Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Baze Podataka - Rokovi na webu?
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:56 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Baze Podataka - Rokovi na webu? Citirajte i odgovorite

Ima li negdje na webu proslih rokova iz Baza?
Ima li negdje na webu proslih rokova iz Baza?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:46 čet, 16. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

od veceras ima :g: :gs:

dakle, prosvrljajte po [url=http://student.math.hr/~nesi/javno/baze/]ovom folderu[/url]

u njemu je zip fajl od cca 30kb sa 10tak rokova od Maje (bez slika za prvi zadatak)
i isto tako dvije slike 'precrtane' sa dva roka koja sam se docepala u papirnatom izdanju (ostalih nije bilo, pa nisam mogla... ako netko ima - moze skenirati i poslati mi mejlom pa cu staviti online)
slike su png format kojeg bi svi browseri trebali podrzavati
ako bude problema, vrisnite pa stavim jos pokoji format...

upute: dovoljno je rijesiti par rokova i uhvatiti stos.... Maja je rekla da je sve to na isti kalup.... (pa onda valjda nije prevelika steta za ostale slike) :gg:

onaj broj predstavlja datum..... 050607 = 07. 06. 2005. (cita se unazad, zbog sortiranja)

hvala Maji na materijalima :cg: :wave:
od veceras ima Mr. Green Mr. Green skakuce

dakle, prosvrljajte po ovom folderu

u njemu je zip fajl od cca 30kb sa 10tak rokova od Maje (bez slika za prvi zadatak)
i isto tako dvije slike 'precrtane' sa dva roka koja sam se docepala u papirnatom izdanju (ostalih nije bilo, pa nisam mogla... ako netko ima - moze skenirati i poslati mi mejlom pa cu staviti online)
slike su png format kojeg bi svi browseri trebali podrzavati
ako bude problema, vrisnite pa stavim jos pokoji format...

upute: dovoljno je rijesiti par rokova i uhvatiti stos.... Maja je rekla da je sve to na isti kalup.... (pa onda valjda nije prevelika steta za ostale slike) Mr Green being very Greeen indeed

onaj broj predstavlja datum..... 050607 = 07. 06. 2005. (cita se unazad, zbog sortiranja)

hvala Maji na materijalima Clapping Mr.Green Wave



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 9:26 čet, 16. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]od veceras ima :g: :gs:
hvala Maji na materijalima :cg: :wave:[/quote]
.. i hvala Nesi na trudu. :wink:
Nesi (napisa):
od veceras ima Mr. Green Mr. Green skakuce
hvala Maji na materijalima Clapping Mr.Green Wave

.. i hvala Nesi na trudu. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:47 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Pitanja na usmenom. Citirajte i odgovorite

A kad vec imamo [b]vazan[/b] thread za Baze Podataka... bilo bi jako korisno kada bi netko naveo neka pitanja koja se pojavljuju na usmenom...cisto orijentacije radi.
Dakle, da li su pitanja tipa- [i]"Definiraj relacijski racun orjentiran na domene"[/i]... ili vise nesto kao [i]"evo ti neka mala baza.. napisi query koji ispisuje npr. sve studente koji su polozili Baze Podataka :) "...[/i]
A kad vec imamo vazan thread za Baze Podataka... bilo bi jako korisno kada bi netko naveo neka pitanja koja se pojavljuju na usmenom...cisto orijentacije radi.
Dakle, da li su pitanja tipa- "Definiraj relacijski racun orjentiran na domene"... ili vise nesto kao "evo ti neka mala baza.. napisi query koji ispisuje npr. sve studente koji su polozili Baze Podataka Smile "...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shokre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2003. (20:05:09)
Postovi: (4A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:32 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Re: Pitanja na usmenom. Citirajte i odgovorite

[quote="Denzil"]A kad vec imamo [b]vazan[/b] thread za Baze Podataka... bilo bi jako korisno kada bi netko naveo neka pitanja koja se pojavljuju na usmenom...cisto orijentacije radi.
Dakle, da li su pitanja tipa- [i]"Definiraj relacijski racun orjentiran na domene"[/i]... ili vise nesto kao [i]"evo ti neka mala baza.. napisi query koji ispisuje npr. sve studente koji su polozili Baze Podataka :) "...[/i][/quote]
Jako dobro pitanje...bilo bi dobro kad bi nam netko, tko je bio na usmenom, napisao stogod o ovome...uvijek se sjetim da sam mogao otici poslusati usmene iz odredjenog predmeta TEK kada ga odslusam i planiram i sam izaci na rok... :?
Denzil (napisa):
A kad vec imamo vazan thread za Baze Podataka... bilo bi jako korisno kada bi netko naveo neka pitanja koja se pojavljuju na usmenom...cisto orijentacije radi.
Dakle, da li su pitanja tipa- "Definiraj relacijski racun orjentiran na domene"... ili vise nesto kao "evo ti neka mala baza.. napisi query koji ispisuje npr. sve studente koji su polozili Baze Podataka Smile "...

Jako dobro pitanje...bilo bi dobro kad bi nam netko, tko je bio na usmenom, napisao stogod o ovome...uvijek se sjetim da sam mogao otici poslusati usmene iz odredjenog predmeta TEK kada ga odslusam i planiram i sam izaci na rok... Confused



_________________
~ Those who fear the Darkness have never seen what the Light can do! ~
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:36 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa DA, ali na zalost ne mozes slusati SVE usmene.. to ovisi o profesoru naravno. Ja sad izlazim na Baze u ponedeljak pa ako nitko nista ne posta do sljedeceg usmenog budem ja napiso sta je mene pitao.. :)
pa DA, ali na zalost ne mozes slusati SVE usmene.. to ovisi o profesoru naravno. Ja sad izlazim na Baze u ponedeljak pa ako nitko nista ne posta do sljedeceg usmenog budem ja napiso sta je mene pitao.. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:16 ned, 19. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel netko zna dal se na pismenom ispitu u zadatku "upiti" smiju koristiti "ugnijezdeni upiti"
A jel netko zna dal se na pismenom ispitu u zadatku "upiti" smiju koristiti "ugnijezdeni upiti"


[Vrh]
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:20 ned, 19. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]A jel netko zna dal se na pismenom ispitu u zadatku "upiti" smiju koristiti "ugnijezdeni upiti"[/quote]

Pa zasto ne? Ako ih profesor koristi u skripti tj. na predavanjima, i ako se u zadatku ne specificira ( a obicno se NE specificira) onda mozemo pretpostaviti, a nitko nije dokazao suprotno :), da se moze :wink:

[i]Edit:[/i]Samo da pojasnim, ja ovo sta sam napisao samo MISLIM, dakle ne znam..nego pretpostavljam.
Anonymous (napisa):
A jel netko zna dal se na pismenom ispitu u zadatku "upiti" smiju koristiti "ugnijezdeni upiti"


Pa zasto ne? Ako ih profesor koristi u skripti tj. na predavanjima, i ako se u zadatku ne specificira ( a obicno se NE specificira) onda mozemo pretpostaviti, a nitko nije dokazao suprotno Smile, da se moze Wink

Edit:Samo da pojasnim, ja ovo sta sam napisao samo MISLIM, dakle ne znam..nego pretpostavljam.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:48 ned, 19. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

AFAIK, MySQL [b]ne podrzava[/b] ugnijezdene upite, pa ako se inzistira na njemu, onda to ne mozete koristiti. :| Naravno, ni ja [b]ne znam[/b] kako je na kolegiju. :( E-mail kolegici Karagi je preporucena metoda otkrivanja tajne... ;)
AFAIK, MySQL ne podrzava ugnijezdene upite, pa ako se inzistira na njemu, onda to ne mozete koristiti. Neutral Naravno, ni ja ne znam kako je na kolegiju. Sad E-mail kolegici Karagi je preporucena metoda otkrivanja tajne... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 4:26 pon, 20. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]AFAIK, MySQL [b]ne podrzava[/b] ugnijezdene upite, pa ako se inzistira na njemu, onda to ne mozete koristiti. :| Naravno, ni ja [b]ne znam[/b] kako je na kolegiju. :( E-mail kolegici Karagi je preporucena metoda otkrivanja tajne... ;)[/quote]

OK sad sam ja confused...
da li je ovo ugnjezdeni upit:
[i]select distinct ROOMNO from LECTURER where LNAME in (select LNAME from COURSE);[/i]
to je rjesenje zadatka s vjezbi [sobe nastavnika koji predaju bar 1 kolegij]..
dakle tako je to rjesila kolegica Karaga na vjezbama.

kolko ja znam TO je takav upit i MySQL podrzava takve upite...ne znam zasto al ja ih izbjegavam gdje mogu i koristim slozene upite.. znaci nesto oblika:
[i]select distinct ROOMNO from LECTURER, COURSE where LECTURER.LNAME=COURSE.LNAME;[/i]
vsego (napisa):
AFAIK, MySQL ne podrzava ugnijezdene upite, pa ako se inzistira na njemu, onda to ne mozete koristiti. Neutral Naravno, ni ja ne znam kako je na kolegiju. Sad E-mail kolegici Karagi je preporucena metoda otkrivanja tajne... Wink


OK sad sam ja confused...
da li je ovo ugnjezdeni upit:
select distinct ROOMNO from LECTURER where LNAME in (select LNAME from COURSE);
to je rjesenje zadatka s vjezbi [sobe nastavnika koji predaju bar 1 kolegij]..
dakle tako je to rjesila kolegica Karaga na vjezbama.

kolko ja znam TO je takav upit i MySQL podrzava takve upite...ne znam zasto al ja ih izbjegavam gdje mogu i koristim slozene upite.. znaci nesto oblika:
select distinct ROOMNO from LECTURER, COURSE where LECTURER.LNAME=COURSE.LNAME;


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:26 pon, 20. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, to su ugnijezdeni upiti. :D

Ovo mi na studentu ne prolazi (baza [tt]test[/tt]):

[code:1]select * from contacts where id in (select id from contacts where first = 'John');[/code:1]

Buni se bas na "ugnijezdeni" dio:

[code:1]ERROR 1064: You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'select id from contacts where first = 'John')' at line [/code:1]

Isto se desi i s

[code:1]select * from contacts where id in (select id from glasaci where lokacija = 0);[/code:1]

Dakle, nije gore problem sto brljam dva puta po istoj tablici. :)

Moze objasnjenje? :-k Mozda Maja to radi samo na ploci? :-k

Inace: da, zdravo je to izbjegavati, zbog performansi. 8)
Da, to su ugnijezdeni upiti. Very Happy

Ovo mi na studentu ne prolazi (baza test):

Kod:
select * from contacts where id in (select id from contacts where first = 'John');


Buni se bas na "ugnijezdeni" dio:

Kod:
ERROR 1064: You have an error in your SQL syntax.  Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'select id from contacts where first = 'John')' at line


Isto se desi i s

Kod:
select * from contacts where id in (select id from glasaci where lokacija = 0);


Dakle, nije gore problem sto brljam dva puta po istoj tablici. Smile

Moze objasnjenje? Think Mozda Maja to radi samo na ploci? Think

Inace: da, zdravo je to izbjegavati, zbog performansi. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 11:37 pon, 20. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U vezi s usmenim....ja bila u 2. mjesecu na usmenom :)

Ne, profesor ne pita nista ''prakticno'' tipa "evo ti baza pa da vidim sto sve znas s njom". Pitanja su na isti kalup kao i na spa, dakle, skripta...i pitanja tipa: sto je B-stablo, sto je relacijska algebra i slicno.

Cula sam, eto, da profesor ne pita zadnje poglavlje iz skripte (nije pitao ni kada sam ja odgovarala)
U vezi s usmenim....ja bila u 2. mjesecu na usmenom Smile

Ne, profesor ne pita nista ''prakticno'' tipa "evo ti baza pa da vidim sto sve znas s njom". Pitanja su na isti kalup kao i na spa, dakle, skripta...i pitanja tipa: sto je B-stablo, sto je relacijska algebra i slicno.

Cula sam, eto, da profesor ne pita zadnje poglavlje iz skripte (nije pitao ni kada sam ja odgovarala)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:16 pon, 20. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Da, to su ugnijezdeni upiti. :D
Ovo mi na studentu ne prolazi (baza [tt]test[/tt]):
[code:1]select * from contacts where id in (select id from contacts where first = 'John');[/code:1]
Buni se bas na "ugnijezdeni" dio[/quote]
Da danas sam saznao da je verzija na studentu starija od one na kojoj ja radim doma pa zato "meni" to prolazi a na studentu ne.. a kolegica Karaga zadatke rjesava na ploci..

I hvala Kikachu na doprinosu :wink:
vsego (napisa):
Da, to su ugnijezdeni upiti. Very Happy
Ovo mi na studentu ne prolazi (baza test):
Kod:
select * from contacts where id in (select id from contacts where first = 'John');

Buni se bas na "ugnijezdeni" dio

Da danas sam saznao da je verzija na studentu starija od one na kojoj ja radim doma pa zato "meni" to prolazi a na studentu ne.. a kolegica Karaga zadatke rjesava na ploci..

I hvala Kikachu na doprinosu Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:47 pon, 20. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

kaj vam ne bi bilo jednostavnije upite konstruirati sa INNER JOIN, OUTER JOIN i sl?????

[url=http://www.w3schools.com/sql/sql_quickref.asp]SQL quick reference[/url]
kaj vam ne bi bilo jednostavnije upite konstruirati sa INNER JOIN, OUTER JOIN i sl?????

SQL quick reference



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:19 uto, 21. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"][url=http://www.w3schools.com/sql/sql_quickref.asp]SQL quick reference[/url][/quote]

Mislim da je [url=http://dev.mysql.com/doc/mysql/en/]MySQL dokumentacija[/url] (od poglavlja devetog na dalje) korisnija, jer se MySQL koristi na studentu. 8)
Gogs (napisa):
SQL quick reference


Mislim da je MySQL dokumentacija (od poglavlja devetog na dalje) korisnija, jer se MySQL koristi na studentu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:58 uto, 21. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

kao sto napisah to je quick reference, i sve te naveden nardbe ili kak seto vec zove podrzava i mysql, a naravno da je dokumentacija uvijek bolja jer je opsirnija... :)
kao sto napisah to je quick reference, i sve te naveden nardbe ili kak seto vec zove podrzava i mysql, a naravno da je dokumentacija uvijek bolja jer je opsirnija... Smile



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:28 čet, 23. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Maja Karaga"][b]Ugnjezdene upite MySQL (barem verzija sa vjezbi) ne podrzava, ali ih mi na kolegiju koristimo, i na pismenom se smiju koristiti. [/b][/quote]

eto, pitah.... evo vam odgovora :g:

sto se tice sluzbenih salabahtera - samo onaj fajl sa fjama smijemo imati koji je na stranicama od bazi posvecenih vjezbama (sa Majine stranice)
naime, nasla sam jedan mali [url=http://www.digilife.be/quickreferences/QRC/MySQL-4.02a.pdf]slatki quick reference[/url] od 30tak KB pdfa i pitala Maju, i reka je da ne smijemo imati sintaxu SQLa uopce :(
Maja Karaga (napisa):
Ugnjezdene upite MySQL (barem verzija sa vjezbi) ne podrzava, ali ih mi na kolegiju koristimo, i na pismenom se smiju koristiti.


eto, pitah.... evo vam odgovora Mr. Green

sto se tice sluzbenih salabahtera - samo onaj fajl sa fjama smijemo imati koji je na stranicama od bazi posvecenih vjezbama (sa Majine stranice)
naime, nasla sam jedan mali slatki quick reference od 30tak KB pdfa i pitala Maju, i reka je da ne smijemo imati sintaxu SQLa uopce Sad



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:52 pet, 2. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel moze jos netko napisati sto profesor pita na usmenom? Planiram to izac sad na ljeto, pa mi je svaka informacija korisna, i svaki detalj s usmenog dobrodosao :wink: . I jel ima netko rijesene rokove iz baza? Onaj link sto je Nesi postala vise nije aktivan :(
Jel moze jos netko napisati sto profesor pita na usmenom? Planiram to izac sad na ljeto, pa mi je svaka informacija korisna, i svaki detalj s usmenog dobrodosao Wink . I jel ima netko rijesene rokove iz baza? Onaj link sto je Nesi postala vise nije aktivan Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:04 pet, 2. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

to zasto nije aktivan... hmda.... necu...

evo, u attachu, iskopah na masini doma...
to zasto nije aktivan... hmda.... necu...

evo, u attachu, iskopah na masini doma...



_________________
It's not who you love. It's how.



bp.zip
 Description:

Download
 Filename:  bp.zip
 Filesize:  30.32 KB
 Downloaded:  444 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:56 pon, 5. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Nesi: Hvala :)
@Nesi: Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan