Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Aktivacija Office365 (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
miagojko
Gost





PostPostano: 10:49 pet, 6. 11. 2015    Naslov: Aktivacija Office365 Citirajte i odgovorite

Nemam na kompjuteru Office, a vidjela sam da je besplatno dostupan za sve studente. Pronašla sam link na Srcu, ali me traži nekakav e-mail fakulteta pa ne znam što da upišem ?
Nemam na kompjuteru Office, a vidjela sam da je besplatno dostupan za sve studente. Pronašla sam link na Srcu, ali me traži nekakav e-mail fakulteta pa ne znam što da upišem ?


[Vrh]
ivana_dbk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2013. (14:24:17)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:42 uto, 10. 11. 2015    Naslov: Re: Aktivacija Office365 Citirajte i odgovorite

[quote="miagojko"]Nemam na kompjuteru Office, a vidjela sam da je besplatno dostupan za sve studente. Pronašla sam link na Srcu, ali me traži nekakav e-mail fakulteta pa ne znam što da upišem ?[/quote]


Trebas upisati svoj AAI identitet si dobila pri upisu na faks.
E-mail bi se trebao sastojati korisnickoime.math@pmf.hr i automatski ce te stranica preusmjeriti za daljnje podatke.
miagojko (napisa):
Nemam na kompjuteru Office, a vidjela sam da je besplatno dostupan za sve studente. Pronašla sam link na Srcu, ali me traži nekakav e-mail fakulteta pa ne znam što da upišem ?



Trebas upisati svoj AAI identitet si dobila pri upisu na faks.
E-mail bi se trebao sastojati korisnickoime.math@pmf.hr i automatski ce te stranica preusmjeriti za daljnje podatke.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
delta221
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 04. 2015. (17:54:42)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:27 čet, 12. 11. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav, nadam se da mi netko moze pomoc.
Skinuo sam i instalirao Office 365, međutim kada otvorim Word, Excel,... traži me aktivaciju, nakon što upišem mail i lozinku dobijem odgovor: "We are unable to connect right now."
Na Microsoft forumu kazu da treba probat iskljucit firewall, antivirus, resetirat postavke Iternet Explorera, ponovno instalirat Office,...... isprobao sam sve preporuke ali nije pomoglo.
Ako netko zna u cemu je problem, pomozite :)
Pozdrav, nadam se da mi netko moze pomoc.
Skinuo sam i instalirao Office 365, međutim kada otvorim Word, Excel,... traži me aktivaciju, nakon što upišem mail i lozinku dobijem odgovor: "We are unable to connect right now."
Na Microsoft forumu kazu da treba probat iskljucit firewall, antivirus, resetirat postavke Iternet Explorera, ponovno instalirat Office,...... isprobao sam sve preporuke ali nije pomoglo.
Ako netko zna u cemu je problem, pomozite Smile



_________________
Success is a journey not a destination. The doing is often more important than the outcome. ~ Arthur Ashe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan