Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

studiranje u inozemstvu

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Christina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 07. 2005. (13:52:36)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 12:38 uto, 16. 8. 2005    Naslov: studiranje u inozemstvu Citirajte i odgovorite

Već sam dugo zagrijana za ideju da semestar ili godinu odem studirati van, nastavila bi studij math... :mrgreen:
Ne znam koje mogućnosti imam, možda razmjena studenata (iako nisam sigurna da je to ono što bi ja htjela), da nastavim studij vani?? kako to ide preko pmf-mo ili preko neke druge studenste udruge....
Želja mi je cijeli semestar ili godinu (ako mi se svidi možda i više) biti vani, tako da seminar ili slično mi nije interesantno... :roll:

Ako netko ima kakvih saznanja, iskustva... sve je dobrodošlo!! :thankyou:
Već sam dugo zagrijana za ideju da semestar ili godinu odem studirati van, nastavila bi studij math... Mr. Green
Ne znam koje mogućnosti imam, možda razmjena studenata (iako nisam sigurna da je to ono što bi ja htjela), da nastavim studij vani?? kako to ide preko pmf-mo ili preko neke druge studenste udruge....
Želja mi je cijeli semestar ili godinu (ako mi se svidi možda i više) biti vani, tako da seminar ili slično mi nije interesantno... Rolling Eyes

Ako netko ima kakvih saznanja, iskustva... sve je dobrodošlo!! Thank you


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 21:01 uto, 16. 8. 2005    Naslov: Re: studiranje u inozemstvu Citirajte i odgovorite

[quote="Christina"]Već sam dugo zagrijana za ideju da semestar ili godinu odem studirati van, nastavila bi studij math... :mrgreen:
Ne znam koje mogućnosti imam, možda razmjena studenata (iako nisam sigurna da je to ono što bi ja htjela), da nastavim studij vani?? kako to ide preko pmf-mo ili preko neke druge studenste udruge....
Želja mi je cijeli semestar ili godinu (ako mi se svidi možda i više) biti vani, tako da seminar ili slično mi nije interesantno... :roll:

Ako netko ima kakvih saznanja, iskustva... sve je dobrodošlo!! :thankyou:[/quote]

...Mogu ti opisati situaciju u Njemackoj ako te zanima,naime postoji tzv. ERASMUS program putem kojeg sveucilista omogućuju stranim studentima studiranje akademske godine,semestra ili kako se već dogovorite.Sveucilista ce ti putem tog programa omoguciti smjestaj na kampusu te ti osigurati cca. 400-500 eura neke vrste đeparca.Nisam siguran da li je smjestaj u studentskom domu na kampusu besplatan no koliko znam cjena sobe se krece od 150 do 220 eura.
Jedini eventualni problem ti moze zadati Njemacki jezik buduci da se nastava vecinom drzi na Njemackom jeziku,tj. samo nekolicina sveucilista nudi predavanja na Engleskom jeziku (nemoj se nadati da drze predavanja na Hrvatskom :cry: ) . Ukoliko zelis jos informacija o studiranju u Njemackoj javi mi putem PM ili mozes ostaviti poruku na ovoj temi tako da i drugi studenti mogu imati saznanja o studiranju u inozemstvu. Moja saznanja se odnose na sveuciliste u Bayreuthu , univerzitetski grad udaljen oko 150 km od Munchena, mogu reci da sam odusevljen onime sto sam tamo dozivio i vidio , te i ja zelim (ukoliko je to moguce) nastaviti studirati u inozemstvu.Nazalost, u Bayreuthu ne nude program na Njemackom jeziku :cry: , no raspitat cu se po drugim univerzitetima. Ipak oni ne odbijaju a priori studente koji nemaju adekvatno znanje Njemackog jezika,barem takvu informaciju sam dobio od sveucilista. Mozda postoji tecaj neka vrsta tečaja za strane studente,no u to nisam potpuno siguran.Koliko znam prosjek ne igra bitnu ulogu,niti godina studiranja... ukoliko znas Njemacki jezik ne vidim prepreku u tvom studiranju u Njemackoj. Ponavljam , ukoliko zelis detaljnije informacije posalji PM.
Pozdrav , zelim vam ugodan ostatak ljeta ... 8)
Christina (napisa):
Već sam dugo zagrijana za ideju da semestar ili godinu odem studirati van, nastavila bi studij math... Mr. Green
Ne znam koje mogućnosti imam, možda razmjena studenata (iako nisam sigurna da je to ono što bi ja htjela), da nastavim studij vani?? kako to ide preko pmf-mo ili preko neke druge studenste udruge....
Želja mi je cijeli semestar ili godinu (ako mi se svidi možda i više) biti vani, tako da seminar ili slično mi nije interesantno... Rolling Eyes

Ako netko ima kakvih saznanja, iskustva... sve je dobrodošlo!! Thank you


...Mogu ti opisati situaciju u Njemackoj ako te zanima,naime postoji tzv. ERASMUS program putem kojeg sveucilista omogućuju stranim studentima studiranje akademske godine,semestra ili kako se već dogovorite.Sveucilista ce ti putem tog programa omoguciti smjestaj na kampusu te ti osigurati cca. 400-500 eura neke vrste đeparca.Nisam siguran da li je smjestaj u studentskom domu na kampusu besplatan no koliko znam cjena sobe se krece od 150 do 220 eura.
Jedini eventualni problem ti moze zadati Njemacki jezik buduci da se nastava vecinom drzi na Njemackom jeziku,tj. samo nekolicina sveucilista nudi predavanja na Engleskom jeziku (nemoj se nadati da drze predavanja na Hrvatskom Crying or Very sad ) . Ukoliko zelis jos informacija o studiranju u Njemackoj javi mi putem PM ili mozes ostaviti poruku na ovoj temi tako da i drugi studenti mogu imati saznanja o studiranju u inozemstvu. Moja saznanja se odnose na sveuciliste u Bayreuthu , univerzitetski grad udaljen oko 150 km od Munchena, mogu reci da sam odusevljen onime sto sam tamo dozivio i vidio , te i ja zelim (ukoliko je to moguce) nastaviti studirati u inozemstvu.Nazalost, u Bayreuthu ne nude program na Njemackom jeziku Crying or Very sad , no raspitat cu se po drugim univerzitetima. Ipak oni ne odbijaju a priori studente koji nemaju adekvatno znanje Njemackog jezika,barem takvu informaciju sam dobio od sveucilista. Mozda postoji tecaj neka vrsta tečaja za strane studente,no u to nisam potpuno siguran.Koliko znam prosjek ne igra bitnu ulogu,niti godina studiranja... ukoliko znas Njemacki jezik ne vidim prepreku u tvom studiranju u Njemackoj. Ponavljam , ukoliko zelis detaljnije informacije posalji PM.
Pozdrav , zelim vam ugodan ostatak ljeta ... Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:01 sri, 17. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

odi na na [url]www.sic.hr[/url]
to ti je site od studentskog internacionalnog centra, oni ti se time bave, za nades studije vani i slicno!
odi na na www.sic.hr
to ti je site od studentskog internacionalnog centra, oni ti se time bave, za nades studije vani i slicno!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Christina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 07. 2005. (13:52:36)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 8:17 sri, 17. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala puno za informacije 8) u igri je definitivno Europa :2pivce:

Muči me malo kako to ide sa priznavanjem kolegija, nebi nikako sve ispočetka :nonono:
Hvala puno za informacije Cool u igri je definitivno Europa Neka zvone case!

Muči me malo kako to ide sa priznavanjem kolegija, nebi nikako sve ispočetka Ne, ne, ne, samo to neee


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 20:04 pet, 19. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sveučilište u Kaiserslautenu drži predavanja na Engleskom jeziku (o matematici govorimo naravno :wink: ). Za nešta više informacija posjeti web sveučilišta.
Sveučilište u Kaiserslautenu drži predavanja na Engleskom jeziku (o matematici govorimo naravno Wink ). Za nešta više informacija posjeti web sveučilišta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 19:50 pon, 22. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]odi na na [url]www.sic.hr[/url]
to ti je site od studentskog internacionalnog centra, oni ti se time bave, za nades studije vani i slicno![/quote]

Poslao sam im e-mail prije par dana te jos uvijek nisam dobio odgovor,da li oni uopće provjeravaju mail,ili je adresa sam formalno napisana za naivce?
filipnet (napisa):
odi na na www.sic.hr
to ti je site od studentskog internacionalnog centra, oni ti se time bave, za nades studije vani i slicno!


Poslao sam im e-mail prije par dana te jos uvijek nisam dobio odgovor,da li oni uopće provjeravaju mail,ili je adresa sam formalno napisana za naivce?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 20:56 pon, 22. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

neznam! nekako sumnjam da bas gledaju e-mail! odi u njihov ured, neznam tocnu adresu, ima na site-u i tam pitaj.
neznam! nekako sumnjam da bas gledaju e-mail! odi u njihov ured, neznam tocnu adresu, ima na site-u i tam pitaj.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 20:01 sri, 5. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moraju li drzave imati bilateralni sporazum da bi se moglo otici kao student na razmjeni?
Moraju li drzave imati bilateralni sporazum da bi se moglo otici kao student na razmjeni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 12:00 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Geliriell"]Moraju li drzave imati bilateralni sporazum da bi se moglo otici kao student na razmjeni?[/quote]

mislim da ti to nema veze sa državama, već sa dogovorima među sveučilištima (tj. ako postoji dogovor stvar radi 100%, a ako ne vjerojatno teže).
Geliriell (napisa):
Moraju li drzave imati bilateralni sporazum da bi se moglo otici kao student na razmjeni?


mislim da ti to nema veze sa državama, već sa dogovorima među sveučilištima (tj. ako postoji dogovor stvar radi 100%, a ako ne vjerojatno teže).



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 12:41 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci, ipak postoji sansa iako sveucilista nemaju medjusobno bilateralni sporazum?
Znaci, ipak postoji sansa iako sveucilista nemaju medjusobno bilateralni sporazum?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 16:32 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Geliriell"]Znaci, ipak postoji sansa iako sveucilista nemaju medjusobno bilateralni sporazum?[/quote]

naravno. u svakom slučaju dobro se raspitati o tome kako dotično sveučilište ustvari funkcionira ako se želiš upisati kod njih. obično postoji neka kontakt osoba za tako nešto.
Geliriell (napisa):
Znaci, ipak postoji sansa iako sveucilista nemaju medjusobno bilateralni sporazum?


naravno. u svakom slučaju dobro se raspitati o tome kako dotično sveučilište ustvari funkcionira ako se želiš upisati kod njih. obično postoji neka kontakt osoba za tako nešto.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 17:06 ned, 9. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako mogu saznati da li nas faks ima sporazum sa nekim drugim odredjenim faksom o razmjeni studenata? Je li ima negdje takav popis?
Kako mogu saznati da li nas faks ima sporazum sa nekim drugim odredjenim faksom o razmjeni studenata? Je li ima negdje takav popis?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 17:23 ned, 9. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najčešće se na stranicama fakulteta nalazi popis njihovih partner-fakulteta/sveučilišta.
Najčešće se na stranicama fakulteta nalazi popis njihovih partner-fakulteta/sveučilišta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:21 ned, 9. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

AFAIK, na nasim stranicama nema toga... :(

:idea: Jedno referentno mjesto je v.d. prodekanice za nastavu. 8)

Inace, ako zelis otici van i ne vratiti se, pitaj ono "vanjsko" sveuciliste. :D Ako zelis tamo odraditi godinu-dvije i onda se vratiti, definitivno moras pitati i njih i spomenutu v.d. :)

Jos jedna dobra referenca je [url=http://www.aiesec.org/croatia/]AIESEC Croatia[/url]. 8)
AFAIK, na nasim stranicama nema toga... Sad

Idea Jedno referentno mjesto je v.d. prodekanice za nastavu. Cool

Inace, ako zelis otici van i ne vratiti se, pitaj ono "vanjsko" sveuciliste. Very Happy Ako zelis tamo odraditi godinu-dvije i onda se vratiti, definitivno moras pitati i njih i spomenutu v.d. Smile

Jos jedna dobra referenca je AIESEC Croatia. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 6:52 pon, 10. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije li u onim materijalima prije izglasavanja studijskih programa za brucose (oko 12.3.) bio popis 2-3 fakulteta sa kojima se MO osjeca srodan? :-k
Nije li u onim materijalima prije izglasavanja studijskih programa za brucose (oko 12.3.) bio popis 2-3 fakulteta sa kojima se MO osjeca srodan? Think



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:21 pon, 10. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Jos jedna dobra referenca je [url=http://www.aiesec.org/croatia/]AIESEC Croatia[/url]. 8)[/quote]

[url=http://student.math.hr/~studrep/index.php?f=linkovi][b]SZ-PMF-MO web[/b][/url] Pod [b]"Europski i međunarodni programi razmjene"[/b] mozete naci nekoliko veza (linkova) vezanih uz doticni temu.
vsego (napisa):
Jos jedna dobra referenca je AIESEC Croatia. Cool


SZ-PMF-MO web Pod "Europski i međunarodni programi razmjene" mozete naci nekoliko veza (linkova) vezanih uz doticni temu.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
DonaDizdar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2018. (15:15:41)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Denmark

PostPostano: 16:04 uto, 20. 2. 2018    Naslov: DANSKA - Alternativno obrazovanje - Učiteljski studij Citirajte i odgovorite

Za sve koji su zainteresirani za alternativno obrazovanje, ili su generalno nezadovoljni obrazovanjem u RH, ili su zainteresirani za učiteljskim studijem, učiteljstvo itd.,

htjela bih podijeliti jedan studij sa svima - [b]DNS Necessary Teacher Training College[/b]

DNS je 3godišnji program koji je najviše fokusiran na osobni razvoj te se vodi motom 'learning by doing', jer je svaki dio programa 80% praktican, 20% teorijski (otprilike naravno).

1. godina uključuje put u [b]Afriku[/b] na 4 mjeseca te nakon toga put po svijetu gdje se širi znanje stjeceno u Africi. Istražuje se problematika tog podrucja (bilo u vezi politike, industrije, ekonomije, itd.)
2. godina uključuje put po [b]Europi[/b] te takodjer ukljucuje istrazivanje problematike tog podrucja (kao sto je navedeno iznad)
3. godina vecinski ukljucuje [b]praksu[/b] u skolama.

Mislim da je DNS pravi izbor za bilo koga (bilo da se zelite baviti učiteljstvom ili ne), jer je program osmisljen tako da kroz njega prikupis sva iskustva koja su ti potrebna da se razvijes i postanes najbolja moguca verzija samog sebe. Kroz putovanja po Africi, dijeljenju svojih iskustava po Europi, organiziranja raznoraznih projekata orijentiranih na poboljsanje zajednice, mogucnost da si sam zaradis za studij, ucenja kroz kolegije koji su orijentirani na buducnost, samoodrzivost, umjetnost, aktivnost, te jos puno toga. DNS je zaista jedno okruzenje koje te konstantno potice da rastes, razmisljas i mijenjas se, te zaista daje posebno obrazovanje i iskustvo koje je potrebno.

Osobno sam dio programa, i upravo zato sto sam odusevljena njime i sto vidim veliku vrijednost, imam potrebu podijeliti s drugima.

Ovo je ukratko opis programa, ali sve detalje mozete naci na web stranici:
http://www.dns-tvind.dk/

ili na YT kanalu:
https://www.youtube.com/channel/UCCpGHuaCG8oShOlqGf1LIMw


U svakom slučaju, zaista poseban program, jako izazovan i totalno drugaciji od svega ponudjenog u RH. Naravno, i meni se mozete obratiti za bilo kakve informacije.

Ugodan dan :D
Za sve koji su zainteresirani za alternativno obrazovanje, ili su generalno nezadovoljni obrazovanjem u RH, ili su zainteresirani za učiteljskim studijem, učiteljstvo itd.,

htjela bih podijeliti jedan studij sa svima - DNS Necessary Teacher Training College

DNS je 3godišnji program koji je najviše fokusiran na osobni razvoj te se vodi motom 'learning by doing', jer je svaki dio programa 80% praktican, 20% teorijski (otprilike naravno).

1. godina uključuje put u Afriku na 4 mjeseca te nakon toga put po svijetu gdje se širi znanje stjeceno u Africi. Istražuje se problematika tog podrucja (bilo u vezi politike, industrije, ekonomije, itd.)
2. godina uključuje put po Europi te takodjer ukljucuje istrazivanje problematike tog podrucja (kao sto je navedeno iznad)
3. godina vecinski ukljucuje praksu u skolama.

Mislim da je DNS pravi izbor za bilo koga (bilo da se zelite baviti učiteljstvom ili ne), jer je program osmisljen tako da kroz njega prikupis sva iskustva koja su ti potrebna da se razvijes i postanes najbolja moguca verzija samog sebe. Kroz putovanja po Africi, dijeljenju svojih iskustava po Europi, organiziranja raznoraznih projekata orijentiranih na poboljsanje zajednice, mogucnost da si sam zaradis za studij, ucenja kroz kolegije koji su orijentirani na buducnost, samoodrzivost, umjetnost, aktivnost, te jos puno toga. DNS je zaista jedno okruzenje koje te konstantno potice da rastes, razmisljas i mijenjas se, te zaista daje posebno obrazovanje i iskustvo koje je potrebno.

Osobno sam dio programa, i upravo zato sto sam odusevljena njime i sto vidim veliku vrijednost, imam potrebu podijeliti s drugima.

Ovo je ukratko opis programa, ali sve detalje mozete naci na web stranici:
http://www.dns-tvind.dk/

ili na YT kanalu:
https://www.youtube.com/channel/UCCpGHuaCG8oShOlqGf1LIMw


U svakom slučaju, zaista poseban program, jako izazovan i totalno drugaciji od svega ponudjenog u RH. Naravno, i meni se mozete obratiti za bilo kakve informacije.

Ugodan dan Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan