Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

E-mail adrese zaposlenika Fakulteta
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:12 ned, 13. 2. 2005    Naslov: E-mail adrese zaposlenika Fakulteta Citirajte i odgovorite

S obzirom na ucestalost pitanja "[i]Koja je e-mail adresa tog i tog profesora/asistenta?[/i]", evo kako to rijesiti:[list=1][*]Adresa koja uvijek "pali" je oblika ime.prezime@math.hr
[*]Ako iz nekog razloga tome ne vjerujete, mozete se posluziti [url=http://web.math.hr/~vsego/emails.php]mojim, za sada experimentalnim, pretrazivacem[/url] e-mail adresa Fakultetskog osoblja. :D[/list:o][b]Napomena:[/b] Velika vecina zaposlenih koristi e-mail, ali ipak postoje i iznimke, pa se nemojte oslanjati [b]samo[/b] na e-mail! :prodike:

Uzivajte! 8)
S obzirom na ucestalost pitanja "Koja je e-mail adresa tog i tog profesora/asistenta?", evo kako to rijesiti:
  1. Adresa koja uvijek "pali" je oblika ime.prezime@math.hr
  2. Ako iz nekog razloga tome ne vjerujete, mozete se posluziti mojim, za sada experimentalnim, pretrazivacem e-mail adresa Fakultetskog osoblja. Very Happy
Napomena: Velika vecina zaposlenih koristi e-mail, ali ipak postoje i iznimke, pa se nemojte oslanjati samo na e-mail! Drzim prodike

Uzivajte! Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 10:11 pon, 5. 9. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 23:19 ned, 13. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eh, ako makar [b]jednog[/b] covjeka ovo odgovori od opetovanog trazenja necijeg mail-a, bit ce to uspjeh. :(
Eh, ako makar jednog covjeka ovo odgovori od opetovanog trazenja necijeg mail-a, bit ce to uspjeh. Sad



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:36 ned, 13. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dodah u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]upute[/url], kao tocku 6, iako cisto sumnjam da ce to icemu pomoci... :( Ah, na meni je bilo da to slozim, a na pucanstvu da koristi. :D
Dodah u upute, kao tocku 6, iako cisto sumnjam da ce to icemu pomoci... Sad Ah, na meni je bilo da to slozim, a na pucanstvu da koristi. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 23:42 ned, 13. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Dodah u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]upute[/url], kao tocku 6, iako cisto sumnjam da ce to icemu pomoci... :( Ah, na meni je bilo da to slozim, a na pucanstvu da koristi. :D[/quote]

Ideja za poboljšanje: vidim da razbijaš query na riječi, i tražiš te riječi unutar imena i prezimena kao podstringove... to je ok, samo bih ih ja anchorirao na početak imena/prezimena, a ne bilo gdje unutar. Na primjer, ako netko traži "vedran c", tvoja skripta će mu reći da postoji više ljudi koji zadovoljavaju taj query, misleći pritom na krcka. No mislim da je prilično jasno da bi bilo puno korisnije da u tom slučaju dade email adresu onog Vedrana kojiem je inicijal "c" (odnosno č/ć). :-)
vsego (napisa):
Dodah u upute, kao tocku 6, iako cisto sumnjam da ce to icemu pomoci... Sad Ah, na meni je bilo da to slozim, a na pucanstvu da koristi. Very Happy


Ideja za poboljšanje: vidim da razbijaš query na riječi, i tražiš te riječi unutar imena i prezimena kao podstringove... to je ok, samo bih ih ja anchorirao na početak imena/prezimena, a ne bilo gdje unutar. Na primjer, ako netko traži "vedran c", tvoja skripta će mu reći da postoji više ljudi koji zadovoljavaju taj query, misleći pritom na krcka. No mislim da je prilično jasno da bi bilo puno korisnije da u tom slučaju dade email adresu onog Vedrana kojiem je inicijal "c" (odnosno č/ć). Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:50 ned, 13. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]Ideja za poboljšanje: vidim da razbijaš query na riječi, i tražiš te riječi unutar imena i prezimena kao podstringove... to je ok, samo bih ih ja anchorirao na početak imena/prezimena, a ne bilo gdje unutar. Na primjer, ako netko traži "vedran c", tvoja skripta će mu reći da postoji više ljudi koji zadovoljavaju taj query, misleći pritom na krcka. No mislim da je prilično jasno da bi bilo puno korisnije da u tom slučaju dade email adresu onog Vedrana kojiem je inicijal "c" (odnosno č/ć). :-)[/quote]

Nova programerska kletva: "[i]Dabogda ti Veky bio korisnik![/i]" :twisted:

Thanx na opasci; sredih! :D (jesam brz? ;))

[b]Edit:[/b] Dodah i link na osobnu web stranicu (za one koji ju imaju na Cromathu). 8)
veky (napisa):
Ideja za poboljšanje: vidim da razbijaš query na riječi, i tražiš te riječi unutar imena i prezimena kao podstringove... to je ok, samo bih ih ja anchorirao na početak imena/prezimena, a ne bilo gdje unutar. Na primjer, ako netko traži "vedran c", tvoja skripta će mu reći da postoji više ljudi koji zadovoljavaju taj query, misleći pritom na krcka. No mislim da je prilično jasno da bi bilo puno korisnije da u tom slučaju dade email adresu onog Vedrana kojiem je inicijal "c" (odnosno č/ć). Smile


Nova programerska kletva: "Dabogda ti Veky bio korisnik!" Twisted Evil

Thanx na opasci; sredih! Very Happy (jesam brz? Wink)

Edit: Dodah i link na osobnu web stranicu (za one koji ju imaju na Cromathu). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 7:43 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda mali problem:
za upit "andrej dujella" javlja "U imeniku ima više od jedne tražene osobe! Molimo ponovite traženje s preciznijim podacima".

Mozda je problem u tome sto se pod mojim imenom vodi i account od casopisa "math.e". Slican problem je i s jos barem nekoliko kolega (H. Sikic - Glasnik, P. Pandzic - Kongres, analiza, Z. Vondracek - konferencija SSMF, M. Rogina - Etna, S. Varosanec - HMD).

duje
Mozda mali problem:
za upit "andrej dujella" javlja "U imeniku ima više od jedne tražene osobe! Molimo ponovite traženje s preciznijim podacima".

Mozda je problem u tome sto se pod mojim imenom vodi i account od casopisa "math.e". Slican problem je i s jos barem nekoliko kolega (H. Sikic - Glasnik, P. Pandzic - Kongres, analiza, Z. Vondracek - konferencija SSMF, M. Rogina - Etna, S. Varosanec - HMD).

duje




Zadnja promjena: duje; 18:02 pon, 14. 2. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 8:54 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nova programerska kletva: "[i]Dabogda ti Veky bio korisnik![/i]" :twisted:[/quote]

Ja sam mislio da je to forumska kletva općenito... :-D

[quote]Thanx na opasci; sredih! :D (jesam brz? ;))[/quote]

Jesi. Evo ti još nešto:

[quote]Napomena: Velika vecina zaposlenih koristi e-mail, ali ipak posotje i iznimke, pa se nemojte oslanjati samo na e-mail![/quote]

Pretpostavljam da to ionako čupaš iz finger informationa. Onda ne bi bio problem navesti i podatak tipa onog što finger napiše o pristupu mailu: "New mail received since <>. Last checked mail <>." Možda bude korisna informacija nekom pri donošenju odluke...
vsego (napisa):
Nova programerska kletva: "Dabogda ti Veky bio korisnik!" Twisted Evil


Ja sam mislio da je to forumska kletva općenito... Very Happy

Citat:
Thanx na opasci; sredih! Very Happy (jesam brz? Wink)


Jesi. Evo ti još nešto:

Citat:
Napomena: Velika vecina zaposlenih koristi e-mail, ali ipak posotje i iznimke, pa se nemojte oslanjati samo na e-mail!


Pretpostavljam da to ionako čupaš iz finger informationa. Onda ne bi bio problem navesti i podatak tipa onog što finger napiše o pristupu mailu: "New mail received since <>. Last checked mail <>." Možda bude korisna informacija nekom pri donošenju odluke...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:47 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmmm, mozda postoji razlog zasto nije dozvoljen finger sa studenta na cromath. Prije eksportiranje pune funkcionalnosti fingera na web ne bi bilo na odmet pitati voditeljicu RC-a.
Hmmm, mozda postoji razlog zasto nije dozvoljen finger sa studenta na cromath. Prije eksportiranje pune funkcionalnosti fingera na web ne bi bilo na odmet pitati voditeljicu RC-a.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 10:51 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Hmmm, mozda postoji razlog zasto nije dozvoljen finger sa studenta na cromath. Prije eksportiranje pune funkcionalnosti fingera na web ne bi bilo na odmet pitati voditeljicu RC-a.[/quote]

Nisam mislio na punu funkcionalnost, mislio sam samo na to kad je netko zadnji put pročitao mail. However, slažem se da bi bilo dobro tražiti formalni permission.
krcko (napisa):
Hmmm, mozda postoji razlog zasto nije dozvoljen finger sa studenta na cromath. Prije eksportiranje pune funkcionalnosti fingera na web ne bi bilo na odmet pitati voditeljicu RC-a.


Nisam mislio na punu funkcionalnost, mislio sam samo na to kad je netko zadnji put pročitao mail. However, slažem se da bi bilo dobro tražiti formalni permission.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:52 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nista od toga - cupam podatke iz /etc/passwd i nemam namjeru davati [b]puno[/b] informacija; samo ove za koje je ocito da se smiju objavljivati. 8)

Bio sam kod prof. Mangera, pa sam usput pitao i za ovo. :-s Kaze da je u pripremi mail imenik Sveucilista i da bi ove godine trebao biti gotov, tako da ovo moje ostaje privremeni krpez... ;)

@duje: Hmmm... Ima smisla, no kako da to zaobidjem? :-k Naime, zelim sprijeciti dugacke listinge, jer je ideja dati podatak o odredjenoj osobi, a ne otkrivati tko sve ima acocunt na Cromathu... :?
Nista od toga - cupam podatke iz /etc/passwd i nemam namjeru davati puno informacija; samo ove za koje je ocito da se smiju objavljivati. Cool

Bio sam kod prof. Mangera, pa sam usput pitao i za ovo. Eh? Kaze da je u pripremi mail imenik Sveucilista i da bi ove godine trebao biti gotov, tako da ovo moje ostaje privremeni krpez... Wink

@duje: Hmmm... Ima smisla, no kako da to zaobidjem? Think Naime, zelim sprijeciti dugacke listinge, jer je ideja dati podatak o odredjenoj osobi, a ne otkrivati tko sve ima acocunt na Cromathu... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 16:54 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
@duje: Hmmm... Ima smisla, no kako da to zaobidjem? :-k Naime, zelim sprijeciti dugacke listinge, jer je ideja dati podatak o odredjenoj osobi, a ne otkrivati tko sve ima acocunt na Cromathu... :?[/quote]

Mozda da se kod upita za koje postoji vise od 3 odgovora izbaci poruka
"Molimo ponovite traženje s preciznijim podacima",
a inace da se svih <=3 odgovora izlista :?:
Ne znam je li to dobro i je li (lako) izvedivo, ali to mi je prvo palo na pamet.

duje
vsego (napisa):

@duje: Hmmm... Ima smisla, no kako da to zaobidjem? Think Naime, zelim sprijeciti dugacke listinge, jer je ideja dati podatak o odredjenoj osobi, a ne otkrivati tko sve ima acocunt na Cromathu... Confused


Mozda da se kod upita za koje postoji vise od 3 odgovora izbaci poruka
"Molimo ponovite traženje s preciznijim podacima",
a inace da se svih ⇐3 odgovora izlista Question
Ne znam je li to dobro i je li (lako) izvedivo, ali to mi je prvo palo na pamet.

duje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 17:07 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Bio sam kod prof. Mangera, pa sam usput pitao i za ovo. :-s Kaze da je u pripremi mail imenik Sveucilista i da bi ove godine trebao biti gotov, tako da ovo moje ostaje privremeni krpez... ;)[/quote]

Yeah, right. Nekako mi se čini da je to "u pripremi" već nekoliko godinâ...

[quote]@duje: Hmmm... Ima smisla, no kako da to zaobidjem? :-k Naime, zelim sprijeciti dugacke listinge, jer je ideja dati podatak o odredjenoj osobi, a ne otkrivati tko sve ima acocunt na Cromathu... :?[/quote]

Pa daj samo jedan (npr. prvi abecedno) -- uz napomenu da ih ima više.
Ili, bolja solucija, dobij listu tih "nefizičkih osobâ" koje imaju accounte, i njih makni -- vjerujem da ih ne bi trebalo biti jako puno, i da se ne bi trebale prečesto mijenjati...
vsego (napisa):
Bio sam kod prof. Mangera, pa sam usput pitao i za ovo. Eh? Kaze da je u pripremi mail imenik Sveucilista i da bi ove godine trebao biti gotov, tako da ovo moje ostaje privremeni krpez... Wink


Yeah, right. Nekako mi se čini da je to "u pripremi" već nekoliko godinâ...

Citat:
@duje: Hmmm... Ima smisla, no kako da to zaobidjem? Think Naime, zelim sprijeciti dugacke listinge, jer je ideja dati podatak o odredjenoj osobi, a ne otkrivati tko sve ima acocunt na Cromathu... Confused


Pa daj samo jedan (npr. prvi abecedno) – uz napomenu da ih ima više.
Ili, bolja solucija, dobij listu tih "nefizičkih osobâ" koje imaju accounte, i njih makni – vjerujem da ih ne bi trebalo biti jako puno, i da se ne bi trebale prečesto mijenjati...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:39 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bolje? :g:
Bolje? Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 20:48 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jako dobro :!:
Jako dobro Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 23:02 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Bolje? :g:[/quote]

Vrlo. : :twisted:

query: igor .

Warning: is_dir(): Stat failed for /srv/math/jelaska/public_html/ (errno=13 - Permission denied) in /srv/math/vsego/public_html/emails.php on line 34

You're welcome. :verytwisted:
vsego (napisa):
Bolje? Mr. Green


Vrlo. : Twisted Evil

query: igor .

Warning: is_dir(): Stat failed for /srv/math/jelaska/public_html/ (errno=13 - Permission denied) in /srv/math/vsego/public_html/emails.php on line 34

You're welcome. Very twisted


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:55 pon, 14. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]Warning: is_dir(): Stat failed for /srv/math/jelaska/public_html/ (errno=13 - Permission denied) in /srv/math/vsego/public_html/emails.php on line 34
You're welcome. :verytwisted:[/quote]

Joj, da si mi na nekom forumu s normalnom (cit. [i]mlitavom[/i]) moderaturom... :gloom: :PP

Evo, jesi sad sretan? :g: (dodah jednog jedinog monkeya :D)
veky (napisa):
Warning: is_dir(): Stat failed for /srv/math/jelaska/public_html/ (errno=13 - Permission denied) in /srv/math/vsego/public_html/emails.php on line 34
You're welcome. Very twisted


Joj, da si mi na nekom forumu s normalnom (cit. mlitavom) moderaturom... Malo sam lose volje... Weeee-heeee!!!

Evo, jesi sad sretan? Mr. Green (dodah jednog jedinog monkeya Very Happy)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 17:06 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Potreban je update tražilice Citirajte i odgovorite

Kad tražim e-mail Željke Milin-Šipuš, nađe [i]milin@ZNAMO.GDJE[/i], a ne nađe novi [i]zeljka.milin-sipus@ZNAMO.GDJE[/i] koji je dostupan preko nove službene stranice PMF-MO.
Da li to znači da [i]milin@ZNAMO.GDJE[/i] više ne postoji?

:?: Može li se isprogramirati da traži i te nove adrese, i da li uopće ima smisla?
:idea: IMO, vjerojatno nema smisla, a o izvedivosti ne znam ništa, ali neka vsego sam prosudi.



[color=blue][b]Moderator:[/b] Ne zele bas svi da im se adrese javno objavljuju...[/color] :roll:
Kad tražim e-mail Željke Milin-Šipuš, nađe milin@ZNAMO.GDJE, a ne nađe novi zeljka.milin-sipus@ZNAMO.GDJE koji je dostupan preko nove službene stranice PMF-MO.
Da li to znači da milin@ZNAMO.GDJE više ne postoji?

Question Može li se isprogramirati da traži i te nove adrese, i da li uopće ima smisla?
Idea IMO, vjerojatno nema smisla, a o izvedivosti ne znam ništa, ali neka vsego sam prosudi.



Moderator: Ne zele bas svi da im se adrese javno objavljuju... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:20 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne postoje stare i nove adrese. :? "zeljka.milin-sipus" je samo alias za adresu "milin"; posaljes li e-mail na [b]bilo koju[/b] od te dvije adrese, on ce doci u pretinac "milin". 8)

Skripta pretrazuje stvarne adrese, direktno iz filea u kojem su popisani svi korisnici. 8)
Ne postoje stare i nove adrese. Confused "zeljka.milin-sipus" je samo alias za adresu "milin"; posaljes li e-mail na bilo koju od te dvije adrese, on ce doci u pretinac "milin". Cool

Skripta pretrazuje stvarne adrese, direktno iz filea u kojem su popisani svi korisnici. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 17:32 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Re: Potreban je update tražilice Citirajte i odgovorite

[quote="SvekY"]
[color=blue][b]Moderator:[/b] Ne zele bas svi da im se adrese javno objavljuju...[/color] :roll:[/quote]

:oops: Pardon, :oops: silly me.

Hvala, sad je jasnije. Alias.
SvekY (napisa):

Moderator: Ne zele bas svi da im se adrese javno objavljuju... Rolling Eyes


Embarassed Pardon, Embarassed silly me.

Hvala, sad je jasnije. Alias.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:59 uto, 2. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dodah trazilicu e-mailova u ovaj gore search box (ono sto dobijete klikom na [img]http://degiorgi.math.hr/forum/templates/Classic/images/search.png[/img]). :)
Dodah trazilicu e-mailova u ovaj gore search box (ono sto dobijete klikom na ). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan