Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanjce u vezi prijave ispita
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:46 čet, 30. 1. 2003    Naslov: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

nego... izađoh samo na drugi kolokvij i prođoh, ali ne želim izać na usmeni s dvojkom i izašla bih na pismeni... pa, budući da sam čula nekoliko različitih verzija, može li mi netko točno i jasno objasniti kako bih ja sad trebala prijaviti taj ispit...

p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva :?: :?: :!:
nego... izađoh samo na drugi kolokvij i prođoh, ali ne želim izać na usmeni s dvojkom i izašla bih na pismeni... pa, budući da sam čula nekoliko različitih verzija, može li mi netko točno i jasno objasniti kako bih ja sad trebala prijaviti taj ispit...

p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva Question Question Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:55 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"]nego... izađoh samo na drugi kolokvij i prođoh, ali ne želim izać na usmeni s dvojkom i izašla bih na pismeni... pa, budući da sam čula nekoliko različitih verzija, može li mi netko točno i jasno objasniti kako bih ja sad trebala prijaviti taj ispit...[/quote]

Prijavis na studomatu i izadjes. Nesto se prica da to trebas najaviti nekom od asistenata (kod UURa je to Krcko), no to nisam siguran. Javi se ipak Krcku.

Si ti ona koja je zaspala za prvi kolokvij? :)

[quote="Potor"]p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva :?: :?: :!:[/quote]

Vjeruj mi, nemam pojma. Kad sam to cuo, reagirao sam slicno kao ti... Samo s vise usklicnika i upitnika, te jos pokojim smileyjem... :crazyeyes:
Potor (napisa):
nego... izađoh samo na drugi kolokvij i prođoh, ali ne želim izać na usmeni s dvojkom i izašla bih na pismeni... pa, budući da sam čula nekoliko različitih verzija, može li mi netko točno i jasno objasniti kako bih ja sad trebala prijaviti taj ispit...


Prijavis na studomatu i izadjes. Nesto se prica da to trebas najaviti nekom od asistenata (kod UURa je to Krcko), no to nisam siguran. Javi se ipak Krcku.

Si ti ona koja je zaspala za prvi kolokvij? Smile

Potor (napisa):
p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva Question Question Exclamation


Vjeruj mi, nemam pojma. Kad sam to cuo, reagirao sam slicno kao ti... Samo s vise usklicnika i upitnika, te jos pokojim smileyjem... #Crazy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:57 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uffff.... Bas primijetih... [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=261]vidi ovdje[/url]...
Uffff.... Bas primijetih... vidi ovdje...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:22 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"]p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva :?: :?: :!:[/quote]

Koliko je meni poznato ne preklapaju se. Pismeni je prijepodne, a kolokvij poslijepodne. Ako zelis na pismeni iz UUR-a javi mi detalje (ime, prezime) na sutrasnjem kolokviju iz EM ili jos bolje odmah mailom. Pokusat cu to rijesiti ali ne mogu nista obecati /zapravo je vec prekasno ali nisi ti kriva/ U svakom slucaju trebala si prijaviti ispit do jucer u podne (za prvi rok).
Potor (napisa):
p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva Question Question Exclamation


Koliko je meni poznato ne preklapaju se. Pismeni je prijepodne, a kolokvij poslijepodne. Ako zelis na pismeni iz UUR-a javi mi detalje (ime, prezime) na sutrasnjem kolokviju iz EM ili jos bolje odmah mailom. Pokusat cu to rijesiti ali ne mogu nista obecati /zapravo je vec prekasno ali nisi ti kriva/ U svakom slucaju trebala si prijaviti ispit do jucer u podne (za prvi rok).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.


Zadnja promjena: krcko; 15:13 pon, 8. 5. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 22:57 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolokvij iz linearne je u ponedjeljak u 16, treba se pojaviti 15 minuta prije.
Kolokvij iz linearne je u ponedjeljak u 16, treba se pojaviti 15 minuta prije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:02 pet, 31. 1. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Si ti ona koja je zaspala za prvi kolokvij? :)[/quote]
Jesam... :oops:
vsego (napisa):
Si ti ona koja je zaspala za prvi kolokvij? Smile

Jesam... Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:11 pet, 31. 1. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="Potor"]p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva :?: :?: :!:[/quote]

Koliko je meni poznato ne preklapaju se. Pismeni je prijepodne, a kolokvij poslijepodne. Ako zelis na pismeni iz UUR-a javi mi detalje (ime, prezime) na sutrasnjem kolokviju iz EM ili jos bolje odmah mailom. Pokusat cu to rijesiti ali ne mogu nista obecati /zapravo je vec prekasno ali nisi ti kriva/ U svakom slucaju trebala si prijaviti ispit do jucer u podne (za prvi rok).[/quote]
Da, saznadoh jučer da se ne preklapaju... Budem izašla na drugi rok kako sam i planirala, jer sam si sad već natovarila analizu za srijedu...
Javit ću ti se svejedno danas, ne bih li saznala iscrpne detalje glede komplicirane procedure prijave ispitâ... :mrgreen: :)
...bilo bi mi bolje da sam predala prazan papir... :roll:
krcko (napisa):
Potor (napisa):
p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva Question Question Exclamation


Koliko je meni poznato ne preklapaju se. Pismeni je prijepodne, a kolokvij poslijepodne. Ako zelis na pismeni iz UUR-a javi mi detalje (ime, prezime) na sutrasnjem kolokviju iz EM ili jos bolje odmah mailom. Pokusat cu to rijesiti ali ne mogu nista obecati /zapravo je vec prekasno ali nisi ti kriva/ U svakom slucaju trebala si prijaviti ispit do jucer u podne (za prvi rok).

Da, saznadoh jučer da se ne preklapaju... Budem izašla na drugi rok kako sam i planirala, jer sam si sad već natovarila analizu za srijedu...
Javit ću ti se svejedno danas, ne bih li saznala iscrpne detalje glede komplicirane procedure prijave ispitâ... Mr. Green Smile
...bilo bi mi bolje da sam predala prazan papir... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:49 pet, 31. 1. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"][quote="krcko"][quote="Potor"]p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva :?: :?: :!:[/quote]

Koliko je meni poznato ne preklapaju se. Pismeni je prijepodne, a kolokvij poslijepodne. Ako zelis na pismeni iz UUR-a javi mi detalje (ime, prezime) na sutrasnjem kolokviju iz EM ili jos bolje odmah mailom. Pokusat cu to rijesiti ali ne mogu nista obecati /zapravo je vec prekasno ali nisi ti kriva/ U svakom slucaju trebala si prijaviti ispit do jucer u podne (za prvi rok).[/quote]
Da, saznadoh jučer da se ne preklapaju... Budem izašla na drugi rok kako sam i planirala, jer sam si sad već natovarila analizu za srijedu...
Javit ću ti se svejedno danas, ne bih li saznala iscrpne detalje glede komplicirane procedure prijave ispitâ... :mrgreen: :)
...bilo bi mi bolje da sam predala prazan papir... :roll:[/quote]

moram priznati da trebas biti poseban biser za zaspis na kolokvij :lol: :lol:
i to jos iz racunarstva... mislim stvarno... :lol:
Potor (napisa):
krcko (napisa):
Potor (napisa):
p.s. zašto se preklapaju 3.kolokvij iz linearne i 1. rok pismenih iz računarstva Question Question Exclamation


Koliko je meni poznato ne preklapaju se. Pismeni je prijepodne, a kolokvij poslijepodne. Ako zelis na pismeni iz UUR-a javi mi detalje (ime, prezime) na sutrasnjem kolokviju iz EM ili jos bolje odmah mailom. Pokusat cu to rijesiti ali ne mogu nista obecati /zapravo je vec prekasno ali nisi ti kriva/ U svakom slucaju trebala si prijaviti ispit do jucer u podne (za prvi rok).

Da, saznadoh jučer da se ne preklapaju... Budem izašla na drugi rok kako sam i planirala, jer sam si sad već natovarila analizu za srijedu...
Javit ću ti se svejedno danas, ne bih li saznala iscrpne detalje glede komplicirane procedure prijave ispitâ... Mr. Green Smile
...bilo bi mi bolje da sam predala prazan papir... Rolling Eyes


moram priznati da trebas biti poseban biser za zaspis na kolokvij Laughing Laughing
i to jos iz racunarstva... mislim stvarno... Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:01 sub, 1. 2. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]moram priznati da trebas biti poseban biser za zaspis na kolokvij :lol: :lol:
i to jos iz racunarstva... mislim stvarno... :lol:[/quote]

Pa i ne. :? Zaspao ja svojedobno za [b]usmeni[/b]... 8)
Gogs (napisa):
moram priznati da trebas biti poseban biser za zaspis na kolokvij Laughing Laughing
i to jos iz racunarstva... mislim stvarno... Laughing


Pa i ne. Confused Zaspao ja svojedobno za usmeni... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:10 sub, 1. 2. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Gogs"]moram priznati da trebas biti poseban biser za zaspis na kolokvij :lol: :lol:
i to jos iz racunarstva... mislim stvarno... :lol:[/quote]

Pa i ne. :? Zaspao ja svojedobno za [b]usmeni[/b]... 8)[/quote]

ma da... ne vjerujem... i kaj se dogodilo ?? pad ? ili su imali razumijevanja...
ma mozda je jos i u redu zaspati na visim godinama kad se vec naviknes...
ali kao brucos ??
to je stvarno tesko :lol: (kaze covjek kojeg bude roditelji da ne bi zaspo :lol: )
vsego (napisa):
Gogs (napisa):
moram priznati da trebas biti poseban biser za zaspis na kolokvij Laughing Laughing
i to jos iz racunarstva... mislim stvarno... Laughing


Pa i ne. Confused Zaspao ja svojedobno za usmeni... Cool


ma da... ne vjerujem... i kaj se dogodilo ?? pad ? ili su imali razumijevanja...
ma mozda je jos i u redu zaspati na visim godinama kad se vec naviknes...
ali kao brucos ??
to je stvarno tesko Laughing (kaze covjek kojeg bude roditelji da ne bi zaspo Laughing )



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:17 sub, 1. 2. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"][quote="vsego"]Pa i ne. :? Zaspao ja svojedobno za [b]usmeni[/b]... 8)[/quote]
ma da... ne vjerujem... i kaj se dogodilo ?? pad ? ili su imali razumijevanja...[/quote]

Pitao me naknadno... Dobih 5. :D

[quote="Gogs"]ma mozda je jos i u redu zaspati na visim godinama kad se vec naviknes...
ali kao brucos??[/quote]

Ne bih rekao da je tu neka velika razlika... :|

[quote="Gogs"]to je stvarno tesko :lol:[/quote]

To samo znaci da je cura tako dobro naucila da je mogla bezbrizno coriti... :D

[quote="Gogs"](kaze covjek kojeg bude roditelji da ne bi zaspo :lol: )[/quote]

[i]Gogs, sine, probudi se! Ne moras bas propustiti veceru, kad si vec propustio ispit...[/i] :twisted:
Gogs (napisa):
vsego (napisa):
Pa i ne. Confused Zaspao ja svojedobno za usmeni... Cool

ma da... ne vjerujem... i kaj se dogodilo ?? pad ? ili su imali razumijevanja...


Pitao me naknadno... Dobih 5. Very Happy

Gogs (napisa):
ma mozda je jos i u redu zaspati na visim godinama kad se vec naviknes...
ali kao brucos??


Ne bih rekao da je tu neka velika razlika... Neutral

Gogs (napisa):
to je stvarno tesko Laughing


To samo znaci da je cura tako dobro naucila da je mogla bezbrizno coriti... Very Happy

Gogs (napisa):
(kaze covjek kojeg bude roditelji da ne bi zaspo Laughing )


Gogs, sine, probudi se! Ne moras bas propustiti veceru, kad si vec propustio ispit... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:43 sub, 1. 2. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Pa i ne. :? Zaspao ja svojedobno za [b]usmeni[/b]... 8)[/quote]

Nije to nista. Da si faca zaspao bi [b]na[/b] usmenom (s obrazlozenjem "profesor je postavljao dosadna pitanja")
vsego (napisa):
Pa i ne. Confused Zaspao ja svojedobno za usmeni... Cool


Nije to nista. Da si faca zaspao bi na usmenom (s obrazlozenjem "profesor je postavljao dosadna pitanja")



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:08 sub, 1. 2. 2003    Naslov: Re: pitanjce u vezi prijave ispita Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="vsego"]Pa i ne. :? Zaspao ja svojedobno za [b]usmeni[/b]... 8)[/quote]
Nije to nista. Da si faca zaspao bi [b]na[/b] usmenom (s obrazlozenjem "profesor je postavljao dosadna pitanja")[/quote]

Sorry, krcko - nisam faca. Moj domet je pismeni... :oops:

Jesi li ti faca? :D
krcko (napisa):
vsego (napisa):
Pa i ne. Confused Zaspao ja svojedobno za usmeni... Cool

Nije to nista. Da si faca zaspao bi na usmenom (s obrazlozenjem "profesor je postavljao dosadna pitanja")


Sorry, krcko - nisam faca. Moj domet je pismeni... Embarassed

Jesi li ti faca? Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:12 sub, 1. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam ni ja. Moj domet je predavanje...
Nisam ni ja. Moj domet je predavanje...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:05 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu .. da zaspo sam za kolokvij iz analize zadnji ;) a mislim da cu na usmeni ipak doci ;) ali na linearnu sumnjam da cu biti u stanju nakon usmenog ;)
Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu .. da zaspo sam za kolokvij iz analize zadnji Wink a mislim da cu na usmeni ipak doci Wink ali na linearnu sumnjam da cu biti u stanju nakon usmenog Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:47 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu ..[/quote]

To se ne da objasniti vama koji niste probali... :D

[quote="fly"]ali na linearnu sumnjam da cu biti u stanju nakon usmenog ;)[/quote]

Pa ne moras se bas [b]odmah[/b] nakon usmenog napiti... :PP
fly (napisa):
Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu ..


To se ne da objasniti vama koji niste probali... Very Happy

fly (napisa):
ali na linearnu sumnjam da cu biti u stanju nakon usmenog Wink


Pa ne moras se bas odmah nakon usmenog napiti... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:01 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu .. [/quote]

Da si bio [b]jednom[/b] od kad su poceli grijati znao bi da je u 003, 004 i 005 sasvim dovoljno toplo. A ne mogu se otvoriti prozori :cry:
fly (napisa):
Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu ..


Da si bio jednom od kad su poceli grijati znao bi da je u 003, 004 i 005 sasvim dovoljno toplo. A ne mogu se otvoriti prozori Crying or Very sad



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:23 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dovoljno toplo?
Ja u 003, 004 i 005 uopće nemrem bit koliko je zagušljivo.
Trebali bi klime nabavit :)
Dovoljno toplo?
Ja u 003, 004 i 005 uopće nemrem bit koliko je zagušljivo.
Trebali bi klime nabavit Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:20 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

unatoc tome sto je sada 16:17... od svog ovog spominjanja spavanja meni se sad spava... hm....
eh, da... i ja sam bogatiji za iskustvo spavanja na predavanjima...
necu spomenuti cijim...
nema smisla... mozda bi se netko nasao uvrijedjenim...
unatoc tome sto je sada 16:17... od svog ovog spominjanja spavanja meni se sad spava... hm....
eh, da... i ja sam bogatiji za iskustvo spavanja na predavanjima...
necu spomenuti cijim...
nema smisla... mozda bi se netko nasao uvrijedjenim...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 17:54 ned, 2. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="fly"]Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu .. [/quote]

Da si bio [b]jednom[/b] od kad su poceli grijati znao bi da je u 003, 004 i 005 sasvim dovoljno toplo. A ne mogu se otvoriti prozori :cry:[/quote]

Bio sam jednom , i skuzio da su unutra vrlo nepodnosljivi uvjeti za prezivljavanje ....
krcko (napisa):
fly (napisa):
Hmm , na predavanja se ja ni ne trudim doci .. pa spavat na njima .. toplije je doma u krevetu ..


Da si bio jednom od kad su poceli grijati znao bi da je u 003, 004 i 005 sasvim dovoljno toplo. A ne mogu se otvoriti prozori Crying or Very sad


Bio sam jednom , i skuzio da su unutra vrlo nepodnosljivi uvjeti za prezivljavanje ....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan