Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

vsego dao petama vjetra (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:35 sri, 29. 8. 2012    Naslov: vsego dao petama vjetra Citirajte i odgovorite

Ovih dana vas je admin sretno zbrisao u Englesku, gdje misli ostati neko dulje vrijeme (barem ovu akademsku godinu).

Sto to znaci za Forum? Nista. Masina je sretno udomljena, imamo jos jednog admina koji ce paziti na nju, a bnikola ce pratiti Forum kao i do sada (cit. budnim okom i s prstom na okidacu :P). Jedino, nece biti velike feshte za desetu godisnjicu koja je za mjesec i sitno. [size=1]Ionako je ne bi bilo, ali to vam necu reci...[/size]

Sto to znaci za nastavu? Ako je vjerovati tracevima, vecu prolaznost na Programiranjima. :P Osobno, mislim da se nece promijeniti nista, osim sto cete, umjesto mene, o nastavnim pitanjima zapitkivati onoga tko preuzme "moje" grupe (ne znam tko je to za Prog).

Pozdrav svima, a ja odo' do ducana (cit. pokisnuti 2-3 puta :gg:).
Ovih dana vas je admin sretno zbrisao u Englesku, gdje misli ostati neko dulje vrijeme (barem ovu akademsku godinu).

Sto to znaci za Forum? Nista. Masina je sretno udomljena, imamo jos jednog admina koji ce paziti na nju, a bnikola ce pratiti Forum kao i do sada (cit. budnim okom i s prstom na okidacu Razz). Jedino, nece biti velike feshte za desetu godisnjicu koja je za mjesec i sitno. Ionako je ne bi bilo, ali to vam necu reci...

Sto to znaci za nastavu? Ako je vjerovati tracevima, vecu prolaznost na Programiranjima. Razz Osobno, mislim da se nece promijeniti nista, osim sto cete, umjesto mene, o nastavnim pitanjima zapitkivati onoga tko preuzme "moje" grupe (ne znam tko je to za Prog).

Pozdrav svima, a ja odo' do ducana (cit. pokisnuti 2-3 puta Mr Green being very Greeen indeed).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 18:00 sri, 29. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

:sadbye:
Tuzni pa-pa...



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 22:17 sri, 29. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Napokon! :yesss: Sad smo ga se riješili i party na forumu! :candlesmile:

Ok, dosta zavaravanja protivnika, vsego nam pobježe, ali sam siguran da će ostati ovdje, ako bude problema, vičite kao i do sada sve ćemo riješavati kako dođe na red. :)

vsego: [img]http://www.myemoticons.com/images/weather/rainy-cloudy/rain-cloud.gif[/img]
Napokon! Yes Sad smo ga se riješili i party na forumu! Smiley with a candle

Ok, dosta zavaravanja protivnika, vsego nam pobježe, ali sam siguran da će ostati ovdje, ako bude problema, vičite kao i do sada sve ćemo riješavati kako dođe na red. Smile

vsego:



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:28 čet, 30. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dovidjenja, [url=http://www.youtube.com/watch?v=RYzZPsK78Gg]lonesome cowboy[/url] :sadbye:

Snadji se u bijelom svijetu i ostani s nama bar virtualno!
Dovidjenja, lonesome cowboy Tuzni pa-pa...

Snadji se u bijelom svijetu i ostani s nama bar virtualno!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 23:04 čet, 30. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

PMF-MO više neće biti što je nekad bio :(

Ali zato, uvijek se vsego može ulogirat i pridonijeti našem kolektivu belosvetskim mudrostima :)

Sretno u Engleska
PMF-MO više neće biti što je nekad bio Sad

Ali zato, uvijek se vsego može ulogirat i pridonijeti našem kolektivu belosvetskim mudrostima Smile

Sretno u Engleska



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 11:24 pet, 31. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne brinite se previše za vsegu, za dva tjedna pridružit će mu se [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Rantanplan]Rantanplan[/url] (ili se tek onda trebate počet brinut?).

[img]http://www.atomax.de/shop/images/des05815.jpg[/img]
Ne brinite se previše za vsegu, za dva tjedna pridružit će mu se Rantanplan (ili se tek onda trebate počet brinut?).




_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:23 sub, 1. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Zenon: Ne biti tuzan sto je netko otisao na bolje mjesto (ovo zvuci kao da sam umro :chuckle:).

@bnikola: Ovdje je neocekivano suncano i bezkisno (do na prvu noc, kad nas je u prvoj polovici autoputa opralo 11-12 kisha :)).

@krcko: Don't worry, virtualno me se necete rijesiti tako lako kao RLovski.

@Milojko: Belosvetska mudrost kaze da ne ides autom kroz britanske gradove bez GPSa (autoputi su mila majka za snaci se, ali u gradovima im se vecinom nije dalo keljiti nazive ulica, sto bude malo nezgodno).

@goranm: Veselo iscekujemo Rantanplana (ono tvoje podrucje je cak i vise zbunjujuce od mentalnog sklopa recenog pseta :lol:).
@Zenon: Ne biti tuzan sto je netko otisao na bolje mjesto (ovo zvuci kao da sam umro Chuckle).

@bnikola: Ovdje je neocekivano suncano i bezkisno (do na prvu noc, kad nas je u prvoj polovici autoputa opralo 11-12 kisha Smile).

@krcko: Don't worry, virtualno me se necete rijesiti tako lako kao RLovski.

@Milojko: Belosvetska mudrost kaze da ne ides autom kroz britanske gradove bez GPSa (autoputi su mila majka za snaci se, ali u gradovima im se vecinom nije dalo keljiti nazive ulica, sto bude malo nezgodno).

@goranm: Veselo iscekujemo Rantanplana (ono tvoje podrucje je cak i vise zbunjujuce od mentalnog sklopa recenog pseta Laughing).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 18:38 uto, 6. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6e/Album_Cobane_vrati_se.jpg[/img]



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 19:44 uto, 6. 11. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zenon"][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6e/Album_Cobane_vrati_se.jpg[/img][/quote]

:rofl::rofl::rofl:
Zenon (napisa):


Rolling On the Floor LaughingRolling On the Floor LaughingRolling On the Floor Laughing



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan