Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 2015./16. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 15:45 ned, 28. 2. 2016    Naslov: Demonstrature 2015./16. Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Ovaj semestar ću držati demonstrature iz Mjere i integrala [b]srijedom, od 14 do 16 sati[/b].

Molim da se najkasnije do ponedjeljka u 23.59 najavite na mail [b]neven.trgovec [at] student.math.hr[/b], poželjno s problemom koji vas muči tako da ga možemo brže i lakše riješiti. Naravno, ako me vidite na faksu, možete se najaviti i uživo. Uz to, kraća/jednostavnija pitanja možemo pokušati riješiti i samo mailom.

Nalazimo se kod oglasne ploče (pored 003) do 14.15, a onda tražimo učionicu (ili idemo u neku stalnu; ako to uspijem srediti, javit ću ovdje).

U vezi kolegija, koji je već tradicionalno na glasu kao jedan od najtežih, mogu samo reći da je poželjno da ga od samog početka shvatite ozbiljno jer onda neće biti nikakvih problema. Preporučam da pročitate što su prethodnih godina u uvodnim postovima napisali [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=190478#190478]kolegica Loo[/url] i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=186770#186770]kolega Phoenix[/url] (inače, vaš asistent :D ) jer zbilja nisu lagali. :)

Vidimo se! :D

Neven Trgovec
Pozdrav!

Ovaj semestar ću držati demonstrature iz Mjere i integrala srijedom, od 14 do 16 sati.

Molim da se najkasnije do ponedjeljka u 23.59 najavite na mail neven.trgovec [at] student.math.hr, poželjno s problemom koji vas muči tako da ga možemo brže i lakše riješiti. Naravno, ako me vidite na faksu, možete se najaviti i uživo. Uz to, kraća/jednostavnija pitanja možemo pokušati riješiti i samo mailom.

Nalazimo se kod oglasne ploče (pored 003) do 14.15, a onda tražimo učionicu (ili idemo u neku stalnu; ako to uspijem srediti, javit ću ovdje).

U vezi kolegija, koji je već tradicionalno na glasu kao jedan od najtežih, mogu samo reći da je poželjno da ga od samog početka shvatite ozbiljno jer onda neće biti nikakvih problema. Preporučam da pročitate što su prethodnih godina u uvodnim postovima napisali kolegica Loo i kolega Phoenix (inače, vaš asistent Very Happy ) jer zbilja nisu lagali. Smile

Vidimo se! Very Happy

Neven Trgovec


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ibiocic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2014. (17:39:22)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:16 čet, 3. 3. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

ovaj semestar cu također i ja drzati demonstrature koje ce se odrzavati cetvrtkom 8-10h.
Nalazimo se kraj oglasne ploce, a ucionicu mislim da nece biti problem naci (ako netko bude kasnio, bit ce na ploci obavijest gdje smo).

Sve je vise-manje isto kao sto je i kolega Neven rekao, dakle manje pitanja mozemo preko maila, za veca se nađemo na faksu, ali mi se najavite do srijede u 20h kako biste bili sigurni da cu vidjeti poruku i probajte ukratko reci sto vas muci. Ucite redovito i nece biti problema.

Ivan Biocic
Pozdrav,

ovaj semestar cu također i ja drzati demonstrature koje ce se odrzavati cetvrtkom 8-10h.
Nalazimo se kraj oglasne ploce, a ucionicu mislim da nece biti problem naci (ako netko bude kasnio, bit ce na ploci obavijest gdje smo).

Sve je vise-manje isto kao sto je i kolega Neven rekao, dakle manje pitanja mozemo preko maila, za veca se nađemo na faksu, ali mi se najavite do srijede u 20h kako biste bili sigurni da cu vidjeti poruku i probajte ukratko reci sto vas muci. Ucite redovito i nece biti problema.

Ivan Biocic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan