Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:11 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa Citirajte i odgovorite

Upravo je dodana mogucnost ignoriranja pojedinih podforuma. :-s Efektivno, to znaci da svaki korisnik moze odluciti koje forume [b]ne zeli pratiti[/b]. :D I dalje ce, ako to zeli, moci normalno sudjelovati u radu tih podforuma (citati, postati tamo i sl), ali mu nece biti oznaceno kad bude novih poruka, niti ce se novi postovi iz tog podforuma pojavljivati u "[i]View posts since last visit[/i]". :D

Stvar podesite u svom profilu tako da u listi podforuma oznacite one koje ne zelite pratiti (oznacava se tako da drzite stisnut Ctrl i klikate po listi). 8)

Dodan je i novi podforum: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=64]Rijesite mi zadatak[/url] u koji ce moderatori prebacivati topice koji ne postuju [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]upute za preglednije pisanje poruka[/url] (dakle, i one s "losim" subjectima i one gdje se pita za rjesenje zadatka bez dodatnih pojasnjenja i sl). 8) Takve postove ce vidjeti i drugi korisici, te moci odgovarati na njih kao da su tamo gdje su i bili, no neki "rjesavaci" (neka se sami ovdje izjasne ako zele) ce taj podforum ignorirati. :)

Dakle, ako zelite povecati sanse da dobijete odgovor, pridrzavajte se [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]Uputa[/url] i tematski forumi ce vas veselo docekati. ;)

Nadam se da ce ove promjene malo smiriti neke strasti i uvesti dodatan red u Forum, te ga uciniti preglednijim... 8)
Upravo je dodana mogucnost ignoriranja pojedinih podforuma. Eh? Efektivno, to znaci da svaki korisnik moze odluciti koje forume ne zeli pratiti. Very Happy I dalje ce, ako to zeli, moci normalno sudjelovati u radu tih podforuma (citati, postati tamo i sl), ali mu nece biti oznaceno kad bude novih poruka, niti ce se novi postovi iz tog podforuma pojavljivati u "View posts since last visit". Very Happy

Stvar podesite u svom profilu tako da u listi podforuma oznacite one koje ne zelite pratiti (oznacava se tako da drzite stisnut Ctrl i klikate po listi). Cool

Dodan je i novi podforum: Rijesite mi zadatak u koji ce moderatori prebacivati topice koji ne postuju upute za preglednije pisanje poruka (dakle, i one s "losim" subjectima i one gdje se pita za rjesenje zadatka bez dodatnih pojasnjenja i sl). Cool Takve postove ce vidjeti i drugi korisici, te moci odgovarati na njih kao da su tamo gdje su i bili, no neki "rjesavaci" (neka se sami ovdje izjasne ako zele) ce taj podforum ignorirati. Smile

Dakle, ako zelite povecati sanse da dobijete odgovor, pridrzavajte se Uputa i tematski forumi ce vas veselo docekati. Wink

Nadam se da ce ove promjene malo smiriti neke strasti i uvesti dodatan red u Forum, te ga uciniti preglednijim... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 22:53 uto, 19. 4. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:40 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Re: Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Dodan je i novi podforum: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=64]Rijesite mi zadatak[/url] u koji ce moderatori prebacivati topice koji ne postuju [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]upute za preglednije pisanje poruka[/url] (dakle, i one s "losim" subjectima i one gdje se pita za rjesenje zadatka bez dodatnih pojasnjenja i sl). 8) Takve postove ce vidjeti i drugi korisici, te moci odgovarati na njih kao da su tamo gdje su i bili, no neki "rjesavaci" (neka se sami ovdje izjasne ako zele) ce taj podforum ignorirati. :)
[/quote]

Finaly! =D>
Eto, izjasnjavam se da ja necu sudjelovati u tom podforumu :cool:
vsego (napisa):

Dodan je i novi podforum: Rijesite mi zadatak u koji ce moderatori prebacivati topice koji ne postuju upute za preglednije pisanje poruka (dakle, i one s "losim" subjectima i one gdje se pita za rjesenje zadatka bez dodatnih pojasnjenja i sl). Cool Takve postove ce vidjeti i drugi korisici, te moci odgovarati na njih kao da su tamo gdje su i bili, no neki "rjesavaci" (neka se sami ovdje izjasne ako zele) ce taj podforum ignorirati. Smile


Finaly! Applause
Eto, izjasnjavam se da ja necu sudjelovati u tom podforumu Cool



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 15:49 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

bravo vsego! :banana:
doduse, sad cu morat razvit' suptilnije instrumente percepcije i bolje analizatore psihosocijalnih aspekata zadatkovne komunikacije da mogu odluciti hocu li pitanje postaviti u "rijesite mi zadatak", ili kamo tematski pripada, ali valjda ce stvar s vremenom profunkcionirat.
bravo vsego! Dancing banana
doduse, sad cu morat razvit' suptilnije instrumente percepcije i bolje analizatore psihosocijalnih aspekata zadatkovne komunikacije da mogu odluciti hocu li pitanje postaviti u "rijesite mi zadatak", ili kamo tematski pripada, ali valjda ce stvar s vremenom profunkcionirat.



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:00 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]doduse, sad cu morat razvit' suptilnije instrumente percepcije i bolje analizatore psihosocijalnih aspekata zadatkovne komunikacije da mogu odluciti hocu li pitanje postaviti u "rijesite mi zadatak", ili kamo tematski pripada, ali valjda ce stvar s vremenom profunkcionirat.[/quote]

Pa, ako nisi sigurna, stavi u tematski, pa ce modovi prebaciti. 8)

Ma, problem je bilo sto se ne slazu svi korisnici s Uputama i onda se odgovaralo i na takve topice. :? Topic s odgovorom nam je bilo bedasto lockati/brisati, pa je ovo sada kompromisno rjesenje. 8)

Hvala na pohvalama... :)
defar (napisa):
doduse, sad cu morat razvit' suptilnije instrumente percepcije i bolje analizatore psihosocijalnih aspekata zadatkovne komunikacije da mogu odluciti hocu li pitanje postaviti u "rijesite mi zadatak", ili kamo tematski pripada, ali valjda ce stvar s vremenom profunkcionirat.


Pa, ako nisi sigurna, stavi u tematski, pa ce modovi prebaciti. Cool

Ma, problem je bilo sto se ne slazu svi korisnici s Uputama i onda se odgovaralo i na takve topice. Confused Topic s odgovorom nam je bilo bedasto lockati/brisati, pa je ovo sada kompromisno rjesenje. Cool

Hvala na pohvalama... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:25 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Re: Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Upravo je dodana mogucnost ignoriranja pojedinih podforuma. :-s (...)
Dodan je i novi podforum: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=64]Rijesite mi zadatak[/url][/quote]ne mogu virovat!
:bow: [b][color=darkblue]all hail vsego, the king of compromise :bow:[/color][/b]
vsego (napisa):
Upravo je dodana mogucnost ignoriranja pojedinih podforuma. Eh? (...)
Dodan je i novi podforum: Rijesite mi zadatak
ne mogu virovat!
I bow before you all hail vsego, the king of compromise I bow before you



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:49 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Re: Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]ne mogu virovat!
:bow: [b][color=darkblue]all hail vsego, the king of compromise :bow:[/color][/b][/quote]

Da, ali hoce li to rijesiti problem? Je li netko vec pitao vekyja hoce li se vratiti?

Osobno smatram da je za modove manji posao promijeniti naslov u informativniji nego muvati topic i onda mu tamo mijenjati naslov (dodavanje imena podforuma u kojem je bio). Desavalo se da veky odgovori na pitanje s naslovom 'zadatak' i u odgovoru predlozi promjenu naslova, pa ga ja kasnije mijenjam. Svima bi bilo jednostavnije da je prihvatio mod ovlasti i sam mijenjao naslove.
koryanshea (napisa):
ne mogu virovat!
I bow before you all hail vsego, the king of compromise I bow before you


Da, ali hoce li to rijesiti problem? Je li netko vec pitao vekyja hoce li se vratiti?

Osobno smatram da je za modove manji posao promijeniti naslov u informativniji nego muvati topic i onda mu tamo mijenjati naslov (dodavanje imena podforuma u kojem je bio). Desavalo se da veky odgovori na pitanje s naslovom 'zadatak' i u odgovoru predlozi promjenu naslova, pa ga ja kasnije mijenjam. Svima bi bilo jednostavnije da je prihvatio mod ovlasti i sam mijenjao naslove.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:58 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Re: Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="koryanshea"]ne mogu virovat!
:bow: [b][color=darkblue]all hail vsego, the king of compromise :bow:[/color][/b][/quote]

Da, ali hoce li to rijesiti problem? Je li netko vec pitao vekyja hoce li se vratiti?[/quote]

problem nije veky
problem je 2 struje... ovo rjesava taj problem...
pogotovo problem guestova koji odbijaju ponasati se po uputama...
na kraju bi moglo zavrsiti da guestovi mogu pisati SAMO po tom forumu (sto imo uopce nije losa ideja) i onda se po potrebi ponesto prebaci u ostale nastavne podforume....

[quote="krcko"]Osobno smatram da je za modove manji posao promijeniti naslov u informativniji nego muvati topic i onda mu tamo mijenjati naslov (dodavanje imena podforuma u kojem je bio).[/quote]

zato prvo promijenis ime, pa tek onda muvas :g:
krcko (napisa):
koryanshea (napisa):
ne mogu virovat!
I bow before you all hail vsego, the king of compromise I bow before you


Da, ali hoce li to rijesiti problem? Je li netko vec pitao vekyja hoce li se vratiti?


problem nije veky
problem je 2 struje... ovo rjesava taj problem...
pogotovo problem guestova koji odbijaju ponasati se po uputama...
na kraju bi moglo zavrsiti da guestovi mogu pisati SAMO po tom forumu (sto imo uopce nije losa ideja) i onda se po potrebi ponesto prebaci u ostale nastavne podforume....

krcko (napisa):
Osobno smatram da je za modove manji posao promijeniti naslov u informativniji nego muvati topic i onda mu tamo mijenjati naslov (dodavanje imena podforuma u kojem je bio).


zato prvo promijenis ime, pa tek onda muvas Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:00 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Re: Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="koryanshea"]ne mogu virovat!
:bow: [b][color=darkblue]all hail vsego, the king of compromise :bow:[/color][/b][/quote]
Da, ali hoce li to rijesiti problem? Je li netko vec pitao vekyja hoce li se vratiti?[/quote]

As I said, njegov odlazak - IMO - ima druge razloge. :? Ako nista drugo, jos nije otisao s newsa gdje je nered daleko veci. :evil:

Ovaj dodatak je zato jer su jos neki korisnici (koje jako cijenim) izrazili zelju da se to sredi. :)

[quote="krcko"]Osobno smatram da je za modove manji posao promijeniti naslov u informativniji nego muvati topic i onda mu tamo mijenjati naslov (dodavanje imena podforuma u kojem je bio). Desavalo se da veky odgovori na pitanje s naslovom 'zadatak' i u odgovoru predlozi promjenu naslova, pa ga ja kasnije mijenjam. Svima bi bilo jednostavnije da je prihvatio mod ovlasti i sam mijenjao naslove.[/quote]

Sure. :) Ovo je prvenstveno za topice koji traze rjesenje zadatka bez ikakvih dodatnih objasnjenja (pokusaja i sl). 8) Bez brige, neces se pretrgnuti od posla... :PP
krcko (napisa):
koryanshea (napisa):
ne mogu virovat!
I bow before you all hail vsego, the king of compromise I bow before you

Da, ali hoce li to rijesiti problem? Je li netko vec pitao vekyja hoce li se vratiti?


As I said, njegov odlazak - IMO - ima druge razloge. Confused Ako nista drugo, jos nije otisao s newsa gdje je nered daleko veci. Evil or Very Mad

Ovaj dodatak je zato jer su jos neki korisnici (koje jako cijenim) izrazili zelju da se to sredi. Smile

krcko (napisa):
Osobno smatram da je za modove manji posao promijeniti naslov u informativniji nego muvati topic i onda mu tamo mijenjati naslov (dodavanje imena podforuma u kojem je bio). Desavalo se da veky odgovori na pitanje s naslovom 'zadatak' i u odgovoru predlozi promjenu naslova, pa ga ja kasnije mijenjam. Svima bi bilo jednostavnije da je prihvatio mod ovlasti i sam mijenjao naslove.


Sure. Smile Ovo je prvenstveno za topice koji traze rjesenje zadatka bez ikakvih dodatnih objasnjenja (pokusaja i sl). Cool Bez brige, neces se pretrgnuti od posla... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:24 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Re: Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Sure. :) Ovo je prvenstveno za topice koji traze rjesenje zadatka bez ikakvih dodatnih objasnjenja (pokusaja i sl). 8)[/quote]

Jasno mi je za neinformativne naslove, ali micanje takvih topica s tematskih podforuma znatno ce povecati entropiju foruma. Netko postavi pitanje u podforumu Kombinatorike "2. zad sa roka togitog" i ja mu ga rijesim. Kome smeta da to ostane u Komb-podforumu samo zato sto nije pokusao rijesiti? Mene smeta da mi premjestite negdje gdje necu moci brzo locirati jer cu stalno morati odgovarati na ista pitanja.

Moze li mi netko objasniti koje su to "dvije struje" i sto tocno zastupaju? Veky i mdoko ne zele rjesavati zadatke ako se osoba koja pita sama ne potrudi. Znaci li to da ja [b]ne smijem[/b] rjesavati takve zadatke? Apsurd je u tome sto je veky sasvim sigurno odgovorio na vise takvih pitanja od bilo koga drugoga na forumu.
vsego (napisa):
Sure. Smile Ovo je prvenstveno za topice koji traze rjesenje zadatka bez ikakvih dodatnih objasnjenja (pokusaja i sl). Cool


Jasno mi je za neinformativne naslove, ali micanje takvih topica s tematskih podforuma znatno ce povecati entropiju foruma. Netko postavi pitanje u podforumu Kombinatorike "2. zad sa roka togitog" i ja mu ga rijesim. Kome smeta da to ostane u Komb-podforumu samo zato sto nije pokusao rijesiti? Mene smeta da mi premjestite negdje gdje necu moci brzo locirati jer cu stalno morati odgovarati na ista pitanja.

Moze li mi netko objasniti koje su to "dvije struje" i sto tocno zastupaju? Veky i mdoko ne zele rjesavati zadatke ako se osoba koja pita sama ne potrudi. Znaci li to da ja ne smijem rjesavati takve zadatke? Apsurd je u tome sto je veky sasvim sigurno odgovorio na vise takvih pitanja od bilo koga drugoga na forumu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:47 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Smijes odgovarati, gdje pise da ne smijes? :-k

Samo je receno da ce se premjestati topici. 8) Valjda koristis Search kad nesto trazis... :)
Smijes odgovarati, gdje pise da ne smijes? Think

Samo je receno da ce se premjestati topici. Cool Valjda koristis Search kad nesto trazis... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:23 pet, 18. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje je zelim li odgovarati kad znam da ce netko premjestiti topic u junk-pitanja podforum. Nekoliko mi stvari nije jasno, molim te prosvijetli me.

1. Kome smeta da su topici sa zadacima iz kombinatorike i njihovim rjesenjima u podforumu Kombinatorike? Zasto ste mi premjestili hrpu staru topica od tamo? Meni su ti topici vrlo dragocjeni jer me na demonstraturama studenti cesto pitaju stvari za koje znam da postoji odgovor na forumu, pa ih mogu uputiti tamo. Topici koji su stariji od pravila o preglednom pisanju poruka mozda nemaju svi informativne naslove, ali su do sada bar bili na jednom mjestu.

2. Zasto pokusavate prikazati da se radi o sukobu dviju struja? Stvarno sam stretan da za zadnji vekyjev odlazak ja nisam ni uzrok ni povod. Jesmo li ikada uopce raspravljali o tome da ce se premjestati topici s pitanjima ciji se autori "ne trude dovoljno"? Stvarno se ne sjecam da igdje na forumu postoji takva rasprava, jos manje da su se ljudi oko toga podijelili u dvije struje.

3. Kako cemo mjeriti trude li se ljudi dovoljno kad postavljaju pitanje tipa "rijesite mi zadatak"? Pogledaj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3400]ovaj[/url] topic. Studenti pitaju za rjesenja nedavnog pismenog iz Kombinatorike. Nitko od autora pitanja nije napisao kako je poceo rjesavati niti ista slicno. Ipak, siguran sam da su se itekako trudili rjesiti zadatke jer im je o tome ovisio prolaz na pismenom.

4. Hocemo li biti doslijedni i zahtjevati da se kod postavljanja svih pitanja pokazuje nekakav trud? Recimo, netko postavi pitanje "Kad je usmeni?", drugi mu odgovori "Tada i tada, vidio sam na oglasnoj ploci". Smijem li premjestiti taj topic iz odgovarajuceg nastavnog podforuma jer se autor pitanja ocito nije dovoljno trudio kad sam nije otisao do oglasne ploce?
Pitanje je zelim li odgovarati kad znam da ce netko premjestiti topic u junk-pitanja podforum. Nekoliko mi stvari nije jasno, molim te prosvijetli me.

1. Kome smeta da su topici sa zadacima iz kombinatorike i njihovim rjesenjima u podforumu Kombinatorike? Zasto ste mi premjestili hrpu staru topica od tamo? Meni su ti topici vrlo dragocjeni jer me na demonstraturama studenti cesto pitaju stvari za koje znam da postoji odgovor na forumu, pa ih mogu uputiti tamo. Topici koji su stariji od pravila o preglednom pisanju poruka mozda nemaju svi informativne naslove, ali su do sada bar bili na jednom mjestu.

2. Zasto pokusavate prikazati da se radi o sukobu dviju struja? Stvarno sam stretan da za zadnji vekyjev odlazak ja nisam ni uzrok ni povod. Jesmo li ikada uopce raspravljali o tome da ce se premjestati topici s pitanjima ciji se autori "ne trude dovoljno"? Stvarno se ne sjecam da igdje na forumu postoji takva rasprava, jos manje da su se ljudi oko toga podijelili u dvije struje.

3. Kako cemo mjeriti trude li se ljudi dovoljno kad postavljaju pitanje tipa "rijesite mi zadatak"? Pogledaj ovaj topic. Studenti pitaju za rjesenja nedavnog pismenog iz Kombinatorike. Nitko od autora pitanja nije napisao kako je poceo rjesavati niti ista slicno. Ipak, siguran sam da su se itekako trudili rjesiti zadatke jer im je o tome ovisio prolaz na pismenom.

4. Hocemo li biti doslijedni i zahtjevati da se kod postavljanja svih pitanja pokazuje nekakav trud? Recimo, netko postavi pitanje "Kad je usmeni?", drugi mu odgovori "Tada i tada, vidio sam na oglasnoj ploci". Smijem li premjestiti taj topic iz odgovarajuceg nastavnog podforuma jer se autor pitanja ocito nije dovoljno trudio kad sam nije otisao do oglasne ploce?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:40 pet, 18. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos malo o povecavanju entropije (to si ignorirao u prethodnom postu). U uputama za pregledno pisanje poruka pise da je cilj "da Forum bude sto citljiviji". Na koji nacin premjestanje starih topica sa zadacima i rjesenjima iz kombinatorike povecava citljivost Foruma? Podforumi su ocito ustrojeni po kolegijima. Ako si odustao od takovog ustroja, trebao bi napraviti poseban podforum za svaki tip pitanja, a ne samo za pitanja o rjesenjima zadataka. Recimo, napravi podforum u koji ces trpati [b]sva[/b] "tko daje rok" pitanja, drugi za [b]sva[/b] pitanja tipa "sto se pita na usmenom" itd. Nekonzistentan ustroj nikako ne moze povecati citljivost.
Jos malo o povecavanju entropije (to si ignorirao u prethodnom postu). U uputama za pregledno pisanje poruka pise da je cilj "da Forum bude sto citljiviji". Na koji nacin premjestanje starih topica sa zadacima i rjesenjima iz kombinatorike povecava citljivost Foruma? Podforumi su ocito ustrojeni po kolegijima. Ako si odustao od takovog ustroja, trebao bi napraviti poseban podforum za svaki tip pitanja, a ne samo za pitanja o rjesenjima zadataka. Recimo, napravi podforum u koji ces trpati sva "tko daje rok" pitanja, drugi za sva pitanja tipa "sto se pita na usmenom" itd. Nekonzistentan ustroj nikako ne moze povecati citljivost.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:15 pet, 18. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

krcko, ja te potpuno podržavam, ali mi se nekak' čini da smo u manjini. :( Probaj tražiti vsegu da [u]samo ti[/u] moderiraš kombinatoriku i ostale kolegije iz kojih držiš vježbe. :idea:
krcko, ja te potpuno podržavam, ali mi se nekak' čini da smo u manjini. Sad Probaj tražiti vsegu da samo ti moderiraš kombinatoriku i ostale kolegije iz kojih držiš vježbe. Idea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:12 pet, 18. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Pitanje je zelim li odgovarati kad znam da ce netko premjestiti topic u junk-pitanja podforum.[/quote]

Nije junk. :roll:

[quote="krcko"]1. Kome smeta da su topici sa zadacima iz kombinatorike i njihovim rjesenjima u podforumu Kombinatorike? Zasto ste mi premjestili hrpu staru topica od tamo?[/quote]

Da si malo pricekao, dobio bi odgovor: topici su premjesteni prije nego si ti poslao svoju molbu. :evil: Detaljnije procitas na Mods podforumu. 8)

[quote="krcko"]Meni su ti topici vrlo dragocjeni jer me na demonstraturama studenti cesto pitaju stvari za koje znam da postoji odgovor na forumu, pa ih mogu uputiti tamo. Topici koji su stariji od pravila o preglednom pisanju poruka mozda nemaju svi informativne naslove, ali su do sada bar bili na jednom mjestu.[/quote]

Sad su na dva mjesta. :o Waaaa - tko ce to sve pregledavati?! :PP

Search pretrazuje i po subjectima i po tijelima poruka. 8) U cemu je problem? :-k

[quote="krcko"]2. Zasto pokusavate prikazati da se radi o sukobu dviju struja?[/quote]

A ne radi se? :-k

[quote="krcko"]Stvarno sam stretan da za zadnji vekyjev odlazak ja nisam ni uzrok ni povod.[/quote]

Iskreno, mislim da Veky pretjeruje. :x Ponasa se kao nekakva primadona. :x Njemu je napravljeno najvise ustupaka i jedini se duri. :evil:

Ne, ovo sam napravio zato jer ne zelim da zbrisu i drugi koji odgovaraju na pitanja. :roll:

Jedini koji stvarno cesto odgovaraju na pitanja, a protive se Uputama, su vjekovac i Crni (s time da mi se cini da Crni odgovara na pitanja iz onoga sto trenutno sprema - isprike ako grijesim). :| Necu nabrajati imena, no slaganje s Uputama su mi u PMovima iskazali jos neki "rjesavaci", a ne samo spomenuti Veky. :? Ja mogu zabraniti postanje gostima i reg. usere cizmom tjerati na urednost, no ovo mi se cini prakticnije, pogotovo sto nisu samo gosti "problem". 8)

[quote="krcko"]Jesmo li ikada uopce raspravljali o tome da ce se premjestati topici s pitanjima ciji se autori "ne trude dovoljno"? Stvarno se ne sjecam da igdje na forumu postoji takva rasprava, jos manje da su se ljudi oko toga podijelili u dvije struje.[/quote]

Raspravljali? :-k A o cemu smo raspravljali bez da se [b]prije toga[/b] ista bombasticno dogodilo? :(

Zasto se nisi javio kad sam prije godinu dana kad sam (13. 3. 2004) na Mods podforumu trazio komentare oko ideje za indexiranje Foruma? :-k Da je to realizirano, postalo bi totalno nebitno (za citanje) gdje se koji topic nalazi. :)

Nisi se ukljucio niti u raspravu o Steelovom prijedlogu za zastitu korisnika od SPAMa. :roll: Tek kad se nesto [b]napravi[/b] onda prigovaras, a to je - IMO - jako nekorektno od tebe. :(

Podsjetio bih te i da se prakticki sam odupirem zahtjevima da se Forum zatvori za goste. :evil: Cak si i ti rekao da to podrzavas (zbog spama), a ja sam odlucio ulupati dva dana u programiranje anti-SPAM rjesenja koje ce ostaviti mogucnost anonimnog postanja. :? Release ce biti za par minuta, dok poodgovaram na tvoje prigovore. :?

I onda ce se opet neki derati "[i]Bravo, vsego![/i]" dok ce neki zvocati da jadni gosti sad moraju ulupati jos citavih [b]SEST[/b] znamenaka prije nego posalju svoje zbrda-zdola nabacano pitanje... :roll:

[quote="krcko"]3. Kako cemo mjeriti trude li se ljudi dovoljno kad postavljaju pitanje tipa "rijesite mi zadatak"? Pogledaj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3400]ovaj[/url] topic. Studenti pitaju za rjesenja nedavnog pismenog iz Kombinatorike. Nitko od autora pitanja nije napisao kako je poceo rjesavati niti ista slicno. Ipak, siguran sam da su se itekako trudili rjesiti zadatke jer im je o tome ovisio prolaz na pismenom.[/quote]

Ako subject kaze da je nesto vezano uz usmeni, onda ce "rjesavac" to zaobici. :) Ako kaze da je zadatak, on ce ici vidjeti moze li pomoci. :) Dakle, problem su ofrlje baceni zadaci. :|

[quote="krcko"]4. Hocemo li biti doslijedni i zahtjevati da se kod postavljanja svih pitanja pokazuje nekakav trud? Recimo, netko postavi pitanje "Kad je usmeni?", drugi mu odgovori "Tada i tada, vidio sam na oglasnoj ploci". Smijem li premjestiti taj topic iz odgovarajuceg nastavnog podforuma jer se autor pitanja ocito nije dovoljno trudio kad sam nije otisao do oglasne ploce?[/quote]

Smatras da je trud odlaska do faxa podjednak trudu pisanja jedne do dvije recenice teksta? :roll:

Recimo, [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3567]topic Crnog od cega je sve krenulo[/url]... :-s Da je napisao sto je radio, vjekovac bi samo napisao "[i]Sad napravi to i to[/i]" umjesto da rjesava cijeli zadatak. 8) Ali ne, ocekuje se da ljudi rjesavaju cijele zadatke, jer se onima koji dodju po pomoc ne da napisati recenicu teksta... :evil:

Znam da se vjekovac nije bunio, ali ja stvaro nemam namjeru mozgati o svakom topicu da tko bi na njega mogao odgovoriti... :roll:

Veky je bio daleko najaktivniji rjesavac zadataka i njegovim odlaskom su [b]svi[/b] korisnici Foruma puno izgubili. :( A zasto? :? Zato jer je tesko srociti pitanje kako to trazi onaj koji na njih odgovara... :evil:

[quote="krcko"]Jos malo o povecavanju entropije (to si ignorirao u prethodnom postu). U uputama za pregledno pisanje poruka pise da je cilj "da Forum bude sto citljiviji". Na koji nacin premjestanje starih topica sa zadacima i rjesenjima iz kombinatorike povecava citljivost Foruma?[/quote]

Sto ce mi citljivost ako nitko ne ostane rjesavati zadatke? :-k

[quote="krcko"]Podforumi su ocito ustrojeni po kolegijima. Ako si odustao od takovog ustroja, trebao bi napraviti poseban podforum za svaki tip pitanja, a ne samo za pitanja o rjesenjima zadataka. Recimo, napravi podforum u koji ces trpati [b]sva[/b] "tko daje rok" pitanja, drugi za [b]sva[/b] pitanja tipa "sto se pita na usmenom" itd. Nekonzistentan ustroj nikako ne moze povecati citljivost.[/quote]

Kao sto rekoh - subject bi trebao razluciti to dvoje. :)

Ako imas [b]dobru[/b] ideju kako ostaviti sve u tematskim podforumima, a da se ne dekomodira vecinu rjesavaca koji ipak ne zele biti neciji "[i]tatica za rjesavanje zadace jer se sineku ne da[/i]", reci. :)

[quote="Crni"]krcko, ja te potpuno podržavam, ali mi se nekak' čini da smo u manjini. :([/quote]

To dvoje me ne cudi... :PP

[quote="Crni"]Probaj tražiti vsegu da [u]samo ti[/u] moderiraš kombinatoriku i ostale kolegije iz kojih držiš vježbe. :idea:[/quote]

Nije stvar moderature... :roll: Eto, Krcko ce dobiti mir na svojim forumima, a oni koji zele pomagati ljudima mogu ignorirati te forume i stvar rijesena. 8) Budete vas dvojica na sve sami odgovarali... :twisted: Pardon, vjekovac ce vam pomoci... O:)
krcko (napisa):
Pitanje je zelim li odgovarati kad znam da ce netko premjestiti topic u junk-pitanja podforum.


Nije junk. Rolling Eyes

krcko (napisa):
1. Kome smeta da su topici sa zadacima iz kombinatorike i njihovim rjesenjima u podforumu Kombinatorike? Zasto ste mi premjestili hrpu staru topica od tamo?


Da si malo pricekao, dobio bi odgovor: topici su premjesteni prije nego si ti poslao svoju molbu. Evil or Very Mad Detaljnije procitas na Mods podforumu. Cool

krcko (napisa):
Meni su ti topici vrlo dragocjeni jer me na demonstraturama studenti cesto pitaju stvari za koje znam da postoji odgovor na forumu, pa ih mogu uputiti tamo. Topici koji su stariji od pravila o preglednom pisanju poruka mozda nemaju svi informativne naslove, ali su do sada bar bili na jednom mjestu.


Sad su na dva mjesta. Surprised Waaaa - tko ce to sve pregledavati?! Weeee-heeee!!!

Search pretrazuje i po subjectima i po tijelima poruka. Cool U cemu je problem? Think

krcko (napisa):
2. Zasto pokusavate prikazati da se radi o sukobu dviju struja?


A ne radi se? Think

krcko (napisa):
Stvarno sam stretan da za zadnji vekyjev odlazak ja nisam ni uzrok ni povod.


Iskreno, mislim da Veky pretjeruje. Mad Ponasa se kao nekakva primadona. Mad Njemu je napravljeno najvise ustupaka i jedini se duri. Evil or Very Mad

Ne, ovo sam napravio zato jer ne zelim da zbrisu i drugi koji odgovaraju na pitanja. Rolling Eyes

Jedini koji stvarno cesto odgovaraju na pitanja, a protive se Uputama, su vjekovac i Crni (s time da mi se cini da Crni odgovara na pitanja iz onoga sto trenutno sprema - isprike ako grijesim). Neutral Necu nabrajati imena, no slaganje s Uputama su mi u PMovima iskazali jos neki "rjesavaci", a ne samo spomenuti Veky. Confused Ja mogu zabraniti postanje gostima i reg. usere cizmom tjerati na urednost, no ovo mi se cini prakticnije, pogotovo sto nisu samo gosti "problem". Cool

krcko (napisa):
Jesmo li ikada uopce raspravljali o tome da ce se premjestati topici s pitanjima ciji se autori "ne trude dovoljno"? Stvarno se ne sjecam da igdje na forumu postoji takva rasprava, jos manje da su se ljudi oko toga podijelili u dvije struje.


Raspravljali? Think A o cemu smo raspravljali bez da se prije toga ista bombasticno dogodilo? Sad

Zasto se nisi javio kad sam prije godinu dana kad sam (13. 3. 2004) na Mods podforumu trazio komentare oko ideje za indexiranje Foruma? Think Da je to realizirano, postalo bi totalno nebitno (za citanje) gdje se koji topic nalazi. Smile

Nisi se ukljucio niti u raspravu o Steelovom prijedlogu za zastitu korisnika od SPAMa. Rolling Eyes Tek kad se nesto napravi onda prigovaras, a to je - IMO - jako nekorektno od tebe. Sad

Podsjetio bih te i da se prakticki sam odupirem zahtjevima da se Forum zatvori za goste. Evil or Very Mad Cak si i ti rekao da to podrzavas (zbog spama), a ja sam odlucio ulupati dva dana u programiranje anti-SPAM rjesenja koje ce ostaviti mogucnost anonimnog postanja. Confused Release ce biti za par minuta, dok poodgovaram na tvoje prigovore. Confused

I onda ce se opet neki derati "Bravo, vsego!" dok ce neki zvocati da jadni gosti sad moraju ulupati jos citavih SEST znamenaka prije nego posalju svoje zbrda-zdola nabacano pitanje... Rolling Eyes

krcko (napisa):
3. Kako cemo mjeriti trude li se ljudi dovoljno kad postavljaju pitanje tipa "rijesite mi zadatak"? Pogledaj ovaj topic. Studenti pitaju za rjesenja nedavnog pismenog iz Kombinatorike. Nitko od autora pitanja nije napisao kako je poceo rjesavati niti ista slicno. Ipak, siguran sam da su se itekako trudili rjesiti zadatke jer im je o tome ovisio prolaz na pismenom.


Ako subject kaze da je nesto vezano uz usmeni, onda ce "rjesavac" to zaobici. Smile Ako kaze da je zadatak, on ce ici vidjeti moze li pomoci. Smile Dakle, problem su ofrlje baceni zadaci. Neutral

krcko (napisa):
4. Hocemo li biti doslijedni i zahtjevati da se kod postavljanja svih pitanja pokazuje nekakav trud? Recimo, netko postavi pitanje "Kad je usmeni?", drugi mu odgovori "Tada i tada, vidio sam na oglasnoj ploci". Smijem li premjestiti taj topic iz odgovarajuceg nastavnog podforuma jer se autor pitanja ocito nije dovoljno trudio kad sam nije otisao do oglasne ploce?


Smatras da je trud odlaska do faxa podjednak trudu pisanja jedne do dvije recenice teksta? Rolling Eyes

Recimo, topic Crnog od cega je sve krenulo... Eh? Da je napisao sto je radio, vjekovac bi samo napisao "Sad napravi to i to" umjesto da rjesava cijeli zadatak. Cool Ali ne, ocekuje se da ljudi rjesavaju cijele zadatke, jer se onima koji dodju po pomoc ne da napisati recenicu teksta... Evil or Very Mad

Znam da se vjekovac nije bunio, ali ja stvaro nemam namjeru mozgati o svakom topicu da tko bi na njega mogao odgovoriti... Rolling Eyes

Veky je bio daleko najaktivniji rjesavac zadataka i njegovim odlaskom su svi korisnici Foruma puno izgubili. Sad A zasto? Confused Zato jer je tesko srociti pitanje kako to trazi onaj koji na njih odgovara... Evil or Very Mad

krcko (napisa):
Jos malo o povecavanju entropije (to si ignorirao u prethodnom postu). U uputama za pregledno pisanje poruka pise da je cilj "da Forum bude sto citljiviji". Na koji nacin premjestanje starih topica sa zadacima i rjesenjima iz kombinatorike povecava citljivost Foruma?


Sto ce mi citljivost ako nitko ne ostane rjesavati zadatke? Think

krcko (napisa):
Podforumi su ocito ustrojeni po kolegijima. Ako si odustao od takovog ustroja, trebao bi napraviti poseban podforum za svaki tip pitanja, a ne samo za pitanja o rjesenjima zadataka. Recimo, napravi podforum u koji ces trpati sva "tko daje rok" pitanja, drugi za sva pitanja tipa "sto se pita na usmenom" itd. Nekonzistentan ustroj nikako ne moze povecati citljivost.


Kao sto rekoh - subject bi trebao razluciti to dvoje. Smile

Ako imas dobru ideju kako ostaviti sve u tematskim podforumima, a da se ne dekomodira vecinu rjesavaca koji ipak ne zele biti neciji "tatica za rjesavanje zadace jer se sineku ne da", reci. Smile

Crni (napisa):
krcko, ja te potpuno podržavam, ali mi se nekak' čini da smo u manjini. Sad


To dvoje me ne cudi... Weeee-heeee!!!

Crni (napisa):
Probaj tražiti vsegu da samo ti moderiraš kombinatoriku i ostale kolegije iz kojih držiš vježbe. Idea


Nije stvar moderature... Rolling Eyes Eto, Krcko ce dobiti mir na svojim forumima, a oni koji zele pomagati ljudima mogu ignorirati te forume i stvar rijesena. Cool Budete vas dvojica na sve sami odgovarali... Twisted Evil Pardon, vjekovac ce vam pomoci... Angel



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:15 pet, 18. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

S obzirom na pritiske da se stvari vrate na staro, volio bih ovdje izjasnjavanje svekolikog pucanstva: kome se svidja ovakva podjela, a tko bi zelio da se novi podforum ukine, a topici ostavljaju po tematskim podforumima (cak i oni "[i]Rijesite mi zadatak[/i]", bez objasnjenja)? :-k

Da ne stavljam nikome rijeci u usta, molim da se izjasne i oni koji su vec sudjelovali u ovom topicu i oni koji nisu. 8)
S obzirom na pritiske da se stvari vrate na staro, volio bih ovdje izjasnjavanje svekolikog pucanstva: kome se svidja ovakva podjela, a tko bi zelio da se novi podforum ukine, a topici ostavljaju po tematskim podforumima (cak i oni "Rijesite mi zadatak", bez objasnjenja)? Think

Da ne stavljam nikome rijeci u usta, molim da se izjasne i oni koji su vec sudjelovali u ovom topicu i oni koji nisu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grof
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:15:33)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 16:44 pet, 18. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] Iskreno, mislim da Veky pretjeruje. :x Ponasa se kao nekakva primadona. :x Njemu je napravljeno najvise ustupaka i jedini se duri. :evil: [/quote] hehe, s ovim se slazem :) jos ono Vekyevo odbrojavanje postova gostima.... eh... sta da covjek kaze. Osim toga, ne mislim da bi trebao nekakav odvojeni podforum tipa "Rjesite mi zadatak", svatko ima svoj izbor zeli li odgovoriti na post ili ne... ako ti se ne svidja, ne gledaj.

[quote]Recimo, netko postavi pitanje "Kad je usmeni?", drugi mu odgovori "Tada i tada, vidio sam na oglasnoj ploci". Smijem li premjestiti taj topic iz odgovarajuceg nastavnog podforuma jer se autor pitanja ocito nije dovoljno trudio kad sam nije otisao do oglasne ploce?[/quote] Hehe... ovo je dobro :)
Citat:
Iskreno, mislim da Veky pretjeruje. Mad Ponasa se kao nekakva primadona. Mad Njemu je napravljeno najvise ustupaka i jedini se duri. Evil or Very Mad
hehe, s ovim se slazem Smile jos ono Vekyevo odbrojavanje postova gostima.... eh... sta da covjek kaze. Osim toga, ne mislim da bi trebao nekakav odvojeni podforum tipa "Rjesite mi zadatak", svatko ima svoj izbor zeli li odgovoriti na post ili ne... ako ti se ne svidja, ne gledaj.

Citat:
Recimo, netko postavi pitanje "Kad je usmeni?", drugi mu odgovori "Tada i tada, vidio sam na oglasnoj ploci". Smijem li premjestiti taj topic iz odgovarajuceg nastavnog podforuma jer se autor pitanja ocito nije dovoljno trudio kad sam nije otisao do oglasne ploce?
Hehe... ovo je dobro Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 19:54 pet, 18. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

idealno bi bilo kada bi se asistentu dalo da odabere koji topic da ostane a koji ne. Inace sam [b]ZA[/b] podforum.
idealno bi bilo kada bi se asistentu dalo da odabere koji topic da ostane a koji ne. Inace sam ZA podforum.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:57 sub, 19. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam [b]protiv[/b] novog podforuma. Nije kompatibilan s organizacijom Foruma, ne pridonosi citljivosti, stigmatizira rjesavanje zadataka kao nepozeljno i uzrokuje svadje medju moderatorima.
Ja sam protiv novog podforuma. Nije kompatibilan s organizacijom Foruma, ne pridonosi citljivosti, stigmatizira rjesavanje zadataka kao nepozeljno i uzrokuje svadje medju moderatorima.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 10:57 sub, 19. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Da ne stavljam nikome rijeci u usta, molim da se izjasne i oni koji su vec sudjelovali u ovom topicu i oni koji nisu. 8)[/quote]
mene zanima jedna stvar. je li tko "sluzbeno" poslao vekyu mail (ili ga cak osobno pitao) "dude, gle, izlazi ti se u susret, aj se vrati ;)", pa da je on rekao da i li ne ili razmislit cu... ?

mislim, sve je pokrenuto zbog njega. je li to njemu ista znaci?

ako se on ne misli vratit, onda se moze bez podforuma. mislim da su ostali dovoljno flexibilni (and good for them!) da bi mogli sami ignorirat neke postove, a ne da to moraju moderatori i admini radit za njih.
vsego (napisa):
Da ne stavljam nikome rijeci u usta, molim da se izjasne i oni koji su vec sudjelovali u ovom topicu i oni koji nisu. Cool

mene zanima jedna stvar. je li tko "sluzbeno" poslao vekyu mail (ili ga cak osobno pitao) "dude, gle, izlazi ti se u susret, aj se vrati Wink", pa da je on rekao da i li ne ili razmislit cu... ?

mislim, sve je pokrenuto zbog njega. je li to njemu ista znaci?

ako se on ne misli vratit, onda se moze bez podforuma. mislim da su ostali dovoljno flexibilni (and good for them!) da bi mogli sami ignorirat neke postove, a ne da to moraju moderatori i admini radit za njih.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 12:49 sub, 19. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][quote="vsego"]Da ne stavljam nikome rijeci u usta, molim da se izjasne i oni koji su vec sudjelovali u ovom topicu i oni koji nisu. 8)[/quote]
mene zanima jedna stvar. je li tko "sluzbeno" poslao vekyu mail (ili ga cak osobno pitao) "dude, gle, izlazi ti se u susret, aj se vrati ;)", pa da je on rekao da i li ne ili razmislit cu... ?

mislim, sve je pokrenuto zbog njega. je li to njemu ista znaci?

ako se on ne misli vratit, onda se moze bez podforuma. mislim da su ostali dovoljno flexibilni (and good for them!) da bi mogli sami ignorirat neke postove, a ne da to moraju moderatori i admini radit za njih.[/quote]


ak nitko nije posalo mail...onda cu to ja napravit. inace, slazem se s vsegom u ovome. mislim da je vec previse stvari napravljeno radi njegovih prohtjeva (s kojim se u nacelu slazem) i mislim da se ovime dosta komplicira rad i moderatora, i admina, i asistenata koji odgovaraju na postove (i gostiju i svih ostalih). osim toga, nije da je svaki gostov post za odbacit (ima ih i vrlo smislenih i u nacelu poslusaju savjet pa procitaju [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]upute[/url] i registriraju se).
dakle...ako se veky ne bude htio vratit, to ce bit velika steta za bilo koga na forumu (pa i za goste jer mogu procitat njegove odgovore na ostala pitanja), ali mislim da si ljudi (pogotovo admin) ne bi trebali previse razbijat glavu oko toga. dobio je sve sto je zelio. ako mu to nije dovoljno...
koryanshea (napisa):
vsego (napisa):
Da ne stavljam nikome rijeci u usta, molim da se izjasne i oni koji su vec sudjelovali u ovom topicu i oni koji nisu. Cool

mene zanima jedna stvar. je li tko "sluzbeno" poslao vekyu mail (ili ga cak osobno pitao) "dude, gle, izlazi ti se u susret, aj se vrati Wink", pa da je on rekao da i li ne ili razmislit cu... ?

mislim, sve je pokrenuto zbog njega. je li to njemu ista znaci?

ako se on ne misli vratit, onda se moze bez podforuma. mislim da su ostali dovoljno flexibilni (and good for them!) da bi mogli sami ignorirat neke postove, a ne da to moraju moderatori i admini radit za njih.



ak nitko nije posalo mail...onda cu to ja napravit. inace, slazem se s vsegom u ovome. mislim da je vec previse stvari napravljeno radi njegovih prohtjeva (s kojim se u nacelu slazem) i mislim da se ovime dosta komplicira rad i moderatora, i admina, i asistenata koji odgovaraju na postove (i gostiju i svih ostalih). osim toga, nije da je svaki gostov post za odbacit (ima ih i vrlo smislenih i u nacelu poslusaju savjet pa procitaju upute i registriraju se).
dakle...ako se veky ne bude htio vratit, to ce bit velika steta za bilo koga na forumu (pa i za goste jer mogu procitat njegove odgovore na ostala pitanja), ali mislim da si ljudi (pogotovo admin) ne bi trebali previse razbijat glavu oko toga. dobio je sve sto je zelio. ako mu to nije dovoljno...



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan