Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Gdje naci 2.kolokvij?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:29 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Gdje naci 2.kolokvij? Citirajte i odgovorite

Gdje da nadjem 2 kolokvij za isprintat? :twisted: :twisted: :twisted:
Gdje da nadjem 2 kolokvij za isprintat? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:37 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto gdje i prvi: [url]http://student.math.hr/~vsego/uur/[/url]

Nadam se da ce te zadovoljiti [b]lanjski[/b] kolokvij :limun:
Isto gdje i prvi: http://student.math.hr/~vsego/uur/

Nadam se da ce te zadovoljiti lanjski kolokvij Kiseli osmjeh



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.


Zadnja promjena: krcko; 22:47 uto, 21. 1. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:38 uto, 21. 1. 2003    Naslov: Re: Gdje naci 2.kolokvij? Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]Gdje da nadjem 2 kolokvij za isprintat? :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Tamo gdje i prvi... :weee: Samo, nismo jos stigli... :( Bit ce online (nadam se) pred kraj tjedna... :P

Ne brini, za sudjelovanje na kolokviju cemo ti mi isprintati... :) Znas, ono - u nadi da ces ovaj put nesto i rijesiti... :twisted:
Psy (napisa):
Gdje da nadjem 2 kolokvij za isprintat? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Tamo gdje i prvi... Weeeeeee!!!!!!!!!!! Samo, nismo jos stigli... Sad Bit ce online (nadam se) pred kraj tjedna... Razz

Ne brini, za sudjelovanje na kolokviju cemo ti mi isprintati... Smile Znas, ono - u nadi da ces ovaj put nesto i rijesiti... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 19:37 sri, 22. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma i mislio sam na proslogodisnji...krivo sam se izrazio :twisted: :twisted: :twisted:

a za vasu informaciju gosn. vsego, imo sam 45 bodova u prvom 8)

A posto sam cuo da sto ti je bolji kolokvij, to te vise pitaju na usmenom, mislim da ce mi iz ovog biti dosta samo 5 bodova, za 2 :)
ma i mislio sam na proslogodisnji...krivo sam se izrazio Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

a za vasu informaciju gosn. vsego, imo sam 45 bodova u prvom Cool

A posto sam cuo da sto ti je bolji kolokvij, to te vise pitaju na usmenom, mislim da ce mi iz ovog biti dosta samo 5 bodova, za 2 Smile



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:19 sri, 22. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]ma i mislio sam na proslogodisnji...krivo sam se izrazio :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Dadadadadadada.... I sigurno bi se bunio da sam ti dao link na ovogodisnji kolokvij... :P

Meni se cini da si probao, pa ako ide - dobro, a ako ne - nikom' nis'. 8)

[quote="Psy"]a za vasu informaciju gosn. vsego, imo sam 45 bodova u prvom 8)[/quote]

To je bas lijepo od tebe... Mislim, to sto mi govoris "Vi" iako mi to ide na sve moguce organe... :shock:

[quote="Psy"]A posto sam cuo da sto ti je bolji kolokvij, to te vise pitaju na usmenom, mislim da ce mi iz ovog biti dosta samo 5 bodova, za 2 :)[/quote]

[b]Jos jedna urbana legenda o usmenim ispitima[/b] i, u stvari, povod ovom replyu.

Pipl! Profe na usmenima pitaju onako kako smatraju da treba. Ako procijene da dobro znate, hoce to i provjeriti. Ako misle da znate slabo, tako vas i pitaju.

Mozete doci s losim kolokvijem i dobiti teska pitanja i obratno. Osobno, ja bih bio ostriji prema onima koji su lose napisali, da vidim jesu stogod naucili. Tko je znao za kolokvij, znat ce i kasnije. Ostaje mi samo za provjeriti je l' zasluzio ocjenu s kolokvija...

U kratko: glupo je rusiti ocjenu (bez obzira sto je tvoja opaska sala - neki to stvarno i rade) zato da bi dobili laksa pitanja na usmenom! :?
Psy (napisa):
ma i mislio sam na proslogodisnji...krivo sam se izrazio Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Dadadadadadada.... I sigurno bi se bunio da sam ti dao link na ovogodisnji kolokvij... Razz

Meni se cini da si probao, pa ako ide - dobro, a ako ne - nikom' nis'. Cool

Psy (napisa):
a za vasu informaciju gosn. vsego, imo sam 45 bodova u prvom Cool


To je bas lijepo od tebe... Mislim, to sto mi govoris "Vi" iako mi to ide na sve moguce organe... Shocked

Psy (napisa):
A posto sam cuo da sto ti je bolji kolokvij, to te vise pitaju na usmenom, mislim da ce mi iz ovog biti dosta samo 5 bodova, za 2 Smile


Jos jedna urbana legenda o usmenim ispitima i, u stvari, povod ovom replyu.

Pipl! Profe na usmenima pitaju onako kako smatraju da treba. Ako procijene da dobro znate, hoce to i provjeriti. Ako misle da znate slabo, tako vas i pitaju.

Mozete doci s losim kolokvijem i dobiti teska pitanja i obratno. Osobno, ja bih bio ostriji prema onima koji su lose napisali, da vidim jesu stogod naucili. Tko je znao za kolokvij, znat ce i kasnije. Ostaje mi samo za provjeriti je l' zasluzio ocjenu s kolokvija...

U kratko: glupo je rusiti ocjenu (bez obzira sto je tvoja opaska sala - neki to stvarno i rade) zato da bi dobili laksa pitanja na usmenom! Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:19 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

To me je podsjetilo na pricu o jednoj kolegici kod prof. Ungara na ma3.
Dosla ona pred plocu i trebala dokazati tm. o implicitnoj (ma cak ni vektorski nego samo realni slucaj :shock: ), jer je dosla sa 5 na pismenom. Sve je zavrsilo tako da se ispricavala prilicno vremena, pa da je pismeni bio lagan, pa da nije ona to namjerno itd. :twisted:

Ali uur je ipak nesto drugo :?
To me je podsjetilo na pricu o jednoj kolegici kod prof. Ungara na ma3.
Dosla ona pred plocu i trebala dokazati tm. o implicitnoj (ma cak ni vektorski nego samo realni slucaj Shocked ), jer je dosla sa 5 na pismenom. Sve je zavrsilo tako da se ispricavala prilicno vremena, pa da je pismeni bio lagan, pa da nije ona to namjerno itd. Twisted Evil

Ali uur je ipak nesto drugo Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 20:13 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

eh daj e bar to urbana legenda, ali prof. Nogo je sama rekla da oni koji imaju vise bodova iz kolokvija ce imati teze algoritme na usmenom. Joj.....kakvi su to rokovi u 4 mjesecu? :twisted: :twisted: :twisted:
eh daj e bar to urbana legenda, ali prof. Nogo je sama rekla da oni koji imaju vise bodova iz kolokvija ce imati teze algoritme na usmenom. Joj.....kakvi su to rokovi u 4 mjesecu? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:01 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]eh daj e bar to urbana legenda, ali prof. Nogo je sama rekla da oni koji imaju vise bodova iz kolokvija ce imati teze algoritme na usmenom.[/quote]

Joj, meni! Pa ako imas vecu ocjenu na pismenom (ili kolokviju), za ocekivati je da bolje znas i da "pucas" na vecu ocjenu. Onda je i logicno da te teze pita! :roll:

No, to ne znaci - ono sto se cesto implicitno tu misli - da su kriteriji ocjenjivanja tezi. 8) Dobro?

[quote="Psy"]Joj.....kakvi su to rokovi u 4 mjesecu? :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Tako teski da ih ni doc. Nogo i prof. Drmac zajedno ne mogu rijesiti u roku manjem od 17 dana, 19 sati i 23 minute! Zato, people, potrudite se na kolokviju i kasnije na usmenom!!!
Psy (napisa):
eh daj e bar to urbana legenda, ali prof. Nogo je sama rekla da oni koji imaju vise bodova iz kolokvija ce imati teze algoritme na usmenom.


Joj, meni! Pa ako imas vecu ocjenu na pismenom (ili kolokviju), za ocekivati je da bolje znas i da "pucas" na vecu ocjenu. Onda je i logicno da te teze pita! Rolling Eyes

No, to ne znaci - ono sto se cesto implicitno tu misli - da su kriteriji ocjenjivanja tezi. Cool Dobro?

Psy (napisa):
Joj.....kakvi su to rokovi u 4 mjesecu? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Tako teski da ih ni doc. Nogo i prof. Drmac zajedno ne mogu rijesiti u roku manjem od 17 dana, 19 sati i 23 minute! Zato, people, potrudite se na kolokviju i kasnije na usmenom!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan