Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis na racunarstvo (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
matko-matkovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2015. (16:18:06)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:23 čet, 22. 1. 2015    Naslov: Upis na racunarstvo Citirajte i odgovorite

Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx!
Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:40 čet, 22. 1. 2015    Naslov: Re: Upis na racunarstvo Citirajte i odgovorite

[quote="matko-matkovic"]Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx![/quote]

za sada je uvijek bilo dosta mjesta. da li je tezak studij najvise ovisi o tebi koliko si spreman uciti stvari koje neznas ili koje te bas ne interesiraju. ako te ne interesira racunarstvo (algoritmi, njihova matematicka podloga i sl) i programiranje (razni jezici) onda ce ti bit jako tesko, ako te to sve interesira onda si mozes malo olaksat ako pazljivo biras izborne, ali ces isto tako bit najvj zakinut za neka kvalitetna znanja. ako zelis bit 'dobar' racunarac budi spreman na sate i sate rada sto vezano uz fax sto vezano van faxa na tome da sam istrazujes i proucavas razne stvari (fax ce te uglavnom uputit u neke materije za nesto ozbiljnije naucit ces morat sam ulozit puno truda jer su sve te teme jako jako jako opsirne i nemoguce je sve to obradit u jednom semestru)
matko-matkovic (napisa):
Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx!


za sada je uvijek bilo dosta mjesta. da li je tezak studij najvise ovisi o tebi koliko si spreman uciti stvari koje neznas ili koje te bas ne interesiraju. ako te ne interesira racunarstvo (algoritmi, njihova matematicka podloga i sl) i programiranje (razni jezici) onda ce ti bit jako tesko, ako te to sve interesira onda si mozes malo olaksat ako pazljivo biras izborne, ali ces isto tako bit najvj zakinut za neka kvalitetna znanja. ako zelis bit 'dobar' racunarac budi spreman na sate i sate rada sto vezano uz fax sto vezano van faxa na tome da sam istrazujes i proucavas razne stvari (fax ce te uglavnom uputit u neke materije za nesto ozbiljnije naucit ces morat sam ulozit puno truda jer su sve te teme jako jako jako opsirne i nemoguce je sve to obradit u jednom semestru)



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 16:52 čet, 22. 1. 2015    Naslov: Re: Upis na racunarstvo Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"][quote="matko-matkovic"]Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx![/quote]

[b]za sada je uvijek bilo dosta mjesta[/b]. da li je tezak studij najvise ovisi o tebi koliko si spreman uciti stvari koje neznas ili koje te bas ne interesiraju. ako te ne interesira racunarstvo (algoritmi, njihova matematicka podloga i sl) i programiranje (razni jezici) onda ce ti bit jako tesko, ako te to sve interesira onda si mozes malo olaksat ako pazljivo biras izborne, ali ces isto tako bit najvj zakinut za neka kvalitetna znanja. ako zelis bit 'dobar' racunarac budi spreman na sate i sate rada sto vezano uz fax sto vezano van faxa na tome da sam istrazujes i proucavas razne stvari (fax ce te uglavnom uputit u neke materije za nesto ozbiljnije naucit ces morat sam ulozit puno truda jer su sve te teme jako jako jako opsirne i nemoguce je sve to obradit u jednom semestru)[/quote]
Jesi siguran?
A 2013./2014. ?
fireball (napisa):
matko-matkovic (napisa):
Jel mi moze netko rec kolko je tesko upast na racunarstvo kao diplomski
ako su ostvareni uvjeti nuzni za upis? jel puno ljudi oce na to il tko god prijavi upadne? i jel tezak studij?
Thx!


za sada je uvijek bilo dosta mjesta. da li je tezak studij najvise ovisi o tebi koliko si spreman uciti stvari koje neznas ili koje te bas ne interesiraju. ako te ne interesira racunarstvo (algoritmi, njihova matematicka podloga i sl) i programiranje (razni jezici) onda ce ti bit jako tesko, ako te to sve interesira onda si mozes malo olaksat ako pazljivo biras izborne, ali ces isto tako bit najvj zakinut za neka kvalitetna znanja. ako zelis bit 'dobar' racunarac budi spreman na sate i sate rada sto vezano uz fax sto vezano van faxa na tome da sam istrazujes i proucavas razne stvari (fax ce te uglavnom uputit u neke materije za nesto ozbiljnije naucit ces morat sam ulozit puno truda jer su sve te teme jako jako jako opsirne i nemoguce je sve to obradit u jednom semestru)

Jesi siguran?
A 2013./2014. ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 18:41 čet, 22. 1. 2015    Naslov: Re: Upis na racunarstvo Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]
Jesi siguran?
A 2013./2014. ?[/quote]

statisticka anomalija, jedina godina kad je bilo puno, a mislim da niko nije otpao (tj prijavljenih je bilo koliko i mjesta. ne, nebi stavio ruku u vatru za ovu tvrdnju :) ). redovno je pun fin smjer, sad se puni i prof smjer, prof mat inf ima mjesta, statistika je isto puna ja mislim, primjenjena je knap, teorijska - redovno ima mjesta
kkarlo (napisa):

Jesi siguran?
A 2013./2014. ?


statisticka anomalija, jedina godina kad je bilo puno, a mislim da niko nije otpao (tj prijavljenih je bilo koliko i mjesta. ne, nebi stavio ruku u vatru za ovu tvrdnju Smile ). redovno je pun fin smjer, sad se puni i prof smjer, prof mat inf ima mjesta, statistika je isto puna ja mislim, primjenjena je knap, teorijska - redovno ima mjesta



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
matko-matkovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2015. (16:18:06)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:40 pet, 23. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me , samo me interesiralo misljenje kolega.
kako to mislis da cu bit zakinut za neka kvalitetna znanja?
zanima me , samo me interesiralo misljenje kolega.
kako to mislis da cu bit zakinut za neka kvalitetna znanja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:43 pet, 23. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matko-matkovic"]zanima me , samo me interesiralo misljenje kolega.
kako to mislis da cu bit zakinut za neka kvalitetna znanja?[/quote]

ako mislis zavrsit u roku neces moc upisati SVE izborne :)
matko-matkovic (napisa):
zanima me , samo me interesiralo misljenje kolega.
kako to mislis da cu bit zakinut za neka kvalitetna znanja?


ako mislis zavrsit u roku neces moc upisati SVE izborne Smile



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan