Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

35 ects u dvije godine

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Burberry
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2015. (12:51:07)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 12:30 sri, 14. 10. 2015    Naslov: 35 ects u dvije godine Citirajte i odgovorite

Pozdrav, može li mi netko reći koji kolegiji ulaze u zbroj onih 35 ects- a koje moramo skupiti u 2 god da ne izgubimo pravo studiranja? (ja sam na diplomskom matematika nastavnički) Npr., ako od dva izborna pedagoška upišem oba, zbrajaju li se ti ects bodovi? Hvala puno :D
Pozdrav, može li mi netko reći koji kolegiji ulaze u zbroj onih 35 ects- a koje moramo skupiti u 2 god da ne izgubimo pravo studiranja? (ja sam na diplomskom matematika nastavnički) Npr., ako od dva izborna pedagoška upišem oba, zbrajaju li se ti ects bodovi? Hvala puno Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chardog
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (16:53:33)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 18:36 ned, 25. 10. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, za samo pravo studiranja priznaju se svi upisani (i polozeni) ECTS bodovi.

Jedino kad se gledaju samo oni iz tvog studijskog programa je kod izracuna polozenih ectsa u vezi placanja faxa.
Da, za samo pravo studiranja priznaju se svi upisani (i polozeni) ECTS bodovi.

Jedino kad se gledaju samo oni iz tvog studijskog programa je kod izracuna polozenih ectsa u vezi placanja faxa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maramice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 10. 2013. (18:08:50)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:42 čet, 16. 2. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Chardog"]Da, za samo pravo studiranja priznaju se svi upisani (i polozeni) ECTS bodovi.

Jedino kad se gledaju samo oni iz tvog studijskog programa je kod izracuna polozenih ectsa u vezi placanja faxa.[/quote]


Dakle, za tih 35 ectsa mogu upisati seminar ili izborni predmet drugog smjera? Npr ako sam integrirani matematika i fizika, vrijediti će mi predmeti sa smjera matematika nastavnički kojih nema u mojem studijskom programu?
Chardog (napisa):
Da, za samo pravo studiranja priznaju se svi upisani (i polozeni) ECTS bodovi.

Jedino kad se gledaju samo oni iz tvog studijskog programa je kod izracuna polozenih ectsa u vezi placanja faxa.



Dakle, za tih 35 ectsa mogu upisati seminar ili izborni predmet drugog smjera? Npr ako sam integrirani matematika i fizika, vrijediti će mi predmeti sa smjera matematika nastavnički kojih nema u mojem studijskom programu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan