Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin kolokvija za Osnove Psihologije, Odgoja i Obrazovanja (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Luinodin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2017. (09:16:04)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:51 ned, 18. 11. 2018    Naslov: Termin kolokvija za Osnove Psihologije, Odgoja i Obrazovanja Citirajte i odgovorite

Hitno trebam saznati kada je termin kolokvija za ovaj kolegij. Na Merlinu ga ne mogu naći, a nešto što sam našao od Ljubin Golub profesorice ne znam šifru. Bio sam na predavanjima i nije se spominjao ništa, čak ni materijale ne mogu naći ni službeni web neki na PMF-u od tog kolegija. Ima samo neke osnovne informacije koje mi ne koriste baš da saznam kada se piše kolokvij niti gdje da nabavim te ppt prezentacije s predavanja da mogu ponoviti gradivo. Molim bilo koga tko bi me mogao uputiti gdje da saznam išta ili mi dati mail od profesorice.
Hitno trebam saznati kada je termin kolokvija za ovaj kolegij. Na Merlinu ga ne mogu naći, a nešto što sam našao od Ljubin Golub profesorice ne znam šifru. Bio sam na predavanjima i nije se spominjao ništa, čak ni materijale ne mogu naći ni službeni web neki na PMF-u od tog kolegija. Ima samo neke osnovne informacije koje mi ne koriste baš da saznam kada se piše kolokvij niti gdje da nabavim te ppt prezentacije s predavanja da mogu ponoviti gradivo. Molim bilo koga tko bi me mogao uputiti gdje da saznam išta ili mi dati mail od profesorice.



_________________
Nana korobi,ya oki.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan