Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

i drugi smo rješili...... (opet moje analize :-)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:57 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]OK. znao sam za mnoge naj* stvari. gdje je nesto najskuplje, gdje je najjeftinije, gdje su najlakse zenske ali nakon sto je dodan ovaj posljednji smajli BSO zaključujem:

[b][size=24][color=red]!!NAJLUĐA EKIPA JE NA DEGIORGI FORUMU!![/color][/size][/b]
:cevapi:[/quote]

hhehe.... istina ... najluđa... !!! :!: :!: :!:

g.vsego... moja konstantacija da bi se svi razbjezali nije se odnosila na to da kad bi se ja pojavio na faksu (jer sam uzgred receno, konstatna na PMF-MO), vec kad bi se pojavio doticni gospodin Gollum iz LOTR....
c?
Gordan (napisa):
OK. znao sam za mnoge naj* stvari. gdje je nesto najskuplje, gdje je najjeftinije, gdje su najlakse zenske ali nakon sto je dodan ovaj posljednji smajli BSO zaključujem:

!!NAJLUĐA EKIPA JE NA DEGIORGI FORUMU!!
Cevapi


hhehe.... istina ... najluđa... !!! Exclamation Exclamation Exclamation

g.vsego... moja konstantacija da bi se svi razbjezali nije se odnosila na to da kad bi se ja pojavio na faksu (jer sam uzgred receno, konstatna na PMF-MO), vec kad bi se pojavio doticni gospodin Gollum iz LOTR....
c?



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:18 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="Nesi"]moze i meni :?: moze i meni :?: :D :D :D[/quote]

gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su :cevapi: :D[/quote]

[size=18][b]Je l' ti to zicas adresu i broj telefona od [u]moje[/u] Nesi?!?[/b][/size] :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
moze i meni Question moze i meni Question Very Happy Very Happy Very Happy


gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su Cevapi Very Happy


Je l' ti to zicas adresu i broj telefona od moje Nesi?!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:27 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]g.vsego... moja konstantacija da bi se svi razbjezali nije se odnosila na to da kad bi se ja pojavio na faksu (jer sam uzgred receno, konstatna na PMF-MO), vec kad bi se pojavio doticni gospodin Gollum iz LOTR....[/quote]

Ah, dakle to ipak [b]nije[/b] tvoj (auto)portret? :twisted: Ispricavam se na - nadasve nevinoj - zabuni... :mrgreen:

[quote="Gordan"]...gdje su najlakse zenske...[/quote]

Gdje? :twisted:
Crabtree (napisa):
g.vsego... moja konstantacija da bi se svi razbjezali nije se odnosila na to da kad bi se ja pojavio na faksu (jer sam uzgred receno, konstatna na PMF-MO), vec kad bi se pojavio doticni gospodin Gollum iz LOTR....


Ah, dakle to ipak nije tvoj (auto)portret? Twisted Evil Ispricavam se na - nadasve nevinoj - zabuni... Mr. Green

Gordan (napisa):
...gdje su najlakse zenske...


Gdje? Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:44 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fluffy"][quote="Gordan"][quote="Nesi"]moze i meni :?: moze i meni :?: :D :D :D[/quote]

gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su :cevapi: :D[/quote]

[size=18][b]Je l' ti to zicas adresu i broj telefona od [u]moje[/u] Nesi?!?[/b][/size] :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]

a sta nije ocito? :twisted:
don't worry, my dear... ne bu on te podatke samo tako lako i olako dobio :twisted:
:vamp:
Fluffy (napisa):
Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
moze i meni Question moze i meni Question Very Happy Very Happy Very Happy


gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su Cevapi Very Happy


Je l' ti to zicas adresu i broj telefona od moje Nesi?!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


a sta nije ocito? Twisted Evil
don't worry, my dear... ne bu on te podatke samo tako lako i olako dobio Twisted Evil
#Vamp



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:44 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="Nesi"]moze i meni :?: moze i meni :?: :D :D :D[/quote]

gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su :cevapi: :D[/quote]

ne bi fala, Rubelj mi je 5 minuta od kompa (da, uracunato je izlazak iz stana, silazak po stepenicama i dolazak u doticno mjesto)

next try? :vamp:
Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
moze i meni Question moze i meni Question Very Happy Very Happy Very Happy


gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su Cevapi Very Happy


ne bi fala, Rubelj mi je 5 minuta od kompa (da, uracunato je izlazak iz stana, silazak po stepenicama i dolazak u doticno mjesto)

next try? #Vamp



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:45 uto, 28. 1. 2003    Naslov: vsego :) Citirajte i odgovorite

A opet ja u nastavcima :)
1. dio - cijeli post = Vsego

[quote="vsego"]Besides, ti i Fluffy fakat podsjecate na Cruza i Eden... Ono, Ljubav bez granica! ;) (aluzija na nekadasnje "[i]Igre bez granica[/i]" i [i]Feralove[/i] "[i]Igre bez Granića[/i]" :D).[/quote]
kmek :(
al to su beskrajno glupe serije
zao mi je sto ti imas tako nisko misljenje o Fluffyu i meni....
efo, ja cem probati to fakat smanjiti.....

[quote="vsego"]Mislim da ipak nisam bas takvi despot kakvim me neki ovdje prikazuju...[/quote]
nisi :)

[quote="vsego"]Ma, nije to rugajuci "lol", nego moja neizmjerna sreca zbog toga sto su moja Djeca Foruma tako sretna. :D Ne se bezveze pjeniti na (svog) omiljenog admina... :roll:[/quote]
a s vezom?
i ne pjenim se
samo ne volim kad se nesto sto mi je bitno (afera Fluffy i ja) usporedjuje sa necim tako meni bezveznim kao te trakavice.....

[quote="vsego"]Pa, nisam ni rekao da nije. Samo kazem da ga ne bih htio imati za vratom. Djeluje mi malo... onako... opako osjetljiv kad si ti u pitanju... :)[/quote]
bar netko.....

[quote="vsego"][quote="Nesi"]ok, ok, i ti si :wink:[/quote]Naravno da jesam. I Zakon i super i divan i krasan i [b]skroman[/b] :shock: Idemo (jos) malo pricati o meni i mojoj skromnosti? ;) [/quote]
a tu se nema vise sto reci :wink:
sfe si sam rekao, tko sam ja da te ispravljam :wink:

[quote="vsego"]Da, primijetih da ga nesto nema... Sta, prihvatila si ponudjeni vrat, pa je covjek sada na Intenzivnoj njezi? :twisted:[/quote]
nije ne Intenzivnoj :!:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]oce on biti gori od peseka na lajni :wink:[/quote]
Vampirica i "[i]pesek[/i]" :???: E, jeste se nasli!!! :shock:[/quote]
pa jesmo... i bas nam je lijepo :)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]2 Fluffy :2kiss: ;)[/quote]
A to ti njega smirujes?!? Kako li onda izgleda... hmmm... kad mu radis ono suprotno... :twisted: ;)
(Ne zelim znati/vidjeti/iskusiti na Forumu - to je bilo samo retoricko pitanje!)[/quote]
hihi
branim se sutnjom i zagonetnim smjeskom :wink:

[quote="vsego"]Daklem, ipak si prihvatila ponudjeni vrat jadnog Fluffyja... :roll:[/quote]
a tko ne bi kad je tako mekan fin i socan...... mmmljac..... :)

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]
Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)
Hmmm... ili si ok cura... :D[/quote]
mislim da je taj dio manje bitan :wink:[/quote]
Paaaa.... ako [b]ti[/b] tako kazes..... Tko sam ja da sumnjam? ;)[/quote]
i to sto kazes :wink:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]uostalom, sto to tebe brine? :PP[/quote]
Na brine me. Samo sam htio reci da ne znam kako osloviti doticnog (doticnu). Neka vrsta work-around isprike za slucaj da sam pogrijesio... :roll:[/quote]
pa zar takva greska ne bi bila prije primjecena?
cccc.... admin, a ne prati pozorno :PP

[quote="vsego"][quote="Nesi"]sram ga bilo sto dana!!![/quote]
Ha? :| Moram priznati da mi ova doskocica nije jasna... :?[/quote]
a ono, tak se kaze u narodu... a meni simpaticno :o)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]aloha, NAN (nas admine najbolji :o) )[/quote]
Hmmmm.... U JavaScriptu, NAN znaci "[i]Not A Number[/i]"... :) Hoces reci da sam ja unikatan? Neobiljeziv brojem? Hvala, hvala...[/quote]
anytime :wink:

[quote="vsego"]Cuj, Nesi, Gordan tu nesto pise o nekih 10 bodova... Evo, iznimke radi tebi damo [b]dodatnih[/b] 10 bodova zbog spominjanja Njegovog (tj. Mojeg) nicka. :)[/quote]
e vis, vis, nije losa ideja :wink:

[quote="vsego"]Steta samo da imas vec 108, pa ti nemamo gdje to dodati... :P A, dobro, mozda drugi put... :mrgreen:[/quote]
fine with me :smile:

[quote="vsego"][quote="Gordan"][size=24][color=red]!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! [/color][/size]kud puklo, da puklo.[/quote]
Pa na kraju meni pukne guma na autu, ha?! Zli Urok!!! :P
Hvala na ponudi, ali...
1. Neces ti otplacivati Crabtreejeve dugove... :)
2. Gosn. Crabtree i duguje cevape i nasoj vampirici Nesi, a ne samo meni! ;) [/quote]
a mozda te Gordan samo zeli castiti?
otkad se [b][u]ti[/u][/b] to bunis na cascenje cevapima?!?!?!?!

[quote="vsego"][quote="Gordan"]PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju[/quote]
Ovo povecah da ljudi vide sto replyam... :)
Daklem, nemoj mi se sada tu vaditi. Prvo obecas cevape, a onda postavljas limite. I to na [b][u][size=24]jednu[/size][/u][/b] lepinju!!! Uzas zivi! A cevape si moram sam kupiti i staviti u lepinju? :twisted:[/quote]
jooooj.... vsego, vsego, vsego.....
pa Gordan se samo pokusao ograditi od toga da pohlepa za cevapima u tebi proradi i da ih pozelis jos i jos i jos... i znas i sam kak to dalje ide :wink:
ono, mislim da se ne bi Gordan bunio ni za dvije porcije, al moras ga razumjeti... ipak ti, o mighty Admin :bow:, toliko volis te cevape da se Gordan s pravom ogradjuje.... ja ga potpuno razumijem...
sta je je, treba se pricati o [b]porcijama cevapa[/b] a ne o cevapima :wink:
recimo, ja ti dugujem cevape (sto si mozda vec i zaboravio :wink:) al ja rekoh porciju, a ne 'cevape' :wink:

[quote="vsego"][quote="spike"]mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....[/quote]
[size=24][b]Dadadadadadadadadadadadada.......[/b][/size] :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:[/quote]
:banana: :banana: :banana: MOZE MOZE MOZE MOZE!!!!!!!!!! :banana: :banana: :banana:

[quote="vsego"][quote="spike"]mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...[/quote]
I asistenata! :D Kako mozes zaboraviti nas asistente? :( [/quote]
opet netko spava..... cccc..... sram bilo te studente! da ih sram bilo....
ups, to su brucosi.... jos gore :wink:

[quote="vsego"]
Ufffff.... Konacno i ovaj reply gotov... :D Bio je to podvig... Ili - tocnije - Podvig... :D
Cak me malko i izmorio... :puppydogeyes:[/quote]
a kmek..... a nis, moras brzo na porciju cevapa da obnovis energiju za pisanje i administriranje Foruma :wink:
efo ti jedni virtualni, zasada..
:cevapi:

[quote="vsego"]Ljudi moji, dok ja nakucam jedan reply, ovdje skoci 5 novih postova!!! Uzas zivi... 8)[/quote]
uopce nije, kako to mozes pricati??!?!?
to samo znaci da su Djeca Foruma aktivna i sluze Forumu :wink:

[quote="vsego"]Btw, cini mi se da cemo uz "[i]Golupcice[/i]" otvoriti i "[i]Cevapi Fan Forum[/i]"... :mrgreen:[/quote]
ja sam za :smile:

[quote="vsego"][quote="spike"]jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan :blju: ...[/quote]
Pizza u SCu je super! To je jedna od stvari koja mi fali iz studentskih dana... :cry: Slicno vrijedi i za hrenovke s pommes-frittesom (pom-frijem, za domaci svijet ;))...[/quote]
os jedan dan sa mnom?
ja xicu ovaj mejsec nisam jos ni takla....

[quote="vsego"][quote="spike"]salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?[/quote]
Ovisi kako naletis. Ali, fast-food je svuda isti... :D[/quote]
nije bas isti
al nije razlika toliko velika.... ni u negativnom ni u pozitivnom smislu.....
A opet ja u nastavcima Smile
1. dio - cijeli post = Vsego

vsego (napisa):
Besides, ti i Fluffy fakat podsjecate na Cruza i Eden... Ono, Ljubav bez granica! Wink (aluzija na nekadasnje "Igre bez granica" i Feralove "Igre bez Granića" Very Happy).

kmek Sad
al to su beskrajno glupe serije
zao mi je sto ti imas tako nisko misljenje o Fluffyu i meni....
efo, ja cem probati to fakat smanjiti.....

vsego (napisa):
Mislim da ipak nisam bas takvi despot kakvim me neki ovdje prikazuju...

nisi Smile

vsego (napisa):
Ma, nije to rugajuci "lol", nego moja neizmjerna sreca zbog toga sto su moja Djeca Foruma tako sretna. Very Happy Ne se bezveze pjeniti na (svog) omiljenog admina... Rolling Eyes

a s vezom?
i ne pjenim se
samo ne volim kad se nesto sto mi je bitno (afera Fluffy i ja) usporedjuje sa necim tako meni bezveznim kao te trakavice.....

vsego (napisa):
Pa, nisam ni rekao da nije. Samo kazem da ga ne bih htio imati za vratom. Djeluje mi malo... onako... opako osjetljiv kad si ti u pitanju... Smile

bar netko.....

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
ok, ok, i ti si Wink
Naravno da jesam. I Zakon i super i divan i krasan i skroman Shocked Idemo (jos) malo pricati o meni i mojoj skromnosti? Wink

a tu se nema vise sto reci Wink
sfe si sam rekao, tko sam ja da te ispravljam Wink

vsego (napisa):
Da, primijetih da ga nesto nema... Sta, prihvatila si ponudjeni vrat, pa je covjek sada na Intenzivnoj njezi? Twisted Evil

nije ne Intenzivnoj Exclamation

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
oce on biti gori od peseka na lajni Wink

Vampirica i "pesek" Confused E, jeste se nasli!!! Shocked

pa jesmo... i bas nam je lijepo Smile

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
2 Fluffy Two smiles, one kiss Wink

A to ti njega smirujes?!? Kako li onda izgleda... hmmm... kad mu radis ono suprotno... Twisted Evil Wink
(Ne zelim znati/vidjeti/iskusiti na Forumu - to je bilo samo retoricko pitanje!)

hihi
branim se sutnjom i zagonetnim smjeskom Wink

vsego (napisa):
Daklem, ipak si prihvatila ponudjeni vrat jadnog Fluffyja... Rolling Eyes

a tko ne bi kad je tako mekan fin i socan...... mmmljac..... Smile

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink
Hmmm... ili si ok cura... Very Happy

mislim da je taj dio manje bitan Wink

Paaaa.... ako ti tako kazes..... Tko sam ja da sumnjam? Wink

i to sto kazes Wink

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
uostalom, sto to tebe brine? Weeee-heeee!!!

Na brine me. Samo sam htio reci da ne znam kako osloviti doticnog (doticnu). Neka vrsta work-around isprike za slucaj da sam pogrijesio... Rolling Eyes

pa zar takva greska ne bi bila prije primjecena?
cccc.... admin, a ne prati pozorno Weeee-heeee!!!

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
sram ga bilo sto dana!!!

Ha? Neutral Moram priznati da mi ova doskocica nije jasna... Confused

a ono, tak se kaze u narodu... a meni simpaticno Big nose

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
aloha, NAN (nas admine najbolji Big nose )

Hmmmm.... U JavaScriptu, NAN znaci "Not A Number"... Smile Hoces reci da sam ja unikatan? Neobiljeziv brojem? Hvala, hvala...

anytime Wink

vsego (napisa):
Cuj, Nesi, Gordan tu nesto pise o nekih 10 bodova... Evo, iznimke radi tebi damo dodatnih 10 bodova zbog spominjanja Njegovog (tj. Mojeg) nicka. Smile

e vis, vis, nije losa ideja Wink

vsego (napisa):
Steta samo da imas vec 108, pa ti nemamo gdje to dodati... Razz A, dobro, mozda drugi put... Mr. Green

fine with me Smile

vsego (napisa):
Gordan (napisa):
!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! kud puklo, da puklo.

Pa na kraju meni pukne guma na autu, ha?! Zli Urok!!! Razz
Hvala na ponudi, ali...
1. Neces ti otplacivati Crabtreejeve dugove... Smile
2. Gosn. Crabtree i duguje cevape i nasoj vampirici Nesi, a ne samo meni! Wink

a mozda te Gordan samo zeli castiti?
otkad se ti to bunis na cascenje cevapima?!?!?!?!

vsego (napisa):
Gordan (napisa):
PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju

Ovo povecah da ljudi vide sto replyam... Smile
Daklem, nemoj mi se sada tu vaditi. Prvo obecas cevape, a onda postavljas limite. I to na jednu lepinju!!! Uzas zivi! A cevape si moram sam kupiti i staviti u lepinju? Twisted Evil

jooooj.... vsego, vsego, vsego.....
pa Gordan se samo pokusao ograditi od toga da pohlepa za cevapima u tebi proradi i da ih pozelis jos i jos i jos... i znas i sam kak to dalje ide Wink
ono, mislim da se ne bi Gordan bunio ni za dvije porcije, al moras ga razumjeti... ipak ti, o mighty Admin I bow before you, toliko volis te cevape da se Gordan s pravom ogradjuje.... ja ga potpuno razumijem...
sta je je, treba se pricati o porcijama cevapa a ne o cevapima Wink
recimo, ja ti dugujem cevape (sto si mozda vec i zaboravio Wink) al ja rekoh porciju, a ne 'cevape' Wink

vsego (napisa):
spike (napisa):
mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....

Dadadadadadadadadadadadada....... Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana

Dancing banana Dancing banana Dancing banana MOZE MOZE MOZE MOZE!!!!!!!!!! Dancing banana Dancing banana Dancing banana

vsego (napisa):
spike (napisa):
mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...

I asistenata! Very Happy Kako mozes zaboraviti nas asistente? Sad

opet netko spava..... cccc..... sram bilo te studente! da ih sram bilo....
ups, to su brucosi.... jos gore Wink

vsego (napisa):

Ufffff.... Konacno i ovaj reply gotov... Very Happy Bio je to podvig... Ili - tocnije - Podvig... Very Happy
Cak me malko i izmorio... #Puppy dog

a kmek..... a nis, moras brzo na porciju cevapa da obnovis energiju za pisanje i administriranje Foruma Wink
efo ti jedni virtualni, zasada..
Cevapi

vsego (napisa):
Ljudi moji, dok ja nakucam jedan reply, ovdje skoci 5 novih postova!!! Uzas zivi... Cool

uopce nije, kako to mozes pricati??!?!?
to samo znaci da su Djeca Foruma aktivna i sluze Forumu Wink

vsego (napisa):
Btw, cini mi se da cemo uz "Golupcice" otvoriti i "Cevapi Fan Forum"... Mr. Green

ja sam za Smile

vsego (napisa):
spike (napisa):
jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan Krcko kaze 'blju' - sto vise reci? ...

Pizza u SCu je super! To je jedna od stvari koja mi fali iz studentskih dana... Crying or Very sad Slicno vrijedi i za hrenovke s pommes-frittesom (pom-frijem, za domaci svijet Wink)...

os jedan dan sa mnom?
ja xicu ovaj mejsec nisam jos ni takla....

vsego (napisa):
spike (napisa):
salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?

Ovisi kako naletis. Ali, fast-food je svuda isti... Very Happy

nije bas isti
al nije razlika toliko velika.... ni u negativnom ni u pozitivnom smislu.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:47 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Fluffy :kiss: Citirajte i odgovorite

2. dio - cijeli post = Fluffy

[quote="Fluffy"]Sta se ovdje svasta dogadjalo dok me nije bilo... :?[/quote]
neki su tugovali za tobom, inace, nista posebnoga :)

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime [i]Fluffy[/i]! :lol: :lol: :lol:[/quote]
Pa nisam ja bas tako opasan... Dok mi nitko ne dira Nesi... :inlove:[/quote]
:2inlove:

[quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Nesi"]al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom :wink:[/quote]
To ti samo mislis... :twisted: Kao sto sam vec negdje rekao - [b]Forum - to sam JA![/b] :lol:[/quote]
Slicno tome... [b]Nesi - ona je moja![/b] :lol:[/quote]
kako je to slatko kad ste obojica u pravu :lol:

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Mudro zboris, Nesi. ;)[/quote]
Zar je nas vrli admin sumnjao? :)[/quote]
a nesto se cudno s nasim vrlim adminom zbiva, moram primjetit
eto, tako je to kad se negdje cevapi spomenu.....
:smile:

[quote="Fluffy"]Nego, Nesi, jesi li sada sita? 8)[/quote]
ne vise... trebalo bi taj tretman ponoviti..... al nemam srca jos jednom..... ipak sam ja :inlove: :vamp:

[quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]
jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati![/quote]
Fluffy, koliko nudis? ;)[/quote]
Zivot, srce i dusu![/quote]
:2inlove:

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]And The Saga goes on... :lol: Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... ;)[/quote]
Ako bas ne smijemo... :([/quote]
srceko, ofo je Math forum, sta je je... i ovako ga vec podosta zatrpavamo.... a jos k tome je i doba kolokvija i svega toga i bit cee puno pitanja...

[quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Nesi"]kmek.. tezak je zivot nas vampira...... :vamp:[/quote]
Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... :lol:[/quote]
Zasluzuje ona i puno vise! :oops:[/quote]
meni si ti cist dosta :inlove:

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... :twisted:[/quote]
Da ne bi ti to na samo s [b]mojom[/b] Nesi i tamo nekim Crabtreejem isao na cevape? :shock: :x [/quote]
oces i ti s nama? :kiss:

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... :D[/quote]
A je l' to isto sto i Coca Cola?[/quote]
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fluffy, pa cemu to????
pa objasnih ti koja su pravila ponasanja ofdje.... ne spominjati vise CC nikada... ok?
eh, aj, iskupi se cevapima (za vsegu, ofkors)
mozda uspijes.....

[quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]
Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)
Hmmm... ili si ok cura... :D[/quote]
Ja sam sve sto Nesi pozeli da budem! :D [/quote]
:?: :!: njah.... ja nisam bas tako zla, ipak..... :)

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]aj, bas me zanima koliko me cijenite...... :wink:[/quote]
Ni jedna cijena nije dovoljno visoka! :2inlove:[/quote]
sad jos adminova procjena.... :wink:

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo :)[/quote]
Ma, meni je samo bitno da me [u]ti[/u] volis! :)[/quote]
hm.. pa ja te volim....
mislila sam da je to ocito i jasno...
njah... samo oces da ti ponovim jos koji puta, znam ja tebe :wink:
I adore U, my little puppy :kiss: :2kiss: :2inlove:
or

J'adore toi, mon petit amour
:frenchkiss:
2. dio - cijeli post = Fluffy

Fluffy (napisa):
Sta se ovdje svasta dogadjalo dok me nije bilo... Confused

neki su tugovali za tobom, inace, nista posebnoga Smile

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime Fluffy! Laughing Laughing Laughing

Pa nisam ja bas tako opasan... Dok mi nitko ne dira Nesi... In love

Two smileys, one love

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom Wink

To ti samo mislis... Twisted Evil Kao sto sam vec negdje rekao - Forum - to sam JA! Laughing

Slicno tome... Nesi - ona je moja! Laughing

kako je to slatko kad ste obojica u pravu Laughing

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Mudro zboris, Nesi. Wink

Zar je nas vrli admin sumnjao? Smile

a nesto se cudno s nasim vrlim adminom zbiva, moram primjetit
eto, tako je to kad se negdje cevapi spomenu.....
Smile

Fluffy (napisa):
Nego, Nesi, jesi li sada sita? Cool

ne vise... trebalo bi taj tretman ponoviti..... al nemam srca jos jednom..... ipak sam ja In love #Vamp

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!

Fluffy, koliko nudis? Wink

Zivot, srce i dusu!

Two smileys, one love

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
And The Saga goes on... Laughing Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... Wink

Ako bas ne smijemo... Sad

srceko, ofo je Math forum, sta je je... i ovako ga vec podosta zatrpavamo.... a jos k tome je i doba kolokvija i svega toga i bit cee puno pitanja...

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
kmek.. tezak je zivot nas vampira...... #Vamp

Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... Laughing

Zasluzuje ona i puno vise! Embarassed

meni si ti cist dosta In love

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... Twisted Evil

Da ne bi ti to na samo s mojom Nesi i tamo nekim Crabtreejem isao na cevape? Shocked Mad

oces i ti s nama? :kiss:

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... Very Happy

A je l' to isto sto i Coca Cola?

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fluffy, pa cemu to????
pa objasnih ti koja su pravila ponasanja ofdje.... ne spominjati vise CC nikada... ok?
eh, aj, iskupi se cevapima (za vsegu, ofkors)
mozda uspijes.....

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink
Hmmm... ili si ok cura... Very Happy

Ja sam sve sto Nesi pozeli da budem! Very Happy

Question Exclamation njah.... ja nisam bas tako zla, ipak..... Smile

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
aj, bas me zanima koliko me cijenite...... Wink

Ni jedna cijena nije dovoljno visoka! Two smileys, one love

sad jos adminova procjena.... Wink

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo Smile

Ma, meni je samo bitno da me ti volis! Smile

hm.. pa ja te volim....
mislila sam da je to ocito i jasno...
njah... samo oces da ti ponovim jos koji puta, znam ja tebe Wink
I adore U, my little puppy :kiss: Two smiles, one kiss Two smileys, one love
or

J'adore toi, mon petit amour
:frenchkiss:



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:04 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Crabtree"]g.vsego... moja konstantacija da bi se svi razbjezali nije se odnosila na to da kad bi se ja pojavio na faksu (jer sam uzgred receno, konstatna na PMF-MO), vec kad bi se pojavio doticni gospodin Gollum iz LOTR....[/quote]

Ah, dakle to ipak [b]nije[/b] tvoj (auto)portret? :twisted: Ispricavam se na - nadasve nevinoj - zabuni... :mrgreen:
[/quote]

hm... da... nije bio moj... cccc.... kako se samo vjesto pravis nevjest :lol:
[quote="vsego"]
[quote="Gordan"]...gdje su najlakse zenske...[/quote]

Gdje? :twisted:[/quote]

da, gdje?
vsego (napisa):
Crabtree (napisa):
g.vsego... moja konstantacija da bi se svi razbjezali nije se odnosila na to da kad bi se ja pojavio na faksu (jer sam uzgred receno, konstatna na PMF-MO), vec kad bi se pojavio doticni gospodin Gollum iz LOTR....


Ah, dakle to ipak nije tvoj (auto)portret? Twisted Evil Ispricavam se na - nadasve nevinoj - zabuni... Mr. Green


hm... da... nije bio moj... cccc.... kako se samo vjesto pravis nevjest Laughing
vsego (napisa):

Gordan (napisa):
...gdje su najlakse zenske...


Gdje? Twisted Evil


da, gdje?



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:29 sri, 29. 1. 2003    Naslov: (Jos) jedan veliki reply Citirajte i odgovorite

Kuku meni, sve ovo izodgovarati...

:krcko:

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Mudro zboris, Nesi. ;)[/quote]
Zar je nas vrli admin sumnjao? :)[/quote]

Ni najmanje. To je bila konstatacija, da prosvijetli slucajne prolaznike. ;)

[quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]
jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati![/quote]
Fluffy, koliko nudis? ;)[/quote]
Zivot, srce i dusu![/quote]

Skrtico... :twisted:

Znas, ja preferiram [b]konvertibilne valute[/b]... :) Recimo, [b]cevape[/b] (i to prave, a [b]ne[/b] virtualne). :D

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]And The Saga goes on... :lol: Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... ;)[/quote]
Ako bas ne smijemo... :([/quote]

Paaaa.... bilo bi malo nedolicno.... :? Znas, to je kao da si negdje u javnosti... Sta ja znam, na Sljemenu ili negdje... 8)

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja :wink:[/quote]
Pa mi znamo da si moja! :weee: Oni se samo sale kad pisu drugacije... :)[/quote]

I Forumska, Fluffy, i Forumska!

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... :twisted:[/quote]
Da ne bi ti to na samo s [b]mojom[/b] Nesi i tamo nekim Crabtreejem isao na cevape? :shock: :x[/quote]

Bi ja i bez "tamo nekog Crabtreeja"... :twisted:

[b]Disklejmer:[/b] Fluffy, ovo je samo sala. Ne zelim(o) da Forum ostane bez Admina... ;)

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... :D[/quote]
A je l' to isto sto i Coca Cola?[/quote]

[size=24][b][color=darkred]Heretiče jedan crni, zemlja te progutala!!![/color][/b][/size]

Tako pricati o Ljekovitoj Vodici!!! :evil: :evil: :evil:

Daklem, coca cola je otrov kakvog nema, dok je Pepsi nektar bogova!!!

Shvatio? 8)

[quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]
Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)[/quote][/quote]

Nakon ovoga s coca colom, dodje mi da se pokajem... :(

[quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Fluffy"]Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?[/quote]
Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... :lol:[/quote]
Hvala na moralnoj podrsci, ali prilozi mi nesto i ne stizu... :([/quote]

A, onda pocni prositi... :D

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]oce on biti gori od peseka na lajni :wink:[/quote]
Woof!!! :)[/quote]

Hmmm.... Ovo postaje creepy... :shock:

[quote="Fluffy"][quote="Nesi"]eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo :)[/quote]
Ma, meni je samo bitno da me [u]ti[/u] volis! :)[/quote]

Pa.... kad naucis lekciju o coca coli i Pepsiju, mozda te i ja (opet) zavolim... :P

[quote="Nesi"][quote="Gordan"][size=24][color=red]!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! [/color][/size]kud puklo, da puklo.
ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas :D )
[size=7]PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju[/size][/quote]

moze i meni :?: moze i meni :?: :D :D :D[/quote]

Idemo onda u troje? :D Ili cemo bez Gordana? :twisted:

Ali, mislim da ne mozemo zaboraviti Fluffyja.... :roll:

Hmpf... Jadan Gordan... :mrgreen:

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Besides, ti i Fluffy fakat podsjecate na Cruza i Eden... Ono, Ljubav bez granica! ;) (aluzija na nekadasnje "[i]Igre bez granica[/i]" i [i]Feralove[/i] "[i]Igre bez Granića[/i]" :D).[/quote]
kmek :(
al to su beskrajno glupe serije
zao mi je sto ti imas tako nisko misljenje o Fluffyu i meni....[/quote]

Ama ja govorim o bezgranicnoj ljubavi Cruza i Eden! Kakve to veze ima s time je l' serija glupa ili nije? :shock:

[quote="Nesi"]efo, ja cem probati to fakat smanjiti.....[/quote]

Ajd' ne drami... :evil:

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Ma, nije to rugajuci "lol", nego moja neizmjerna sreca zbog toga sto su moja Djeca Foruma tako sretna. :D Ne se bezveze pjeniti na (svog) omiljenog admina... :roll:[/quote]
a s vezom?[/quote]

Oces reci da nemas vezu? Recimo, s Fluffyjem? :P

A s Internetom da i ne spominjem... Znas, ono "[i]Nisam bez veze na faxu[/i]" (...ali je reklama bezveze :twisted:)

[quote="Nesi"]i ne pjenim se
samo ne volim kad se nesto sto mi je bitno (afera Fluffy i ja) usporedjuje sa necim tako meni bezveznim kao te trakavice.....[/quote]

Dobro, bukvo. Iako nisam mislio tako kako to ti interpretiras :evil: evo ispricavam ti se javno - pred svom Djecom Foruma! 8) Dobro?

A to medju vama je "afera"? Ne (vise) ljubavna saga (kako sam [b]ja[/b] to lijepo nazvao)? Mislim da sada [b]ti[/b] dugujes jednu ispriku... Fluffyju, na primjer... :P

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Pa, nisam ni rekao da nije. Samo kazem da ga ne bih htio imati za vratom. Djeluje mi malo... onako... opako osjetljiv kad si ti u pitanju... :)[/quote]
bar netko.....[/quote]

Sta je to s tobom danas, da toliko dramis? :???:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]ok, ok, i ti si :wink:[/quote]Naravno da jesam. I Zakon i super i divan i krasan i [b]skroman[/b] :shock: Idemo (jos) malo pricati o meni i mojoj skromnosti? ;) [/quote]
a tu se nema vise sto reci :wink:
sfe si sam rekao, tko sam ja da te ispravljam :wink:[/quote]

Nisam ni trazio ispravke. Samo nadopune... ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Da, primijetih da ga nesto nema... Sta, prihvatila si ponudjeni vrat, pa je covjek sada na Intenzivnoj njezi? :twisted:[/quote]
nije ne Intenzivnoj :!:[/quote]

Mirogoj? :twisted:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]2 Fluffy :2kiss: ;)[/quote]
A to ti njega smirujes?!? Kako li onda izgleda... hmmm... kad mu radis ono suprotno... :twisted: ;)
(Ne zelim znati/vidjeti/iskusiti na Forumu - to je bilo samo retoricko pitanje!)[/quote]
branim se sutnjom i zagonetnim smjeskom :wink:[/quote]

Pa nije tom Fluffyju ni tako lose... ;) Sto si samo nasla na tipu koji ne razlikuje coca colu i Pepsi?!? :twisted:

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Daklem, ipak si prihvatila ponudjeni vrat jadnog Fluffyja... :roll:[/quote]
a tko ne bi kad je tako mekan fin i socan...... mmmljac..... :)[/quote]

Ja ne bih... :P

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]sram ga bilo sto dana!!![/quote]
Ha? :| Moram priznati da mi ova doskocica nije jasna... :?[/quote]
a ono, tak se kaze u narodu... a meni simpaticno :o)[/quote]

I ponavljas k'o papiga, a da ne znas sto znaci? Ccccc....

Zna li netko od Djece Foruma razjasniti ovu misteriju? :)

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Cuj, Nesi, Gordan tu nesto pise o nekih 10 bodova... Evo, iznimke radi tebi damo [b]dodatnih[/b] 10 bodova zbog spominjanja Njegovog (tj. Mojeg) nicka. :)[/quote]
e vis, vis, nije losa ideja :wink:[/quote]

Zasto me ne cudi da si se (tako brzo) slozila? ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Steta samo da imas vec 108, pa ti nemamo gdje to dodati... :P A, dobro, mozda drugi put... :mrgreen:[/quote]
fine with me :smile:[/quote]

Ono... kako doslo, tako o'slo... :)

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Gordan"][size=24][color=red]!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! [/color][/size]kud puklo, da puklo.[/quote]
Pa na kraju meni pukne guma na autu, ha?! Zli Urok!!! :P
Hvala na ponudi, ali...
1. Neces ti otplacivati Crabtreejeve dugove... :)
2. Gosn. Crabtree i duguje cevape i nasoj vampirici Nesi, a ne samo meni! ;) [/quote]
a mozda te Gordan samo zeli castiti?
otkad se [b][u]ti[/u][/b] to bunis na cascenje cevapima?!?!?!?![/quote]

Ama jasno je da hocu... :D

Samo sam htio naglasiti da je to Gordanov doprinos Sreci Forumskog Admina, a ne otplacivanje tudjeg (Crabtreejevog) duga... ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Gordan"]PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju[/quote]
Ovo povecah da ljudi vide sto replyam... :)
Daklem, nemoj mi se sada tu vaditi. Prvo obecas cevape, a onda postavljas limite. I to na [b][u][size=24]jednu[/size][/u][/b] lepinju!!! Uzas zivi! A cevape si moram sam kupiti i staviti u lepinju? :twisted:[/quote]
jooooj.... vsego, vsego, vsego.....
pa Gordan se samo pokusao ograditi od toga da pohlepa za cevapima u tebi proradi i da ih pozelis jos i jos i jos... i znas i sam kak to dalje ide :wink:[/quote]

...i jos i jos i jos...? :)

[quote="Nesi"]ono, mislim da se ne bi Gordan bunio ni za dvije porcije, al moras ga razumjeti... ipak ti, o mighty Admin :bow:, toliko volis te cevape da se Gordan s pravom ogradjuje.... ja ga potpuno razumijem...[/quote]

A ima netko tko ih voli manje?!? :shocked!:

[quote="Nesi"]sta je je, treba se pricati o [b]porcijama cevapa[/b] a ne o cevapima :wink:[/quote]

[b]NESI, ne kvari mi taktiku!!![/b] ;)

[quote="Nesi"]recimo, ja ti dugujem cevape (sto si mozda vec i zaboravio :wink:) al ja rekoh porciju, a ne 'cevape' :wink:[/quote]

Nisam zaboravio. Ali ti - cini mi se - jesi: ja cekam da kamate narastu. Trenutno mi dugujes kojih 17 porcija... :PP

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="spike"]mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....[/quote]
[size=24][b]Dadadadadadadadadadadadada.......[/b][/size] :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:[/quote]
:banana: :banana: :banana: MOZE MOZE MOZE MOZE!!!!!!!!!! :banana: :banana: :banana:[/quote]

Hm... Je l' ovo jos jedna [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=222]Brucosijada[/url]? :)

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="spike"]mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...[/quote]
I asistenata! :D Kako mozes zaboraviti nas asistente? :( [/quote]
opet netko spava..... cccc..... sram bilo te studente! da ih sram bilo....
ups, to su brucosi.... jos gore :wink:[/quote]

Da te citiram... I to sto kazes... ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"]
Ufffff.... Konacno i ovaj reply gotov... :D Bio je to podvig... Ili - tocnije - Podvig... :D
Cak me malko i izmorio... :puppydogeyes:[/quote]
a kmek..... a nis, moras brzo na porciju cevapa da obnovis energiju za pisanje i administriranje Foruma :wink:
efo ti jedni virtualni, zasada..
:cevapi:[/quote]

A kad ce oni pravi? :?

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Ljudi moji, dok ja nakucam jedan reply, ovdje skoci 5 novih postova!!! Uzas zivi... 8)[/quote]
uopce nije, kako to mozes pricati??!?!?
to samo znaci da su Djeca Foruma aktivna i sluze Forumu :wink:[/quote]

Naravno! Ali, uoci smajli na kraju moje izjave! To je bio "Uzas zivi" prepun ponosa... :D

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Btw, cini mi se da cemo uz "[i]Golupcice[/i]" otvoriti i "[i]Cevapi Fan Forum[/i]"... :mrgreen:[/quote]
ja sam za :smile:[/quote]

A da bude jedinstveni forum? "[i]Cevapi za zaljubljene[/i]" ili "[i]Zaljubljeni cevap[/i]" ili tako nesto? Primaju se prijedlozi... :D

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="spike"]jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan :blju: ...[/quote]
Pizza u SCu je super! To je jedna od stvari koja mi fali iz studentskih dana... :cry: Slicno vrijedi i za hrenovke s pommes-frittesom (pom-frijem, za domaci svijet ;))...[/quote]
os jedan dan sa mnom?[/quote]

Hocuhocuhocuhocuhocu... :mrgreen:

[quote="Nesi"]ja xicu ovaj mejsec nisam jos ni takla....[/quote]

Daklem, ni ove godine? :) Pa ju sada treba isprazniti? :D

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="spike"]salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?[/quote]
Ovisi kako naletis. Ali, fast-food je svuda isti... :D[/quote]
nije bas isti
al nije razlika toliko velika.... ni u negativnom ni u pozitivnom smislu.....[/quote]

Paaaa... Na to sam i mislio. Naravno da nisam mislio da je "u dlaku isti" (a svi znamo da se u SCovskoj hrani mogu naci i stvari gore od dlaka... :twisted:).

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="vsego"]Mudro zboris, Nesi. ;)[/quote]
Zar je nas vrli admin sumnjao? :)[/quote]
a nesto se cudno s nasim vrlim adminom zbiva, moram primjetit
eto, tako je to kad se negdje cevapi spomenu.....[/quote]

Da razrijesim misteriju... ovo mi je vec [b]drugi [u]tjedan[/u][/b] da sam bez cevapa... :cry:

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="vsego"]And The Saga goes on... :lol: Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... ;)[/quote]
Ako bas ne smijemo... :([/quote]
srceko, ofo je Math forum, sta je je...[/quote]

Gle, netko je i to uspio primijetiti... :lol: Bravo, Nesi! :)

[quote="Nesi"]i ovako ga vec podosta zatrpavamo....[/quote]

Neka, neka,... Meni je drago da je tu ovako zivahna atmosfera. Podize moral i razbija sivu svakodnevicu (cit. [i]onu bez cevapa[/i]).

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="vsego"]Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... :D[/quote]
A je l' to isto sto i Coca Cola?[/quote]
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fluffy, pa cemu to????
pa objasnih ti koja su pravila ponasanja ofdje.... ne spominjati vise CC nikada... ok?
eh, aj, iskupi se cevapima (za vsegu, ofkors)
mozda uspijes.....[/quote]

Tako je, poduci tog svog "[i]peseka[/i]"... :twisted:

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="vsego"][quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]
Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)
Hmmm... ili si ok cura... :D[/quote]
Ja sam sve sto Nesi pozeli da budem! :D [/quote]
:?: :!: njah.... ja nisam bas tako zla, ipak..... :)[/quote]

Prosvijetli me, molim: odakle ti to da je itko (ovdje) rekao da si zla? :shock: Sto ne znaci da nisi... :twisted:

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="Nesi"]aj, bas me zanima koliko me cijenite...... :wink:[/quote]
Ni jedna cijena nije dovoljno visoka! :2inlove:[/quote]
sad jos adminova procjena.... :wink:[/quote]

E, sad se [b]Ja[/b] branim sutnjom i zagonetnim smjeskom... :mrgreen: (sto mi je smjesak zagonetan)

[quote="Nesi"]:frenchkiss:[/quote]

Khm, khm... Pa zar u javnosti? ;)
Kuku meni, sve ovo izodgovarati...

Krcko, pomagaj!

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Mudro zboris, Nesi. Wink

Zar je nas vrli admin sumnjao? Smile


Ni najmanje. To je bila konstatacija, da prosvijetli slucajne prolaznike. Wink

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!

Fluffy, koliko nudis? Wink

Zivot, srce i dusu!


Skrtico... Twisted Evil

Znas, ja preferiram konvertibilne valute... Smile Recimo, cevape (i to prave, a ne virtualne). Very Happy

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
And The Saga goes on... Laughing Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... Wink

Ako bas ne smijemo... Sad


Paaaa.... bilo bi malo nedolicno.... Confused Znas, to je kao da si negdje u javnosti... Sta ja znam, na Sljemenu ili negdje... Cool

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja Wink

Pa mi znamo da si moja! Weeeeeee!!!!!!!!!!! Oni se samo sale kad pisu drugacije... Smile


I Forumska, Fluffy, i Forumska!

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... Twisted Evil

Da ne bi ti to na samo s mojom Nesi i tamo nekim Crabtreejem isao na cevape? Shocked Mad


Bi ja i bez "tamo nekog Crabtreeja"... Twisted Evil

Disklejmer: Fluffy, ovo je samo sala. Ne zelim(o) da Forum ostane bez Admina... Wink

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... Very Happy

A je l' to isto sto i Coca Cola?


Heretiče jedan crni, zemlja te progutala!!!

Tako pricati o Ljekovitoj Vodici!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Daklem, coca cola je otrov kakvog nema, dok je Pepsi nektar bogova!!!

Shvatio? Cool

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink


Nakon ovoga s coca colom, dodje mi da se pokajem... Sad

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?

Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... Laughing

Hvala na moralnoj podrsci, ali prilozi mi nesto i ne stizu... Sad


A, onda pocni prositi... Very Happy

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
oce on biti gori od peseka na lajni Wink

Woof!!! Smile


Hmmm.... Ovo postaje creepy... Shocked

Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo Smile

Ma, meni je samo bitno da me ti volis! Smile


Pa.... kad naucis lekciju o coca coli i Pepsiju, mozda te i ja (opet) zavolim... Razz

Nesi (napisa):
Gordan (napisa):
!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! kud puklo, da puklo.
ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas Very Happy )
PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju


moze i meni Question moze i meni Question Very Happy Very Happy Very Happy


Idemo onda u troje? Very Happy Ili cemo bez Gordana? Twisted Evil

Ali, mislim da ne mozemo zaboraviti Fluffyja.... Rolling Eyes

Hmpf... Jadan Gordan... Mr. Green

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Besides, ti i Fluffy fakat podsjecate na Cruza i Eden... Ono, Ljubav bez granica! Wink (aluzija na nekadasnje "Igre bez granica" i Feralove "Igre bez Granića" Very Happy).

kmek Sad
al to su beskrajno glupe serije
zao mi je sto ti imas tako nisko misljenje o Fluffyu i meni....


Ama ja govorim o bezgranicnoj ljubavi Cruza i Eden! Kakve to veze ima s time je l' serija glupa ili nije? Shocked

Nesi (napisa):
efo, ja cem probati to fakat smanjiti.....


Ajd' ne drami... Evil or Very Mad

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Ma, nije to rugajuci "lol", nego moja neizmjerna sreca zbog toga sto su moja Djeca Foruma tako sretna. Very Happy Ne se bezveze pjeniti na (svog) omiljenog admina... Rolling Eyes

a s vezom?


Oces reci da nemas vezu? Recimo, s Fluffyjem? Razz

A s Internetom da i ne spominjem... Znas, ono "Nisam bez veze na faxu" (...ali je reklama bezveze Twisted Evil)

Nesi (napisa):
i ne pjenim se
samo ne volim kad se nesto sto mi je bitno (afera Fluffy i ja) usporedjuje sa necim tako meni bezveznim kao te trakavice.....


Dobro, bukvo. Iako nisam mislio tako kako to ti interpretiras Evil or Very Mad evo ispricavam ti se javno - pred svom Djecom Foruma! Cool Dobro?

A to medju vama je "afera"? Ne (vise) ljubavna saga (kako sam ja to lijepo nazvao)? Mislim da sada ti dugujes jednu ispriku... Fluffyju, na primjer... Razz

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Pa, nisam ni rekao da nije. Samo kazem da ga ne bih htio imati za vratom. Djeluje mi malo... onako... opako osjetljiv kad si ti u pitanju... Smile

bar netko.....


Sta je to s tobom danas, da toliko dramis? Confused

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
ok, ok, i ti si Wink
Naravno da jesam. I Zakon i super i divan i krasan i skroman Shocked Idemo (jos) malo pricati o meni i mojoj skromnosti? Wink

a tu se nema vise sto reci Wink
sfe si sam rekao, tko sam ja da te ispravljam Wink


Nisam ni trazio ispravke. Samo nadopune... Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Da, primijetih da ga nesto nema... Sta, prihvatila si ponudjeni vrat, pa je covjek sada na Intenzivnoj njezi? Twisted Evil

nije ne Intenzivnoj Exclamation


Mirogoj? Twisted Evil

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
2 Fluffy Two smiles, one kiss Wink

A to ti njega smirujes?!? Kako li onda izgleda... hmmm... kad mu radis ono suprotno... Twisted Evil Wink
(Ne zelim znati/vidjeti/iskusiti na Forumu - to je bilo samo retoricko pitanje!)

branim se sutnjom i zagonetnim smjeskom Wink


Pa nije tom Fluffyju ni tako lose... Wink Sto si samo nasla na tipu koji ne razlikuje coca colu i Pepsi?!? Twisted Evil

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Daklem, ipak si prihvatila ponudjeni vrat jadnog Fluffyja... Rolling Eyes

a tko ne bi kad je tako mekan fin i socan...... mmmljac..... Smile


Ja ne bih... Razz

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
sram ga bilo sto dana!!!

Ha? Neutral Moram priznati da mi ova doskocica nije jasna... Confused

a ono, tak se kaze u narodu... a meni simpaticno Big nose


I ponavljas k'o papiga, a da ne znas sto znaci? Ccccc....

Zna li netko od Djece Foruma razjasniti ovu misteriju? Smile

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Cuj, Nesi, Gordan tu nesto pise o nekih 10 bodova... Evo, iznimke radi tebi damo dodatnih 10 bodova zbog spominjanja Njegovog (tj. Mojeg) nicka. Smile

e vis, vis, nije losa ideja Wink


Zasto me ne cudi da si se (tako brzo) slozila? Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Steta samo da imas vec 108, pa ti nemamo gdje to dodati... Razz A, dobro, mozda drugi put... Mr. Green

fine with me Smile


Ono... kako doslo, tako o'slo... Smile

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Gordan (napisa):
!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! kud puklo, da puklo.

Pa na kraju meni pukne guma na autu, ha?! Zli Urok!!! Razz
Hvala na ponudi, ali...
1. Neces ti otplacivati Crabtreejeve dugove... Smile
2. Gosn. Crabtree i duguje cevape i nasoj vampirici Nesi, a ne samo meni! Wink

a mozda te Gordan samo zeli castiti?
otkad se ti to bunis na cascenje cevapima?!?!?!?!


Ama jasno je da hocu... Very Happy

Samo sam htio naglasiti da je to Gordanov doprinos Sreci Forumskog Admina, a ne otplacivanje tudjeg (Crabtreejevog) duga... Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Gordan (napisa):
PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju

Ovo povecah da ljudi vide sto replyam... Smile
Daklem, nemoj mi se sada tu vaditi. Prvo obecas cevape, a onda postavljas limite. I to na jednu lepinju!!! Uzas zivi! A cevape si moram sam kupiti i staviti u lepinju? Twisted Evil

jooooj.... vsego, vsego, vsego.....
pa Gordan se samo pokusao ograditi od toga da pohlepa za cevapima u tebi proradi i da ih pozelis jos i jos i jos... i znas i sam kak to dalje ide Wink


...i jos i jos i jos...? Smile

Nesi (napisa):
ono, mislim da se ne bi Gordan bunio ni za dvije porcije, al moras ga razumjeti... ipak ti, o mighty Admin I bow before you, toliko volis te cevape da se Gordan s pravom ogradjuje.... ja ga potpuno razumijem...


A ima netko tko ih voli manje?!? #Shocked

Nesi (napisa):
sta je je, treba se pricati o porcijama cevapa a ne o cevapima Wink


NESI, ne kvari mi taktiku!!! Wink

Nesi (napisa):
recimo, ja ti dugujem cevape (sto si mozda vec i zaboravio Wink) al ja rekoh porciju, a ne 'cevape' Wink


Nisam zaboravio. Ali ti - cini mi se - jesi: ja cekam da kamate narastu. Trenutno mi dugujes kojih 17 porcija... Weeee-heeee!!!

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
spike (napisa):
mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....

Dadadadadadadadadadadadada....... Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana

Dancing banana Dancing banana Dancing banana MOZE MOZE MOZE MOZE!!!!!!!!!! Dancing banana Dancing banana Dancing banana


Hm... Je l' ovo jos jedna Brucosijada? Smile

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
spike (napisa):
mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...

I asistenata! Very Happy Kako mozes zaboraviti nas asistente? Sad

opet netko spava..... cccc..... sram bilo te studente! da ih sram bilo....
ups, to su brucosi.... jos gore Wink


Da te citiram... I to sto kazes... Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):

Ufffff.... Konacno i ovaj reply gotov... Very Happy Bio je to podvig... Ili - tocnije - Podvig... Very Happy
Cak me malko i izmorio... #Puppy dog

a kmek..... a nis, moras brzo na porciju cevapa da obnovis energiju za pisanje i administriranje Foruma Wink
efo ti jedni virtualni, zasada..
Cevapi


A kad ce oni pravi? Confused

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Ljudi moji, dok ja nakucam jedan reply, ovdje skoci 5 novih postova!!! Uzas zivi... Cool

uopce nije, kako to mozes pricati??!?!?
to samo znaci da su Djeca Foruma aktivna i sluze Forumu Wink


Naravno! Ali, uoci smajli na kraju moje izjave! To je bio "Uzas zivi" prepun ponosa... Very Happy

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Btw, cini mi se da cemo uz "Golupcice" otvoriti i "Cevapi Fan Forum"... Mr. Green

ja sam za Smile


A da bude jedinstveni forum? "Cevapi za zaljubljene" ili "Zaljubljeni cevap" ili tako nesto? Primaju se prijedlozi... Very Happy

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
spike (napisa):
jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan Krcko kaze 'blju' - sto vise reci? ...

Pizza u SCu je super! To je jedna od stvari koja mi fali iz studentskih dana... Crying or Very sad Slicno vrijedi i za hrenovke s pommes-frittesom (pom-frijem, za domaci svijet Wink)...

os jedan dan sa mnom?


Hocuhocuhocuhocuhocu... Mr. Green

Nesi (napisa):
ja xicu ovaj mejsec nisam jos ni takla....


Daklem, ni ove godine? Smile Pa ju sada treba isprazniti? Very Happy

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
spike (napisa):
salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?

Ovisi kako naletis. Ali, fast-food je svuda isti... Very Happy

nije bas isti
al nije razlika toliko velika.... ni u negativnom ni u pozitivnom smislu.....


Paaaa... Na to sam i mislio. Naravno da nisam mislio da je "u dlaku isti" (a svi znamo da se u SCovskoj hrani mogu naci i stvari gore od dlaka... Twisted Evil).

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Mudro zboris, Nesi. Wink

Zar je nas vrli admin sumnjao? Smile

a nesto se cudno s nasim vrlim adminom zbiva, moram primjetit
eto, tako je to kad se negdje cevapi spomenu.....


Da razrijesim misteriju... ovo mi je vec drugi tjedan da sam bez cevapa... Crying or Very sad

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
And The Saga goes on... Laughing Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... Wink

Ako bas ne smijemo... Sad

srceko, ofo je Math forum, sta je je...


Gle, netko je i to uspio primijetiti... Laughing Bravo, Nesi! Smile

Nesi (napisa):
i ovako ga vec podosta zatrpavamo....


Neka, neka,... Meni je drago da je tu ovako zivahna atmosfera. Podize moral i razbija sivu svakodnevicu (cit. onu bez cevapa).

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... Very Happy

A je l' to isto sto i Coca Cola?

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fluffy, pa cemu to????
pa objasnih ti koja su pravila ponasanja ofdje.... ne spominjati vise CC nikada... ok?
eh, aj, iskupi se cevapima (za vsegu, ofkors)
mozda uspijes.....


Tako je, poduci tog svog "peseka"... Twisted Evil

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink
Hmmm... ili si ok cura... Very Happy

Ja sam sve sto Nesi pozeli da budem! Very Happy

Question Exclamation njah.... ja nisam bas tako zla, ipak..... Smile


Prosvijetli me, molim: odakle ti to da je itko (ovdje) rekao da si zla? Shocked Sto ne znaci da nisi... Twisted Evil

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
aj, bas me zanima koliko me cijenite...... Wink

Ni jedna cijena nije dovoljno visoka! Two smileys, one love

sad jos adminova procjena.... Wink


E, sad se Ja branim sutnjom i zagonetnim smjeskom... Mr. Green (sto mi je smjesak zagonetan)

Nesi (napisa):
:frenchkiss:


Khm, khm... Pa zar u javnosti? Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 2:22 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto se tice :cevapi:
i tko ce koga voditi na njih.....imam prijedlog

buduci da je semestar skoro pa gotov, vsego bi mogao uloziti ovomjesecnu asistentsku placu u 50 kg cevapa, tako da se svi forumasi mogu pocastiti, a ne samo nesi, fluffy, gordan i kompanija...

ili bi vsego i krcko mogli troskove popola podjeliti (zapravo svejedno, samo da bude 50 kg cevapa)

netrebate cak ni luk ni sol kupovati....budem ja ukrao par kila soli i luka na placu

a za guljenje i pecenje krumpira mozemo uposliti nekoga kome jako malo fali da polozi preko kolokvija (pa bi ga zauzvrat nasi casni assistenti pustili da prode)
sto se tice Cevapi
i tko ce koga voditi na njih.....imam prijedlog

buduci da je semestar skoro pa gotov, vsego bi mogao uloziti ovomjesecnu asistentsku placu u 50 kg cevapa, tako da se svi forumasi mogu pocastiti, a ne samo nesi, fluffy, gordan i kompanija...

ili bi vsego i krcko mogli troskove popola podjeliti (zapravo svejedno, samo da bude 50 kg cevapa)

netrebate cak ni luk ni sol kupovati....budem ja ukrao par kila soli i luka na placu

a za guljenje i pecenje krumpira mozemo uposliti nekoga kome jako malo fali da polozi preko kolokvija (pa bi ga zauzvrat nasi casni assistenti pustili da prode)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:55 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]sto se tice :cevapi:
i tko ce koga voditi na njih.....imam prijedlog
......
buduci da je semestar skoro pa gotov, vsego bi mogao uloziti ovomjesecnu asistentsku placu u 50 kg cevapa, tako da se svi forumasi mogu pocastiti, a ne samo nesi, fluffy, gordan i kompanija...
[/quote]

neznam bas jel u redu da asistenti caste studente, ipak uzmi u obzir kolko ce ti jos kolokvija ispravljat :D :D

a za one koji neznaju kako izgleda 50kg cevapa[img]http://www.rubelj-grill.hr/images/slike/partnerstvo/cevapi.jpg[/img]
Lord Sirius (napisa):
sto se tice Cevapi
i tko ce koga voditi na njih.....imam prijedlog
......
buduci da je semestar skoro pa gotov, vsego bi mogao uloziti ovomjesecnu asistentsku placu u 50 kg cevapa, tako da se svi forumasi mogu pocastiti, a ne samo nesi, fluffy, gordan i kompanija...


neznam bas jel u redu da asistenti caste studente, ipak uzmi u obzir kolko ce ti jos kolokvija ispravljat Very Happy Very Happy

a za one koji neznaju kako izgleda 50kg cevapa



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:49 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="Lord Sirius"]sto se tice :cevapi:
i tko ce koga voditi na njih.....imam prijedlog
......
buduci da je semestar skoro pa gotov, vsego bi mogao uloziti ovomjesecnu asistentsku placu u 50 kg cevapa, tako da se svi forumasi mogu pocastiti, a ne samo nesi, fluffy, gordan i kompanija...
[/quote]

neznam bas jel u redu da asistenti caste studente, ipak uzmi u obzir kolko ce ti jos kolokvija ispravljat :D :D

a za one koji neznaju kako izgleda 50kg cevapa[img]http://www.rubelj-grill.hr/images/slike/partnerstvo/cevapi.jpg[/img][/quote]

aha... i sad bi ti mi trebali vjerovati da je to 50kg cevapa...
da da... ajde da je na nekoj vagi ili sl.
Gordan (napisa):
Lord Sirius (napisa):
sto se tice Cevapi
i tko ce koga voditi na njih.....imam prijedlog
......
buduci da je semestar skoro pa gotov, vsego bi mogao uloziti ovomjesecnu asistentsku placu u 50 kg cevapa, tako da se svi forumasi mogu pocastiti, a ne samo nesi, fluffy, gordan i kompanija...


neznam bas jel u redu da asistenti caste studente, ipak uzmi u obzir kolko ce ti jos kolokvija ispravljat Very Happy Very Happy

a za one koji neznaju kako izgleda 50kg cevapa


aha... i sad bi ti mi trebali vjerovati da je to 50kg cevapa...
da da... ajde da je na nekoj vagi ili sl.



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:10 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]neznam bas jel u redu da asistenti caste studente, ipak uzmi u obzir kolko ce ti jos kolokvija ispravljat [/quote]

pa mislim da je to sasvim u redu

ne bi bilo u redu kada bi studenti castili asistente jer to bi se mogao smatrati kao mito

zamisli samo koliko bolje asistenti ispravljaju kolokvije sa punim zeludcem....
Gordan (napisa):
neznam bas jel u redu da asistenti caste studente, ipak uzmi u obzir kolko ce ti jos kolokvija ispravljat


pa mislim da je to sasvim u redu

ne bi bilo u redu kada bi studenti castili asistente jer to bi se mogao smatrati kao mito

zamisli samo koliko bolje asistenti ispravljaju kolokvije sa punim zeludcem....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:41 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Trakavica Citirajte i odgovorite

Ok, Fluffy i Nesi [b]nisu[/b] trakavica, nego jedna lijepa saga.

Ono sto mene muci je ovaj post. [b]On definitivno je[/b] trakavica... :( Zato predlazem da napustimo ove duge postove... :)

Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. :D Se slazemo?
Ok, Fluffy i Nesi nisu trakavica, nego jedna lijepa saga.

Ono sto mene muci je ovaj post. On definitivno je trakavica... Sad Zato predlazem da napustimo ove duge postove... Smile

Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. Very Happy Se slazemo?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:55 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Re: Trakavica Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. :D Se slazemo?[/quote]

a ja? :( mislim ipak sa ja posalo prvi post ove do sada najduže rasprave :D
vsego (napisa):
Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. Very Happy Se slazemo?


a ja? Sad mislim ipak sa ja posalo prvi post ove do sada najduže rasprave Very Happy



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:23 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Re: Trakavica Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ok, Fluffy i Nesi [b]nisu[/b] trakavica, nego jedna lijepa saga.[/quote]

Oj, Admine nas cijenjeni! Zar to nije odmah bilo ocito? :D

[quote="vsego"]Ono sto mene muci je ovaj post. [b]On definitivno je[/b] trakavica... :( Zato predlazem da napustimo ove duge postove... :)[/quote]

Da, mozda i bolje tako... Vise volim prste umarati na Nesi nego na tipkovnici... :oops:

[quote="vsego"]Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. :D Se slazemo?[/quote]

Ja sam za ako i samo ako se i Nesi slaze... :D
vsego (napisa):
Ok, Fluffy i Nesi nisu trakavica, nego jedna lijepa saga.


Oj, Admine nas cijenjeni! Zar to nije odmah bilo ocito? Very Happy

vsego (napisa):
Ono sto mene muci je ovaj post. On definitivno je trakavica... Sad Zato predlazem da napustimo ove duge postove... Smile


Da, mozda i bolje tako... Vise volim prste umarati na Nesi nego na tipkovnici... Embarassed

vsego (napisa):
Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. Very Happy Se slazemo?


Ja sam za ako i samo ako se i Nesi slaze... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:34 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Re: Trakavica Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="vsego"] Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. :D Se slazemo?[/quote]

a ja? :( mislim ipak sa ja posalo prvi post ove do sada najduže rasprave :D[/quote]

Ma, to ja s njih dvoje zelim ljudski dovrsiti raspravu. :D

Besides, ti si sam ponudio cevape. Necu da mi se vadis da su ovo ti cevapi... :) A i ne zelim ti Fluffyja nabiti na racun. :D

Krace receno: radije idem dva put s po malo ljudi, nego jednom s puno. 8)

[quote="Fluffy"][quote="vsego"]Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. :D Se slazemo?[/quote]

Ja sam za ako i samo ako se i Nesi slaze... :D[/quote]

[b]Ola, Nesi! Gdje si?[/b] :lol:
Gordan (napisa):
vsego (napisa):
Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. Very Happy Se slazemo?


a ja? Sad mislim ipak sa ja posalo prvi post ove do sada najduže rasprave Very Happy


Ma, to ja s njih dvoje zelim ljudski dovrsiti raspravu. Very Happy

Besides, ti si sam ponudio cevape. Necu da mi se vadis da su ovo ti cevapi... Smile A i ne zelim ti Fluffyja nabiti na racun. Very Happy

Krace receno: radije idem dva put s po malo ljudi, nego jednom s puno. Cool

Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. Very Happy Se slazemo?


Ja sam za ako i samo ako se i Nesi slaze... Very Happy


Ola, Nesi! Gdje si? Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:40 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Re: Trakavica Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ok, Fluffy i Nesi [b]nisu[/b] trakavica, nego jedna lijepa saga.

Ono sto mene muci je ovaj post. [b]On definitivno je[/b] trakavica... :( Zato predlazem da napustimo ove duge postove... :)

Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. :D Se slazemo?[/quote]

efo, ja se slazem
i sa prekidanjem ovih trakavicastih postova i sa cevapima
:wink:

uf... napokon, ne moram odgovarati pol dana na to :o)
zasad :wink:

ti se, vsego, nis ne ljutis?
ak trebam sto odgovoriti, naglasi mi i nema beda... al cinimise da nema niceg pametnog iz toga :wink:

za Fluffya znam da je sve oki, al za tebe radije provjerim :wink:
vsego (napisa):
Ok, Fluffy i Nesi nisu trakavica, nego jedna lijepa saga.

Ono sto mene muci je ovaj post. On definitivno je trakavica... Sad Zato predlazem da napustimo ove duge postove... Smile

Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. Very Happy Se slazemo?


efo, ja se slazem
i sa prekidanjem ovih trakavicastih postova i sa cevapima
Wink

uf... napokon, ne moram odgovarati pol dana na to Big nose
zasad Wink

ti se, vsego, nis ne ljutis?
ak trebam sto odgovoriti, naglasi mi i nema beda... al cinimise da nema niceg pametnog iz toga Wink

za Fluffya znam da je sve oki, al za tebe radije provjerim Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:52 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Re: Trakavica Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. :D Se slazemo?[/quote]
efo, ja se slazem
i sa prekidanjem ovih trakavicastih postova i sa cevapima[/quote]

Zehr gut. Onda svrati do mene u kabinet (sa ili bez Fluffyja) da dogovorimo termin.

A budemo jednom isli i sa Gordanom... Mislim da se Fluffy nece buniti... Ipak ce mu vas Admin Jedini i Neponovljivi cuvati curu... 8)

[quote="Nesi"]ti se, vsego, nis ne ljutis?
ak trebam sto odgovoriti, naglasi mi i nema beda... al cinimise da nema niceg pametnog iz toga :wink:[/quote]

Paaaa.... Mozda se i ljutim, ne znam. Deder mi prvo objasni (za)sto bih se ljutio, pa cu onda vidjeti je l' se ljutim ili ipak ne... :roll:

[quote="Nesi"]za Fluffya znam da je sve oki, al za tebe radije provjerim :wink:[/quote]

Sad je Fluffy pouzdaniji od [b]mene[/b]?!?!? :evil: Mozda je to dobra prilika da se naljutim... :PP
Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi i Fluffy - predlazem da vas castim cevapima, pa da eventualne replyeve dovrsimo face-2-face. Very Happy Se slazemo?

efo, ja se slazem
i sa prekidanjem ovih trakavicastih postova i sa cevapima


Zehr gut. Onda svrati do mene u kabinet (sa ili bez Fluffyja) da dogovorimo termin.

A budemo jednom isli i sa Gordanom... Mislim da se Fluffy nece buniti... Ipak ce mu vas Admin Jedini i Neponovljivi cuvati curu... Cool

Nesi (napisa):
ti se, vsego, nis ne ljutis?
ak trebam sto odgovoriti, naglasi mi i nema beda... al cinimise da nema niceg pametnog iz toga Wink


Paaaa.... Mozda se i ljutim, ne znam. Deder mi prvo objasni (za)sto bih se ljutio, pa cu onda vidjeti je l' se ljutim ili ipak ne... Rolling Eyes

Nesi (napisa):
za Fluffya znam da je sve oki, al za tebe radije provjerim Wink


Sad je Fluffy pouzdaniji od mene?!?!? Evil or Very Mad Mozda je to dobra prilika da se naljutim... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan