Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Razmjena materijala i komunikacija medu studentima

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
anamar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2007. (12:36:03)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 10:37 sri, 7. 12. 2016    Naslov: Razmjena materijala i komunikacija medu studentima Citirajte i odgovorite

Zanima me jedno opcenito pitanje koje bi postavila studentima, a i asistentima/profesorima, vidim da se jako smanjio broj postova na forumu, pa me zanima preko cega najvise komunicirate u vezi fakulteta (osim emaila)?
Jesu li to facebook grupe, whatsapp grupe ili nesto drugo?
Gdje razmjenjujete materijale i informacije vezane uz pojedini kogledij a da to nije preko sluzbeniz stranica
Mislim na tehnologije i platforme i kako vam se svidja taj oblik komunikacije?
Smatrate li da bi trebalo nesto poboljsati oko same komunikacije medju studentima kao i njihovo bolje povezivanje s asistentima/profesorima?

Bila bi zahvalna sto vecem broju ljudi da mi odgovori jer radim na jednom projektu koji je usko vezan uz doticne stvari, pa je svaki odgovor dobrodosao.
Hvala :)
Zanima me jedno opcenito pitanje koje bi postavila studentima, a i asistentima/profesorima, vidim da se jako smanjio broj postova na forumu, pa me zanima preko cega najvise komunicirate u vezi fakulteta (osim emaila)?
Jesu li to facebook grupe, whatsapp grupe ili nesto drugo?
Gdje razmjenjujete materijale i informacije vezane uz pojedini kogledij a da to nije preko sluzbeniz stranica
Mislim na tehnologije i platforme i kako vam se svidja taj oblik komunikacije?
Smatrate li da bi trebalo nesto poboljsati oko same komunikacije medju studentima kao i njihovo bolje povezivanje s asistentima/profesorima?

Bila bi zahvalna sto vecem broju ljudi da mi odgovori jer radim na jednom projektu koji je usko vezan uz doticne stvari, pa je svaki odgovor dobrodosao.
Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 20:36 sri, 7. 12. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najviše na fejsu u grupi i preko poruka.
Svakako bi bilo korisno da se napravi nešto gdje bi se stavljali svi materijali kako bi se nadolazećim generacijama olakšao pristup riješenim starim kolokvijima, bilješkama i sl. :)
Najviše na fejsu u grupi i preko poruka.
Svakako bi bilo korisno da se napravi nešto gdje bi se stavljali svi materijali kako bi se nadolazećim generacijama olakšao pristup riješenim starim kolokvijima, bilješkama i sl. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2007. (12:36:03)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 0:54 čet, 8. 12. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na odgovoru. Ukoliko imate kakvih prijedloga sto bi vam bilo od koristi, slobodno napisite tu ili u PP.
Hvala na odgovoru. Ukoliko imate kakvih prijedloga sto bi vam bilo od koristi, slobodno napisite tu ili u PP.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan