Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 2014./2015. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 11:37 čet, 9. 10. 2014    Naslov: Demonstrature 2014./2015. Citirajte i odgovorite

Bok svima!
Demonstrature iz Teorije skupova držat ću [b]srijedom, 14-16h[/b].
Ako planirate doći, javite se barem večer prije na mail [b]lvalidz[at]student.math.hr[/b].
Kako bi demonstrature bile produktivnije, bilo bi poželjno da u mailu ukratko opišete što vas muči.
Sastanak je, kao obično, kod oglasne ploče do 14:15, a tamo ću zapisati i broj učionice u kojoj se održavaju demonstrature.

Želim vam sretno i uspješno polaganje kolegija, nadam se da ću vam kao demos pomoći u tome. :wink:
Vidimo se!

Lucija Validžić

P.S. Toplo preporučam da prolistate skriptu https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxtYXRobmFzdGF2YXxneDo3M2I1NGQ1MzQyOTBhNmY1
Meni je bila jako korisna kao vježba za kolokvije i bliceve.
Bok svima!
Demonstrature iz Teorije skupova držat ću srijedom, 14-16h.
Ako planirate doći, javite se barem večer prije na mail lvalidz[at]student.math.hr.
Kako bi demonstrature bile produktivnije, bilo bi poželjno da u mailu ukratko opišete što vas muči.
Sastanak je, kao obično, kod oglasne ploče do 14:15, a tamo ću zapisati i broj učionice u kojoj se održavaju demonstrature.

Želim vam sretno i uspješno polaganje kolegija, nadam se da ću vam kao demos pomoći u tome. Wink
Vidimo se!

Lucija Validžić

P.S. Toplo preporučam da prolistate skriptu https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxtYXRobmFzdGF2YXxneDo3M2I1NGQ1MzQyOTBhNmY1
Meni je bila jako korisna kao vježba za kolokvije i bliceve.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikzmyster
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2010. (13:35:08)
Postovi: (72)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
45 = 46 - 1

PostPostano: 17:02 sub, 11. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako kojim slučajem preferirate demonstrature ponedjeljkom, postoji i moj termin [b]ponedjeljkom 18-20h[/b]. Demonstrature će biti u predavaonici [b]002[/b], ali ću i kao obično čekati pred oglasnom pločom do 18:15, za svaki slučaj. Ako kojim slučajem ne možete doći do 18:15, samo dođite u 002.

Ako planirate doći, molim vas da mi se do večeri prije najavite mailom, na [b]kikzmyster[at]hotmail.com[/b] ili [b]aleksandar.milivojevic[at]hotmail.com[/b] (svejedno koji).

Vidimo se! :D

Aleksandar Milivojević
Ako kojim slučajem preferirate demonstrature ponedjeljkom, postoji i moj termin ponedjeljkom 18-20h. Demonstrature će biti u predavaonici 002, ali ću i kao obično čekati pred oglasnom pločom do 18:15, za svaki slučaj. Ako kojim slučajem ne možete doći do 18:15, samo dođite u 002.

Ako planirate doći, molim vas da mi se do večeri prije najavite mailom, na kikzmyster[at]hotmail.com ili aleksandar.milivojevic[at]hotmail.com (svejedno koji).

Vidimo se! Very Happy

Aleksandar Milivojević


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 19:45 pet, 14. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvi tjedan nakon kolokvijskog dvotjedna (4.12.) demonstrature će biti u [b]četvrtak, 13-15h[/b].
Obavezno javite ako namjeravate doći.

Sretno na kolokviju!

P.S. Tokom vikenda ću se truditi odgovarati na pitanja koja mi šaljete što više mogu, ali ispričavam se unaprijed ako nekom ne stignem odgovoriti.
Imam i ja kolokvij u ponedjeljak :wink:
Prvi tjedan nakon kolokvijskog dvotjedna (4.12.) demonstrature će biti u četvrtak, 13-15h.
Obavezno javite ako namjeravate doći.

Sretno na kolokviju!

P.S. Tokom vikenda ću se truditi odgovarati na pitanja koja mi šaljete što više mogu, ali ispričavam se unaprijed ako nekom ne stignem odgovoriti.
Imam i ja kolokvij u ponedjeljak Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 8:01 pon, 8. 12. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan ponovno neću moći držati demonstrature u srijedu.
Odrada će biti u [b]petak, 12.12.[/b] nakon predavanja - [b]18-20h[/b].
I molim vas da se najavite ako mislite doći.

Znam da je termin jako nepopularan ali nisam uspjela smisliti ništa bolje što odgovara i vama i meni. :?
Ispričavam se na promjenama zadnja dva tjedna, od sljedećeg tjedna demonstrature će biti normalno srijedom.

Lucija
Ovaj tjedan ponovno neću moći držati demonstrature u srijedu.
Odrada će biti u petak, 12.12. nakon predavanja - 18-20h.
I molim vas da se najavite ako mislite doći.

Znam da je termin jako nepopularan ali nisam uspjela smisliti ništa bolje što odgovara i vama i meni. Confused
Ispričavam se na promjenama zadnja dva tjedna, od sljedećeg tjedna demonstrature će biti normalno srijedom.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikzmyster
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2010. (13:35:08)
Postovi: (72)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
45 = 46 - 1

PostPostano: 18:18 ned, 14. 12. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nazalost, sutra necu moci odrzati demonstrature. Znam da vam je blic najavljen za onaj tamo ponedjeljak, pa cu odrzati dvije nadoknade za sutrasnje demonstrature: [b]utorak (16.12.) 18 - 20h[/b] i [b]srijeda (17.12.) 16-18h[/b]. Ne trebate se najavljivati; za oba termina se nademo pred oglasnom plocom.

Vidimo se :)
Nazalost, sutra necu moci odrzati demonstrature. Znam da vam je blic najavljen za onaj tamo ponedjeljak, pa cu odrzati dvije nadoknade za sutrasnje demonstrature: utorak (16.12.) 18 - 20h i srijeda (17.12.) 16-18h. Ne trebate se najavljivati; za oba termina se nademo pred oglasnom plocom.

Vidimo se Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 21:04 pon, 15. 12. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Par ljudi me zamolilo za izvanredne demonstrature u četvrtak jer im ne odgovara niti jedan od ovih svih termina, pa ću ovaj tjedan držati i u [b]srijedu, 14-16h[/b] i u [b]četvrtak, 13-15h[/b].

Sve u svemu, puno demonstratura ovaj tjedan :wink:

Vidimo se!

Lucija
Par ljudi me zamolilo za izvanredne demonstrature u četvrtak jer im ne odgovara niti jedan od ovih svih termina, pa ću ovaj tjedan držati i u srijedu, 14-16h i u četvrtak, 13-15h.

Sve u svemu, puno demonstratura ovaj tjedan Wink

Vidimo se!

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 20:09 uto, 16. 12. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ipak neću moći u četvrtak, stvarno mi je žao ali tek sam danas saznala.
Ako nikako ne možete doći sutra niti na moje, niti na demonstrature od kolege, alternativa je [b]petak, 8-10[/b] (ponovno grozan termin :roll: ) ili me potražite sutra u knjižnici/praktikumu između 11 i 14h ako imate neko pitanje ili zadatak.
Za sutra se ne trebate najavljivati, ali za petak obavezno.
Isprike još jednom.

Lucija
Ipak neću moći u četvrtak, stvarno mi je žao ali tek sam danas saznala.
Ako nikako ne možete doći sutra niti na moje, niti na demonstrature od kolege, alternativa je petak, 8-10 (ponovno grozan termin Rolling Eyes ) ili me potražite sutra u knjižnici/praktikumu između 11 i 14h ako imate neko pitanje ili zadatak.
Za sutra se ne trebate najavljivati, ali za petak obavezno.
Isprike još jednom.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan