Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rezultati 2. kolokvija (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
spuzva_bob
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2014. (17:58:33)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:34 pon, 8. 2. 2016    Naslov: rezultati 2. kolokvija Citirajte i odgovorite

Asistenti, hoće li rezultati biti danas :?:
Asistenti, hoće li rezultati biti danas Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:20 uto, 9. 2. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Priča se ponavlja...za ove asistente vrijede neka druga pravila očito. Zašto bi oni poštivali ikakve rokove, zašto bi oni komunicirali sa studentima i odgovarali na upite na forumu tijekom cijelog semestra...to im je ispod časti očito,...neprofesionalno, neodgovorno,... neljudski.
Priča se ponavlja...za ove asistente vrijede neka druga pravila očito. Zašto bi oni poštivali ikakve rokove, zašto bi oni komunicirali sa studentima i odgovarali na upite na forumu tijekom cijelog semestra...to im je ispod časti očito,...neprofesionalno, neodgovorno,... neljudski.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 1:31 uto, 9. 2. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega, vec sam mislio da se netko udostojio i odgovoriti, ali naravno... Slazem se u potpunosti! Nekako nisam zelio vjerovati da ce se ponovit, mislio sam da je prosli put stvarno bilo slucajno. Ali ne! Tu je u pitanju velika neodgovornost i nikakvo postovanje prema studentima! Koliko samo studenata ceka rezutate i cijeli dan strepi, a na kraju nista?!
Kolega, vec sam mislio da se netko udostojio i odgovoriti, ali naravno... Slazem se u potpunosti! Nekako nisam zelio vjerovati da ce se ponovit, mislio sam da je prosli put stvarno bilo slucajno. Ali ne! Tu je u pitanju velika neodgovornost i nikakvo postovanje prema studentima! Koliko samo studenata ceka rezutate i cijeli dan strepi, a na kraju nista?!


[Vrh]
zds
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2013. (21:44:04)
Postovi: (D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 8:21 uto, 9. 2. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Došli su rezultati, čini se kako su profesori bili zauzeti ispravljanjem pa nisu obraćali pozornost na forum. Mene zanima samo hoće li se moći dobiti uvidi i u blic sa predavanja kod prof. Muića sutra s obzirom da imam nula bodova na njemu :(
Došli su rezultati, čini se kako su profesori bili zauzeti ispravljanjem pa nisu obraćali pozornost na forum. Mene zanima samo hoće li se moći dobiti uvidi i u blic sa predavanja kod prof. Muića sutra s obzirom da imam nula bodova na njemu Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Valsim
Gost





PostPostano: 11:01 uto, 9. 2. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prof. Muic je izrazito ugodan tako da sam sigurna da će ti pokazati blic ako ga zamolis. Mozda je greška jer je on na predavanjima rekao da su skoro svi dobili 5 bodova. Jedino ako nije bilo ništa napisano ili ako je sve bilo potpuno krivo davao je 4 boda.
Prof. Muic je izrazito ugodan tako da sam sigurna da će ti pokazati blic ako ga zamolis. Mozda je greška jer je on na predavanjima rekao da su skoro svi dobili 5 bodova. Jedino ako nije bilo ništa napisano ili ako je sve bilo potpuno krivo davao je 4 boda.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan