate; e sad da li ja moram na početku ljetnog semestra platiti još ovu jednu ratu koja mi je ostala, ili (po mojoj logici) nju plaćam tek krajem ljetnog semestra. Malo me zbunilo to.
Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan