Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

i drugi smo rješili...... (opet moje analize :-)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:44 ned, 26. 1. 2003    Naslov: efo vam sad sfe :o) Citirajte i odgovorite

Efo vam sad jedna kobasica od posta
mislim, tako nabijati postcount dok cak i vampiri spavaju....
eh....
cak morah offline otici na sve to poodgovarati ;o)


[b]*** 01. ***[/b]
[quote="Crabtree"]Nesi i tvoj je avatar odlican... nadam se da nemas neki copyright na njemu (ili copyleft kako bi rekao svima nam dragi admin)...
tolko mi se svidja da sam ga snimio... mozda ga i upoitrijebim negdje... mozda na mob stavim :))[/quote]

don't worry, nemam kopilefta na to ;o)
ak to prebacis na slikicu za mob, aj mi javi....
btw, koji mob imas?


[b]*** 02. ***[/b]
[quote="Fluffy"][quote="Crabtree"]Nesi i tvoj je avatar odlican... [b]<cut>[/b] [/quote]
:evil: Je l' se ti to upucavas Nesi :?::?::?: :evil:
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser![/quote]

moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene :wink:
wb my :heart: [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img]

btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' :wink: i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?

2 Fluffy: [img]http://www.teme.org/images/smilies/love2.gif[/img]
:)

[b]*** 03. ***[/b]
[quote="Crabtree"]hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....
a nek onda ipak bude upucavanje :lol: :twisted: :wink:[/quote]

cccc...... tako o meni [quote]moglo znacit da nije za bacit[/quote]
sram te bilo!

uostalom, da te vidim kako bi se ti upucavao jednoj vampirki :twisted:


[b]*** 04. ***[/b]
[quote="vsego"]Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b]
:twisted: :twisted: :twisted: [size=18][color=darkred][b]Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati![/b][/color][/size] :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

heh.... ima smisla vise manje sve sto zboris, Oh captain, my captain
:wink:
al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom :wink:


[b]*** 05. ***[/b]
[quote="Crabtree"]hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:[/quote]

vidis, svasta covjek/student/brucos nauci dok je mlad/ziv/slastan/krvav i tako to :wink:


[b]*** 06. ***[/b]
[quote="vsego"][quote="Crabtree"]hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:[/quote]
Osoba?! :shock: Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas [b][u]jako[/u][/b] zeli... ;)[/quote]

i ako uopce ufati slobodnog vremena za 'biti osoba'
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... :o)


[b]*** 07. ***[/b]
[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b][/quote]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Zar stvarno?!? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [/quote]

ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)
:wink:

[quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!

[quote="Fluffy"]Koristim, pa sta?! I bas mi je dobar! Savrseno prikazuje Nesine postove i ja sam s time apsolutno zadovoljan! :o [/quote]

aj, ako ti je to kriterij za kvalitetan browser, ok... ima smisla :o)
oprastam ti, a mislim da budu i ostali :wink:

[quote="Fluffy"][quote]a ja mislio da je nesi osoba[/quote]
I [b]je[/b] osoba - [b]moja osoba[/b]!!![/quote]

naravno :twisted:

pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja :wink:

eh, pametni vampiri tad spavaju....
kmek.. tezak je zivot nas vampira...... :vamp:


[b]*** 08. ***[/b]
[quote="vsego"]:!: [b]Fluffy[/b], dozvoli da ti preporucim [url=http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14]ovaj forum[/url]. :twisted: [/quote]

a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv :wink:
:vamp:


[b]*** 09. ***[/b]
[quote="vsego"][quote="Crabtree"]bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... :lol:[/quote]
Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... :twisted:[/quote]

efo me, da se izjasnim.....
samo se divim kad ste uspjeli nalupati toliko postova ;o)

cujte, ja uzmem onoliko slobodnog vremena koliko zelim, no cinjenica je da mi se ovako bas svidja....
jest da sam malo popustila u forumaskoj aktivnosti, al i to cem nadoknadti polako :wink:

[quote="vsego"] A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... ;)[/quote]

mos mislit, probudih se prije sat vremena.....
ahh... bas je bilo dobro spavati :o)


[b]*** 10. ***[/b]
[quote="vsego"]A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... ;)[/quote]
[quote="Crabtree"]hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe ...
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]

i je i nije.... IMO treba pogledati za kolokvije, ono, na neki nacin se pripremiti.... al noci nad tim ne mislim provoditi
bar ne jos :o)

cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje :o)

ah, mlad si, naucit ces :wink:


[b]*** 11. ***[/b]
[quote="vsego"]Tako je! Moji Forumasi su [b]Viša Rasa[/b]!!! Rodjeni pametni!!! 8) [/quote]

yup
priznajem :wink: :wink: :wink:
:) :) :) :) :)

[quote="vsego"][quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]
Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:[/quote]

a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos :wink:) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori
Efo vam sad jedna kobasica od posta
mislim, tako nabijati postcount dok cak i vampiri spavaju....
eh....
cak morah offline otici na sve to poodgovarati ;o)


*** 01. ***
Crabtree (napisa):
Nesi i tvoj je avatar odlican... nadam se da nemas neki copyright na njemu (ili copyleft kako bi rekao svima nam dragi admin)...
tolko mi se svidja da sam ga snimio... mozda ga i upoitrijebim negdje... mozda na mob stavim Smile)


don't worry, nemam kopilefta na to ;o)
ak to prebacis na slikicu za mob, aj mi javi....
btw, koji mob imas?


*** 02. ***
Fluffy (napisa):
Crabtree (napisa):
Nesi i tvoj je avatar odlican... <cut>

Evil or Very Mad Je l' se ti to upucavas Nesi QuestionQuestionQuestion Evil or Very Mad
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!


moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene Wink
wb my Srceko za sve

btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' Wink i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?

2 Fluffy:
Smile

*** 03. ***
Crabtree (napisa):
hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....
a nek onda ipak bude upucavanje Laughing Twisted Evil Wink


cccc...... tako o meni
Citat:
moglo znacit da nije za bacit

sram te bilo!

uostalom, da te vidim kako bi se ti upucavao jednoj vampirki Twisted Evil


*** 04. ***
vsego (napisa):
Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


heh.... ima smisla vise manje sve sto zboris, Oh captain, my captain
Wink
al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom Wink


*** 05. ***
Crabtree (napisa):
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink


vidis, svasta covjek/student/brucos nauci dok je mlad/ziv/slastan/krvav i tako to Wink


*** 06. ***
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink

Osoba?! Shocked Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas jako zeli... Wink


i ako uopce ufati slobodnog vremena za 'biti osoba'
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... Big nose


*** 07. ***
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Zar stvarno?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)
Wink

Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy


jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!

Fluffy (napisa):
Koristim, pa sta?! I bas mi je dobar! Savrseno prikazuje Nesine postove i ja sam s time apsolutno zadovoljan! Surprised


aj, ako ti je to kriterij za kvalitetan browser, ok... ima smisla Big nose
oprastam ti, a mislim da budu i ostali Wink

Fluffy (napisa):
Citat:
a ja mislio da je nesi osoba

I je osoba - moja osoba!!!


naravno Twisted Evil

pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja Wink

eh, pametni vampiri tad spavaju....
kmek.. tezak je zivot nas vampira...... #Vamp


*** 08. ***
vsego (napisa):
Exclamation Fluffy, dozvoli da ti preporucim ovaj forum. Twisted Evil


a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv Wink
#Vamp


*** 09. ***
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... Laughing

Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... Twisted Evil


efo me, da se izjasnim.....
samo se divim kad ste uspjeli nalupati toliko postova ;o)

cujte, ja uzmem onoliko slobodnog vremena koliko zelim, no cinjenica je da mi se ovako bas svidja....
jest da sam malo popustila u forumaskoj aktivnosti, al i to cem nadoknadti polako Wink

vsego (napisa):
A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... Wink


mos mislit, probudih se prije sat vremena.....
ahh... bas je bilo dobro spavati Big nose


*** 10. ***
vsego (napisa):
A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... Wink

Crabtree (napisa):
hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe ...
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...


i je i nije.... IMO treba pogledati za kolokvije, ono, na neki nacin se pripremiti.... al noci nad tim ne mislim provoditi
bar ne jos Big nose

cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje Big nose

ah, mlad si, naucit ces Wink


*** 11. ***
vsego (napisa):
Tako je! Moji Forumasi su Viša Rasa!!! Rodjeni pametni!!! Cool


yup
priznajem Wink Wink Wink
Smile Smile Smile Smile Smile

vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil


a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos Wink) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:06 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Re: efo vam sad sfe :o) Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]don't worry, nemam kopilefta na to ;o)
ak to prebacis na slikicu za mob, aj mi javi....
btw, koji mob imas?[/quote]

Ne dam te ja Crabtreeju! Koji mob je najbolji? (po tvom, dakle jedinom mjerodavnom, misljenju)

[quote="Nesi"][b]*** 02. ***[/b]
[quote="Fluffy"][quote="Crabtree"]Nesi i tvoj je avatar odlican... [b]<cut>[/b] [/quote]
:evil: Je l' se ti to upucavas Nesi :?::?::?: :evil:
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser![/quote]
moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene :wink:
wb my :heart: [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img][/quote]

Jupiiiiiii!!!!!!!! [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img]

[quote="Nesi"]btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' :wink: i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?[/quote]

Dadadadadadadada.... Pleeeeeaaaaasssssseeeeee.... :D

Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... :)

[quote="Nesi"]2 Fluffy: [img]http://www.teme.org/images/smilies/love2.gif[/img][/quote]

Same here, Nesi, same here...

Me :inlove: with a :vamp:

[quote="Nesi"][b]*** 04. ***[/b]
[quote="vsego"]Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b]
:twisted: :twisted: :twisted: [size=18][color=darkred][b]Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati![/b][/color][/size] :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]
heh.... ima smisla vise manje sve sto zboris, Oh captain, my captain
:wink:[/quote]

:shock: Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: :cry: (na ono "oh captain...")

Ovako... samo :? :lol:

[quote="Nesi"]al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom :wink:[/quote]

Tako jeeeee!!!! :*

[quote="Nesi"]uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... :o)[/quote]

Ja nudim jedan... :D

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="vsego"]Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b][/quote]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Zar stvarno?!? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [/quote]
ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)
:wink:[/quote]

Ma, nema veze... Sad sam cool s time... Nas admin mi je pomogao s onim linkom... :)

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]
jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati![/quote]

:oops: Joooooooj, sorry Nesi, nisam tako mislio...

[quote="Nesi"][b]*** 08. ***[/b]
[quote="vsego"]:!: [b]Fluffy[/b], dozvoli da ti preporucim [url=http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14]ovaj forum[/url]. :twisted: [/quote]
a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv :wink:
:vamp:[/quote]

Ne, nije problem. Dapace, sad [b]znam[/b] da sam u pravu i ne dam vise nikome (pa ni najdrazem Adminu) da me tu zeza! Hvala, gosn. Vsego, za taj divni, nadasve korisni linkic!!! :D
Nesi (napisa):
don't worry, nemam kopilefta na to ;o)
ak to prebacis na slikicu za mob, aj mi javi....
btw, koji mob imas?


Ne dam te ja Crabtreeju! Koji mob je najbolji? (po tvom, dakle jedinom mjerodavnom, misljenju)

Nesi (napisa):
*** 02. ***
Fluffy (napisa):
Crabtree (napisa):
Nesi i tvoj je avatar odlican... <cut>

Evil or Very Mad Je l' se ti to upucavas Nesi QuestionQuestionQuestion Evil or Very Mad
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!

moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene Wink
wb my Srceko za sve


Jupiiiiiii!!!!!!!!

Nesi (napisa):
btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' Wink i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?


Dadadadadadadada.... Pleeeeeaaaaasssssseeeeee.... Very Happy

Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... Smile

Nesi (napisa):
2 Fluffy:


Same here, Nesi, same here...

Me In love with a #Vamp

Nesi (napisa):
*** 04. ***
vsego (napisa):
Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Nesi pripada ovom Forumu; ona je tu inventar i ne mozes ju svojatati! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

heh.... ima smisla vise manje sve sto zboris, Oh captain, my captain
Wink


Shocked Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: Crying or Very sad (na ono "oh captain...")

Ovako... samo Confused Laughing

Nesi (napisa):
al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom Wink


Tako jeeeee!!!! Kiss

Nesi (napisa):
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... Big nose


Ja nudim jedan... Very Happy

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Zar stvarno?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)
Wink


Ma, nema veze... Sad sam cool s time... Nas admin mi je pomogao s onim linkom... Smile

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!


Embarassed Joooooooj, sorry Nesi, nisam tako mislio...

Nesi (napisa):
*** 08. ***
vsego (napisa):
Exclamation Fluffy, dozvoli da ti preporucim ovaj forum. Twisted Evil

a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv Wink
#Vamp


Ne, nije problem. Dapace, sad znam da sam u pravu i ne dam vise nikome (pa ni najdrazem Adminu) da me tu zeza! Hvala, gosn. Vsego, za taj divni, nadasve korisni linkic!!! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:22 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating :twisted:
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost :D
morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating Twisted Evil
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost Very Happy



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:22 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Re: efo vam sad sfe :o) Citirajte i odgovorite

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]don't worry, nemam kopilefta na to ;o)
ak to prebacis na slikicu za mob, aj mi javi....
btw, koji mob imas?[/quote]
Ne dam te ja Crabtreeju! Koji mob je najbolji? (po tvom, dakle jedinom mjerodavnom, misljenju)[/quote]

meni je S45, a inace smatram da je svakome najbolji onaj mob koji zadovoljava njegove potrebe, ma kakve god da one bile :wink:

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"][b]*** 02. ***[/b]
moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene :wink:
wb my :heart: [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img][/quote]
Jupiiiiiii!!!!!!!! [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img][/quote]

sumnjao? :wink:

[quote="Fluffy"] Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... :) [/quote]

a ocito zna sto ti treba :wink:

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]2 Fluffy: [img]http://www.teme.org/images/smilies/love2.gif[/img][/quote]
Same here, Nesi, same here...
Me :inlove: with a :vamp: [/quote]

jadan..... :wink:
:kiss: :maz: :wink:

[quote="Fluffy"] :shock: Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: :cry: (na ono "oh captain...")
Ovako... samo :? :lol:[/quote]

aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao :?:

[quote="Fluffy"] [quote="Nesi"]uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... :o)[/quote]
Ja nudim jedan... :D[/quote]

znam ;)

[quote="Fluffy"]Ma, nema veze... Sad sam cool s time... Nas admin mi je pomogao s onim linkom... :) [/quote]

[b]jeeeee bravo vsego!!!!!![/b]

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]
jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati![/quote]
:oops: Joooooooj, sorry Nesi, nisam tako mislio...[/quote]

znam
:kiss:

[quote="Fluffy"]Ne, nije problem. Dapace, sad [b]znam[/b] da sam u pravu i ne dam vise nikome (pa ni najdrazem Adminu) da me tu zeza! Hvala, gosn. Vsego, za taj divni, nadasve korisni linkic!!! :D[/quote]

vsego, sto si ti to njemu dao?!?!?!?!?

ili mozda bolje pitanje, Fluffy, sto si ti tu nasao?????
Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
don't worry, nemam kopilefta na to ;o)
ak to prebacis na slikicu za mob, aj mi javi....
btw, koji mob imas?

Ne dam te ja Crabtreeju! Koji mob je najbolji? (po tvom, dakle jedinom mjerodavnom, misljenju)


meni je S45, a inace smatram da je svakome najbolji onaj mob koji zadovoljava njegove potrebe, ma kakve god da one bile Wink

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
*** 02. ***
moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene Wink
wb my Srceko za sve

Jupiiiiiii!!!!!!!!


sumnjao? Wink

Fluffy (napisa):
Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... Smile


a ocito zna sto ti treba Wink

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
2 Fluffy:

Same here, Nesi, same here...
Me In love with a #Vamp


jadan..... Wink
:kiss: :maz: Wink

Fluffy (napisa):
Shocked Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: Crying or Very sad (na ono "oh captain...")
Ovako... samo Confused Laughing


aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao Question

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... Big nose

Ja nudim jedan... Very Happy


znam Wink

Fluffy (napisa):
Ma, nema veze... Sad sam cool s time... Nas admin mi je pomogao s onim linkom... Smile


jeeeee bravo vsego!!!!!!

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!

Embarassed Joooooooj, sorry Nesi, nisam tako mislio...


znam
:kiss:

Fluffy (napisa):
Ne, nije problem. Dapace, sad znam da sam u pravu i ne dam vise nikome (pa ni najdrazem Adminu) da me tu zeza! Hvala, gosn. Vsego, za taj divni, nadasve korisni linkic!!! Very Happy


vsego, sto si ti to njemu dao?!?!?!?!?

ili mozda bolje pitanje, Fluffy, sto si ti tu nasao?????



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:16 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Re: efo vam sad sfe :o) Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="Nesi"][b]*** 02. ***[/b]
moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene :wink:
wb my :heart: [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img][/quote]
Jupiiiiiii!!!!!!!! [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img][/quote]
sumnjao? :wink:[/quote]

Ni najmanje, ali lijepo je cuti... ovaj... procitati... :*

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"] Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... :) [/quote]

a ocito zna sto ti treba :wink:[/quote]

Ma, Vsego je ZAKON! :)

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="Nesi"]2 Fluffy: [img]http://www.teme.org/images/smilies/love2.gif[/img][/quote]
Same here, Nesi, same here...
Me :inlove: with a :vamp: [/quote]
jadan..... :wink:
:kiss: :maz: :wink:[/quote]

:banana:

:*

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"] :shock: Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: :cry: (na ono "oh captain...")
Ovako... samo :? :lol:[/quote]
aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao :?:[/quote]

Pa onaj psiho-forum gore... http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14

[quote="Nesi"]:kiss:[/quote]

:kiss: u back ;)

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"]Ne, nije problem. Dapace, sad [b]znam[/b] da sam u pravu i ne dam vise nikome (pa ni najdrazem Adminu) da me tu zeza! Hvala, gosn. Vsego, za taj divni, nadasve korisni linkic!!! :D[/quote]

vsego, sto si ti to njemu dao?!?!?!?!?

ili mozda bolje pitanje, Fluffy, sto si ti tu nasao?????[/quote]

Prosvjetljenje... :D
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
*** 02. ***
moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene Wink
wb my Srceko za sve

Jupiiiiiii!!!!!!!!

sumnjao? Wink


Ni najmanje, ali lijepo je cuti... ovaj... procitati... Kiss

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... Smile


a ocito zna sto ti treba Wink


Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
2 Fluffy:

Same here, Nesi, same here...
Me In love with a #Vamp

jadan..... Wink
:kiss: :maz: Wink


Dancing banana

Kiss

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Shocked Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: Crying or Very sad (na ono "oh captain...")
Ovako... samo Confused Laughing

aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao Question


Pa onaj psiho-forum gore... http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14

Nesi (napisa):
:kiss:


:kiss: u back Wink

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Ne, nije problem. Dapace, sad znam da sam u pravu i ne dam vise nikome (pa ni najdrazem Adminu) da me tu zeza! Hvala, gosn. Vsego, za taj divni, nadasve korisni linkic!!! Very Happy


vsego, sto si ti to njemu dao?!?!?!?!?

ili mozda bolje pitanje, Fluffy, sto si ti tu nasao?????


Prosvjetljenje... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:15 ned, 26. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

uffff....nema smisla na sve ovo odgovarati....
koji mob? samsung t100...
a inace su mi siemensi na dnu liste... uzas...
uffff....nema smisla na sve ovo odgovarati....
koji mob? samsung t100...
a inace su mi siemensi na dnu liste... uzas...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:19 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]uffff....nema smisla na sve ovo odgovarati....[/quote]

Brzo si odustao od upucavanja [b]mojoj[/b] curi... :twisted:

[quote="Crabtree"]koji mob? samsung t100...
a inace su mi siemensi na dnu liste... uzas...[/quote]

Siemensi su zakon!!! Ja cu odmah kupiti sebi tri Siemensa!!! Cim skupim pare!!!

...

Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi? :oops:
Crabtree (napisa):
uffff....nema smisla na sve ovo odgovarati....


Brzo si odustao od upucavanja mojoj curi... Twisted Evil

Crabtree (napisa):
koji mob? samsung t100...
a inace su mi siemensi na dnu liste... uzas...


Siemensi su zakon!!! Ja cu odmah kupiti sebi tri Siemensa!!! Cim skupim pare!!!

...

Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi? Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:48 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]a inace su mi siemensi na dnu liste... uzas...[/quote]

nastojat cu ovo ne shvatit osobno :twisted:
SIEMENS RULEZ!!!!!
trenutno vrtim SL45, isprobao sam S55 ali je softver jos u laganom beta stanju :D pa valja pricekat do cca sredine veljace
Crabtree (napisa):
a inace su mi siemensi na dnu liste... uzas...


nastojat cu ovo ne shvatit osobno Twisted Evil
SIEMENS RULEZ!!!!!
trenutno vrtim SL45, isprobao sam S55 ali je softver jos u laganom beta stanju Very Happy pa valja pricekat do cca sredine veljace



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:58 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Re: efo vam sad sfe :o) Citirajte i odgovorite

[b]Joj, pipl!!![/b]

Mene ovo sve vise podsjeca na [i]Santa Barbaru[/i] (za mladje generacije, recimo da je [i]Marisol[/i] hiperblijeda i otrcana verzija spomenute trakavice). :)

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"]:evil: Je l' se ti to upucavas Nesi :?::?::?: :evil:
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser![/quote]

moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene :wink:
wb my :heart: [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img][/quote]

Za ovo sada imate smileya... :2kiss:

[quote="Nesi"]btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' :wink: i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?[/quote]

A kako da svom inventaru odbijem takvu zelju?!? ;) Evo, od danas - sedam novih smileya; sa istog foruma s kojeg je i C'Tebo maznuo prvog. :D

Ipak, drugi put, molim, [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=26]sluzbenim kanalima[/url]. ;)

[quote="Nesi"]2 Fluffy: [img]http://www.teme.org/images/smilies/love2.gif[/img]
:)[/quote]

Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! :lol:

Sretno vam bilo, mali moji Forumasi! ;)

[quote="Nesi"][quote="Crabtree"]hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....
a nek onda ipak bude upucavanje :lol: :twisted: :wink:[/quote]
cccc...... tako o meni [quote]moglo znacit da nije za bacit[/quote]
sram te bilo![/quote]

Slazem se!!! Tako on o mom... pardon, Forumskom... ;) inventaru!!! A dobio je informaciju o broju bodova jos jucer - par dana prije ostalih!!! :evil:

[quote="Nesi"]uostalom, da te vidim kako bi se ti upucavao jednoj vampirki :twisted:[/quote]

Hmmmm..... bio bi to zanimljiv experiment... :twisted:

Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime [i]Fluffy[/i]! :lol: :lol: :lol:

[quote="Nesi"]heh.... ima smisla vise manje sve sto zboris, Oh captain, my captain[/quote]

Dodat cu - u tvoje ime - jedan od novih smileya... :bow:

[quote="Nesi"]al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom :wink:[/quote]

To ti samo mislis... :twisted: Kao sto sam vec negdje rekao - [b]Forum - to sam JA![/b] :lol:

[quote="Nesi"][quote="Crabtree"]hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:[/quote]

vidis, svasta covjek/student/brucos nauci dok je mlad/ziv/slastan/krvav i tako to :wink:[/quote]

Mudro zboris, Nesi. ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Crabtree"]hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:[/quote]
Osoba?! :shock: Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas [b][u]jako[/u][/b] zeli... ;)[/quote]

i ako uopce ufati slobodnog vremena za 'biti osoba'
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... :o)[/quote]

Molim, smiriti porive! Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne [url=http://www.churchofeuthanasia.org/]Crkve Eutanazije[/url]... :roll: Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...

Barem ne sluzbeno... :twisted:

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="vsego"]Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b][/quote]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Zar stvarno?!? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [/quote]
ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)[/quote]

Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... :D

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]
jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati![/quote]

Knjiga?!? Mislis na PDF download? :lol:

Fluffy, koliko nudis? ;)

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"]Koristim, pa sta?! I bas mi je dobar! Savrseno prikazuje Nesine postove i ja sam s time apsolutno zadovoljan! :o [/quote]
aj, ako ti je to kriterij za kvalitetan browser, ok... ima smisla :o)
oprastam ti, a mislim da budu i ostali :wink:[/quote]

Sve se mislim... Mozda mu onaj link ipak nije pomogao... :roll: Oh, well... Da, ja mu oprastam... :D

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote]a ja mislio da je nesi osoba[/quote]
I [b]je[/b] osoba - [b]moja osoba[/b]!!![/quote]

naravno :twisted:[/quote]

And The Saga goes on... :lol: Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... ;)

[quote="Nesi"]pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja :wink:[/quote]

Nemamo. :PP

[quote="Nesi"]eh, pametni vampiri tad spavaju.... [/quote]

Po [b]noci[/b]?!? :shock:

[quote="Nesi"]kmek.. tezak je zivot nas vampira...... :vamp:[/quote]

Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... :lol:

[quote="Nesi"][quote="vsego"]:!: [b]Fluffy[/b], dozvoli da ti preporucim [url=http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14]ovaj forum[/url]. :twisted: [/quote]

a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv :wink:[/quote]

Mene vise brine njegov razum... :roll:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Crabtree"]bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... :lol:[/quote]
Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... :twisted:[/quote]
efo me, da se izjasnim.....
samo se divim kad ste uspjeli nalupati toliko postova ;o)[/quote]

Hvala, hvala,.... Trudimo se! :D

[quote="Nesi"]cujte, ja uzmem onoliko slobodnog vremena koliko zelim, no cinjenica je da mi se ovako bas svidja....
jest da sam malo popustila u forumaskoj aktivnosti, al i to cem nadoknadti polako :wink:[/quote]

Drzim te za rijec! :lol:

[quote="Nesi"][quote="vsego"] A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... ;)[/quote]

mos mislit, probudih se prije sat vremena.....
ahh... bas je bilo dobro spavati :o)[/quote]

Toliko o "teskom zivotu vas vampira"... :P

[quote="Nesi"][quote="vsego"]A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... ;)[/quote]
[quote="Crabtree"]hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe ...
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]

i je i nije.... IMO treba pogledati za kolokvije, ono, na neki nacin se pripremiti.... al noci nad tim ne mislim provoditi
bar ne jos :o)[/quote]

Tako je, Nesi! Reci im, reci!!! :D
Valjda... :? ;)

[quote="Nesi"]cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje :o)[/quote]

Sto bi ti rekla.... (vidi iduci citat)

[quote="Nesi"]ah, mlad si, naucit ces :wink:[/quote]

:twisted: Tocno to i ja tebi kazem (samo u zenskom rodu, naravno)... :twisted:

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Tako je! Moji Forumasi su [b]Viša Rasa[/b]!!! Rodjeni pametni!!! 8) [/quote]

yup
priznajem :wink: :wink: :wink:
:) :) :) :) :)[/quote]

A tesko ti palo! No, sto ja mogu, kad je to istina?! ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]
Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:[/quote]

a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos :wink:) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori[/quote]

Ok, kad ti to trazis, onda necu...

Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... :twisted:

Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... :D

[quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)

Hmmm... ili si ok cura... :D

[quote="Fluffy"]Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?[/quote]

Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... :lol:

[quote="Gordan"]morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating :twisted:
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost :D[/quote]

Vjeruj mi, ne zelis da te uhvatim u tome. Smanjim ti broj postova u negativu! :twisted:

Vjerojatno sam stogod propustio odgovoriti, no nije mi za zamjeriti... Nastavite li ovako, trebat ce mi extra disk samo za ovakve postove... ;)

Pozdrav svima, oj Djeco Foruma! :w
Joj, pipl!!!

Mene ovo sve vise podsjeca na Santa Barbaru (za mladje generacije, recimo da je Marisol hiperblijeda i otrcana verzija spomenute trakavice). Smile

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Evil or Very Mad Je l' se ti to upucavas Nesi QuestionQuestionQuestion Evil or Very Mad
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!


moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene Wink
wb my Srceko za sve


Za ovo sada imate smileya... Two smiles, one kiss

Nesi (napisa):
btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' Wink i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?


A kako da svom inventaru odbijem takvu zelju?!? Wink Evo, od danas - sedam novih smileya; sa istog foruma s kojeg je i C'Tebo maznuo prvog. Very Happy

Ipak, drugi put, molim, sluzbenim kanalima. Wink

Nesi (napisa):
2 Fluffy:
Smile


Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! Laughing

Sretno vam bilo, mali moji Forumasi! Wink

Nesi (napisa):
Crabtree (napisa):
hm... isprva nisam zamislio kao upucavanje... ali sad kad ti kazes da si bacio na nju browser....
hm.... to bi moglo znacit da nije za bacit....
a nek onda ipak bude upucavanje Laughing Twisted Evil Wink

cccc...... tako o meni
Citat:
moglo znacit da nije za bacit

sram te bilo!


Slazem se!!! Tako on o mom... pardon, Forumskom... Wink inventaru!!! A dobio je informaciju o broju bodova jos jucer - par dana prije ostalih!!! Evil or Very Mad

Nesi (napisa):
uostalom, da te vidim kako bi se ti upucavao jednoj vampirki Twisted Evil


Hmmmm..... bio bi to zanimljiv experiment... Twisted Evil

Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime Fluffy! Laughing Laughing Laughing

Nesi (napisa):
heh.... ima smisla vise manje sve sto zboris, Oh captain, my captain


Dodat cu - u tvoje ime - jedan od novih smileya... I bow before you

Nesi (napisa):
al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom Wink


To ti samo mislis... Twisted Evil Kao sto sam vec negdje rekao - Forum - to sam JA! Laughing

Nesi (napisa):
Crabtree (napisa):
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink


vidis, svasta covjek/student/brucos nauci dok je mlad/ziv/slastan/krvav i tako to Wink


Mudro zboris, Nesi. Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink

Osoba?! Shocked Paaaa... to moze biti u slobodno vrijeme... Ako bas jako zeli... Wink


i ako uopce ufati slobodnog vremena za 'biti osoba'
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... Big nose


Molim, smiriti porive! Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne Crkve Eutanazije... Rolling Eyes Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...

Barem ne sluzbeno... Twisted Evil

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Zar stvarno?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)


Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... Very Happy

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!


Knjiga?!? Mislis na PDF download? Laughing

Fluffy, koliko nudis? Wink

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Koristim, pa sta?! I bas mi je dobar! Savrseno prikazuje Nesine postove i ja sam s time apsolutno zadovoljan! Surprised

aj, ako ti je to kriterij za kvalitetan browser, ok... ima smisla Big nose
oprastam ti, a mislim da budu i ostali Wink


Sve se mislim... Mozda mu onaj link ipak nije pomogao... Rolling Eyes Oh, well... Da, ja mu oprastam... Very Happy

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Citat:
a ja mislio da je nesi osoba

I je osoba - moja osoba!!!


naravno Twisted Evil


And The Saga goes on... Laughing Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... Wink

Nesi (napisa):
pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja Wink


Nemamo. Weeee-heeee!!!

Nesi (napisa):
eh, pametni vampiri tad spavaju....


Po noci?!? Shocked

Nesi (napisa):
kmek.. tezak je zivot nas vampira...... #Vamp


Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... Laughing

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Exclamation Fluffy, dozvoli da ti preporucim ovaj forum. Twisted Evil


a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv Wink


Mene vise brine njegov razum... Rolling Eyes

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
bas me zanima koliko bi ona dobila slobodnog vremena od nasem nam svima dragog admina.... Laughing

Hmmm.... mozda bi se tu ona trebala izjasniti... Twisted Evil

efo me, da se izjasnim.....
samo se divim kad ste uspjeli nalupati toliko postova ;o)


Hvala, hvala,.... Trudimo se! Very Happy

Nesi (napisa):
cujte, ja uzmem onoliko slobodnog vremena koliko zelim, no cinjenica je da mi se ovako bas svidja....
jest da sam malo popustila u forumaskoj aktivnosti, al i to cem nadoknadti polako Wink


Drzim te za rijec! Laughing

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... Wink


mos mislit, probudih se prije sat vremena.....
ahh... bas je bilo dobro spavati Big nose


Toliko o "teskom zivotu vas vampira"... Razz

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
A mozda streba za neki od vasih brucoskih kolokvija, pa ne stigne... Wink

Crabtree (napisa):
hm.... ako je forumasica onda po mome misljenju ne streba za kolkovije... makar sto ljudi sto cudi.... hehe ...
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...


i je i nije.... IMO treba pogledati za kolokvije, ono, na neki nacin se pripremiti.... al noci nad tim ne mislim provoditi
bar ne jos Big nose


Tako je, Nesi! Reci im, reci!!! Very Happy
Valjda... Confused Wink

Nesi (napisa):
cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje Big nose


Sto bi ti rekla.... (vidi iduci citat)

Nesi (napisa):
ah, mlad si, naucit ces Wink


Twisted Evil Tocno to i ja tebi kazem (samo u zenskom rodu, naravno)... Twisted Evil

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Tako je! Moji Forumasi su Viša Rasa!!! Rodjeni pametni!!! Cool


yup
priznajem Wink Wink Wink
Smile Smile Smile Smile Smile


A tesko ti palo! No, sto ja mogu, kad je to istina?! Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil


a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos Wink) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori


Ok, kad ti to trazis, onda necu...

Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... Twisted Evil

Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... Very Happy

Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile


Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink

Hmmm... ili si ok cura... Very Happy

Fluffy (napisa):
Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?


Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... Laughing

Gordan (napisa):
morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating Twisted Evil
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost Very Happy


Vjeruj mi, ne zelis da te uhvatim u tome. Smanjim ti broj postova u negativu! Twisted Evil

Vjerojatno sam stogod propustio odgovoriti, no nije mi za zamjeriti... Nastavite li ovako, trebat ce mi extra disk samo za ovakve postove... Wink

Pozdrav svima, oj Djeco Foruma! Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:06 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Re: efo vam sad sfe :o) Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Vjerojatno sam stogod propustio odgovoriti, no nije mi za zamjeriti... Nastavite li ovako, trebat ce mi extra disk samo za ovakve postove... ;)[/quote]

Za pocetak bi dobro dosao extra forum ('golupcici' ili slicno)..

Ovaj thread je zapoceo Gordanovom analizom kolokvija, prije nego sto su ga preuzeli Eden i Kruz...
vsego (napisa):
Vjerojatno sam stogod propustio odgovoriti, no nije mi za zamjeriti... Nastavite li ovako, trebat ce mi extra disk samo za ovakve postove... Wink


Za pocetak bi dobro dosao extra forum ('golupcici' ili slicno)..

Ovaj thread je zapoceo Gordanovom analizom kolokvija, prije nego sto su ga preuzeli Eden i Kruz...


[Vrh]
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:00 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kao prvo siemensi su smece, zadnje smece, sa iznimkom SL45...
a kao drugo previse ste postali dok sam ja spavao stoga samo komentar da bi mozda trebalo zatvoriti ovaj thread !?

eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???
kao prvo siemensi su smece, zadnje smece, sa iznimkom SL45...
a kao drugo previse ste postali dok sam ja spavao stoga samo komentar da bi mozda trebalo zatvoriti ovaj thread !?

eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:36 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]kao prvo siemensi su smece, zadnje smece, sa iznimkom SL45...[/quote]

Hej, bez flejmanja :!: Nemoj da tu napisem tko si, kad nisi Crabtree... :twisted:

[quote="Crabtree"]a kao drugo previse ste postali dok sam ja spavao stoga samo komentar da bi mozda trebalo zatvoriti ovaj thread!?[/quote]

[b]Samo diktatori zatvaraju threadove![/b] Ja to nikad ne bih (molim Lorda Siriusa da bude tiho!) :twisted:

[quote="Crabtree"]eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???[/quote]

Paaaa... [b]Nesi[/b] je [b]mene[/b] uvjerila da ti ne skinem bodove, iako si zasluzio (onom nesmotrenom izjavom o neucenju za kolokvije). Daklem, dugujes [b]njoj[/b] i [b]meni[/b] po porciju cevapa. Logicno, zar ne? :PP
Crabtree (napisa):
kao prvo siemensi su smece, zadnje smece, sa iznimkom SL45...


Hej, bez flejmanja Exclamation Nemoj da tu napisem tko si, kad nisi Crabtree... Twisted Evil

Crabtree (napisa):
a kao drugo previse ste postali dok sam ja spavao stoga samo komentar da bi mozda trebalo zatvoriti ovaj thread!?


Samo diktatori zatvaraju threadove! Ja to nikad ne bih (molim Lorda Siriusa da bude tiho!) Twisted Evil

Crabtree (napisa):
eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???


Paaaa... Nesi je mene uvjerila da ti ne skinem bodove, iako si zasluzio (onom nesmotrenom izjavom o neucenju za kolokvije). Daklem, dugujes njoj i meni po porciju cevapa. Logicno, zar ne? Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:58 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Samo diktatori zatvaraju threadove! Ja to nikad ne bih (molim Lorda Siriusa da bude tiho!) [/quote]

:silence:
vsego (napisa):
Samo diktatori zatvaraju threadove! Ja to nikad ne bih (molim Lorda Siriusa da bude tiho!)


Enjoy the silence...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:34 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[quote="Crabtree"]eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???[/quote]

Paaaa... [b]Nesi[/b] je [b]mene[/b] uvjerila da ti ne skinem bodove, iako si zasluzio (onom nesmotrenom izjavom o neucenju za kolokvije). Daklem, dugujes [b]njoj[/b] i [b]meni[/b] po porciju cevapa. Logicno, zar ne? :PP[/quote]

hm.... kolko se ja sjecam, ti si i prije rekao da mi je oprosteno zbog moje nesmotrene izjave, sto povlaci da te nije nesi nagovorila. :P ... sto opet povlaci da ja ne dugujem nikakve cevape....a ako bas inzistirate... evo castim vas cevapima ako si ih sami platite :lol:
vsego (napisa):

Crabtree (napisa):
eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???


Paaaa... Nesi je mene uvjerila da ti ne skinem bodove, iako si zasluzio (onom nesmotrenom izjavom o neucenju za kolokvije). Daklem, dugujes njoj i meni po porciju cevapa. Logicno, zar ne? Weeee-heeee!!!


hm.... kolko se ja sjecam, ti si i prije rekao da mi je oprosteno zbog moje nesmotrene izjave, sto povlaci da te nije nesi nagovorila. Razz ... sto opet povlaci da ja ne dugujem nikakve cevape....a ako bas inzistirate... evo castim vas cevapima ako si ih sami platite Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:43 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"][quote="vsego"]
[quote="Crabtree"]eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???[/quote]

Paaaa... [b]Nesi[/b] je [b]mene[/b] uvjerila da ti ne skinem bodove, iako si zasluzio (onom nesmotrenom izjavom o neucenju za kolokvije). Daklem, dugujes [b]njoj[/b] i [b]meni[/b] po porciju cevapa. Logicno, zar ne? :PP[/quote]

hm.... kolko se ja sjecam, ti si i prije rekao da mi je oprosteno zbog moje nesmotrene izjave, sto povlaci da te nije nesi nagovorila. :P ... sto opet povlaci da ja ne dugujem nikakve cevape....a ako bas inzistirate... evo castim vas cevapima ako si ih sami platite :lol:[/quote]

Ne pratis dobro postove. Evo ti direktni izvadak iz [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=1243#1243]tog posta[/url] (negdje pred kraj tog posta):

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]
Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:[/quote]

a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos :wink:) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori[/quote]

Ok, kad ti to trazis, onda necu...

Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... :twisted:

Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... :D[/quote]

Daklem, nemoj se sada tu vaditi, kad si uhvacen pred Bogom (a znamo tko je to ovdje :twisted:) i ljudima (zapravo, studentima, ali neka bude... ;))
Crabtree (napisa):
vsego (napisa):

Crabtree (napisa):
eh, da ... i kakvi se to cevapi spominju??? zbog cega bih ja nekome trebao placati cevape???


Paaaa... Nesi je mene uvjerila da ti ne skinem bodove, iako si zasluzio (onom nesmotrenom izjavom o neucenju za kolokvije). Daklem, dugujes njoj i meni po porciju cevapa. Logicno, zar ne? Weeee-heeee!!!


hm.... kolko se ja sjecam, ti si i prije rekao da mi je oprosteno zbog moje nesmotrene izjave, sto povlaci da te nije nesi nagovorila. Razz ... sto opet povlaci da ja ne dugujem nikakve cevape....a ako bas inzistirate... evo castim vas cevapima ako si ih sami platite Laughing


Ne pratis dobro postove. Evo ti direktni izvadak iz tog posta (negdje pred kraj tog posta):

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil


a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos Wink) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori


Ok, kad ti to trazis, onda necu...

Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... Twisted Evil

Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... Very Happy


Daklem, nemoj se sada tu vaditi, kad si uhvacen pred Bogom (a znamo tko je to ovdje Twisted Evil) i ljudima (zapravo, studentima, ali neka bude... Wink)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:53 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Crabtree"][quote="vsego"][quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]
Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:[/quote]

hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada :cry:...[/quote]

Ma neeeeeceeee... :) za sada.... :twisted: valjda.... :lol:

[quote="Crabtree"]treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti :lol:[/quote]

Ma, da, sigurno nisi bio koncentriran. A tko bi i bio u 2:22 u noci... ;)

[/quote]

eto to je tako islo... i to je bilo daleko prije nesi....
osim toga necete valjda udariti na moj studentski dzep :cry: ... cak mi je i iksica na nuli... sad sam i ja na dijeti... :cry:
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil


hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada Crying or Very sad...


Ma neeeeeceeee... Smile za sada.... Twisted Evil valjda.... Laughing

Crabtree (napisa):
treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti Laughing


Ma, da, sigurno nisi bio koncentriran. A tko bi i bio u 2:22 u noci... Wink



eto to je tako islo... i to je bilo daleko prije nesi....
osim toga necete valjda udariti na moj studentski dzep Crying or Very sad ... cak mi je i iksica na nuli... sad sam i ja na dijeti... Crying or Very sad



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:21 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"][quote="vsego"][quote="Crabtree"][quote="vsego"][quote="Crabtree"]tko je uopce vidio uciti za kolokvije... :roll: uzas... to je cisto gubljenje vremena...[/quote]
Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... :twisted:[/quote]

hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada :cry:...[/quote]

Ma neeeeeceeee... :) za sada.... :twisted: valjda.... :lol:

[quote="Crabtree"]treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti :lol:[/quote]

Ma, da, sigurno nisi bio koncentriran. A tko bi i bio u 2:22 u noci... ;)[/quote]

eto to je tako islo... i to je bilo daleko prije nesi....
osim toga necete valjda udariti na moj studentski dzep :cry: ... cak mi je i iksica na nuli... sad sam i ja na dijeti... :cry:[/quote]

Uoci kljucnu rijec: [b][u]valjda[/u][/b]. :twisted:

A u drugoj recenici ("[i]Ma, da,...[/i]") sarkazam curi na sve strane... :P

Cevapi ne idu na Ixicu, pa te to ne treba brinuti... ;)
Crabtree (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
tko je uopce vidio uciti za kolokvije... Rolling Eyes uzas... to je cisto gubljenje vremena...

Hmmm.... mozda bih ti ipak mogao skinuti jos par (desetaka) bodova... Twisted Evil


hm... pa nece valjda nastupiti neke represije sada Crying or Very sad...


Ma neeeeeceeee... Smile za sada.... Twisted Evil valjda.... Laughing

Crabtree (napisa):
treba uciti za kolokvij.. i po 25 sati dnevno.... u potpunosti se ne slazem sa svojom izjavom da ne treba uciti Laughing


Ma, da, sigurno nisi bio koncentriran. A tko bi i bio u 2:22 u noci... Wink


eto to je tako islo... i to je bilo daleko prije nesi....
osim toga necete valjda udariti na moj studentski dzep Crying or Very sad ... cak mi je i iksica na nuli... sad sam i ja na dijeti... Crying or Very sad


Uoci kljucnu rijec: valjda. Twisted Evil

A u drugoj recenici ("Ma, da,...") sarkazam curi na sve strane... Razz

Cevapi ne idu na Ixicu, pa te to ne treba brinuti... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:30 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

efo opet dva skupa :o)
meni nije cilj bas _toliko_ nabijati post count :o)
a oni koji zele citati, ce lakse naci, a koji ne zele, lakse ce zaobici :o)

[b] *** 01. *** [/b]

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]
sumnjao? :wink:[/quote]
Ni najmanje, ali lijepo je cuti... ovaj... procitati... :*[/quote]

:2kiss:

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"] Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... :) [/quote]
a ocito zna sto ti treba :wink:[/quote]
Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]

I completely agree with that!

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]
jadan..... :wink:
:kiss: :maz: :wink:[/quote]
:banana:
:*[/quote]

:2kiss:

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"] :shock: Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: :cry: (na ono "oh captain...")
Ovako... samo :? :lol:[/quote]
aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao :?:[/quote]
Pa onaj psiho-forum gore... http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14[/quote]

i jesi li nasao sto zanimljivoga?


[b] *** 02. *** [/b]

[quote="vsego"][b]Joj, pipl!!![/b]
Mene ovo sve vise podsjeca na [i]Santa Barbaru[/i] (za mladje generacije, recimo da je [i]Marisol[/i] hiperblijeda i otrcana verzija spomenute trakavice). :)[/quote]

ej, daj lakse malo, jesi admin, al nemoj bas _tako_ vrijedjati
:o)

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"]:evil: Je l' se ti to upucavas Nesi :?::?::?: :evil:
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser![/quote]
moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene :wink:
wb my :heart: [img]http://www.teme.org/images/smilies/remykiss.gif[/img][/quote]
Za ovo sada imate smileya... :2kiss:[/quote]

hvala najdrazi vrli admine moj :wink: (valjda inventar kadkad moze reci 'moj' :wink:)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' :wink: i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?[/quote]
A kako da svom inventaru odbijem takvu zelju?!? ;) Evo, od danas - sedam novih smileya; sa istog foruma s kojeg je i C'Tebo maznuo prvog. :D[/quote]

o hvala, o mighty one :bow:

[quote="vsego"]Ipak, drugi put, molim, [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=26]sluzbenim kanalima[/url]. ;)[/quote]

I'll do my best next time
slobodno me upozori ak zabradzim.....
a znas, ono, trenutna inspiracija :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]2 Fluffy: [img]http://www.teme.org/images/smilies/love2.gif[/img]
:)[/quote]
Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! :lol:[/quote]

to _nije_ LOL :(
to je samo pure love....

[quote="vsego"]Sretno vam bilo, mali moji Forumasi! ;)[/quote]

falja, falja :)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
cccc...... tako o meni [quote]moglo znacit da nije za bacit[/quote]
sram te bilo![/quote]
Slazem se!!! Tako on o mom... pardon, Forumskom... ;) inventaru!!! A dobio je informaciju o broju bodova jos jucer - par dana prije ostalih!!! :evil:[/quote]

to treba kaznit! :twisted: ;)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]uostalom, da te vidim kako bi se ti upucavao jednoj vampirki :twisted:[/quote]
Hmmmm..... bio bi to zanimljiv experiment... :twisted:[/quote]

I agree :wink:

[quote="vsego"]Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime [i]Fluffy[/i]! :lol: :lol: :lol:[/quote]

nemoj tako..... Fluffy je [b]zakon[/b]
ok, ok, i ti si :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom :wink:[/quote]
To ti samo mislis... :twisted: Kao sto sam vec negdje rekao - [b]Forum - to sam JA![/b] :lol:[/quote]

znam
I always have [b]that[/b] on my mind :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Crabtree"]hahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: inventar hahahaha :lol: :lol: :lol:
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe :lol: :wink:[/quote]
vidis, svasta covjek/student/brucos nauci dok je mlad/ziv/slastan/krvav i tako to :wink:[/quote]
Mudro zboris, Nesi. ;)[/quote]

ucim od najboljih :vamp: :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
i ako uopce ufati slobodnog vremena za 'biti osoba'
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... :o)[/quote]
Molim, smiriti porive! [/quote]

ajoooj..... :?

[quote="vsego"]Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne [url=http://www.churchofeuthanasia.org/]Crkve Eutanazije[/url]... :roll: Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...
Barem ne sluzbeno... :twisted: [/quote]

hihi.... zasad :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)[/quote]
Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... :D[/quote]

daaaj.... easy malo, jedfa ga smirih.....
oce on biti gori od peseka na lajni :wink:

2 Fluffy :2kiss: ;)

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]
jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati![/quote]
Knjiga?!? Mislis na PDF download? :lol:
Fluffy, koliko nudis? ;)[/quote]

aj, bas me zanima koliko me cijenite...... :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
aj, ako ti je to kriterij za kvalitetan browser, ok... ima smisla :o)
oprastam ti, a mislim da budu i ostali :wink:[/quote]
Sve se mislim... Mozda mu onaj link ipak nije pomogao... :roll: Oh, well... Da, ja mu oprastam... :D[/quote]

eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo :)

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote]a ja mislio da je nesi osoba[/quote]
I [b]je[/b] osoba - [b]moja osoba[/b]!!![/quote]
naravno :twisted:[/quote]
And The Saga goes on... :lol: Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... ;)[/quote]

don't worry, ja necem :)
a Fluffy slusa :wink: (dovoljno, zasad)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja :wink:[/quote]
Nemamo. :PP[/quote]

a ocito je :PP

[quote="vsego"][quote="Nesi"]eh, pametni vampiri tad spavaju.... [/quote]
Po [b]noci[/b]?!? :shock:[/quote]

a desi se i najboljima, kako ne bi meni
btw, to je poslije obilne rane vecere
i ti bi spavao :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]kmek.. tezak je zivot nas vampira...... :vamp:[/quote]
Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... :lol:[/quote]

zna on sta je dobro i sta se sve nudi :vamp:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv :wink:[/quote]
Mene vise brine njegov razum... :roll:[/quote]

sfe je tu pod kontrolom
mojom :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
samo se divim kad ste uspjeli nalupati toliko postova ;o)[/quote]
Hvala, hvala,.... Trudimo se! :D[/quote]

a ocito je :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]cujte, ja uzmem onoliko slobodnog vremena koliko zelim, no cinjenica je da mi se ovako bas svidja....
jest da sam malo popustila u forumaskoj aktivnosti, al i to cem nadoknadti polako :wink:[/quote]
Drzim te za rijec! :lol:[/quote]

slobodno :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
i je i nije.... IMO treba pogledati za kolokvije, ono, na neki nacin se pripremiti.... al noci nad tim ne mislim provoditi
bar ne jos :o)[/quote]
Tako je, Nesi! Reci im, reci!!! :D
Valjda... :? ;)[/quote]

ma bez valjda :o)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje :o)[/quote]
Sto bi ti rekla.... (vidi iduci citat)
[quote="Nesi"]ah, mlad si, naucit ces :wink:[/quote]
:twisted: Tocno to i ja tebi kazem (samo u zenskom rodu, naravno)... :twisted:[/quote]

cccc.... ne citas pazljivo
citiram se 'da mi bas _toliko_ .. utjece na zivot' :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="vsego"]Tako je! Moji Forumasi su [b]Viša Rasa[/b]!!! Rodjeni pametni!!! 8) [/quote]
yup
priznajem :wink: :wink: :wink:
:) :) :) :) :)[/quote]
A tesko ti palo! No, sto ja mogu, kad je to istina?! ;)[/quote]

nis posebno
hvalit nas i dalje :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos :wink:) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori[/quote]
Ok, kad ti to trazis, onda necu...
Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... :twisted:
Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... :D[/quote]

hihi
podrzavam te!

[quote="vsego"][quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]
Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)
Hmmm... ili si ok cura... :D[/quote]

hihihi
mislim da je taj dio manje bitan :wink:
uostalom, sto to tebe brine? :PP

[quote="vsego"][quote="Fluffy"]Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?[/quote]
Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... :lol:[/quote]

meni zvuci kao ovo prvo :)

[quote="vsego"][quote="Gordan"]morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating :twisted:
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost :D[/quote]
Vjeruj mi, ne zelis da te uhvatim u tome. Smanjim ti broj postova u negativu! :twisted:[/quote]

smanji mu sad, odmah, zbog takvih zlih primisli!
sram ga bilo sto dana!!!

[quote="vsego"]
Vjerojatno sam stogod propustio odgovoriti, no nije mi za zamjeriti... Nastavite li ovako, trebat ce mi extra disk samo za ovakve postove... ;) [/quote]

pa to je bas lijepo :wink:

[quote="vsego"]
Pozdrav svima, oj Djeco Foruma! :w[/quote]

aloha, NAN (nas admine najbolji :o) )
efo opet dva skupa Big nose
meni nije cilj bas _toliko_ nabijati post count Big nose
a oni koji zele citati, ce lakse naci, a koji ne zele, lakse ce zaobici Big nose

*** 01. ***

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):

sumnjao? Wink

Ni najmanje, ali lijepo je cuti... ovaj... procitati... Kiss


Two smiles, one kiss

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Nas najvoljeniji admin i moj najbolji psihijatar... tj. poslao me na psihijatrijski forum... Smile

a ocito zna sto ti treba Wink

Ma, Vsego je ZAKON! Smile


I completely agree with that!

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):

jadan..... Wink
:kiss: :maz: Wink

Dancing banana
Kiss


Two smiles, one kiss

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Shocked Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: Crying or Very sad (na ono "oh captain...")
Ovako... samo Confused Laughing

aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao Question

Pa onaj psiho-forum gore... http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14


i jesi li nasao sto zanimljivoga?


*** 02. ***

vsego (napisa):
Joj, pipl!!!
Mene ovo sve vise podsjeca na Santa Barbaru (za mladje generacije, recimo da je Marisol hiperblijeda i otrcana verzija spomenute trakavice). Smile


ej, daj lakse malo, jesi admin, al nemoj bas _tako_ vrijedjati
Big nose

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Evil or Very Mad Je l' se ti to upucavas Nesi QuestionQuestionQuestion Evil or Very Mad
Prste sebi!!! Na nju sam ja bacio oko... tj. browser!

moram priznati da se ja kadkad pitam sta si ti sve bacio na mene Wink
wb my Srceko za sve

Za ovo sada imate smileya... Two smiles, one kiss


hvala najdrazi vrli admine moj Wink (valjda inventar kadkad moze reci 'moj' Wink)

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
btw, C'Tebo, sorry sto obako bezobrazno kradem ovu slikicu, al bas mi je simpaticna, nadam se da se nebus ljutio
i btw2, vsego, da li bi htio uslisit molbu svog 'inventara' Wink i uzet ovaj gific i potrpat ga u emoticone?

A kako da svom inventaru odbijem takvu zelju?!? Wink Evo, od danas - sedam novih smileya; sa istog foruma s kojeg je i C'Tebo maznuo prvog. Very Happy


o hvala, o mighty one I bow before you

vsego (napisa):
Ipak, drugi put, molim, sluzbenim kanalima. Wink


I'll do my best next time
slobodno me upozori ak zabradzim.....
a znas, ono, trenutna inspiracija Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
2 Fluffy:
Smile

Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! Laughing


to _nije_ LOL Sad
to je samo pure love....

vsego (napisa):
Sretno vam bilo, mali moji Forumasi! Wink


falja, falja Smile

vsego (napisa):
Nesi (napisa):

cccc...... tako o meni
Citat:
moglo znacit da nije za bacit

sram te bilo!

Slazem se!!! Tako on o mom... pardon, Forumskom... Wink inventaru!!! A dobio je informaciju o broju bodova jos jucer - par dana prije ostalih!!! Evil or Very Mad


to treba kaznit! Twisted Evil Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
uostalom, da te vidim kako bi se ti upucavao jednoj vampirki Twisted Evil

Hmmmm..... bio bi to zanimljiv experiment... Twisted Evil


I agree Wink

vsego (napisa):
Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime Fluffy! Laughing Laughing Laughing


nemoj tako..... Fluffy je zakon
ok, ok, i ti si Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom Wink

To ti samo mislis... Twisted Evil Kao sto sam vec negdje rekao - Forum - to sam JA! Laughing


znam
I always have that on my mind Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Crabtree (napisa):
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing Laughing inventar hahahaha Laughing Laughing Laughing
svasta.... a ja mislio da je nesi osoba ,... silly me !! hehe Laughing Wink

vidis, svasta covjek/student/brucos nauci dok je mlad/ziv/slastan/krvav i tako to Wink

Mudro zboris, Nesi. Wink


ucim od najboljih #Vamp Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):

i ako uopce ufati slobodnog vremena za 'biti osoba'
uostalom, vampirski zivot je ljepsi....
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... Big nose

Molim, smiriti porive!


ajoooj..... Confused

vsego (napisa):
Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne Crkve Eutanazije... Rolling Eyes Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...
Barem ne sluzbeno... Twisted Evil


hihi.... zasad Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):

ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)

Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... Very Happy


daaaj.... easy malo, jedfa ga smirih.....
oce on biti gori od peseka na lajni Wink

2 Fluffy Two smiles, one kiss Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!

Knjiga?!? Mislis na PDF download? Laughing
Fluffy, koliko nudis? Wink


aj, bas me zanima koliko me cijenite...... Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):

aj, ako ti je to kriterij za kvalitetan browser, ok... ima smisla Big nose
oprastam ti, a mislim da budu i ostali Wink

Sve se mislim... Mozda mu onaj link ipak nije pomogao... Rolling Eyes Oh, well... Da, ja mu oprastam... Very Happy


eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo Smile

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Citat:
a ja mislio da je nesi osoba

I je osoba - moja osoba!!!

naravno Twisted Evil

And The Saga goes on... Laughing Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... Wink


don't worry, ja necem Smile
a Fluffy slusa Wink (dovoljno, zasad)

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja Wink

Nemamo. Weeee-heeee!!!


a ocito je Weeee-heeee!!!

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
eh, pametni vampiri tad spavaju....

Po noci?!? Shocked


a desi se i najboljima, kako ne bi meni
btw, to je poslije obilne rane vecere
i ti bi spavao Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
kmek.. tezak je zivot nas vampira...... #Vamp

Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... Laughing


zna on sta je dobro i sta se sve nudi #Vamp

vsego (napisa):
Nesi (napisa):

a nemoj tako, vsego.....
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv Wink

Mene vise brine njegov razum... Rolling Eyes


sfe je tu pod kontrolom
mojom Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):

samo se divim kad ste uspjeli nalupati toliko postova ;o)

Hvala, hvala,.... Trudimo se! Very Happy


a ocito je Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
cujte, ja uzmem onoliko slobodnog vremena koliko zelim, no cinjenica je da mi se ovako bas svidja....
jest da sam malo popustila u forumaskoj aktivnosti, al i to cem nadoknadti polako Wink

Drzim te za rijec! Laughing


slobodno Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):

i je i nije.... IMO treba pogledati za kolokvije, ono, na neki nacin se pripremiti.... al noci nad tim ne mislim provoditi
bar ne jos Big nose

Tako je, Nesi! Reci im, reci!!! Very Happy
Valjda... Confused Wink


ma bez valjda Big nose

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje Big nose

Sto bi ti rekla.... (vidi iduci citat)
Nesi (napisa):
ah, mlad si, naucit ces Wink

Twisted Evil Tocno to i ja tebi kazem (samo u zenskom rodu, naravno)... Twisted Evil


cccc.... ne citas pazljivo
citiram se 'da mi bas _toliko_ .. utjece na zivot' Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Tako je! Moji Forumasi su Viša Rasa!!! Rodjeni pametni!!! Cool

yup
priznajem Wink Wink Wink
Smile Smile Smile Smile Smile

A tesko ti palo! No, sto ja mogu, kad je to istina?! Wink


nis posebno
hvalit nas i dalje Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
a nemoj mu skidati bodove.... nije covjek (hm, student..... hmhm... brucos Wink) kriv sto mu se eto prispavalo pa ne zna sto zbori

Ok, kad ti to trazis, onda necu...
Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... Twisted Evil
Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... Very Happy


hihi
podrzavam te!

vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink
Hmmm... ili si ok cura... Very Happy


hihihi
mislim da je taj dio manje bitan Wink
uostalom, sto to tebe brine? Weeee-heeee!!!

vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?

Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... Laughing


meni zvuci kao ovo prvo Smile

vsego (napisa):
Gordan (napisa):
morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating Twisted Evil
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost Very Happy

Vjeruj mi, ne zelis da te uhvatim u tome. Smanjim ti broj postova u negativu! Twisted Evil


smanji mu sad, odmah, zbog takvih zlih primisli!
sram ga bilo sto dana!!!

vsego (napisa):

Vjerojatno sam stogod propustio odgovoriti, no nije mi za zamjeriti... Nastavite li ovako, trebat ce mi extra disk samo za ovakve postove... Wink


pa to je bas lijepo Wink

vsego (napisa):

Pozdrav svima, oj Djeco Foruma! Wave


aloha, NAN (nas admine najbolji Big nose )



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:00 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja najljepse molim Glavnog od foruma :D (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija) da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a 8) ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda
ja najljepse molim Glavnog od foruma Very Happy (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija) da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a Cool ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:06 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]ja najljepse molim Glavnog od foruma :D (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija)[/quote]

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Imas li ideju koliko nestane na spomen ovakvih aluzija? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[quote="Gordan"]da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a 8) ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda[/quote]

Cek, malo, nije thread jos gotov. Ide jos (barem) moj reply (kad stignem)...
Gordan (napisa):
ja najljepse molim Glavnog od foruma Very Happy (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija)


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Imas li ideju koliko nestane na spomen ovakvih aluzija? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Gordan (napisa):
da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a Cool ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda


Cek, malo, nije thread jos gotov. Ide jos (barem) moj reply (kad stignem)...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan