Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijave za usmeni ispit - topic za pitanja
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Studos
Gost





PostPostano: 0:05 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Prijave za usmeni ispit - topic za pitanja Citirajte i odgovorite

Upravo ono sto naslov kaze, naime, ne mogu zbog toga prijaviti usmeni iz modeliranja!!!



[color=blue][b]Moderator:[/b]

Od sada koristite ovaj topic za pitanja vezana uz prijavu usmenog ispita iz Modeliranja.

Prije nego pitate, procitajte prvo sto vam program javlja, te pogledajte po ovom topicu da li je pitanje vec odgovoreno![/color]
Upravo ono sto naslov kaze, naime, ne mogu zbog toga prijaviti usmeni iz modeliranja!!!



Moderator:

Od sada koristite ovaj topic za pitanja vezana uz prijavu usmenog ispita iz Modeliranja.

Prije nego pitate, procitajte prvo sto vam program javlja, te pogledajte po ovom topicu da li je pitanje vec odgovoreno!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:15 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Re: Da li netko zna zasto mail ne radi Citirajte i odgovorite

[quote="Studos"]Upravo ono sto naslov kaze, naime, ne mogu zbog toga prijaviti usmeni iz modeliranja!!![/quote]

Iz ovako informativnog posta ne mogu provjeriti sto ne radi. :roll: Molim ime, prezime i e-mail adresu. :)
Studos (napisa):
Upravo ono sto naslov kaze, naime, ne mogu zbog toga prijaviti usmeni iz modeliranja!!!


Iz ovako informativnog posta ne mogu provjeriti sto ne radi. Rolling Eyes Molim ime, prezime i e-mail adresu. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
studos
Gost





PostPostano: 0:23 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Marina Brenko - mbrenko@student.math.hr
Marina Brenko - mbrenko@student.math.hr


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:46 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="studos"]Marina Brenko - mbrenko@student.math.hr[/quote]

Mail je isporucen, a na studentu kaze da si zadnji mail dobila u 00:53:55. :-s Probaj opet, pa ako mail ne stigne, javi (bit cu opet na Forumu najkasnije za cca pola sata), pa cu ti ja potvrditi prijavu. 8)
studos (napisa):
Marina Brenko - mbrenko@student.math.hr


Mail je isporucen, a na studentu kaze da si zadnji mail dobila u 00:53:55. Eh? Probaj opet, pa ako mail ne stigne, javi (bit cu opet na Forumu najkasnije za cca pola sata), pa cu ti ja potvrditi prijavu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
studos
Gost





PostPostano: 1:23 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

inace ja ovo prijavljujem kolegici, sad sam pokusao prijaviti preko accounta na yahoo-u, tamo pak nisam dobio mail oupce. za kojih pola sata mi istice rok za prijavu pa cu ponovno pokusati prijaviti sa accountom na student.math.hr. Da li mi mozes onda potvrditi prijavu, pokusavam prijaviti kod profesora Vrdoljaka!
inace ja ovo prijavljujem kolegici, sad sam pokusao prijaviti preko accounta na yahoo-u, tamo pak nisam dobio mail oupce. za kojih pola sata mi istice rok za prijavu pa cu ponovno pokusati prijaviti sa accountom na student.math.hr. Da li mi mozes onda potvrditi prijavu, pokusavam prijaviti kod profesora Vrdoljaka!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:35 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potvrdih prijavu (ovu Yahoo-ovsku). 8)

Trenutno CARNet ima problema (korisnici T-Coma, koliko znam, trenutno nemaju pristup Forumu niti icem drugom na faxu), pa je vjerojatno to razlog sto ti nije dosao mail na Yahoo. :( Doci ce, no ne trebas potvrdjivati. 8)

[b]Generalna opaska:[/b] pazite da ukucate ispravnu e-mail adresu! :prodike: Kad god su prijave, dobijem barem 5 notificationa da je netko fulao adresu... :roll:
Potvrdih prijavu (ovu Yahoo-ovsku). Cool

Trenutno CARNet ima problema (korisnici T-Coma, koliko znam, trenutno nemaju pristup Forumu niti icem drugom na faxu), pa je vjerojatno to razlog sto ti nije dosao mail na Yahoo. Sad Doci ce, no ne trebas potvrdjivati. Cool

Generalna opaska: pazite da ukucate ispravnu e-mail adresu! Drzim prodike Kad god su prijave, dobijem barem 5 notificationa da je netko fulao adresu... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
studos
Gost





PostPostano: 1:47 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Hvala Citirajte i odgovorite

Dobro sam upisao mail, imam jos otvorenu tu stranicu na koju se upisuju podaci, koristeci BACK button.
Mislim da je dobra informacija to sto nemaju problema samo korisnici T-Coma, jer T-Com nije moj ISP, vec xnet, broadband kabelske, tako da ni korisnici x-neta nemaju pristup nicemu. Pri pristupu na mail na student.math.hr javlja da je: "IMAP posluzitelj prekinuo vezu"

Inace puno hvala na potvrdenoj prijavi, puno puno ...slijedecih sto tisuca linija iste rijeci... hvala. Pao mi C sa srca!
Dobro sam upisao mail, imam jos otvorenu tu stranicu na koju se upisuju podaci, koristeci BACK button.
Mislim da je dobra informacija to sto nemaju problema samo korisnici T-Coma, jer T-Com nije moj ISP, vec xnet, broadband kabelske, tako da ni korisnici x-neta nemaju pristup nicemu. Pri pristupu na mail na student.math.hr javlja da je: "IMAP posluzitelj prekinuo vezu"

Inace puno hvala na potvrdenoj prijavi, puno puno ...slijedecih sto tisuca linija iste rijeci... hvala. Pao mi C sa srca!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:00 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Re: Hvala Citirajte i odgovorite

[quote="studos"]Dobro sam upisao mail[/quote]

Bila je to generalna opaska. ;)

[quote="studos"]Mislim da je dobra informacija to sto nemaju problema samo korisnici T-Coma, jer T-Com nije moj ISP, vec xnet, broadband kabelske, tako da ni korisnici x-neta nemaju pristup nicemu. Pri pristupu na mail na student.math.hr javlja da je: "IMAP posluzitelj prekinuo vezu"[/quote]

Ne, to je do studenta. :-s T-Com-ovci nas uopce ne vide. :? Za njih, kao da su serveri (DeGiorgi, student, viveka,...) pogaseni. :shock: Dok sam bio na faxu (do negdje oko 00:30 :oops:) sa DeGiorgija se nije moglo na Google, ICQ, SourceForge,... nigdje! :shock: Slicno mi je javio kolega koji je bas bio spojen preko CMU. :(

[quote="studos"]Inace puno hvala na potvrdenoj prijavi, puno puno ...slijedecih sto tisuca linija iste rijeci... hvala.[/quote]

:blueshock: Jadan, mali DeGiorgi! :blueshock:

;)

[quote="studos"]Pao mi C sa srca![/quote]

:rotfl:
studos (napisa):
Dobro sam upisao mail


Bila je to generalna opaska. Wink

studos (napisa):
Mislim da je dobra informacija to sto nemaju problema samo korisnici T-Coma, jer T-Com nije moj ISP, vec xnet, broadband kabelske, tako da ni korisnici x-neta nemaju pristup nicemu. Pri pristupu na mail na student.math.hr javlja da je: "IMAP posluzitelj prekinuo vezu"


Ne, to je do studenta. Eh? T-Com-ovci nas uopce ne vide. Confused Za njih, kao da su serveri (DeGiorgi, student, viveka,...) pogaseni. Shocked Dok sam bio na faxu (do negdje oko 00:30 Embarassed) sa DeGiorgija se nije moglo na Google, ICQ, SourceForge,... nigdje! Shocked Slicno mi je javio kolega koji je bas bio spojen preko CMU. Sad

studos (napisa):
Inace puno hvala na potvrdenoj prijavi, puno puno ...slijedecih sto tisuca linija iste rijeci... hvala.


Disaster!!! Jadan, mali DeGiorgi! Disaster!!!

Wink

studos (napisa):
Pao mi C sa srca!


Valjam se po podu od smijeha



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jozo
Gost





PostPostano: 9:04 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Prijava modeliranja Citirajte i odgovorite

Upravo sam pokusao prijaviti ispit iz modeliranja, za dekanski rok, ali valjda se nemoze iza 10h za 4.10, a drugi su vec popunjeni. Sta da radim? molom pomoc.
Upravo sam pokusao prijaviti ispit iz modeliranja, za dekanski rok, ali valjda se nemoze iza 10h za 4.10, a drugi su vec popunjeni. Sta da radim? molom pomoc.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:17 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da i ja isto se ne mogu prijaviti, kako sad???
da i ja isto se ne mogu prijaviti, kako sad???


[Vrh]
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 10:11 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

javite se profesoru na mail, njemu vjerojatno nije od velike koristi da rok za prijavu ispita traje samo do 4 dana prije ispita pa vjerujem da ce to ispravit da se mozete prijavit. samo mu mailich posaljite :)
javite se profesoru na mail, njemu vjerojatno nije od velike koristi da rok za prijavu ispita traje samo do 4 dana prije ispita pa vjerujem da ce to ispravit da se mozete prijavit. samo mu mailich posaljite Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jozo
Gost





PostPostano: 10:13 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, jesam.. cekam... njegov mail je [color=blue]caklovic na masini math.hr[/color]?



[color=blue][b]Moderator:[/b] Molim, ne objavljivati tocne adrese, pogotovo zato jer imamo trazilicu e-mail adresa preko koje se adrese lako provjere.[/color] :roll:
da, jesam.. cekam... njegov mail je caklovic na masini math.hr?



Moderator: Molim, ne objavljivati tocne adrese, pogotovo zato jer imamo trazilicu e-mail adresa preko koje se adrese lako provjere. Rolling Eyes


[Vrh]
jozo
Gost





PostPostano: 12:14 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

al nikako da odgovori..
al nikako da odgovori..


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:18 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kasniji termini su popunjeni, a ranijima je istekao rok. :( AFAIK, profesor ce tek navecer biti na mailu, pa pricekajte do tada... 8) Ipak je subota i dan je bas lijep. :D
Kasniji termini su popunjeni, a ranijima je istekao rok. Sad AFAIK, profesor ce tek navecer biti na mailu, pa pricekajte do tada... Cool Ipak je subota i dan je bas lijep. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:05 sub, 1. 10. 2005    Naslov: kontrolni kod Citirajte i odgovorite

sta je kontrolni kod ??? bez toga ne mogu prijaviti a ne znam sta je to?? pomoc!!
sta je kontrolni kod ??? bez toga ne mogu prijaviti a ne znam sta je to?? pomoc!!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:11 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako lijepo pise kad se prijavis - kontrolni kod dobijes e-mailom na adresu preko koje si se prijavio. :roll: Sluzi tome da se smanji mogucnost da te netko prijavi bez tvog znanja... 8)

Zasto je tako tesko citati upute koje program napise? :roll:
Kako lijepo pise kad se prijavis - kontrolni kod dobijes e-mailom na adresu preko koje si se prijavio. Rolling Eyes Sluzi tome da se smanji mogucnost da te netko prijavi bez tvog znanja... Cool

Zasto je tako tesko citati upute koje program napise? Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:02 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesor nista ne odgovara cijeli dan..hoce li uopce bit moguce prijavit usmeni ili nam rok propada?
profesor nista ne odgovara cijeli dan..hoce li uopce bit moguce prijavit usmeni ili nam rok propada?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:08 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rok vam [b]nece[/b] propasti zbog takve tehnikalije. :roll: Prof. danas nije na Mrezi (subota je, suncano je,... c'mon ;)), no vjerujem da ce to rijesiti kad se vrati. 8)

Ako se ne javi do nedjelje i ako do ponedjeljka ne budu produljeni rokovi za prijavu (pisat ce na samoj stranici za prijave), posjetite ga u ponedjeljak na ispitima (Uvod u optimizaciju i Konveksna analiza - termine nadjite na Forumu) i dogovorite direktno s njim. 8)
Rok vam nece propasti zbog takve tehnikalije. Rolling Eyes Prof. danas nije na Mrezi (subota je, suncano je,... c'mon Wink), no vjerujem da ce to rijesiti kad se vrati. Cool

Ako se ne javi do nedjelje i ako do ponedjeljka ne budu produljeni rokovi za prijavu (pisat ce na samoj stranici za prijave), posjetite ga u ponedjeljak na ispitima (Uvod u optimizaciju i Konveksna analiza - termine nadjite na Forumu) i dogovorite direktno s njim. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:54 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaka ti cast vsego!!! I hvala kaj nas bar smiris! Ali pitanje je: kaj ja moram biti na netu 24 sata dnevno da bih vidio kad su prijave i da ne zakasnim prijavit se? Ne moras odgovorit.. Ali frustrirajuće je! jako!
Svaka ti cast vsego!!! I hvala kaj nas bar smiris! Ali pitanje je: kaj ja moram biti na netu 24 sata dnevno da bih vidio kad su prijave i da ne zakasnim prijavit se? Ne moras odgovorit.. Ali frustrirajuće je! jako!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:24 ned, 2. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iako si rekao/la da ne trebam odgovoriti:[list=1][*]Bas vidjeh da su rokovi za prijavu kod prof. Caklovica pomaknuti :D

[*]Skripta, kao "zamjena za papir", je nova. :| Jos se uhodavamo, pa nam obavjestavanje studenata malo steka. :( No, realno, dok je bilo na oglasnoj ploci, ocekivalo se da redovito gledate tamo, ne? ;)
Razmisljam o nekakvom sustavu obavijesti, no to cu slagati tek kad nadjem vremena... 8)

[*][b]Rokovi kod asistenta Vrdoljaka za sada [u]nisu pomaknuti[/u]![/b] :? Upozorite kolege koji idu kod njega da se na vrijeme prijave! :)[/list:o]Sretno! :wave:
Iako si rekao/la da ne trebam odgovoriti:
  1. Bas vidjeh da su rokovi za prijavu kod prof. Caklovica pomaknuti Very Happy

  2. Skripta, kao "zamjena za papir", je nova. Neutral Jos se uhodavamo, pa nam obavjestavanje studenata malo steka. Sad No, realno, dok je bilo na oglasnoj ploci, ocekivalo se da redovito gledate tamo, ne? Wink
    Razmisljam o nekakvom sustavu obavijesti, no to cu slagati tek kad nadjem vremena... Cool

  3. Rokovi kod asistenta Vrdoljaka za sada nisu pomaknuti! Confused Upozorite kolege koji idu kod njega da se na vrijeme prijave! Smile
Sretno! Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan