Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Domski internet na Windows 10

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zvons
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2012. (16:13:44)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 16:27 sri, 2. 9. 2015    Naslov: Domski internet na Windows 10 Citirajte i odgovorite

Imam Windows 10 na svom ASUS laptopu i znam da nije do laptopa jer je radilo sve normalno na Windows 8.1

Uglavnom u domu internet radi preko SecureW2 i do sada nije pravio probleme nego preko ljeta sam instalirao windows 10 i kada sam opet došao u dom (sava, Zagreb) izbacije mi greške.
Prvo mi radi internet pa mi kaže "Authentication failed" pa mi kaže "Network cable unplugged" i onda kada opet Disable/Enable i opet po 100-ti put upišem šifru onda proradi i radi 5 minuta i onda opet počne greške izbacivat. (Nije ni do šifre)

Prvi dan kad sam došao ovako mi je bilo pa kad sam reinstalira SecureW2 internet je radio 1 dan i onda sljedeći dan opet izbacuje greške i neće da radi pa sam opet pokušava reinstalirat ali sada neće nikako da radi za stalno.

Moj prijatelj ima sličan problem sa win 10 pa me zanima jel se itko susretao i po mogućnosti riješio ili zna rješenje za ovaj problem.
Imam Windows 10 na svom ASUS laptopu i znam da nije do laptopa jer je radilo sve normalno na Windows 8.1

Uglavnom u domu internet radi preko SecureW2 i do sada nije pravio probleme nego preko ljeta sam instalirao windows 10 i kada sam opet došao u dom (sava, Zagreb) izbacije mi greške.
Prvo mi radi internet pa mi kaže "Authentication failed" pa mi kaže "Network cable unplugged" i onda kada opet Disable/Enable i opet po 100-ti put upišem šifru onda proradi i radi 5 minuta i onda opet počne greške izbacivat. (Nije ni do šifre)

Prvi dan kad sam došao ovako mi je bilo pa kad sam reinstalira SecureW2 internet je radio 1 dan i onda sljedeći dan opet izbacuje greške i neće da radi pa sam opet pokušava reinstalirat ali sada neće nikako da radi za stalno.

Moj prijatelj ima sličan problem sa win 10 pa me zanima jel se itko susretao i po mogućnosti riješio ili zna rješenje za ovaj problem.



_________________
"Hard work never killed anybody, but why take a chance?"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan