Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis na računarstvo nakon preddiplomskog nastavničkog

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
MyLegHurts
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2014. (14:36:37)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 12:37 pon, 25. 4. 2016    Naslov: Upis na računarstvo nakon preddiplomskog nastavničkog Citirajte i odgovorite

Zanima me jel ima šanse upast i kako se gledaju bodovi? Ja sam sad na preddiplomskom inžinjerskom i prebacit ću se na profesorski, pa me ovo zanima.
Zanima me jel ima šanse upast i kako se gledaju bodovi? Ja sam sad na preddiplomskom inžinjerskom i prebacit ću se na profesorski, pa me ovo zanima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:10 pon, 25. 4. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam shvatio koji smjer te zanima (naslov i poruka govore različito), ali upis s nastavnčkog preddiplomskog na diplomski studij RiM je moguć uz polaganje nekoliko dodatnih kolegija. Za te kolegije treba pisati molbu za upis na preddiplomskom, no nisam siguran prolazi li po defaultu. Čuo sam da je ove godine puno ljudi pisalo molbu za RP1, i nije im se prihvatila jer nema dovoljno računala za sve. Možda bi se prihvatila da su u molbama spomenuli da je to zbog upisa diplomskog, ne znam.

Usput, na FER-u postoji donekle sličan diplomski studij Računarska znanost. Mislim da je za upis dovoljno preći (nizak) prag na prijemnom. Ne preporučam ako te zanima matematika ili teorijskije teme (jer je tamo to površno, ili bar površnije nego na RiM). Također, na FER-u postoje i ok praktičniji studiji, usmjereni na računalstvo i informatiku.
Nisam shvatio koji smjer te zanima (naslov i poruka govore različito), ali upis s nastavnčkog preddiplomskog na diplomski studij RiM je moguć uz polaganje nekoliko dodatnih kolegija. Za te kolegije treba pisati molbu za upis na preddiplomskom, no nisam siguran prolazi li po defaultu. Čuo sam da je ove godine puno ljudi pisalo molbu za RP1, i nije im se prihvatila jer nema dovoljno računala za sve. Možda bi se prihvatila da su u molbama spomenuli da je to zbog upisa diplomskog, ne znam.

Usput, na FER-u postoji donekle sličan diplomski studij Računarska znanost. Mislim da je za upis dovoljno preći (nizak) prag na prijemnom. Ne preporučam ako te zanima matematika ili teorijskije teme (jer je tamo to površno, ili bar površnije nego na RiM). Također, na FER-u postoje i ok praktičniji studiji, usmjereni na računalstvo i informatiku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
MyLegHurts
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2014. (14:36:37)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 13:26 pon, 25. 4. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da , zanima me računarstvo diplomski. RP1 ću ove godine položiti na preddiplomskom inžinjerskom, tako da nemam brige oko toga. Mene više brine hoću li upasti s obzirom da se skupi manje ukupnih bodova potrebnih za upis na nastavničkom.
Da , zanima me računarstvo diplomski. RP1 ću ove godine položiti na preddiplomskom inžinjerskom, tako da nemam brige oko toga. Mene više brine hoću li upasti s obzirom da se skupi manje ukupnih bodova potrebnih za upis na nastavničkom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:50 pon, 25. 4. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

To ovisi o prosjeku i tome koliko je ljudi prijavljeno. Ja sam se na RiM upisao prošle godine i bilo je čak i nekoliko slobodnih mjesta ostalo. Ove godine je, čini mi se, potpuno popunjeno.

Postoje detaljne upute o bodovanju i rezultati upisa prethodnih godina (oboje na stranicama faksa) pa možeš izračunati kako stojiš s obzirom na prethodne godine. Ako se dobro sjećam, već je s prosjekom 3+ vrlo vjerojatno da ćeš upisat.
To ovisi o prosjeku i tome koliko je ljudi prijavljeno. Ja sam se na RiM upisao prošle godine i bilo je čak i nekoliko slobodnih mjesta ostalo. Ove godine je, čini mi se, potpuno popunjeno.

Postoje detaljne upute o bodovanju i rezultati upisa prethodnih godina (oboje na stranicama faksa) pa možeš izračunati kako stojiš s obzirom na prethodne godine. Ako se dobro sjećam, već je s prosjekom 3+ vrlo vjerojatno da ćeš upisat.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan