Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

(2018.) 3. zadaća - Publika
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 22:47 pon, 21. 5. 2018    Naslov: (2018.) 3. zadaća - Publika Citirajte i odgovorite

Ovo je mjesto za obavijesti i pitanja za treću zadaću, tema [b]Publika[/b].

Kao što je napisano u tekstu zadaće, molim da mi [b]ne šaljete mail[/b], nego ovdje postavljate eventualna pitanja. Također, ukoliko nisam dovoljno ažuran, na pitanja i nedoumice možete i međusobno odgovarati.

Također molim da postavljate pitanja koja su [b]usko vezana za zadaću[/b], za ostale tehničke probleme možete otvoriti novu temu.

Testni primjer može sadržavati greške, zato koristite zadnje objavljeni. On se nalazi u nastavku, vidjeti u spoileru (skriven zbog preglednosti):

[spoiler]
[code:1]#include <iostream>
#include <vector>
#include "publika.h"
using namespace std;

int main () {

Publika::velicina = 100;
int baklje[] = {5,19,33,56,78};
Publika::popis_baklji = vector <int> (baklje, baklje + 5 );

Navijac N1("Hinko",6);
Navijac N2("Dinko",29);
Navijac N3("Vinko",56);

Huligan H1("Deba",11);
Huligan H2("Grle",19);
Huligan H3("Bili",41);
Huligan H4("Malizeus",89);

Publika::ispis_publike(); // "Hinko Deba Grle Dinko Bili Vinko Malizeus\n"

H3.uzmi_baklju().uzmi_baklju(); // Bili ide na sjedalo 78 i uzima dvije baklje
Publika::prekid(); // Bili baca jednu baklju
H4.uzmi_baklju(); // Malizeus ide na sjedalo 5 i uzima jednu baklju
N1.sjedni_pored_huligana(); // Hinko vec sjedi pored Malizeusa
Publika::ispis_publike(); //"Malizeus Hinko Deba Grle Dinko Vinko Bili\n"
Publika::prekid(); // Malizeus gubi jednu baklju, Bili baca jednu baklju
H3.uzmi_baklju().pomakni_se(27); // Bili uzima jednu baklju, pa sjeda na sjedalo 7, buduci da su 5 i 6 zauzeta
Publika::ispis_publike(); //"Malizeus Hinko Bili Deba Grle Dinko Vinko\n"
H4.uzmi_baklju(); //Malizeus uzima jednu baklju
Publika::racija(); //Bili gubi sve baklje koje ima, a to je jedna
H4.pomakni_se(1); // Malizeus sjeda na sjedalo 8
Publika::ispis_publike(); //"Hinko Bili Malizeus Deba Grle Dinko Vinko\n"
Publika::prekid(); // Malizeus baca svoju baklju

return 0; // "3vs2\n"
}
[/code:1]
[/spoiler]

Matko Ljulj

Naknadna napomena 1: Izraz "\n" ne označava doslovno kosu crtu i slovo n, nego samo naglasak da tu treba staviti prelazak u drugi red.

Naknadna napomena 2: Za zadaću možete smatrati da će prilikom ulančavanja različitih naredbi prvo doći sve naredbe karakteristične za podklase, a zatim za sve naredbe karakteristične za nadklasu.
Ovo je mjesto za obavijesti i pitanja za treću zadaću, tema Publika.

Kao što je napisano u tekstu zadaće, molim da mi ne šaljete mail, nego ovdje postavljate eventualna pitanja. Također, ukoliko nisam dovoljno ažuran, na pitanja i nedoumice možete i međusobno odgovarati.

Također molim da postavljate pitanja koja su usko vezana za zadaću, za ostale tehničke probleme možete otvoriti novu temu.

Testni primjer može sadržavati greške, zato koristite zadnje objavljeni. On se nalazi u nastavku, vidjeti u spoileru (skriven zbog preglednosti):

Spoiler [hidden; click to show]:


Matko Ljulj

Naknadna napomena 1: Izraz "\n" ne označava doslovno kosu crtu i slovo n, nego samo naglasak da tu treba staviti prelazak u drugi red.

Naknadna napomena 2: Za zadaću možete smatrati da će prilikom ulančavanja različitih naredbi prvo doći sve naredbe karakteristične za podklase, a zatim za sve naredbe karakteristične za nadklasu.




Zadnja promjena: matkec; 8:58 pet, 1. 6. 2018; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ae
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 05. 2018. (01:36:32)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 2:03 ned, 27. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iznimno glupo pitanje, al better safe than sorry.
U funkciji pomakni_se (int x), ako se recimo gledatelj nalazi na sjedalu 25 i x=3, da li je rjesenje sjedalo 28(25+x) ili sjedalo 29( posto se izmednu njega i sjedala 25 nalaze 3 sjedala). Naravno, to pod pretpostavkom da su ta sjedala uopce slobodna.
Iznimno glupo pitanje, al better safe than sorry.
U funkciji pomakni_se (int x), ako se recimo gledatelj nalazi na sjedalu 25 i x=3, da li je rjesenje sjedalo 28(25+x) ili sjedalo 29( posto se izmednu njega i sjedala 25 nalaze 3 sjedala). Naravno, to pod pretpostavkom da su ta sjedala uopce slobodna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 13:55 pon, 28. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sjedalo 28. Pitanje je na mjestu.
Sjedalo 28. Pitanje je na mjestu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:53 pon, 28. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

moje je jos “gluplje”, ali bolje pitati nego skitati, sta znaci ciklicki u funkciji pomakni_se, znaci li to da ako dodemo do kraja i ne nađemo slobodno mjesto, da onda trebamo gledati za x mjesta od prvog ili prvo, drugo...
moje je jos “gluplje”, ali bolje pitati nego skitati, sta znaci ciklicki u funkciji pomakni_se, znaci li to da ako dodemo do kraja i ne nađemo slobodno mjesto, da onda trebamo gledati za x mjesta od prvog ili prvo, drugo...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:48 pon, 28. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Takodjer pitanje: ako pozovemo funkciju racija, i sad neki clan publike, npr. Vinko, je bacio bar jednu baklju i policija mu oduzme inventar. Ako Vinko nakon toga opet uzme bar jednu baklju, ali je nakon prve racije vise ne baci, hoce li mu se tokom drugog poziva racije oduzeti ponovno sav inventar (buduci da je prije prve racije bacio jednu baklju) ili nece (buduci da nakon prve racije uopce nije bacio baklju)?
Takodjer pitanje: ako pozovemo funkciju racija, i sad neki clan publike, npr. Vinko, je bacio bar jednu baklju i policija mu oduzme inventar. Ako Vinko nakon toga opet uzme bar jednu baklju, ali je nakon prve racije vise ne baci, hoce li mu se tokom drugog poziva racije oduzeti ponovno sav inventar (buduci da je prije prve racije bacio jednu baklju) ili nece (buduci da nakon prve racije uopce nije bacio baklju)?


[Vrh]
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 20:15 pon, 28. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]moje je jos “gluplje”, ali bolje pitati nego skitati, sta znaci ciklicki u funkciji pomakni_se, znaci li to da ako dodemo do kraja i ne nađemo slobodno mjesto, da onda trebamo gledati za x mjesta od prvog ili prvo, drugo...[/quote]

Ajmo najbolje primjerom: Ako imamo tribinu sa sjedalima 0,1,2,3, ..., 9, te imamo samo jednog navijača na poziciji 7, uz poziv pomakni_se(6), nova pozicija navijača je 3, jer se navijač prošetao ovako: 7->8->9->0->1->2->3.

[quote="Anonymous"]Takodjer pitanje: ako pozovemo funkciju racija, i sad neki clan publike, npr. Vinko, je bacio bar jednu baklju i policija mu oduzme inventar. Ako Vinko nakon toga opet uzme bar jednu baklju, ali je nakon prve racije vise ne baci, hoce li mu se tokom drugog poziva racije oduzeti ponovno sav inventar (buduci da je prije prve racije bacio jednu baklju) ili nece (buduci da nakon prve racije uopce nije bacio baklju)?[/quote]

Bit će mu oduzeta ta baklja, jer je bacio barem jednu baklju (i vrijeme prije racije se broji).
I u primjeru je Vinko navijač, pa ne baca baklju. :)
Anonymous (napisa):
moje je jos “gluplje”, ali bolje pitati nego skitati, sta znaci ciklicki u funkciji pomakni_se, znaci li to da ako dodemo do kraja i ne nađemo slobodno mjesto, da onda trebamo gledati za x mjesta od prvog ili prvo, drugo...


Ajmo najbolje primjerom: Ako imamo tribinu sa sjedalima 0,1,2,3, ..., 9, te imamo samo jednog navijača na poziciji 7, uz poziv pomakni_se(6), nova pozicija navijača je 3, jer se navijač prošetao ovako: 7→8→9→0→1→2→3.

Anonymous (napisa):
Takodjer pitanje: ako pozovemo funkciju racija, i sad neki clan publike, npr. Vinko, je bacio bar jednu baklju i policija mu oduzme inventar. Ako Vinko nakon toga opet uzme bar jednu baklju, ali je nakon prve racije vise ne baci, hoce li mu se tokom drugog poziva racije oduzeti ponovno sav inventar (buduci da je prije prve racije bacio jednu baklju) ili nece (buduci da nakon prve racije uopce nije bacio baklju)?


Bit će mu oduzeta ta baklja, jer je bacio barem jednu baklju (i vrijeme prije racije se broji).
I u primjeru je Vinko navijač, pa ne baca baklju. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:33 uto, 29. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

U destruktoru i funkciji ispis_publike treba li nas cuot ispisati doslovno "\n" ili je to navedeno u zadatku kao da se odnosi na endl, zbunjuje me jer pise i kod vas u testnom mainu, a i u zadatku je striktno navedeno "7vs5\n"?
U destruktoru i funkciji ispis_publike treba li nas cuot ispisati doslovno "\n" ili je to navedeno u zadatku kao da se odnosi na endl, zbunjuje me jer pise i kod vas u testnom mainu, a i u zadatku je striktno navedeno "7vs5\n"?


[Vrh]
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 13:28 sri, 30. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno, "\n" ne označava doslovno kosu crtu i slovo n, nego samo naglasak da tu treba staviti prelazak u novi red.

Stavit ću obavijest za sve grupe u izvorni post.
Naravno, "\n" ne označava doslovno kosu crtu i slovo n, nego samo naglasak da tu treba staviti prelazak u novi red.

Stavit ću obavijest za sve grupe u izvorni post.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:02 čet, 31. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

U funkciji prekid: Ako huligan ima dva susjeda navijaca, oduzima li mu svaki baklju ili mu se broj baklji smanjuje za jedan?
U funkciji prekid: Ako huligan ima dva susjeda navijaca, oduzima li mu svaki baklju ili mu se broj baklji smanjuje za jedan?


[Vrh]
Ivek
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 05. 2018. (12:36:38)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:08 čet, 31. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,
imam pitanje vezano uz zadacu.
Htio bih sve gledatelje pospremiti u neki vektor tako da kod ispisivanja svih clanova ili nekakvog pretrazivanja imam sve gledatelje pospremljene na jednom mjestu. To onda spremam u ovakav nekakav vektor
[code:1] static vector<Publika*> svi; [/code:1] (to se nalazi u klasi Publika, u .h datoteci). U konstruktoru klase Publika, spremim potrebne varijable i dodam cijelu novu klasu na kraj vektora [i]svi[/i], na nacin [code:1] svi.push_back(this); [/code:1] Zatim pokusam napraviti nesto ovakvo (cisto radi provjere)
[code:1] Publika *P = svi[0];
cout << P->ime << endl; [/code:1] (to isto stoji u konstruktoru)
U main-u stavim npr. [code:1] Publika P1("abc", 22); [/code:1] i pokrenem program. Program javlja gresku [i]Segmentation fault (core dumped)[/i].
Nije mi jasno na koji se nacin pristupa elementima vektora [i]svi[/i], tj. elementima klase [i]svi[i][/i] (ime, pozicija, itd.). Molim vas pomoc u vezi toga :? :oops:
Pozdrav,
imam pitanje vezano uz zadacu.
Htio bih sve gledatelje pospremiti u neki vektor tako da kod ispisivanja svih clanova ili nekakvog pretrazivanja imam sve gledatelje pospremljene na jednom mjestu. To onda spremam u ovakav nekakav vektor
Kod:
 static vector<Publika*> svi;
(to se nalazi u klasi Publika, u .h datoteci). U konstruktoru klase Publika, spremim potrebne varijable i dodam cijelu novu klasu na kraj vektora svi, na nacin
Kod:
 svi.push_back(this);
Zatim pokusam napraviti nesto ovakvo (cisto radi provjere)
Kod:
 Publika *P = svi[0];
 cout << P->ime << endl;
(to isto stoji u konstruktoru)
U main-u stavim npr.
Kod:
 Publika P1("abc", 22);
i pokrenem program. Program javlja gresku Segmentation fault (core dumped).
Nije mi jasno na koji se nacin pristupa elementima vektora svi, tj. elementima klase svi[i] (ime, pozicija, itd.). Molim vas pomoc u vezi toga Confused Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 16:28 čet, 31. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]U funkciji prekid: Ako huligan ima dva susjeda navijaca, oduzima li mu svaki baklju ili mu se broj baklji smanjuje za jedan?[/quote]

Broj baklji mu se smanjuje za jedan (naravno, ako ima ijednu baklju).

[quote="Ivek"]Pozdrav,
imam pitanje vezano uz zadacu.
...
Molim vas pomoc u vezi toga :? :oops:[/quote]

Kako kod nije potpun, ne mogu baš mnogo pomoći. Također, kako je stvar više tehničke prirode a manje vezana uz zadaću, molim da mi pošaljete mail (s potpunim kodom), ili otvorite novu temu na forumu.
Anonymous (napisa):
U funkciji prekid: Ako huligan ima dva susjeda navijaca, oduzima li mu svaki baklju ili mu se broj baklji smanjuje za jedan?


Broj baklji mu se smanjuje za jedan (naravno, ako ima ijednu baklju).

Ivek (napisa):
Pozdrav,
imam pitanje vezano uz zadacu.
...
Molim vas pomoc u vezi toga Confused Embarassed


Kako kod nije potpun, ne mogu baš mnogo pomoći. Također, kako je stvar više tehničke prirode a manje vezana uz zadaću, molim da mi pošaljete mail (s potpunim kodom), ili otvorite novu temu na forumu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:46 čet, 31. 5. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pošto je funkcija pomakni_se() smještena u glavnoj klasi Publika, kada je želim pozvati za nekog huligana ulančano s funkcijom uzmi_baklju() javlja mi se greška jer je uzmi_baklju() karakteristična za huligane, a pozivom prve funkcije mi se valjda huligan prebaci na publiku... Kada ih pozivam odvojeno onda je sve u redu. Ne mogu nigdje naći kako se to rješava... :S
Pošto je funkcija pomakni_se() smještena u glavnoj klasi Publika, kada je želim pozvati za nekog huligana ulančano s funkcijom uzmi_baklju() javlja mi se greška jer je uzmi_baklju() karakteristična za huligane, a pozivom prve funkcije mi se valjda huligan prebaci na publiku... Kada ih pozivam odvojeno onda je sve u redu. Ne mogu nigdje naći kako se to rješava... :S


[Vrh]
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 8:56 pet, 1. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne morate se brinuti s time. Za zadaću možete smatrati da će prilikom ulančavanja različitih naredbi prvo doći sve naredbe karakteristične za podklase, a zatim za sve naredbe karakteristične za nadklasu.
Ne morate se brinuti s time. Za zadaću možete smatrati da će prilikom ulančavanja različitih naredbi prvo doći sve naredbe karakteristične za podklase, a zatim za sve naredbe karakteristične za nadklasu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:12 pet, 1. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos jedno glupo pitanje: Postoje li objekti koji su samo tipa Publika (nisu ni navijac ni huligan) te ako postoje, imaju li utjecaj na huligana prilikom bacanja baklje (cini mi se da se oni ponasaju kao prazno mjesto, ali bolje provjeriti :D )?
Jos jedno glupo pitanje: Postoje li objekti koji su samo tipa Publika (nisu ni navijac ni huligan) te ako postoje, imaju li utjecaj na huligana prilikom bacanja baklje (cini mi se da se oni ponasaju kao prazno mjesto, ali bolje provjeriti Very Happy )?


[Vrh]
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 13:00 pet, 1. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Jos jedno glupo pitanje: Postoje li objekti koji su samo tipa Publika (nisu ni navijac ni huligan) te ako postoje, imaju li utjecaj na huligana prilikom bacanja baklje (cini mi se da se oni ponasaju kao prazno mjesto, ali bolje provjeriti :D )?[/quote]

Mozete pretpostaviti da nece postojati objekt tipa Publika, koji nije niti Navijac niti Huligan.
Anonymous (napisa):
Jos jedno glupo pitanje: Postoje li objekti koji su samo tipa Publika (nisu ni navijac ni huligan) te ako postoje, imaju li utjecaj na huligana prilikom bacanja baklje (cini mi se da se oni ponasaju kao prazno mjesto, ali bolje provjeriti Very Happy )?


Mozete pretpostaviti da nece postojati objekt tipa Publika, koji nije niti Navijac niti Huligan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:28 pet, 1. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

U funkciji pomakni_se(x) sto ako niti jedno mjesto nije slobodno koje je udaljeno barem za x, a ima slobodnih koji su udaljeni za manje od x, npr:

imamo publiku velicine 5, Marko je na sjedalu br1, Vinko na br3, Matko na br4 i Zvonimir na br0, znacili to onda da pri pozivu Marko.pomakni_se(2) on ostaje na svojoj poziciji?
U funkciji pomakni_se(x) sto ako niti jedno mjesto nije slobodno koje je udaljeno barem za x, a ima slobodnih koji su udaljeni za manje od x, npr:

imamo publiku velicine 5, Marko je na sjedalu br1, Vinko na br3, Matko na br4 i Zvonimir na br0, znacili to onda da pri pozivu Marko.pomakni_se(2) on ostaje na svojoj poziciji?


[Vrh]
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 8:44 sub, 2. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, Marko tada ostaje na svojoj poziciji.
Da, Marko tada ostaje na svojoj poziciji.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:19 sub, 2. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos jedno pitanje iz pomakni_se. Ako smo vec dosli do kraja tribina, a jos nismo naisli na slobodno mjesto, pa krecemo od pocetka i recimo da smo dosli sve do prvog mjesta ljevo od mjesta gdje smo poceli. Racunali se to mjesto kao mjesto udaljeno bar x mjesta udesno?
Jos jedno pitanje iz pomakni_se. Ako smo vec dosli do kraja tribina, a jos nismo naisli na slobodno mjesto, pa krecemo od pocetka i recimo da smo dosli sve do prvog mjesta ljevo od mjesta gdje smo poceli. Racunali se to mjesto kao mjesto udaljeno bar x mjesta udesno?


[Vrh]
matkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (16:21:29)
Postovi: (8C)16
Sarma = la pohva - posuda
34 = 36 - 2

PostPostano: 13:30 sub, 2. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da.
Da.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:47 ned, 3. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

U funkciji pomakni_se() kako da tretiramo slučaj x = 0 budući da x može biti nenegativan cijeli broj? Treba li se ponašati kao da je trenutno sjedalo zauzeto od strane tog navijaca pa otići na sljedeće ili gledati kao da je "ustao", a to sjedalo je slobodno i udaljeno za barem x mjesta?
U funkciji pomakni_se() kako da tretiramo slučaj x = 0 budući da x može biti nenegativan cijeli broj? Treba li se ponašati kao da je trenutno sjedalo zauzeto od strane tog navijaca pa otići na sljedeće ili gledati kao da je "ustao", a to sjedalo je slobodno i udaljeno za barem x mjesta?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan