Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Stolno ili prijensono racunalo? (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
maloki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2017. (20:48:28)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:48 pon, 27. 2. 2017    Naslov: Stolno ili prijensono racunalo? Citirajte i odgovorite

Pozdrav!
Laptop mi je pri kraju pa u zadnje vrijeme gledam da si kupim novi. Medutim, rade bih si slozio neki komp jer sam veci fan stolnih racunala. Prva sam godina pa me zanima da li ce u nekom trenutku biti zgodnije da imam laptop? Tip za neka predavnja ili seminare, ili ce mi za vrijeme studija biti svejedno da li imam stolno il prijenosno racunalo?
Hvala :)
Pozdrav!
Laptop mi je pri kraju pa u zadnje vrijeme gledam da si kupim novi. Medutim, rade bih si slozio neki komp jer sam veci fan stolnih racunala. Prva sam godina pa me zanima da li ce u nekom trenutku biti zgodnije da imam laptop? Tip za neka predavnja ili seminare, ili ce mi za vrijeme studija biti svejedno da li imam stolno il prijenosno racunalo?
Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:59 uto, 28. 2. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam završio smjer računarstvo i samo sam jednom nosio laptop na faks, neki su nosili laptop nešto češće i na vježbama radili na svom laptopu. (prednost je što bolje poznaješ svoj laptop; meni se čini da je puko nošenje laptopa sa sobom daleko bitniji nedostatak od te prednosti)
Ja sam završio smjer računarstvo i samo sam jednom nosio laptop na faks, neki su nosili laptop nešto češće i na vježbama radili na svom laptopu. (prednost je što bolje poznaješ svoj laptop; meni se čini da je puko nošenje laptopa sa sobom daleko bitniji nedostatak od te prednosti)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ivanab
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 09. 2015. (19:39:03)
Postovi: (1)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:06 sri, 1. 3. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slično vrijedi i na primijenjenoj. Samo što ja još nikad nisam nosila laptop na faks. :)
Slično vrijedi i na primijenjenoj. Samo što ja još nikad nisam nosila laptop na faks. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:15 čet, 2. 3. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam laptop nosio samo kada sam trebao nesto predati a nisam bio siguran ocu li morat puno modificirati na faxu da nesto radi (pretpostavimo da sam koristio neki librari koji sam dodatno sebi instalirao i nisam mogao garantirati da li ga ima na faxu), generalno mi nije trebao (racunarstvo) ali post sam ga vec imao, iskoristio sam ga. nisam ga nikad koristio ni na predavanjima ni na vjezbama. znam da je dosta ljudi nosilo svoj laptop na vjezbe iz nekih kolegija jer im je bilo lakse radit na poznatoj okolini, a ponekad i stabilnijoj okolini
ja sam laptop nosio samo kada sam trebao nesto predati a nisam bio siguran ocu li morat puno modificirati na faxu da nesto radi (pretpostavimo da sam koristio neki librari koji sam dodatno sebi instalirao i nisam mogao garantirati da li ga ima na faxu), generalno mi nije trebao (racunarstvo) ali post sam ga vec imao, iskoristio sam ga. nisam ga nikad koristio ni na predavanjima ni na vjezbama. znam da je dosta ljudi nosilo svoj laptop na vjezbe iz nekih kolegija jer im je bilo lakse radit na poznatoj okolini, a ponekad i stabilnijoj okolini



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan