Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:58 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Usmeni Citirajte i odgovorite

Receno nam je na kolokviju da oni koji su se oslobodili pismenog, moraju prijaviti ispit najkasnije do srijede. Da li to znaci da ce nam usmeni biti odmah u ponedjeljak?
Receno nam je na kolokviju da oni koji su se oslobodili pismenog, moraju prijaviti ispit najkasnije do srijede. Da li to znaci da ce nam usmeni biti odmah u ponedjeljak?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:22 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

To moraš pitati svojeg profesora koji će ti držati usmeni kada je termin za ove koji su položili putem kolokvija, a kada za ove ostale.

Kod prof. Ungara je prošle godine bilo tak da je kolokvij-usmeni malo ranije nego pismeni-usmeni (nadam se da kontaš kaj hoću reć).
To moraš pitati svojeg profesora koji će ti držati usmeni kada je termin za ove koji su položili putem kolokvija, a kada za ove ostale.

Kod prof. Ungara je prošle godine bilo tak da je kolokvij-usmeni malo ranije nego pismeni-usmeni (nadam se da kontaš kaj hoću reć).



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:15 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da usmeni nece biti vec u ponedjeljak, ali nekima ce sigurno biti tokom prvog tjedna veljace. Ugrubo moglo bi se reci da ce oni koji prijave na prvom roku odgovarati u prvoj polovici veljace, a oni koji prijave na drugom roku u drugoj polovici. Za tocniju informaciju treba pitati profesora koji drzi predavanja (prof. Drmac ili prof. Nogo).
Mislim da usmeni nece biti vec u ponedjeljak, ali nekima ce sigurno biti tokom prvog tjedna veljace. Ugrubo moglo bi se reci da ce oni koji prijave na prvom roku odgovarati u prvoj polovici veljace, a oni koji prijave na drugom roku u drugoj polovici. Za tocniju informaciju treba pitati profesora koji drzi predavanja (prof. Drmac ili prof. Nogo).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:03 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

prof. Drmac je rekao 99% u srijedu za sve ljude. eventualno u utorak za one koji su kolokvirali (ako bude takvih puno)
prof. Drmac je rekao 99% u srijedu za sve ljude. eventualno u utorak za one koji su kolokvirali (ako bude takvih puno)



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:43 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kod prof. Nogo kako ide ?

samo se nadam da nije u pon ;) tj molim boga jer ono ako je u pon to nece bit loshe , nestignems e oporavit od vikenda i "ucenja" ;) PS kakva je na usmenima ?
a kod prof. Nogo kako ide ?

samo se nadam da nije u pon Wink tj molim boga jer ono ako je u pon to nece bit loshe , nestignems e oporavit od vikenda i "ucenja" Wink PS kakva je na usmenima ?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:46 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]a kod prof. Nogo kako ide ?

samo se nadam da nije u pon ;) tj molim boga jer ono ako je u pon to nece bit loshe , nestignems e oporavit od vikenda i "ucenja" ;) PS kakva je na usmenima ?[/quote]

nece biti lose ako je u pon ????? ? :?: :?: valjda hoce...

kakva je ??? hm.... cuo sam da je ... piiiip....
uglavnom nece ti biti lako... znojit ces se ti jos... :lol:
zato je kombinacija vsego - zdrmac dobitna !! :lol:
fly (napisa):
a kod prof. Nogo kako ide ?

samo se nadam da nije u pon Wink tj molim boga jer ono ako je u pon to nece bit loshe , nestignems e oporavit od vikenda i "ucenja" Wink PS kakva je na usmenima ?


nece biti lose ako je u pon ????? ? Question Question valjda hoce...

kakva je ??? hm.... cuo sam da je ... piiiip....
uglavnom nece ti biti lako... znojit ces se ti jos... Laughing
zato je kombinacija vsego - zdrmac dobitna !! Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:00 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"][quote="fly"]a kod prof. Nogo kako ide ?

samo se nadam da nije u pon ;) tj molim boga jer ono ako je u pon to nece bit loshe , nestignems e oporavit od vikenda i "ucenja" ;) PS kakva je na usmenima ?[/quote]

nece biti lose ako je u pon ????? ? :?: :?: valjda hoce...

kakva je ??? hm.... cuo sam da je ... piiiip....
uglavnom nece ti biti lako... znojit ces se ti jos... :lol:[/quote]

Joj, pipl, jos jedna urbana legenda. Jos kao brucos (da, i ja sam to nekad bio :)) sam cuo svasta: da pita tesko, da pita svasta (Javu, ActiveX,...),... skoro pa da jede malu djecu! :lol: Ne dajte se takvim glupostima.

Odgovarah kod Nje i bila je skroz korektna. Istina - sram ju bilo - trazila je da ljudi na ispitu znaju, ali nitko nije savrsen, pa ni Ona. :D

Prica se i da ne voli nasminkane studentice... Cura prije mene je bila full sredjena i dobila je 5. Bio joj je to drugi izlazak na ispit, jer je na prvom odbila 4. :D

Igrom slucaja sam prisustvovao i nekolicini Njenih komisija... Jedini prigovor je da je to prelagano... :shock: A "ljudi" nisu znali ni beknuti... :evil:

[quote="Crabtree"]zato je kombinacija vsego - zdrmac dobitna !! :lol:[/quote]

Hmmmm.... :roll:

[b]Inace, detaljne informacije o usmenom (kod doc. Nogo) cete dobiti u petak, na predavanju. Usmeni pocinju od ponedjeljka, no to je sve sto znam.

Iskustvo pokazuje da se mozete dogovoriti. Recite joj za kolokvij u ponedjeljak, pa cete dobiti (valjda) odgodu na utorak.[/b]
Crabtree (napisa):
fly (napisa):
a kod prof. Nogo kako ide ?

samo se nadam da nije u pon Wink tj molim boga jer ono ako je u pon to nece bit loshe , nestignems e oporavit od vikenda i "ucenja" Wink PS kakva je na usmenima ?


nece biti lose ako je u pon ????? ? Question Question valjda hoce...

kakva je ??? hm.... cuo sam da je ... piiiip....
uglavnom nece ti biti lako... znojit ces se ti jos... Laughing


Joj, pipl, jos jedna urbana legenda. Jos kao brucos (da, i ja sam to nekad bio Smile) sam cuo svasta: da pita tesko, da pita svasta (Javu, ActiveX,...),... skoro pa da jede malu djecu! Laughing Ne dajte se takvim glupostima.

Odgovarah kod Nje i bila je skroz korektna. Istina - sram ju bilo - trazila je da ljudi na ispitu znaju, ali nitko nije savrsen, pa ni Ona. Very Happy

Prica se i da ne voli nasminkane studentice... Cura prije mene je bila full sredjena i dobila je 5. Bio joj je to drugi izlazak na ispit, jer je na prvom odbila 4. Very Happy

Igrom slucaja sam prisustvovao i nekolicini Njenih komisija... Jedini prigovor je da je to prelagano... Shocked A "ljudi" nisu znali ni beknuti... Evil or Very Mad

Crabtree (napisa):
zato je kombinacija vsego - zdrmac dobitna !! Laughing


Hmmmm.... Rolling Eyes

Inace, detaljne informacije o usmenom (kod doc. Nogo) cete dobiti u petak, na predavanju. Usmeni pocinju od ponedjeljka, no to je sve sto znam.

Iskustvo pokazuje da se mozete dogovoriti. Recite joj za kolokvij u ponedjeljak, pa cete dobiti (valjda) odgodu na utorak.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 19:45 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma ubiti nek bude u pon ;) pa sta bude bude ko da cu u utorak nesto vise znat .. samo cu bit zivcan ;) ljudi ako projdem idemo pit na neciji racun ali ne moj ;)
Ma ubiti nek bude u pon Wink pa sta bude bude ko da cu u utorak nesto vise znat .. samo cu bit zivcan Wink ljudi ako projdem idemo pit na neciji racun ali ne moj Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 17:48 čet, 6. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Ma ubiti nek bude u pon ;) pa sta bude bude ko da cu u utorak nesto vise znat .. samo cu bit zivcan ;) ljudi ako projdem idemo pit na neciji racun ali ne moj ;)[/quote]

Zamisljam si tebe kako to govoris uzivo i smijem se jer bi bilo blesavo da toliko puta namigujes govoreci jednu recenicu.. hehe, bas sam se nasmijao :D
fly (napisa):
Ma ubiti nek bude u pon Wink pa sta bude bude ko da cu u utorak nesto vise znat .. samo cu bit zivcan Wink ljudi ako projdem idemo pit na neciji racun ali ne moj Wink


Zamisljam si tebe kako to govoris uzivo i smijem se jer bi bilo blesavo da toliko puta namigujes govoreci jednu recenicu.. hehe, bas sam se nasmijao Very Happy



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:07 čet, 6. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"]hehe, bas sam se nasmijao :D[/quote]

Sram te bilo! Smijes se covjeku s tikovima :crazyeyes:
lhranjec (napisa):
hehe, bas sam se nasmijao Very Happy


Sram te bilo! Smijes se covjeku s tikovima #Crazy



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 20:33 čet, 6. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="lhranjec"]hehe, bas sam se nasmijao :D[/quote]

Sram te bilo! Smijes se covjeku s tikovima :crazyeyes:[/quote]

Haha! U osnovnoj su skoli jednu ;) profersoricu zbog ;) tikova zvali zmigavac ;) (i semafor, iako ne znam zasto :-?)
krcko (napisa):
lhranjec (napisa):
hehe, bas sam se nasmijao Very Happy


Sram te bilo! Smijes se covjeku s tikovima #Crazy


Haha! U osnovnoj su skoli jednu Wink profersoricu zbog Wink tikova zvali zmigavac Wink (i semafor, iako ne znam zasto Confused)



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 20:33 čet, 6. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hrmpf! [b][u][i]JA NEMAM TIKOVE[/i][/u][/b]! A to sto stalno namigujem je moja briga ;) iskreno taj smalj mi je nkako usao pod ruku pa ono sad samo njega valjam okolo ;) :*[/u][/i]
Hrmpf! JA NEMAM TIKOVE! A to sto stalno namigujem je moja briga Wink iskreno taj smalj mi je nkako usao pod ruku pa ono sad samo njega valjam okolo Wink Kiss[/u][/i]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 20:41 čet, 6. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

imas, imas :BIG:
imas, imas #Big smile



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 21:01 čet, 6. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red][size=24]!!!NEMAM!!![/size][/color]
!!!NEMAM!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:57 čet, 6. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma hajde priznaj da imas tikove... pola problema si vec rijesio ako prestanes nijekati... :lol:
osim toga, neki od nas te znaju i live ... :lol: :lol:
ma hajde priznaj da imas tikove... pola problema si vec rijesio ako prestanes nijekati... Laughing
osim toga, neki od nas te znaju i live ... Laughing Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:06 pet, 7. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ERm , decko ja znam ti ti zivish ;) nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom ;) mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB ;)
ERm , decko ja znam ti ti zivish Wink nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom Wink mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:15 pet, 7. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]ERm , decko ja znam ti ti zivish ;) nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom ;) mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB ;)[/quote]

da da... imas tikove, druzis se sa svojim zamisljenim prijateljima... tko znas kaj cemo jos saznati od tebe u ove sljedecim sitnim satim, kad iz tebe samo izlijecu izljevi iskrenosti... :lol: :lol:
fly (napisa):
ERm , decko ja znam ti ti zivish Wink nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom Wink mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB Wink


da da... imas tikove, druzis se sa svojim zamisljenim prijateljima... tko znas kaj cemo jos saznati od tebe u ove sljedecim sitnim satim, kad iz tebe samo izlijecu izljevi iskrenosti... Laughing Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:47 pet, 7. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]ERm , decko ja znam ti ti zivish ;) nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom ;) mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB ;)[/quote]

Nemoj ti da ja tebi posaljem jednu Super Ovcu ili te strefim Holy Hand Grenadeom... :twisted:

Mojim Forumasima prijetiti... :evil:

[quote="Gogs"]da da... imas tikove, druzis se sa svojim zamisljenim prijateljima... tko znas kaj cemo jos saznati od tebe u ove sljedecim sitnim satim, kad iz tebe samo izlijecu izljevi iskrenosti... :lol: :lol:[/quote]

A bolje izljevi iskrenosti nego onoga sto ima veze sa [url=http://degiorgi.math.hr/forum/posting.php?p=1816#1816]Siriusovom nesanicom[/url]... :twisted: :twisted: :twisted:
fly (napisa):
ERm , decko ja znam ti ti zivish Wink nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom Wink mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB Wink


Nemoj ti da ja tebi posaljem jednu Super Ovcu ili te strefim Holy Hand Grenadeom... Twisted Evil

Mojim Forumasima prijetiti... Evil or Very Mad

Gogs (napisa):
da da... imas tikove, druzis se sa svojim zamisljenim prijateljima... tko znas kaj cemo jos saznati od tebe u ove sljedecim sitnim satim, kad iz tebe samo izlijecu izljevi iskrenosti... Laughing Laughing


A bolje izljevi iskrenosti nego onoga sto ima veze sa Siriusovom nesanicom... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 11:52 pet, 7. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="fly"]ERm , decko ja znam ti ti zivish ;) nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom ;) mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB ;)[/quote]

Nemoj ti da ja tebi posaljem jednu Super Ovcu ili te strefim Holy Hand Grenadeom... :twisted:

Mojim Forumasima prijetiti... :evil: [/quote]
Ma ne prijetim.. nisam ja agresivac ;) Samo prijateljski savjet je to bio ;)
Erm .. worms .. da da da .. uvijek ;)

[quote="vsego"][quote="Gogs"]da da... imas tikove, druzis se sa svojim zamisljenim prijateljima... tko znas kaj cemo jos saznati od tebe u ove sljedecim sitnim satim, kad iz tebe samo izlijecu izljevi iskrenosti... :lol: :lol:[/quote]

A bolje izljevi iskrenosti nego onoga sto ima veze sa [url=http://degiorgi.math.hr/forum/posting.php?p=1816#1816]Siriusovom nesanicom[/url]... :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Erm ... link bash i ne radi ;) Iskrenost .. hm ..
fly > dictionary > search > word > "iskrenost" >> [b]NOT FOUND![/b]
vsego (napisa):
fly (napisa):
ERm , decko ja znam ti ti zivish Wink nemoj da te posjetim jednom .. s jako dobrim prijateljom Wink mislim da se zove Baseball Bat ali za prijatelje samo BB Wink


Nemoj ti da ja tebi posaljem jednu Super Ovcu ili te strefim Holy Hand Grenadeom... Twisted Evil

Mojim Forumasima prijetiti... Evil or Very Mad

Ma ne prijetim.. nisam ja agresivac Wink Samo prijateljski savjet je to bio Wink
Erm .. worms .. da da da .. uvijek Wink

vsego (napisa):
Gogs (napisa):
da da... imas tikove, druzis se sa svojim zamisljenim prijateljima... tko znas kaj cemo jos saznati od tebe u ove sljedecim sitnim satim, kad iz tebe samo izlijecu izljevi iskrenosti... Laughing Laughing


A bolje izljevi iskrenosti nego onoga sto ima veze sa Siriusovom nesanicom... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Erm ... link bash i ne radi Wink Iskrenost .. hm ..
fly > dictionary > search > word > "iskrenost" >> NOT FOUND!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:35 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"][quote="vsego"]Mojim Forumasima prijetiti... :evil:[/quote]
Ma ne prijetim.. nisam ja agresivac ;)[/quote]

Aha... Znaci, samo si napucavas post-count... :evil: :evil: :evil:

[quote="fly"]Samo prijateljski savjet je to bio ;)
Erm .. worms .. da da da .. uvijek ;)[/quote]

[i]We are worms, we are best
And we've come to win the war
We'll strike with all our might
Fight for what is right... 'till the end.[/i]

Imam to (i) kao MP3-cu... :D Nego, znas li neki site sa puno ani-gifica i slicnih stvarcica vezanih uz Wormse? Rado bih dodao u smajlije... ;)

[quote="fly"][quote="vsego"]A bolje izljevi iskrenosti nego onoga sto ima veze sa [url=http://degiorgi.math.hr/forum/posting.php?p=1816#1816]Siriusovom nesanicom[/url]... :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]
Erm ... link bash i ne radi ;)[/quote]

Uuuuuups..... :oops: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=1816#1816]Siriusovom nesanicom[/url]

[quote="fly"]Iskrenost .. hm ..
fly > dictionary > search > word > "iskrenost" >> [b]NOT FOUND![/b][/quote]

A nije ti bas za hvaliti se... :PP
fly (napisa):
vsego (napisa):
Mojim Forumasima prijetiti... Evil or Very Mad

Ma ne prijetim.. nisam ja agresivac Wink


Aha... Znaci, samo si napucavas post-count... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

fly (napisa):
Samo prijateljski savjet je to bio Wink
Erm .. worms .. da da da .. uvijek Wink


We are worms, we are best
And we've come to win the war
We'll strike with all our might
Fight for what is right... 'till the end.


Imam to (i) kao MP3-cu... Very Happy Nego, znas li neki site sa puno ani-gifica i slicnih stvarcica vezanih uz Wormse? Rado bih dodao u smajlije... Wink

fly (napisa):
vsego (napisa):
A bolje izljevi iskrenosti nego onoga sto ima veze sa Siriusovom nesanicom... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Erm ... link bash i ne radi Wink


Uuuuuups..... Embarassed Siriusovom nesanicom

fly (napisa):
Iskrenost .. hm ..
fly > dictionary > search > word > "iskrenost" >> NOT FOUND!


A nije ti bas za hvaliti se... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan