Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 12:12 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

..mislim da sam izvukao pouku koliko god ce vam se cinit debilnom.
dakle: bolje je imati tikove na forumu nego si proliti litru vruceg ulja po cijeloj desnoj saci! (i malo po lijevoj)
au, mislim da cu prisilno postati lijevak :-(
btw, ko zna kolika je temperatura ulja koje se od pregrijavanja dimilo toliko da je jedna oveca kuhinja bila prekrivena dimom?
moje isprike na ovoj digresiji, al mozda je to jedna od metoda da covjeku bude lakse: jadikovati na matematickom forumu :-?
..mislim da sam izvukao pouku koliko god ce vam se cinit debilnom.
dakle: bolje je imati tikove na forumu nego si proliti litru vruceg ulja po cijeloj desnoj saci! (i malo po lijevoj)
au, mislim da cu prisilno postati lijevak Sad
btw, ko zna kolika je temperatura ulja koje se od pregrijavanja dimilo toliko da je jedna oveca kuhinja bila prekrivena dimom?
moje isprike na ovoj digresiji, al mozda je to jedna od metoda da covjeku bude lakse: jadikovati na matematickom forumu Confused



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:17 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako je lijepo vidjeti da me nas vrli nam admin brani od nehumanih nasrtaja odredjenih osoba na moju individuu...
hvala vsego hvala :lol: :lol: :wink:

kaj se tice nabijanja post counta - admin je u pravu, meni je doticni gospodin cak i ponudio da se natjecemo tko ce prije do OKŽZF...
a ja sam naravno odbio... :lol: :lol: (kako sam zlobna ulizica :wink: :lol: )
kako je lijepo vidjeti da me nas vrli nam admin brani od nehumanih nasrtaja odredjenih osoba na moju individuu...
hvala vsego hvala Laughing Laughing Wink

kaj se tice nabijanja post counta - admin je u pravu, meni je doticni gospodin cak i ponudio da se natjecemo tko ce prije do OKŽZF...
a ja sam naravno odbio... Laughing Laughing (kako sam zlobna ulizica Wink Laughing )



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 22:57 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmm... mali nemoj da po logovima idem sada kopat .. pa da se vidi sve :) tko kome kako zasto .. btw nisam reko da se idemo natjecat nego kaj mislish ko ce prije posto sam ja usporio ovih dana .. ko sto se vidi ...
Hmm... mali nemoj da po logovima idem sada kopat .. pa da se vidi sve Smile tko kome kako zasto .. btw nisam reko da se idemo natjecat nego kaj mislish ko ce prije posto sam ja usporio ovih dana .. ko sto se vidi ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:03 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[quote="fly"]Iskrenost .. hm ..
fly > dictionary > search > word > "iskrenost" >> [b]NOT FOUND![/b][/quote]

A nije ti bas za hvaliti se... :PP[/quote]

hrmpf iskren sam s osobama do kojih mi je stalo i koje jaaako cijenim
nije da vas ne cijenim ali vas ne poznajem dovoljno dobro NHF!
vsego (napisa):

fly (napisa):
Iskrenost .. hm ..
fly > dictionary > search > word > "iskrenost" >> NOT FOUND!


A nije ti bas za hvaliti se... Weeee-heeee!!!


hrmpf iskren sam s osobama do kojih mi je stalo i koje jaaako cijenim
nije da vas ne cijenim ali vas ne poznajem dovoljno dobro NHF!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:21 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Hmm... mali nemoj da po logovima idem sada kopat .. pa da se vidi sve :) tko kome kako zasto .. btw nisam reko da se idemo natjecat nego kaj mislish ko ce prije posto sam ja usporio ovih dana .. ko sto se vidi ...[/quote]

mislim da slobodno mozes... neces naci nista cime bi me mogao inkriminirati...
:lol: sama cinjenica da si ti o tome razmisljao je dovoljna da se pokrene diskusija :lol: :2gunfire:
fly (napisa):
Hmm... mali nemoj da po logovima idem sada kopat .. pa da se vidi sve Smile tko kome kako zasto .. btw nisam reko da se idemo natjecat nego kaj mislish ko ce prije posto sam ja usporio ovih dana .. ko sto se vidi ...


mislim da slobodno mozes... neces naci nista cime bi me mogao inkriminirati...
Laughing sama cinjenica da si ti o tome razmisljao je dovoljna da se pokrene diskusija Laughing #2gunfire



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:23 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa koliko se kuzim i pratim zakon .. nigdje nisam jos primjetio da je razmisljanje ZAKONOM zabranjeno ;) Cuj da bi tako bilo ti bi odavno vec na elektricnoj stolici bio skupa samnom ;)
Pa koliko se kuzim i pratim zakon .. nigdje nisam jos primjetio da je razmisljanje ZAKONOM zabranjeno Wink Cuj da bi tako bilo ti bi odavno vec na elektricnoj stolici bio skupa samnom Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:30 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Pa koliko se kuzim i pratim zakon .. nigdje nisam jos primjetio da je razmisljanje ZAKONOM zabranjeno ;) Cuj da bi tako bilo ti bi odavno vec na elektricnoj stolici bio skupa samnom ;)[/quote]

pa gledajte... nisam ja ni spominjao zakone kao drzavne zakone...
zapravo ih nisam uopce spominjao...ali kad si ih ti vec spomenuo...
ovdje ne vrijede zakoni RH, ovdje vrijede zakoni nase nam drage diktature gospoda nasega vsege...
samo ti zakoni su mjerodavni...
a vjerujem da ce on ukoliko sazna da ti je namjera da nabijes post count, vrlo lako smanjiti taj brojcek... :lol: :lol:
ali to nitko ne zeli zar ne... heheh....
:lol: :lol:
(svasta.. on spominje drzavne zakone... pih.. )
fly (napisa):
Pa koliko se kuzim i pratim zakon .. nigdje nisam jos primjetio da je razmisljanje ZAKONOM zabranjeno Wink Cuj da bi tako bilo ti bi odavno vec na elektricnoj stolici bio skupa samnom Wink


pa gledajte... nisam ja ni spominjao zakone kao drzavne zakone...
zapravo ih nisam uopce spominjao...ali kad si ih ti vec spomenuo...
ovdje ne vrijede zakoni RH, ovdje vrijede zakoni nase nam drage diktature gospoda nasega vsege...
samo ti zakoni su mjerodavni...
a vjerujem da ce on ukoliko sazna da ti je namjera da nabijes post count, vrlo lako smanjiti taj brojcek... Laughing Laughing
ali to nitko ne zeli zar ne... heheh....
Laughing Laughing
(svasta.. on spominje drzavne zakone... pih.. )



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:38 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"][quote="fly"]Pa koliko se kuzim i pratim zakon .. nigdje nisam jos primjetio da je razmisljanje ZAKONOM zabranjeno ;) Cuj da bi tako bilo ti bi odavno vec na elektricnoj stolici bio skupa samnom ;)[/quote]

pa gledajte... nisam ja ni spominjao zakone kao drzavne zakone...
zapravo ih nisam uopce spominjao...ali kad si ih ti vec spomenuo...
ovdje ne vrijede zakoni RH, ovdje vrijede zakoni nase nam drage diktature gospoda nasega vsege...
samo ti zakoni su mjerodavni...
a vjerujem da ce on ukoliko sazna da ti je namjera da nabijes post count, vrlo lako smanjiti taj brojcek... :lol: :lol:
ali to nitko ne zeli zar ne... heheh....
:lol: :lol:
(svasta.. on spominje drzavne zakone... pih.. )[/quote]

erm nisam ja nigdje spomenuo DRZAVNE zakone ... ako bolje pogledash ..

vsego .. nebi ti mene zar ne ... :bow::bow::bow::bow: :*
Gogs (napisa):
fly (napisa):
Pa koliko se kuzim i pratim zakon .. nigdje nisam jos primjetio da je razmisljanje ZAKONOM zabranjeno Wink Cuj da bi tako bilo ti bi odavno vec na elektricnoj stolici bio skupa samnom Wink


pa gledajte... nisam ja ni spominjao zakone kao drzavne zakone...
zapravo ih nisam uopce spominjao...ali kad si ih ti vec spomenuo...
ovdje ne vrijede zakoni RH, ovdje vrijede zakoni nase nam drage diktature gospoda nasega vsege...
samo ti zakoni su mjerodavni...
a vjerujem da ce on ukoliko sazna da ti je namjera da nabijes post count, vrlo lako smanjiti taj brojcek... Laughing Laughing
ali to nitko ne zeli zar ne... heheh....
Laughing Laughing
(svasta.. on spominje drzavne zakone... pih.. )


erm nisam ja nigdje spomenuo DRZAVNE zakone ... ako bolje pogledash ..

vsego .. nebi ti mene zar ne ... I bow before youI bow before youI bow before youI bow before you Kiss
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:44 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisi explicitno rekao... ali priznaj da si implicirao te zakone...
:lol: :lol:
nisi explicitno rekao... ali priznaj da si implicirao te zakone...
Laughing Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:48 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nikad ! Nikad! You won't get me alive!!!! Nope can't do it ;)
Nikad ! Nikad! You won't get me alive!!!! Nope can't do it Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:55 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ne moras priznati ... mislim da su svi shvatili tvoje namjere... hehe
:lol: :lol:
ma ne moras priznati ... mislim da su svi shvatili tvoje namjere... hehe
Laughing Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:56 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]erm nisam ja nigdje spomenuo DRZAVNE zakone ... ako bolje pogledash ..
vsego .. nebi ti mene zar ne ... :bow::bow::bow::bow: :*[/quote]

Naravno da [b]ja tebe ne bih[/b]... :twisted:

Unatoc pusi i cetiri [i]doggy[/i] poze... :twisted: :twisted: :twisted:
fly (napisa):
erm nisam ja nigdje spomenuo DRZAVNE zakone ... ako bolje pogledash ..
vsego .. nebi ti mene zar ne ... I bow before youI bow before youI bow before youI bow before you Kiss


Naravno da ja tebe ne bih... Twisted Evil

Unatoc pusi i cetiri doggy poze... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 20:38 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE ;) A pusa eto reda radi ;)
Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE Wink A pusa eto reda radi Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 21:34 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE ;) A pusa eto reda radi ;)[/quote]

hmm... onda i nasa vecera uz svijece o kojoj tako dugo govoris otpada.. ili? :-P
fly (napisa):
Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE Wink A pusa eto reda radi Wink


hmm... onda i nasa vecera uz svijece o kojoj tako dugo govoris otpada.. ili? Razz



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 22:56 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"][quote="fly"]Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE ;) A pusa eto reda radi ;)[/quote]

hmm... onda i nasa vecera uz svijece o kojoj tako dugo govoris otpada.. ili? :-P[/quote]

Erm .. pa ukoliko se sjecam ti si spominjao veceru neku .. al ne samnom ;) Emm .. ljudi dal neko oce na veceru s covjekom da mu ne propadne aranzman ?
lhranjec (napisa):
fly (napisa):
Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE Wink A pusa eto reda radi Wink


hmm... onda i nasa vecera uz svijece o kojoj tako dugo govoris otpada.. ili? Razz


Erm .. pa ukoliko se sjecam ti si spominjao veceru neku .. al ne samnom Wink Emm .. ljudi dal neko oce na veceru s covjekom da mu ne propadne aranzman ?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:01 pon, 10. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj joj fly... nemoj sad i nas ostale pokusavati uvuci u svoj gay svijet...
jos pokusavas i mene okorjelog homofoba uvuci u svoje gay-parade...
svasta... :lol: :lol:
joj joj fly... nemoj sad i nas ostale pokusavati uvuci u svoj gay svijet...
jos pokusavas i mene okorjelog homofoba uvuci u svoje gay-parade...
svasta... Laughing Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 13:14 uto, 11. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"][quote="lhranjec"][quote="fly"]Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE ;) A pusa eto reda radi ;)[/quote]

hmm... onda i nasa vecera uz svijece o kojoj tako dugo govoris otpada.. ili? :-P[/quote]

Erm .. pa ukoliko se sjecam ti si spominjao veceru neku .. al ne samnom ;) Emm .. ljudi dal neko oce na veceru s covjekom da mu ne propadne aranzman ?[/quote]

ne mogu vjerovati covjece.. imao sam zakazano s Korinom Longin a zbog tebe i tvojih obecanja sam otkazao.. A sad vidim da je to bila greska.. Daj, drugi put kada obecajes nesto bar budi ustrajan jer to sto se ti odgadjas suociti sa svojim pravim "ja" nekome i steti..

p.s. - onaj dio s hulahopkama i vezanjem za radijator bas nisam skuzio.. nema veze...
fly (napisa):
lhranjec (napisa):
fly (napisa):
Erm .. nisam ja tu spominjao nikakve doogy poze ... erm kakve to price kolaju o meni po Forumu? Ako je to ono kaj sam cimo gogsa.. krivo ste shvatili nisam ja taj .. ON JE Wink A pusa eto reda radi Wink


hmm... onda i nasa vecera uz svijece o kojoj tako dugo govoris otpada.. ili? Razz


Erm .. pa ukoliko se sjecam ti si spominjao veceru neku .. al ne samnom Wink Emm .. ljudi dal neko oce na veceru s covjekom da mu ne propadne aranzman ?


ne mogu vjerovati covjece.. imao sam zakazano s Korinom Longin a zbog tebe i tvojih obecanja sam otkazao.. A sad vidim da je to bila greska.. Daj, drugi put kada obecajes nesto bar budi ustrajan jer to sto se ti odgadjas suociti sa svojim pravim "ja" nekome i steti..

p.s. - onaj dio s hulahopkama i vezanjem za radijator bas nisam skuzio.. nema veze...



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan