Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

.dvi datoteka

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nadia
Gost





PostPostano: 14:38 pon, 17. 1. 2005    Naslov: .dvi datoteka Citirajte i odgovorite

Čime mogu otvorit dvi datoteku?
Čime mogu otvorit dvi datoteku?


[Vrh]
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 15:16 pon, 17. 1. 2005    Naslov: Re: .dvi datoteka Citirajte i odgovorite

[quote="Nadia"]Čime mogu otvorit dvi datoteku?[/quote]

http://www.ph.unimelb.edu.au/~jpc/dviview/

(Inače, Search postoji s razlogom.)
Nadia (napisa):
Čime mogu otvorit dvi datoteku?


http://www.ph.unimelb.edu.au/~jpc/dviview/

(Inače, Search postoji s razlogom.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 18:04 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok a kako mogu printati vise od jednog file od jednom????
ok a kako mogu printati vise od jednog file od jednom????



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.



print poblem.JPG
 Description:
evo slikica... i sve kaj sam pogledo ne vidim kako stavit vise kopija...

Download
 Filename:  print poblem.JPG
 Filesize:  77.17 KB
 Downloaded:  288 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:18 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="DarkOne™24/7®"]ok a kako mogu printati vise od jednog file od jednom????[/quote]

U PMu si pitao za vise kopija [b]jednog[/b] filea... :grebgreb:
DarkOne™24/7® (napisa):
ok a kako mogu printati vise od jednog file od jednom????


U PMu si pitao za vise kopija jednog filea... Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 19:14 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

to sam mislio i ovdje krivo napisah..... da vise kopija jednog file-a to me zanima.... a na ovoj slikici eto ne vidim... ima settings ali to je za printer a ne za pint .... ono biram s kojim cu printat...
dakle da kako isprintati vise od jedne kopije bez uzastopnog ponavljanja postupka ^p????
to sam mislio i ovdje krivo napisah..... da vise kopija jednog file-a to me zanima.... a na ovoj slikici eto ne vidim... ima settings ali to je za printer a ne za pint .... ono biram s kojim cu printat...
dakle da kako isprintati vise od jedne kopije bez uzastopnog ponavljanja postupka ^p????



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 8:07 pet, 21. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

@DarkOne:

Zaboga, čovječe, koji to grozan softver koristiš? Skini si suvislu [latex]$\TeX$[/latex] distribuciju, npr. [url=http://miktex.org]MiKTeX[/url], i s manje od 30 MB downloada dobivaš sve što ti u divnom svijetu TeX-a treba, uključujući i DVI viewer Yap, koji može printati više kopija čitavog dokumenta ili selektiranog rangea stranica. Jest da zvuči kao overkill za pogledati tu i tamo koji DVI, ali prije ili kasnije poželjet ćeš i sam isTeXirat nešto... I ne, uopće nije komplicirano (instalirati MiKTeX, a ni TeXirati :) )

Pozdrav,
@DarkOne:

Zaboga, čovječe, koji to grozan softver koristiš? Skini si suvislu distribuciju, npr. MiKTeX, i s manje od 30 MB downloada dobivaš sve što ti u divnom svijetu TeX-a treba, uključujući i DVI viewer Yap, koji može printati više kopija čitavog dokumenta ili selektiranog rangea stranica. Jest da zvuči kao overkill za pogledati tu i tamo koji DVI, ali prije ili kasnije poželjet ćeš i sam isTeXirat nešto... I ne, uopće nije komplicirano (instalirati MiKTeX, a ni TeXirati Smile )

Pozdrav,


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 15:16 pet, 21. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa nisam ja znao za druge, i ne nije problem skinut 30mb.... i nije puno... trenutno sam ok s postorom od kad sam si drugi hard nabavio sad u sobi imam 3x160gb+80gb, pa je prostor trenutno ok, dok se ne popuni.... :)) pogledat cu ove stvari.. :))
pa nisam ja znao za druge, i ne nije problem skinut 30mb.... i nije puno... trenutno sam ok s postorom od kad sam si drugi hard nabavio sad u sobi imam 3x160gb+80gb, pa je prostor trenutno ok, dok se ne popuni.... :)) pogledat cu ove stvari.. :))



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
Gost






PostPostano: 13:18 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ova stranica za program koji ste dali za pregled dvi formata više ne postoji, tj. taj link više ne funkcionira. Pa ako bi netko mogao dati novi link ili napisati neki program za pregled dvi formata. Unaprijed hvala.
Ova stranica za program koji ste dali za pregled dvi formata više ne postoji, tj. taj link više ne funkcionira. Pa ako bi netko mogao dati novi link ili napisati neki program za pregled dvi formata. Unaprijed hvala.


[Vrh]
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 13:26 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

miktex.org otvara sigurno...
miktex.org otvara sigurno...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan