Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

i drugi smo rješili...... (opet moje analize :-)
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:27 pet, 24. 1. 2003    Naslov: i drugi smo rješili...... (opet moje analize :-) Citirajte i odgovorite

Dakle, ovo je Krcko rekao da ce biti u kolokviju. Nije puno fulao :-)

[quote="Krcko"]1. zadatak - matrice. U zadnje vrijeme dajemo takve zadatke na svakom pismenom i kolokviju, a jos uvijek nismo zadovoljni rezultatima.
Ovo ce ujedno biti najlaksi programski zadatak, dakle vjezbajte! [/quote]

istina, bilo je jednostavno. toplo se nadam da su to svi znali rijesit


[quote="Krcko"]2. zadatak - nesto od vaznih algoritama radjenih na vjezbama (sortiranje, binarno pretrazivanje, Euklidov algoritam, rastavljanje na faktore, Hornerov algoritam...) Dakle, strebajte! [/quote]

a i b zadatak ??? sta je to? zelimo da studentima bude sto teze :D
[b]a[/b] dio se u krajnjem slucaju mogao nepromjenjen prepisati s salabahtera (krajnje jednostavno)
a [b]b[/b] dio nije bio koma ali po meni tezi od 3 zadatka


[quote="Krcko"]3. zadatak - tezi programski zadatak [/quote]

hm, tezi :D nije bilo strasno. po meni to sigurno nije bio najtezi.
BTW pomalo je smjesno dozvoliti nekom da koristi nesto sto nije znao napisati, i sto pretpostavljam ne razumije :D

[quote="Krcko"]4. zadatak - rekurzija, ali lagana. Ako vam je jasno ono sto se radilo od rekurzije na vjezbama trebali bi biti u stanju rijesiti ovaj zadatak. Ako vam nije jasno, ponovite! [/quote]

definitivno najlaksi zadatak (bar kod mene, funkcija se pokretala s parametrom 6). potrebno je samo malo koncentracije

[quote="Krcko"]5. zadatak - strukture podataka (zapisi, vezane liste, binarna stabla). Svakako pogledajte zadatke iz tog podrucja postavljene na lanjskom kolokviju![/quote]

isto ko prosle godine, minimalno izmjenjeno.

[quote="Krcko"]6. zadatak - pitanja iz gradiva radjenog na predavanjima. To bi vas trebalo potaknuti da se za usmeni pocnete spremati i prije kraja semestra.[/quote]

eh :D teorija. ono s matricom i mjestom u memoriji se moglo napravit, moglo se difintivno i binarno stablo, a sto se tice cisto teorijskog- eh, tko ce to znat :D :D


nas jedini Vsego ce ljepo nocas sve ispravit i sutra nam javit rezultate, barem forumasima 8)

PS pisao sam u 005 i bilo je tako vruce i zagusljivo da sam mislio da cu se rastopit. zaista nehumani uvjeti koji testiraju nase fizicke/psihicke sposobnosti :wink:
Dakle, ovo je Krcko rekao da ce biti u kolokviju. Nije puno fulao Smile

Krcko (napisa):
1. zadatak - matrice. U zadnje vrijeme dajemo takve zadatke na svakom pismenom i kolokviju, a jos uvijek nismo zadovoljni rezultatima.
Ovo ce ujedno biti najlaksi programski zadatak, dakle vjezbajte!


istina, bilo je jednostavno. toplo se nadam da su to svi znali rijesit


Krcko (napisa):
2. zadatak - nesto od vaznih algoritama radjenih na vjezbama (sortiranje, binarno pretrazivanje, Euklidov algoritam, rastavljanje na faktore, Hornerov algoritam...) Dakle, strebajte!


a i b zadatak ??? sta je to? zelimo da studentima bude sto teze Very Happy
a dio se u krajnjem slucaju mogao nepromjenjen prepisati s salabahtera (krajnje jednostavno)
a b dio nije bio koma ali po meni tezi od 3 zadatka


Krcko (napisa):
3. zadatak - tezi programski zadatak


hm, tezi Very Happy nije bilo strasno. po meni to sigurno nije bio najtezi.
BTW pomalo je smjesno dozvoliti nekom da koristi nesto sto nije znao napisati, i sto pretpostavljam ne razumije Very Happy

Krcko (napisa):
4. zadatak - rekurzija, ali lagana. Ako vam je jasno ono sto se radilo od rekurzije na vjezbama trebali bi biti u stanju rijesiti ovaj zadatak. Ako vam nije jasno, ponovite!


definitivno najlaksi zadatak (bar kod mene, funkcija se pokretala s parametrom 6). potrebno je samo malo koncentracije

Krcko (napisa):
5. zadatak - strukture podataka (zapisi, vezane liste, binarna stabla). Svakako pogledajte zadatke iz tog podrucja postavljene na lanjskom kolokviju!


isto ko prosle godine, minimalno izmjenjeno.

Krcko (napisa):
6. zadatak - pitanja iz gradiva radjenog na predavanjima. To bi vas trebalo potaknuti da se za usmeni pocnete spremati i prije kraja semestra.


eh Very Happy teorija. ono s matricom i mjestom u memoriji se moglo napravit, moglo se difintivno i binarno stablo, a sto se tice cisto teorijskog- eh, tko ce to znat Very Happy Very Happy


nas jedini Vsego ce ljepo nocas sve ispravit i sutra nam javit rezultate, barem forumasima Cool

PS pisao sam u 005 i bilo je tako vruce i zagusljivo da sam mislio da cu se rastopit. zaista nehumani uvjeti koji testiraju nase fizicke/psihicke sposobnosti Wink



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bigdedi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (23:08:30)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:53 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se da je 2(b) bio tezi od treceg... no ni jedan program nije zahtjevao pisanje vise od 10 redova teksta.... a pisanje mi nekak najteze pada (lijen sam).... lagano rijesiti zadatak :))))

fasciniran sam 4vrtim zadatkom.... ubuduce vise takvih :))))

a kolokvij je stvarno bio turbolagan..... pogotovo nakon kaj su me isprepadali s ovim najavama divljih rekurzija, teorije, vezanih lista, "tezih" zadataka..........

...sretno svima...... dao vam svemoguci Admin srece da ste napisali kolokvij ko ja :)) (uf sto sam umisljen)
slazem se da je 2(b) bio tezi od treceg... no ni jedan program nije zahtjevao pisanje vise od 10 redova teksta.... a pisanje mi nekak najteze pada (lijen sam).... lagano rijesiti zadatak Smile)))

fasciniran sam 4vrtim zadatkom.... ubuduce vise takvih Smile)))

a kolokvij je stvarno bio turbolagan..... pogotovo nakon kaj su me isprepadali s ovim najavama divljih rekurzija, teorije, vezanih lista, "tezih" zadataka..........

...sretno svima...... dao vam svemoguci Admin srece da ste napisali kolokvij ko ja Smile) (uf sto sam umisljen)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:37 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Oba su pala Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]Dakle, ovo je Krcko rekao da ce biti u kolokviju. Nije puno fulao :-)[/quote]

Moja zenska intuicija jos me nije iznevjerila :D

[quote="Gordan"]definitivno najlaksi zadatak (bar kod mene, funkcija se pokretala s parametrom 6). potrebno je samo malo koncentracije[/quote]

Za domacu zadacu isceprkati s neta sto je zanimljivo u vezi tog zadatka (kljucna rijec je ime rekurzivne funkcije)

[quote="Gordan"]nas jedini Vsego ce ljepo nocas sve ispravit i sutra nam javit rezultate, barem forumasima 8) [/quote]

Tako jeeee! Za zadovoljstvom cu mu prepustiti svoju hrpu kolokvija :wink:

[quote="Gordan"]PS pisao sam u 005 i bilo je tako vruce i zagusljivo da sam mislio da cu se rastopit. zaista nehumani uvjeti koji testiraju nase fizicke/psihicke sposobnosti :wink:[/quote]

Kolokvij je bio prelagan da bi se pisao u humanim uvjetima. Budite sretni da su iz UURa samo dva kolokvija, na trecem bi se morali provlaciti kroz zapaljene gume i bodljikavu zicu da bi predali...

PS. Ovo u avataru je pingvin ili orlic? (ili [b]O[/b]rlic? :) )
Gordan (napisa):
Dakle, ovo je Krcko rekao da ce biti u kolokviju. Nije puno fulao Smile


Moja zenska intuicija jos me nije iznevjerila Very Happy

Gordan (napisa):
definitivno najlaksi zadatak (bar kod mene, funkcija se pokretala s parametrom 6). potrebno je samo malo koncentracije


Za domacu zadacu isceprkati s neta sto je zanimljivo u vezi tog zadatka (kljucna rijec je ime rekurzivne funkcije)

Gordan (napisa):
nas jedini Vsego ce ljepo nocas sve ispravit i sutra nam javit rezultate, barem forumasima Cool


Tako jeeee! Za zadovoljstvom cu mu prepustiti svoju hrpu kolokvija Wink

Gordan (napisa):
PS pisao sam u 005 i bilo je tako vruce i zagusljivo da sam mislio da cu se rastopit. zaista nehumani uvjeti koji testiraju nase fizicke/psihicke sposobnosti Wink


Kolokvij je bio prelagan da bi se pisao u humanim uvjetima. Budite sretni da su iz UURa samo dva kolokvija, na trecem bi se morali provlaciti kroz zapaljene gume i bodljikavu zicu da bi predali...

PS. Ovo u avataru je pingvin ili orlic? (ili Orlic? Smile )



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:08 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Re: Oba su pala Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]PS. Ovo u avataru je pingvin ili orlic? (ili [b]O[/b]rlic? :) )[/quote]
to je Mala Ptica (TM) (C) :D koja u stvarnosti ima nesto malo vise kose na glavi :angel:
krcko (napisa):
PS. Ovo u avataru je pingvin ili orlic? (ili Orlic? Smile )

to je Mala Ptica (TM) (C) Very Happy koja u stvarnosti ima nesto malo vise kose na glavi Angel



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:56 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Re: Oba su pala Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="krcko"]PS. Ovo u avataru je pingvin ili orlic? (ili [b]O[/b]rlic? :) )[/quote]
to je Mala Ptica (TM) (C) :D koja u stvarnosti ima nesto malo vise kose na glavi :angel:[/quote]

definitivno ti je avatar zakon!
fakat mi se svidja :o)
nemoj ga mijenjati...
Gordan (napisa):
krcko (napisa):
PS. Ovo u avataru je pingvin ili orlic? (ili Orlic? Smile )

to je Mala Ptica (TM) (C) Very Happy koja u stvarnosti ima nesto malo vise kose na glavi Angel


definitivno ti je avatar zakon!
fakat mi se svidja Big nose
nemoj ga mijenjati...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:07 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi i tvoj je avatar odlican... nadam se da nemas neki copyright na njemu (ili copyleft kako bi rekao svima nam dragi admin)...

tolko mi se svidja da sam ga snimio... mozda ga i upoitrijebim negdje... mozda na mob stavim :))
Nesi i tvoj je avatar odlican... nadam se da nemas neki copyright na njemu (ili copyleft kako bi rekao svima nam dragi admin)...

tolko mi se svidja da sam ga snimio... mozda ga i upoitrijebim negdje... mozda na mob stavim Smile)



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:23 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]Nesi i tvoj je avatar odlican... nadam se da nemas neki copyright na njemu (ili copyleft kako bi rekao svima nam dragi admin)...

tolko mi se svidja da sam ga snimio... mozda ga i upoitrijebim negdje... mozda na mob stavim :))[/quote]

:evil: Je l' se ti to upucavas Nesi :?::?::?: :evil:

Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!
Crabtree (napisa):
Nesi i tvoj je avatar odlican... nadam se da nemas neki copyright na njemu (ili copyleft kako bi rekao svima nam dragi admin)...

tolko mi se svidja da sam ga snimio... mozda ga i upoitrijebim negdje... mozda na mob stavim Smile)


Evil or Very Mad Je l' se ti to upucavas Nesi QuestionQuestionQuestion Evil or Very Mad

Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:39 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....
a nek onda ipak bude upucavanje :lol: :twisted: :wink:
hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....
a nek onda ipak bude upucavanje Laughing Twisted Evil Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:48 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fluffy"]:evil: Je l' se ti to upucavas Nesi :?::?::?: :evil:
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser![/quote]

Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b]

:twisted: :twisted: :twisted: [size=18][color=darkred][b]Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati![/b][/color][/size] :twisted: :twisted: :twisted:
[size=9][color=#EFEFEF]A kako sam ja glavna faca na Forumu...[/color][/size]
Fluffy (napisa):
Evil or Very Mad Je l' se ti to upucavas Nesi QuestionQuestionQuestion Evil or Very Mad
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!


Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
A kako sam ja glavna faca na Forumu...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:54 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:58 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit.... [/quote]

Ili samo Fluffy koristi Internet Exploiter, pa je - u stvari - [u]browser[/u] za baciti... :twisted:

[quote="Crabtree"]hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:[/quote]

Osoba?! :shock: Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas [b][u]jako[/u][/b] zeli... ;)
Crabtree (napisa):
hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....


Ili samo Fluffy koristi Internet Exploiter, pa je - u stvari - browser za baciti... Twisted Evil

Crabtree (napisa):
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink


Osoba?! Shocked Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas jako zeli... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 2:04 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Fluffy"]:evil: Je l' se ti to upucavas Nesi :?::?::?: :evil:
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser![/quote]

Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b][/quote]

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Zar stvarno?!? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[quote]:twisted: :twisted: :twisted: [size=18][color=darkred][b]Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati![/b][/color][/size] :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D

[quote]Ili samo Fluffy koristi Internet Exploiter, pa je - u stvari - browser za baciti...[/quote]

Koristim, pa sta?! I bas mi je dobar! Savrseno prikazuje Nesine postove i ja sam s time apsolutno zadovoljan! :o

[quote]a ja mislio da je nesi osoba[/quote]

I [b]je[/b] osoba - [b]moja osoba[/b]!!!
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Evil or Very Mad Je l' se ti to upucavas Nesi QuestionQuestionQuestion Evil or Very Mad
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!


Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Zar stvarno?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Citat:
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

Citat:
Ili samo Fluffy koristi Internet Exploiter, pa je - u stvari - browser za baciti...


Koristim, pa sta?! I bas mi je dobar! Savrseno prikazuje Nesine postove i ja sam s time apsolutno zadovoljan! Surprised

Citat:
a ja mislio da je nesi osoba


I je osoba - moja osoba!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:04 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Crabtree"]hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit.... [/quote]

Ili samo Fluffy koristi Internet Exploiter, pa je - u stvari - [u]browser[/u] za baciti... :twisted: [/quote]

heheh vrlo vjerojatno koristi ie, koji ti koristis ? operu ? :lol:
[quote="vsego"]
[quote="Crabtree"]hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:[/quote]

Osoba?! :shock: Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas [b][u]jako[/u][/b] zeli... ;)[/quote]
hehehe... vidim da koristis svoje posebne moci koje tvoj avatar iskazuje...
bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... :lol:
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....


Ili samo Fluffy koristi Internet Exploiter, pa je - u stvari - browser za baciti... Twisted Evil


heheh vrlo vjerojatno koristi ie, koji ti koristis ? operu ? Laughing
vsego (napisa):

Crabtree (napisa):
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink


Osoba?! Shocked Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas jako zeli... Wink

hehehe... vidim da koristis svoje posebne moci koje tvoj avatar iskazuje...
bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:13 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:!: [b]Fluffy[/b], dozvoli da ti preporucim [url=http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14]ovaj forum[/url]. :twisted:

[quote="Crabtree"]heheh vrlo vjerojatno koristi ie, koji ti koristis ? operu ? :lol:[/quote]

Mozillu... Zakon! Nije ni Opera losa, ali me ipak blago iritira...

Btw, nekad koristih Netscape.. Poceo sam od verzije 1.1. A prije nego pitas, da - imam iskustvo i s Mosaicom... :D

[quote="Crabtree"]hehehe... vidim da koristis svoje posebne moci koje tvoj avatar iskazuje...[/quote]

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[quote="Crabtree"]bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... :lol:[/quote]

Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... :twisted:

A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... ;)
Exclamation Fluffy, dozvoli da ti preporucim ovaj forum. Twisted Evil

Crabtree (napisa):
heheh vrlo vjerojatno koristi ie, koji ti koristis ? operu ? Laughing


Mozillu... Zakon! Nije ni Opera losa, ali me ipak blago iritira...

Btw, nekad koristih Netscape.. Poceo sam od verzije 1.1. A prije nego pitas, da - imam iskustvo i s Mosaicom... Very Happy

Crabtree (napisa):
hehehe... vidim da koristis svoje posebne moci koje tvoj avatar iskazuje...


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Crabtree (napisa):
bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... Laughing


Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... Twisted Evil

A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:22 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Crabtree"]heheh vrlo vjerojatno koristi ie, koji ti koristis ? operu ? :lol:[/quote]

Mozillu... Zakon! Nije ni Opera losa, ali me ipak blago iritira...

Btw, nekad koristih Netscape.. Poceo sam od verzije 1.1. A prije nego pitas, da - imam iskustvo i s Mosaicom... :D
[/quote]
da da mozilla... nisam probao ali si me sada podsjetio... moram si to skinuti....
i ne bih to pitao za mosaic jer nisam nikad cuo :lol:
ja sam nekad bio na netscapeu, ali otkad je postao mnogo losiji od ie, odonda ga vise ne koristim.... :wink:
[quote="vsego"]
[quote="Crabtree"]bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... :lol:[/quote]

Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... :twisted:

A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... ;)[/quote]
hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe ...
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
heheh vrlo vjerojatno koristi ie, koji ti koristis ? operu ? Laughing


Mozillu... Zakon! Nije ni Opera losa, ali me ipak blago iritira...

Btw, nekad koristih Netscape.. Poceo sam od verzije 1.1. A prije nego pitas, da - imam iskustvo i s Mosaicom... Very Happy

da da mozilla... nisam probao ali si me sada podsjetio... moram si to skinuti....
i ne bih to pitao za mosaic jer nisam nikad cuo Laughing
ja sam nekad bio na netscapeu, ali otkad je postao mnogo losiji od ie, odonda ga vise ne koristim.... Wink
vsego (napisa):

Crabtree (napisa):
bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... Laughing


Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... Twisted Evil

A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... Wink

hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe ...
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:30 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]da da mozilla... nisam probao ali si me sada podsjetio... moram si to skinuti....[/quote]

Imas na zadnjem Mrezinom CDu, a mozes me i posjetiti u kabinetu (s jednim praznim ili RW diskom), pa ti zaprzim. Verziju 1.0.2 (ili pricekaj da skinem 1.0.3). :)

Dobijes odmah i aktualni OpenOffice.org. :D

[quote="Crabtree"]i ne bih to pitao za mosaic jer nisam nikad cuo :lol:[/quote]

Preteca NSa i IEa - majka i otac (cit. postar :twisted:) graficki nalickanog weba.

[quote="Crabtree"]hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe...[/quote]

Tako je! Moji Forumasi su [b]Viša Rasa[/b]!!! Rodjeni pametni!!! 8)

[quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:
Crabtree (napisa):
da da mozilla... nisam probao ali si me sada podsjetio... moram si to skinuti....


Imas na zadnjem Mrezinom CDu, a mozes me i posjetiti u kabinetu (s jednim praznim ili RW diskom), pa ti zaprzim. Verziju 1.0.2 (ili pricekaj da skinem 1.0.3). Smile

Dobijes odmah i aktualni OpenOffice.org. Very Happy

Crabtree (napisa):
i ne bih to pitao za mosaic jer nisam nikad cuo Laughing


Preteca NSa i IEa - majka i otac (cit. postar Twisted Evil) graficki nalickanog weba.

Crabtree (napisa):
hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe...


Tako je! Moji Forumasi su Viša Rasa!!! Rodjeni pametni!!! Cool

Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...


Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:36 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[quote="Crabtree"]hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe...[/quote]

Tako je! Moji Forumasi su [b]Viša Rasa[/b]!!! Rodjeni pametni!!! 8)
[/quote] slazem se u potpunosti... :)
[quote="vsego"]
[quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:[/quote]

hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada :cry: ... treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti :lol:

nego.... ako mi mozes prziti na rw... jel postoji mogucnost da si ja nesto downloadam na svoj accout na faksu i dodjem do kabineta da mi to zaprzis ?? ? :?: :?:
vsego (napisa):

Crabtree (napisa):
hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe...


Tako je! Moji Forumasi su Viša Rasa!!! Rodjeni pametni!!! Cool
slazem se u potpunosti... Smile
vsego (napisa):

Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...


Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil


hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada Crying or Very sad ... treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti Laughing

nego.... ako mi mozes prziti na rw... jel postoji mogucnost da si ja nesto downloadam na svoj accout na faksu i dodjem do kabineta da mi to zaprzis ?? ? Question Question



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:55 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"][quote="vsego"][quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]
Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:[/quote]

hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada :cry:...[/quote]

Ma neeeeeceeee... :) za sada.... :twisted: valjda.... :lol:

[quote="Crabtree"]treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti :lol:[/quote]

Ma, da, sigurno nisi bio koncentriran. A tko bi i bio u 2:22 u noci... ;)

[quote="Crabtree"]nego.... ako mi mozes prziti na rw... jel postoji mogucnost da si ja nesto downloadam na svoj accout na faksu i dodjem do kabineta da mi to zaprzis ?? ? :?: :?:[/quote]

Ne bas, jer imas presitnu kvotu na studentu.

Nadalje, ja sam zaposlenik faxa i ne mogu ti pomoci s warezom. Ako je legalno, javi mi se osobno...

Ipak, takva intervencija moze proci iznimno, a ne kao praxa, pa molim da ne navalite sada svi na mene... :)

Btw, cini mi se da u SUMAi ima ladica, a mislim da se spominjala i przilica. Raspitaj se malo, jer ti je to brze nego mene hvatati. Pogotovo sto za mjesec dana polazem Zivot i Vrijeme na Oltar Domovine... ;)
Crabtree (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil


hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada Crying or Very sad...


Ma neeeeeceeee... Smile za sada.... Twisted Evil valjda.... Laughing

Crabtree (napisa):
treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti Laughing


Ma, da, sigurno nisi bio koncentriran. A tko bi i bio u 2:22 u noci... Wink

Crabtree (napisa):
nego.... ako mi mozes prziti na rw... jel postoji mogucnost da si ja nesto downloadam na svoj accout na faksu i dodjem do kabineta da mi to zaprzis ?? ? Question Question


Ne bas, jer imas presitnu kvotu na studentu.

Nadalje, ja sam zaposlenik faxa i ne mogu ti pomoci s warezom. Ako je legalno, javi mi se osobno...

Ipak, takva intervencija moze proci iznimno, a ne kao praxa, pa molim da ne navalite sada svi na mene... Smile

Btw, cini mi se da u SUMAi ima ladica, a mislim da se spominjala i przilica. Raspitaj se malo, jer ti je to brze nego mene hvatati. Pogotovo sto za mjesec dana polazem Zivot i Vrijeme na Oltar Domovine... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 3:00 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Crabtree"]nego.... ako mi mozes prziti na rw... jel postoji mogucnost da si ja nesto downloadam na svoj accout na faksu i dodjem do kabineta da mi to zaprzis ?? ? :?: :?:[/quote]

Ne bas, jer imas presitnu kvotu na studentu.

Nadalje, ja sam zaposlenik faxa i ne mogu ti pomoci s warezom. Ako je legalno, javi mi se osobno...

Ipak, takva intervencija moze proci iznimno, a ne kao praxa, pa molim da ne navalite sada svi na mene... :)

Btw, cini mi se da u SUMAi ima ladica, a mislim da se spominjala i przilica. Raspitaj se malo, jer ti je to brze nego mene hvatati. Pogotovo sto za mjesec dana polazem Zivot i Vrijeme na Oltar Domovine... ;)[/quote]

hm...da... ma mogu ja downloadati u temporary i vece od ogranicenja...
da i ja sam nesto cuo da ima ladica, ali moram priznati da nisam za przilicu...
nemas frke necemo navaliti jer pitam tek tolko da znam... ako zatreba neki update nekog software-a il nes slicno... :lol:
polazes zivot ?? :?:
hm... nije valjda neki ispit ?? :?:
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
nego.... ako mi mozes prziti na rw... jel postoji mogucnost da si ja nesto downloadam na svoj accout na faksu i dodjem do kabineta da mi to zaprzis ?? ? Question Question


Ne bas, jer imas presitnu kvotu na studentu.

Nadalje, ja sam zaposlenik faxa i ne mogu ti pomoci s warezom. Ako je legalno, javi mi se osobno...

Ipak, takva intervencija moze proci iznimno, a ne kao praxa, pa molim da ne navalite sada svi na mene... Smile

Btw, cini mi se da u SUMAi ima ladica, a mislim da se spominjala i przilica. Raspitaj se malo, jer ti je to brze nego mene hvatati. Pogotovo sto za mjesec dana polazem Zivot i Vrijeme na Oltar Domovine... Wink


hm...da... ma mogu ja downloadati u temporary i vece od ogranicenja...
da i ja sam nesto cuo da ima ladica, ali moram priznati da nisam za przilicu...
nemas frke necemo navaliti jer pitam tek tolko da znam... ako zatreba neki update nekog software-a il nes slicno... Laughing
polazes zivot ?? Question
hm... nije valjda neki ispit ?? Question



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:09 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]hm...da... ma mogu ja downloadati u temporary i vece od ogranicenja...[/quote]

Da, znam, ali to hoce i brzo nestati sa diska... :cry:

[quote="Crabtree"]da i ja sam nesto cuo da ima ladica, ali moram priznati da nisam za przilicu...[/quote]

Ladica pouzdano ima. Ja ju smatram ukradenom, jer su ju platili (iz svog dzepa) demosi u moje doba. I to ne za tamo neku organizaciju (koja si to moze i sama kupiti), nego za praktikumsku javnost.

[quote="Crabtree"]polazes zivot ?? :?:
hm... nije valjda neki ispit ?? :?:[/quote]

Nista tako opako. Idem sluziti Drzavi... :(
Crabtree (napisa):
hm...da... ma mogu ja downloadati u temporary i vece od ogranicenja...


Da, znam, ali to hoce i brzo nestati sa diska... Crying or Very sad

Crabtree (napisa):
da i ja sam nesto cuo da ima ladica, ali moram priznati da nisam za przilicu...


Ladica pouzdano ima. Ja ju smatram ukradenom, jer su ju platili (iz svog dzepa) demosi u moje doba. I to ne za tamo neku organizaciju (koja si to moze i sama kupiti), nego za praktikumsku javnost.

Crabtree (napisa):
polazes zivot ?? Question
hm... nije valjda neki ispit ?? Question


Nista tako opako. Idem sluziti Drzavi... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan