Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanja za usmeni
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
matomic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 03. 2004. (13:47:57)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:19 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Pitanja za usmeni Citirajte i odgovorite

Neka mi netko tko je vec bio na usmenom ili nesto zna o tome napise najcesca pitanja koje pita prof. Ungar i ima li nesto sto uopce nikada nije pitao(npr.bilinearni i kvadratni funkcionali).
Thanx
Neka mi netko tko je vec bio na usmenom ili nesto zna o tome napise najcesca pitanja koje pita prof. Ungar i ima li nesto sto uopce nikada nije pitao(npr.bilinearni i kvadratni funkcionali).
Thanx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 14:57 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Re: Pitanja za usmeni!!! Citirajte i odgovorite

[quote="matomic"]Neka mi netko tko je vec bio na usmenom ili nesto zna o tome napise najcesca pitanja koje pita prof. Ungar i ima li nesto sto uopce nikada nije pitao(npr.bilinearni i kvadratni funkcionali).
Thanx[/quote]
Jesam se ja ono sa tobom bio dogovarao da ti ostavim neke papire? Jel to bilo za komb ili za MA3? :-s U svakom slucaju, ako je bilo za komb. onda ti imam takve papire za MA3, a ako ne, mozemo se dogovoriti da ti ih opet ostavim u skriptarnici...
matomic (napisa):
Neka mi netko tko je vec bio na usmenom ili nesto zna o tome napise najcesca pitanja koje pita prof. Ungar i ima li nesto sto uopce nikada nije pitao(npr.bilinearni i kvadratni funkcionali).
Thanx

Jesam se ja ono sa tobom bio dogovarao da ti ostavim neke papire? Jel to bilo za komb ili za MA3? Eh? U svakom slucaju, ako je bilo za komb. onda ti imam takve papire za MA3, a ako ne, mozemo se dogovoriti da ti ih opet ostavim u skriptarnici...



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
matomic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 03. 2004. (13:47:57)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:59 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da samnom si se bio dogovorio.Ako mi mozes ostaviti to do ponedjeljaka(28.06)jer tad imam usmeni pa mi opet ostavi u skriptarnici na prezime Tomic.Ak nemozes do pon ak ti se da napisi mi neka pitanja s tih papira na forum.
Thanx
Da samnom si se bio dogovorio.Ako mi mozes ostaviti to do ponedjeljaka(28.06)jer tad imam usmeni pa mi opet ostavi u skriptarnici na prezime Tomic.Ak nemozes do pon ak ti se da napisi mi neka pitanja s tih papira na forum.
Thanx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 9:01 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:grebgreb: ja mislim da ti papiri _jos_ uvijek stoje u skriptarnici, potrazi po fasciklama kolegija, pitaj roberta ili nekog ako ne nadjes [i]"da li znaju gdje su ona pitanja iz MA3 koje je daavno ovdje ostavio onaj cudni tip koji nikad ne kupuje bananka sa novcanicama manjim od 10+Kn i nikad nema sitno"[/i] :)

Ja mozda stignem (opet) ostaviti te papire tamo do preksutra ujutro al to ne mogu znati :?
[quote="matomic"]Ak nemozes do pon ak ti se da napisi mi neka pitanja s tih papira na forum.[/quote]
[b]DEFAR![/b], jel mozes :)?
Kotacici rade 100 na sat ja mislim da ti papiri _jos_ uvijek stoje u skriptarnici, potrazi po fasciklama kolegija, pitaj roberta ili nekog ako ne nadjes "da li znaju gdje su ona pitanja iz MA3 koje je daavno ovdje ostavio onaj cudni tip koji nikad ne kupuje bananka sa novcanicama manjim od 10+Kn i nikad nema sitno" Smile

Ja mozda stignem (opet) ostaviti te papire tamo do preksutra ujutro al to ne mogu znati Confused
matomic (napisa):
Ak nemozes do pon ak ti se da napisi mi neka pitanja s tih papira na forum.

DEFAR!, jel mozes Smile?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
matomic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 03. 2004. (13:47:57)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:53 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Defar ajd molim te ti napisi pitanja koje prof.Ungar postavlja na usmenima, ak ti nije tesko(nadam se da nije).
Btw u skriptarnici kazu da su to vec odavno bacili i da nema vise toga.
Thanx
Defar ajd molim te ti napisi pitanja koje prof.Ungar postavlja na usmenima, ak ti nije tesko(nadam se da nije).
Btw u skriptarnici kazu da su to vec odavno bacili i da nema vise toga.
Thanx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 10:55 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matomic"]Btw u skriptarnici kazu da su to vec odavno bacili i da nema vise toga.[/quote]
:roll: uredujem oko tog, al nisam siguran da cu moci u ponedjeljak :?
matomic (napisa):
Btw u skriptarnici kazu da su to vec odavno bacili i da nema vise toga.

Rolling Eyes uredujem oko tog, al nisam siguran da cu moci u ponedjeljak Confused



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 11:17 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a slusaj, atomic, i ZUBE koji me toplo preporucas za sve i svasta :twisted: :wink: ..ofak, ja imam jedno 4, 5 a4 papira ispisana s obja strane raznim stranim manje vise necitkim rukopisima, vidno vec vise puta kopirano s kopija, nesortirano po nekakvim tematskim cjelinama. napravit cu sto mogu. dakle, koliko sam ja cula: ungar jako lijepo "vodi" usmeni, pocinje od nekakvih osnovnih definicija, ppa pita nekakve primjere, pa te dovede do nekog svojstva, pa te pita da to dokazes, pa se to koristi u dokazu nekog teorema...ocekivano, ocekuje da sve jako dobro razumijes - zato razni primjeri - i dosta pitanja postavlja upravo iz prvog poglavlja, da vidi koliko si ti stvarno u topoloskim i metrickim prostorima.

evo nekih blokova pitanja koja mogu razaznati s papira:

* moze li fja biti neprekidna u nekoj tocki, ako u toj tocki nema limes? (valjda se podrazumjeva da je fja preslikavanje topoloskih pr)
* sto je niz? (definicija niza)
* da li konvergentan niz vrijedi bilo gdje? (ovdje se valjda pita da li opcenito vrijedi jedinstvenost limesa niza - u metrickim prostorima s topologijom otvorenih skupova svakako, opcenito ne. )
*kada niz konvergira?
* sto je konvergentan niz?
* dokaz jedinstvenosti limesa niza (valjda u nasem standardnom metrickom pr)
* primjeri konvergentnih nizova
* pr. ne-konvergentnih nizova
* heineova karakterizacija neprekidnosti funkcije
* sto je to podniz?
* svaki podniz konvergentnog niza ima limes - gdje? dokazi! (naravno, u limesu niza)
* sto je gomiliste niza?
* primjeri nizova koji imaju, nemaju gomiliste/limes
* u kakvoj su vezi gomiliste niza i gomiliste skupa vrijednosti niza?
a slusaj, atomic, i ZUBE koji me toplo preporucas za sve i svasta Twisted Evil Wink ..ofak, ja imam jedno 4, 5 a4 papira ispisana s obja strane raznim stranim manje vise necitkim rukopisima, vidno vec vise puta kopirano s kopija, nesortirano po nekakvim tematskim cjelinama. napravit cu sto mogu. dakle, koliko sam ja cula: ungar jako lijepo "vodi" usmeni, pocinje od nekakvih osnovnih definicija, ppa pita nekakve primjere, pa te dovede do nekog svojstva, pa te pita da to dokazes, pa se to koristi u dokazu nekog teorema...ocekivano, ocekuje da sve jako dobro razumijes - zato razni primjeri - i dosta pitanja postavlja upravo iz prvog poglavlja, da vidi koliko si ti stvarno u topoloskim i metrickim prostorima.

evo nekih blokova pitanja koja mogu razaznati s papira:

* moze li fja biti neprekidna u nekoj tocki, ako u toj tocki nema limes? (valjda se podrazumjeva da je fja preslikavanje topoloskih pr)
* sto je niz? (definicija niza)
* da li konvergentan niz vrijedi bilo gdje? (ovdje se valjda pita da li opcenito vrijedi jedinstvenost limesa niza - u metrickim prostorima s topologijom otvorenih skupova svakako, opcenito ne. )
*kada niz konvergira?
* sto je konvergentan niz?
* dokaz jedinstvenosti limesa niza (valjda u nasem standardnom metrickom pr)
* primjeri konvergentnih nizova
* pr. ne-konvergentnih nizova
* heineova karakterizacija neprekidnosti funkcije
* sto je to podniz?
* svaki podniz konvergentnog niza ima limes - gdje? dokazi! (naravno, u limesu niza)
* sto je gomiliste niza?
* primjeri nizova koji imaju, nemaju gomiliste/limes
* u kakvoj su vezi gomiliste niza i gomiliste skupa vrijednosti niza?



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 11:24 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

i dalje navodim doslovno s papira, moji komentari su u zagradama:

* monoton niz
* sto znaci da je niz ogranicen?
* izreci i dokazati Boltzano.Weierstrassov tm.
* da li BWTm vrijedi u svakom metr. prostoru?
* da li vrijedi u konacnodimenzionalnom metr. prostoru racionalnih brojeva?
* sto je Cauchyjev niz?
* sto znamo o C-nizovima i gdje? (valjda se pita jel IR*n potpun)?
* mora li C-niz konvergirati?
* sto je to potpun prostor?
* sto kaze Cantorov teorem o presijeku?
* dokaz Banachovog teorema o fiksnoj tocki
* kompaktan skup (valjda definicija?)
* da li svaki pokrivac ima Lebesgueov br?
i dalje navodim doslovno s papira, moji komentari su u zagradama:

* monoton niz
* sto znaci da je niz ogranicen?
* izreci i dokazati Boltzano.Weierstrassov tm.
* da li BWTm vrijedi u svakom metr. prostoru?
* da li vrijedi u konacnodimenzionalnom metr. prostoru racionalnih brojeva?
* sto je Cauchyjev niz?
* sto znamo o C-nizovima i gdje? (valjda se pita jel IR*n potpun)?
* mora li C-niz konvergirati?
* sto je to potpun prostor?
* sto kaze Cantorov teorem o presijeku?
* dokaz Banachovog teorema o fiksnoj tocki
* kompaktan skup (valjda definicija?)
* da li svaki pokrivac ima Lebesgueov br?



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 11:37 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

* sto je to neprekidno preslikavanje?
* primjer nepr. fje
* kada fja ima prekid u tocki?
* pr fje koja nije nerp
* sto su to koordinatna preslikavanja?
* zasto je fja f:IR*2->IR*3, f(x,y):=(x*2, y, x+y) neprekidna?
* lema o kontrakciji- izreci i dokazati
* kada je preslikavanje uniformno neprekidno?
* veza (ja bi radje rekla veze ili odnos) uniformne nepr i nepr?
* pr fje koja je neprekidna, ali ne i uniformno
* kada preslikavanje ima Lipschitzovo svojstvo?
* veza uniformne nepr. i L.svojstva?
* pr.i fj.a sa i bez L. svojstva
* da li svaki linearni operator ima L. svojstvo?
* sto je to lin. op.?
* dokaz tvrdnje iz pretproslog pitanja
* je li svaki lin.op. ogranicen?
* jeli svaki lin. op. uniformno nepr/neprekidan?
* norma lin. op.A
* sto je limes fje?
* sto je gomiliste skupa?
* sto je okolina tocke?
* pr fje koja ima limes(u svakoj tocci?)
* pr fje koja nema limes
* dokaz jedinstvenosti limesa fje
* veze limesa fje i neprekidnosti iste fje
* sto znaci da je skup ogranicen?
* sto znaci da je fja ogranicena?
* okolina skupa. okolina tocke.

eto, ne da mi se dalje. mislim da se iz ovoga razaznaje stil ispitivanja, a moje je stajaliste da ako si naucio, i bio na pokojem predavanju profesora koji te ispituje, mozes dosta dobro predvidjeti kako ce izgledati pitanja.
ti mi se slobodno javis ako hoces jos pitanja iz nekog odredjenog podrucja, jel stvarno ne mogu vise desifirrat to i tipkat sada. i javi se slobodno, molim te, ako zelis nesto prokomentirati - ja se isto spremam za usmeni iz nanalizice 3, pa ce mi biti iznimno drago. :D
* sto je to neprekidno preslikavanje?
* primjer nepr. fje
* kada fja ima prekid u tocki?
* pr fje koja nije nerp
* sto su to koordinatna preslikavanja?
* zasto je fja f:IR*2->IR*3, f(x,y):=(x*2, y, x+y) neprekidna?
* lema o kontrakciji- izreci i dokazati
* kada je preslikavanje uniformno neprekidno?
* veza (ja bi radje rekla veze ili odnos) uniformne nepr i nepr?
* pr fje koja je neprekidna, ali ne i uniformno
* kada preslikavanje ima Lipschitzovo svojstvo?
* veza uniformne nepr. i L.svojstva?
* pr.i fj.a sa i bez L. svojstva
* da li svaki linearni operator ima L. svojstvo?
* sto je to lin. op.?
* dokaz tvrdnje iz pretproslog pitanja
* je li svaki lin.op. ogranicen?
* jeli svaki lin. op. uniformno nepr/neprekidan?
* norma lin. op.A
* sto je limes fje?
* sto je gomiliste skupa?
* sto je okolina tocke?
* pr fje koja ima limes(u svakoj tocci?)
* pr fje koja nema limes
* dokaz jedinstvenosti limesa fje
* veze limesa fje i neprekidnosti iste fje
* sto znaci da je skup ogranicen?
* sto znaci da je fja ogranicena?
* okolina skupa. okolina tocke.

eto, ne da mi se dalje. mislim da se iz ovoga razaznaje stil ispitivanja, a moje je stajaliste da ako si naucio, i bio na pokojem predavanju profesora koji te ispituje, mozes dosta dobro predvidjeti kako ce izgledati pitanja.
ti mi se slobodno javis ako hoces jos pitanja iz nekog odredjenog podrucja, jel stvarno ne mogu vise desifirrat to i tipkat sada. i javi se slobodno, molim te, ako zelis nesto prokomentirati - ja se isto spremam za usmeni iz nanalizice 3, pa ce mi biti iznimno drago. Very Happy



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 11:43 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

...sto se doticnih papira tice.. Nasjedio sam se posteno na njegovim usmenima i nisam vidio da je jedno pitanje ispalo izvan konteksta pitanja sa onih papira, tako da.... :)
...sto se doticnih papira tice.. Nasjedio sam se posteno na njegovim usmenima i nisam vidio da je jedno pitanje ispalo izvan konteksta pitanja sa onih papira, tako da.... Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 11:56 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam ja ni tvrdila suprotno. i itekako mi je drago ipak imati neki objektivni orijentir, crno na belom 8) ali, inzistirati na bas tim papirima koje je taj netko pisao...mislim, zasto? ucit po pitanjima? nema smisla - pitanja su tako lijepo neprekidna da taman pokrivaju citavu knjigu. a da bi shvatio povezanost medju pitanjima, moras sam proraditi svako od njih, i povezati to "u krupnom planu". u knjizi su jos pokoji komentari koji ti to olaksavaju. a kad si vec prosao, npr, prvo poglavlje - a zar neces moci skuziti koje su stvari "vaznije" i "osnovnije" , i ako znas te osnovnije stvari biti u stanju zakljucivati i o nekim manje opcenitim i specificnijim detaljima? mislim, ako to nisi u stanju, onda ti nece puno pomoc nekakva hrpica pitanja.
ako vec znas, pitanja su super selfconfidencelifteri, dapace, a mozda ti i skrenu pozornost na nesto sto si, npr, propustio prouciti do u detalje.
meni se zbilja ne da sve prepisivati, barem ne SADA. ova do sad napisana pitanja mi se cine dosta reprezentativnim uzorkom.
nisam ja ni tvrdila suprotno. i itekako mi je drago ipak imati neki objektivni orijentir, crno na belom Cool ali, inzistirati na bas tim papirima koje je taj netko pisao...mislim, zasto? ucit po pitanjima? nema smisla - pitanja su tako lijepo neprekidna da taman pokrivaju citavu knjigu. a da bi shvatio povezanost medju pitanjima, moras sam proraditi svako od njih, i povezati to "u krupnom planu". u knjizi su jos pokoji komentari koji ti to olaksavaju. a kad si vec prosao, npr, prvo poglavlje - a zar neces moci skuziti koje su stvari "vaznije" i "osnovnije" , i ako znas te osnovnije stvari biti u stanju zakljucivati i o nekim manje opcenitim i specificnijim detaljima? mislim, ako to nisi u stanju, onda ti nece puno pomoc nekakva hrpica pitanja.
ako vec znas, pitanja su super selfconfidencelifteri, dapace, a mozda ti i skrenu pozornost na nesto sto si, npr, propustio prouciti do u detalje.
meni se zbilja ne da sve prepisivati, barem ne SADA. ova do sad napisana pitanja mi se cine dosta reprezentativnim uzorkom.



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 12:10 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]nisam ja ni tvrdila suprotno.[/quote]
Nisam ja ni tvrdio da si ti tvrdila suprotno :g:
[quote="defar"]i itekako mi je drago ipak imati neki objektivni orijentir, crno na belom 8) ali, inzistirati na bas tim papirima koje je taj netko pisao...mislim, zasto? ucit po pitanjima? nema smisla - pitanja su tako lijepo neprekidna da taman pokrivaju citavu knjigu.[/quote]
Da, ali ne toliko neprekidna da ne ostavljaju rupe koje se cesto ne diraju. Osobno, meni nije trebao self-confider koliko last-minute accelerated course u onim stvarima koje su bitne za polaganje kolegija a ne samo onih koje su mi bile zabavne i lijepe

Sretno
defar (napisa):
nisam ja ni tvrdila suprotno.

Nisam ja ni tvrdio da si ti tvrdila suprotno Mr. Green
defar (napisa):
i itekako mi je drago ipak imati neki objektivni orijentir, crno na belom Cool ali, inzistirati na bas tim papirima koje je taj netko pisao...mislim, zasto? ucit po pitanjima? nema smisla - pitanja su tako lijepo neprekidna da taman pokrivaju citavu knjigu.

Da, ali ne toliko neprekidna da ne ostavljaju rupe koje se cesto ne diraju. Osobno, meni nije trebao self-confider koliko last-minute accelerated course u onim stvarima koje su bitne za polaganje kolegija a ne samo onih koje su mi bile zabavne i lijepe

Sretno



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 12:17 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

shvacam. na zalost, ne mogu ja tu puno vise napraviti. u pon je usmeni, u pon se tek otvara faks (skriptarnica svakako). ako matomic zeli da se nadjemo danas/sutra negdje u, pozeljno juznom, jugo-zapadnom dijelu grada, no frks! ili ti dodji do mene i pisi sva pitanja na forum :P
shvacam. na zalost, ne mogu ja tu puno vise napraviti. u pon je usmeni, u pon se tek otvara faks (skriptarnica svakako). ako matomic zeli da se nadjemo danas/sutra negdje u, pozeljno juznom, jugo-zapadnom dijelu grada, no frks! ili ti dodji do mene i pisi sva pitanja na forum Razz



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 15:38 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:PP

bavio sam se mislju da ih skeniram i uvalim negdje u .jpgu, al to ocito ne za ove rokove :?
Weeee-heeee!!!

bavio sam se mislju da ih skeniram i uvalim negdje u .jpgu, al to ocito ne za ove rokove Confused



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
matomic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 03. 2004. (13:47:57)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:49 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Defar puno hvala, e sad jos ako ti nije tesko da mi samo okvirno napises pitanja iz trece cjeline dakle integrali?
Thanx
Defar puno hvala, e sad jos ako ti nije tesko da mi samo okvirno napises pitanja iz trece cjeline dakle integrali?
Thanx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 16:53 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

here comes :) ...

* kako se def. gornji i donji Riemannov integral?
* kako se def. R-inegrabilna fja?
* je li svaka omedjena fja R-integrabilna?
* da li je svaka diferencijabilna fja na pravokutniku R-integrabilna?
* primjer R-integrabilne fja na pravokutniku
* ima li svaki omedjen skup u IR*2 povrsinu?
* primjer skupa koji ima povrsinu
* kada omedjen skup ima povrsinu 0?
* karakterizacija skupa povrsine 0
* primjeri skupova koji imaju povrsinu 0?
* da li je graf nepr. fje sa segmenta povrsine 0?
* kada za skup u ravnini kazemo da je mjere 0?
sto je sigma-ideal skupova?
* u kakvom su odnosu pojmovi skup povrsine 0 i skup mjere 0?+primjeri
* kada i gdje su to ekvivalentni pojmovi?
* pojam integrabilnosti na omedjenom skupu s iz IR*2
* pojam oscilacije ogranicene realne fje i zasto smo to definirali?
* nuzan i dovoljan uvjet za R-integrabilnost omedjene fje na pravokutniku
* Lebesgueova karakterizacija R-int.
* uvjet R-integrabilnosti nepr. fje na proizvoljnom skupu?
* karakterizacija omedjenih skupova u ravnini koji imaju povrsinu?
* izrek i dokaz FubinijevoG teorema

to su ti sva pitanja koja imam na ovim papirima iz zadnjeg poglavlja. eto. ne obaziri se na prepucavanja mene i ZuBa, sretno, i javi kako je proslo!
here comes Smile ...

* kako se def. gornji i donji Riemannov integral?
* kako se def. R-inegrabilna fja?
* je li svaka omedjena fja R-integrabilna?
* da li je svaka diferencijabilna fja na pravokutniku R-integrabilna?
* primjer R-integrabilne fja na pravokutniku
* ima li svaki omedjen skup u IR*2 povrsinu?
* primjer skupa koji ima povrsinu
* kada omedjen skup ima povrsinu 0?
* karakterizacija skupa povrsine 0
* primjeri skupova koji imaju povrsinu 0?
* da li je graf nepr. fje sa segmenta povrsine 0?
* kada za skup u ravnini kazemo da je mjere 0?
sto je sigma-ideal skupova?
* u kakvom su odnosu pojmovi skup povrsine 0 i skup mjere 0?+primjeri
* kada i gdje su to ekvivalentni pojmovi?
* pojam integrabilnosti na omedjenom skupu s iz IR*2
* pojam oscilacije ogranicene realne fje i zasto smo to definirali?
* nuzan i dovoljan uvjet za R-integrabilnost omedjene fje na pravokutniku
* Lebesgueova karakterizacija R-int.
* uvjet R-integrabilnosti nepr. fje na proizvoljnom skupu?
* karakterizacija omedjenih skupova u ravnini koji imaju povrsinu?
* izrek i dokaz FubinijevoG teorema

to su ti sva pitanja koja imam na ovim papirima iz zadnjeg poglavlja. eto. ne obaziri se na prepucavanja mene i ZuBa, sretno, i javi kako je proslo!



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Caki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (00:37:53)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:30 sub, 3. 7. 2004    Naslov: Re: Pitanja za usmeni!!! Citirajte i odgovorite

[quote="matomic"]Neka mi netko tko je vec bio na usmenom ili nesto zna o tome napise najcesca pitanja koje pita prof. Ungar i ima li nesto sto uopce nikada nije pitao(npr.bilinearni i kvadratni funkcionali).
Thanx[/quote]
Najbolji ti je savjet da odes i slušaš usmene, jer ces tako najbolje vidjeti sto pita, i koji su pravi odgovori. Papiri su dobra stvar, ali kada preslušaš 5 usmenih (i to od onih ljudi koji su položili) vrijedit će ti više nego sva ta hrpa papira.
matomic (napisa):
Neka mi netko tko je vec bio na usmenom ili nesto zna o tome napise najcesca pitanja koje pita prof. Ungar i ima li nesto sto uopce nikada nije pitao(npr.bilinearni i kvadratni funkcionali).
Thanx

Najbolji ti je savjet da odes i slušaš usmene, jer ces tako najbolje vidjeti sto pita, i koji su pravi odgovori. Papiri su dobra stvar, ali kada preslušaš 5 usmenih (i to od onih ljudi koji su položili) vrijedit će ti više nego sva ta hrpa papira.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 0:19 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Re: Pitanja za usmeni!!! Citirajte i odgovorite

[quote="Caki"]Najbolji ti je savjet da odes i slušaš usmene, jer ces tako najbolje vidjeti sto pita, i koji su pravi odgovori. Papiri su dobra stvar, ali kada preslušaš 5 usmenih (i to od onih ljudi koji su položili) vrijedit će ti više nego sva ta hrpa papira.[/quote]
Potpuno u pravu. Ljudi se zblesiraju na jako jednostavnim pitanjima zbog nerazumijevanja njega ili gradiva ili treme ili neceg treceg.. Ako imas vremena, odi na par usmenih, dokazuj na papiru sto se radi na ploci i to je to. Pitanja vrlo dobro dodju, al usmeni su bolji (ukoliko se pojavis na dovoljno njih, procijeni sama)
Caki (napisa):
Najbolji ti je savjet da odes i slušaš usmene, jer ces tako najbolje vidjeti sto pita, i koji su pravi odgovori. Papiri su dobra stvar, ali kada preslušaš 5 usmenih (i to od onih ljudi koji su položili) vrijedit će ti više nego sva ta hrpa papira.

Potpuno u pravu. Ljudi se zblesiraju na jako jednostavnim pitanjima zbog nerazumijevanja njega ili gradiva ili treme ili neceg treceg.. Ako imas vremena, odi na par usmenih, dokazuj na papiru sto se radi na ploci i to je to. Pitanja vrlo dobro dodju, al usmeni su bolji (ukoliko se pojavis na dovoljno njih, procijeni sama)



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:58 uto, 30. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li mi netko napisat' kaj prof. Ungar najčešće pita iz drugog poglavlja?
Može li mi netko napisat' kaj prof. Ungar najčešće pita iz drugog poglavlja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:36 čet, 22. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo ukratko, kako duuuugo nitko nije nista napisao:

Tm o srednjoj vrijednost (real i vekt slučaj)
tm i inverznoj fji
tm o implicitnoj fji
tm o dfbilnosti kompozicije fja, inverzne fje
kad je klase c1, kad klase c2
naravno, i treba znat dokazat nekih (vecinu zapravo) stvari, pa onda ako se def neka fja u dokazu, jel neprekidna, zasto, jel dfbilna, zasto ... i slicno..
evo ukratko, kako duuuugo nitko nije nista napisao:

Tm o srednjoj vrijednost (real i vekt slučaj)
tm i inverznoj fji
tm o implicitnoj fji
tm o dfbilnosti kompozicije fja, inverzne fje
kad je klase c1, kad klase c2
naravno, i treba znat dokazat nekih (vecinu zapravo) stvari, pa onda ako se def neka fja u dokazu, jel neprekidna, zasto, jel dfbilna, zasto ... i slicno..


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan