Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Jos o kolokviju 14.4. (ili, Matko to the rescue!)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:29 čet, 10. 4. 2003    Naslov: Jos o kolokviju 14.4. (ili, Matko to the rescue!) Citirajte i odgovorite

Pitah Matka ponesto sto su me neki Forumasi pitali. Evo i odgovora...

[quote="Matko"][quote="vsego"]
Pitaju me ljudi hoce li i ove godine biti slaganje programa (nesto kao zadaci 5-7 od prosle godine)?[/quote]
Yup, hoce. Bit ce dva zadatka (6. i 7.) gdje ce se trebati programirati -
pri tome je 6. laksi nego prosle godine (stvarno najelementarnije stvari),
dok je 7. nesto tezi (ali zato nosi i vise bodova... sve skupa bit ce 15
extra bodova).[/quote]

Eto, hvala :bow: Matku :bow: na svesrdnoj pomoci. :D

Bude li jos stogod (npr. ispravak PDFova proslogodisnjih kolokvija kojima fale sourceovi ;)), bit ce obavijest na Forumu. 8)
Pitah Matka ponesto sto su me neki Forumasi pitali. Evo i odgovora...

Matko (napisa):
vsego (napisa):

Pitaju me ljudi hoce li i ove godine biti slaganje programa (nesto kao zadaci 5-7 od prosle godine)?

Yup, hoce. Bit ce dva zadatka (6. i 7.) gdje ce se trebati programirati -
pri tome je 6. laksi nego prosle godine (stvarno najelementarnije stvari),
dok je 7. nesto tezi (ali zato nosi i vise bodova... sve skupa bit ce 15
extra bodova).


Eto, hvala I bow before you Matku I bow before you na svesrdnoj pomoci. Very Happy

Bude li jos stogod (npr. ispravak PDFova proslogodisnjih kolokvija kojima fale sourceovi Wink), bit ce obavijest na Forumu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:50 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako mislis extra bodovi ?
zar ce ako rjesimo zadatak na super lip nacin dati nam +15 bodova pa ce npr. max bodovi bit 100 ili za one koji lipo rjese zadatak 115 ?
Kako mislis extra bodovi ?
zar ce ako rjesimo zadatak na super lip nacin dati nam +15 bodova pa ce npr. max bodovi bit 100 ili za one koji lipo rjese zadatak 115 ?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:41 sub, 12. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Kako mislis extra bodovi ?
zar ce ako rjesimo zadatak na super lip nacin dati nam +15 bodova pa ce npr. max bodovi bit 100 ili za one koji lipo rjese zadatak 115 ?[/quote]

Ne znam, samo prenosim sto je Matko rekao (napisao). :? Mislim da ovo "extra" u stvari znaci da ce biti 15 bodova vise nego prosle godine. Ipak, nemoj me drzati za rijec - to je samo moja pretpostavka.

[b]New update from Matko:[/b] Na webu su updateani [url=http://web.math.hr/nastava/c/pismeni/kolokviji.html]proslogodisnji kolokviji[/url]. Uzivajte! 8)
Anonymous (napisa):
Kako mislis extra bodovi ?
zar ce ako rjesimo zadatak na super lip nacin dati nam +15 bodova pa ce npr. max bodovi bit 100 ili za one koji lipo rjese zadatak 115 ?


Ne znam, samo prenosim sto je Matko rekao (napisao). Confused Mislim da ovo "extra" u stvari znaci da ce biti 15 bodova vise nego prosle godine. Ipak, nemoj me drzati za rijec - to je samo moja pretpostavka.

New update from Matko: Na webu su updateani proslogodisnji kolokviji. Uzivajte! Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:50 ned, 13. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, Matko je rijesio i posljednju misteriju... :)

[quote="Matko"]Extra bodovi = bonus (poklon :)) bodovi -- bit ce moguce dobiti maksimalno 115 bodova, a od toga ce se za odredjivanje ocjene uzimati samo standardnih 100 bodova.[/quote]

Hvala, Matko, sto brines o Djeci Foruma! ;)
Evo, Matko je rijesio i posljednju misteriju... Smile

Matko (napisa):
Extra bodovi = bonus (poklon Smile) bodovi – bit ce moguce dobiti maksimalno 115 bodova, a od toga ce se za odredjivanje ocjene uzimati samo standardnih 100 bodova.


Hvala, Matko, sto brines o Djeci Foruma! Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan