Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Tko daje iduci rok?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:21 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Tko daje iduci rok? Citirajte i odgovorite

[color=darkred]U skladu s novim [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]uputama za preglednije pisanje poruka[/url], molim korisnike da pitanja tipa "[i]Tko daje iduci rok?[/i]" za ovaj kolegij postavljaju iskljucivo na ovom topicu.

Hvala![/color]
U skladu s novim uputama za preglednije pisanje poruka, molim korisnike da pitanja tipa "Tko daje iduci rok?" za ovaj kolegij postavljaju iskljucivo na ovom topicu.

Hvala!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jelaska Igor
Gost





PostPostano: 14:16 sri, 13. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rokove iz kolegija MTR/R do daljnjeg daje Igor Jelaska :). Za eventualne nejasnoće, primjedbe, prijedloge glede rokova javite se ovdje.
Rokove iz kolegija MTR/R do daljnjeg daje Igor Jelaska Smile. Za eventualne nejasnoće, primjedbe, prijedloge glede rokova javite se ovdje.


[Vrh]
Aku
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2006. (00:58:20)
Postovi: (E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 23:35 čet, 7. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Navodno Igor Jelaska više nije na nasem faksu. Ako je to istina, tko daje rokove?
Navodno Igor Jelaska više nije na nasem faksu. Ako je to istina, tko daje rokove?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
akki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2004. (14:55:35)
Postovi: (88)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 18:31 pet, 8. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto tako da li se zna hoće li ispit biti održan u srijedu?
Isto tako da li se zna hoće li ispit biti održan u srijedu?



_________________
Ja volim ovce
Rozi slonic Kad jednom probas letjeti
hodati ces zemljom, s pogledom prema gore,
tamo gdje si bio i kamo se čezneš vratiti....
Go go go!!! #Lil angel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 19:26 pet, 8. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jelaska stvarno vise nije na faksu, za ostalo ne znam
Jelaska stvarno vise nije na faksu, za ostalo ne znam



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranigaly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2004. (08:46:56)
Postovi: (101)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
46 = 50 - 4
Lokacija: PMF-MO - soba 226, 2. kat

PostPostano: 12:37 uto, 12. 5. 2009    Naslov: Ispit iz kolegija MTR i Računarstvo Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Jelaska stvarno vise nije na faksu, za ostalo ne znam[/quote]

Studenti koji žele polagati ispit iz kolegija Matematička teorija računarstva i Računarstvo moraju prijaviti ispit na uobičajeni način i trebaju se javiti Goranu Igalyju (tj. meni) radi dogovora o ispitu. Do daljnjega nema klasičnog pismenog ispita već ću ispitivati po potrebi kombinirano - pismeno i usmeno. Na ispit svakako ponesite indeks iz kojega je vidljivo kad ste slušali kolegij, bilježnicu i materijale po kojima ste spremali ispit. Ispitivat ću u grupama po 3-4 studenta.

Molim studente koji su ispit prijavili za srijedu, 13.5. da mi se jave putem e-pošte.
Grga (napisa):
Jelaska stvarno vise nije na faksu, za ostalo ne znam


Studenti koji žele polagati ispit iz kolegija Matematička teorija računarstva i Računarstvo moraju prijaviti ispit na uobičajeni način i trebaju se javiti Goranu Igalyju (tj. meni) radi dogovora o ispitu. Do daljnjega nema klasičnog pismenog ispita već ću ispitivati po potrebi kombinirano - pismeno i usmeno. Na ispit svakako ponesite indeks iz kojega je vidljivo kad ste slušali kolegij, bilježnicu i materijale po kojima ste spremali ispit. Ispitivat ću u grupama po 3-4 studenta.

Molim studente koji su ispit prijavili za srijedu, 13.5. da mi se jave putem e-pošte.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice AIM MSNM
MT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 05. 2009. (20:52:01)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:59 uto, 12. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam se javila profesoru jer sam htjela izaci na ovaj rok. Pa prenosim informaciju -- u ponedjeljak u 11 sati je dogovor oko ispita.
Ja sam se javila profesoru jer sam htjela izaci na ovaj rok. Pa prenosim informaciju -- u ponedjeljak u 11 sati je dogovor oko ispita.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan