Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijave za usmeni ispit - topic za pitanja
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 14:57 ned, 2. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opčenito sajt od PMF ima jako zastarjeli izgled , funkcionalnost je na nekoj minimalnoj razini, navigacija niti ne postoji....
Očito je da amateri stoje iza svake stranice i da se bez večih napora neće postiči uniformni i user friendly izgled...
Zašto svi nebi koristili jedan CMS sustav kao što je Studomat za prijavljivanje svih vrsta ispita? Ukoliko vam fali neka opcija u Studomatu kontaktirajte njihove developere

A sad pitanje , kako prijaviti usmeni ispit kada su svi termini zauzeti? Očito je postavljeno premalo termina...
Opčenito sajt od PMF ima jako zastarjeli izgled , funkcionalnost je na nekoj minimalnoj razini, navigacija niti ne postoji....
Očito je da amateri stoje iza svake stranice i da se bez večih napora neće postiči uniformni i user friendly izgled...
Zašto svi nebi koristili jedan CMS sustav kao što je Studomat za prijavljivanje svih vrsta ispita? Ukoliko vam fali neka opcija u Studomatu kontaktirajte njihove developere

A sad pitanje , kako prijaviti usmeni ispit kada su svi termini zauzeti? Očito je postavljeno premalo termina...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:31 ned, 2. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li se treba prijaviti preko neta ak sam na komisiji??
da li se treba prijaviti preko neta ak sam na komisiji??


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:16 ned, 2. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Opčenito sajt od PMF ima jako zastarjeli izgled , funkcionalnost je na nekoj minimalnoj razini, navigacija niti ne postoji....
Očito je da amateri stoje iza svake stranice i da se bez večih napora neće postiči uniformni i user friendly izgled...
Zašto svi nebi koristili jedan CMS sustav kao što je Studomat za prijavljivanje svih vrsta ispita?[/quote]

AFAIK, to je u procesu provedbe... :) Detalje ne znam... :|

[quote="Anonymous"]Ukoliko vam fali neka opcija u Studomatu kontaktirajte njihove developere[/quote]

Odbili su suradnju na vaznijim stvarima, a sad je razvoj i tako gotov, pa - koliko znam - nema vise promjena. :roll:

[quote="Anonymous"]A sad pitanje , kako prijaviti usmeni ispit kada su svi termini zauzeti? Očito je postavljeno premalo termina...[/quote]

Nisu svi zauzeti. :-s Ima [url=http://viveka.math.hr/prijave/index.php?course=1&lecturer=1&time=49&action=assign]jos jedan[/url]. 8) Ako ponestane :arrow: e-mail profesoru; on odredjuje termine, a na Forumu je rijedak gost pa je e-mail sigurniji. :)

[quote="Anonymous"]da li se treba prijaviti preko neta ak sam na komisiji??[/quote]

Mislim da ne, jer treba naci termin kad ce svoj trojici iz komisije odgovarati. 8)

Provjeri sutra (pon) na oglasnoj ploci, pa - ako nema termina komisije - posjeti profesora. :)
Anonymous (napisa):
Opčenito sajt od PMF ima jako zastarjeli izgled , funkcionalnost je na nekoj minimalnoj razini, navigacija niti ne postoji....
Očito je da amateri stoje iza svake stranice i da se bez večih napora neće postiči uniformni i user friendly izgled...
Zašto svi nebi koristili jedan CMS sustav kao što je Studomat za prijavljivanje svih vrsta ispita?


AFAIK, to je u procesu provedbe... Smile Detalje ne znam... Neutral

Anonymous (napisa):
Ukoliko vam fali neka opcija u Studomatu kontaktirajte njihove developere


Odbili su suradnju na vaznijim stvarima, a sad je razvoj i tako gotov, pa - koliko znam - nema vise promjena. Rolling Eyes

Anonymous (napisa):
A sad pitanje , kako prijaviti usmeni ispit kada su svi termini zauzeti? Očito je postavljeno premalo termina...


Nisu svi zauzeti. Eh? Ima jos jedan. Cool Ako ponestane Arrow e-mail profesoru; on odredjuje termine, a na Forumu je rijedak gost pa je e-mail sigurniji. Smile

Anonymous (napisa):
da li se treba prijaviti preko neta ak sam na komisiji??


Mislim da ne, jer treba naci termin kad ce svoj trojici iz komisije odgovarati. Cool

Provjeri sutra (pon) na oglasnoj ploci, pa - ako nema termina komisije - posjeti profesora. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:09 ned, 2. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

dali mogu prenjeti ovaj ispit na 12 mjesec , tj. izađi na usmeni u 12 om mjesecu a da nepolažem ispit?
dali mogu prenjeti ovaj ispit na 12 mjesec , tj. izađi na usmeni u 12 om mjesecu a da nepolažem ispit?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:43 ned, 2. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]dali mogu prenjeti ovaj ispit na 12 mjesec , tj. izađi na usmeni u 12 om mjesecu a da nepolažem ispit?[/quote]

[quote="vsego"]e-mail profesoru; on odredjuje termine, a [color=red]na Forumu je rijedak gost pa je e-mail sigurniji[/color].[/quote]

Nitko osim prof. ti to ne moze odgovoriti. :?
Anonymous (napisa):
dali mogu prenjeti ovaj ispit na 12 mjesec , tj. izađi na usmeni u 12 om mjesecu a da nepolažem ispit?


vsego (napisa):
e-mail profesoru; on odredjuje termine, a na Forumu je rijedak gost pa je e-mail sigurniji.


Nitko osim prof. ti to ne moze odgovoriti. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 8:59 pon, 3. 10. 2005    Naslov: Usmeni na dekanskom ispitnom roku Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
A sad pitanje , kako prijaviti usmeni ispit kada su svi termini zauzeti? Očito je postavljeno premalo termina...[/quote]

Obavijestio bih studente koji još nisu prijavili termin za usmeni ispit da kod mene ima slobodnih termina. S obzirom da je ostalo samo 9 neprijavljenih studenata, reducirao sam i ponuđene termine usmenih ispita. Pogledajte
http://viveka.math.hr/prijave/
U slučaju problema, javite se mailom na marko@math.hr

Pozdrav,

Marko Vrdoljak
Anonymous (napisa):

A sad pitanje , kako prijaviti usmeni ispit kada su svi termini zauzeti? Očito je postavljeno premalo termina...


Obavijestio bih studente koji još nisu prijavili termin za usmeni ispit da kod mene ima slobodnih termina. S obzirom da je ostalo samo 9 neprijavljenih studenata, reducirao sam i ponuđene termine usmenih ispita. Pogledajte
http://viveka.math.hr/prijave/
U slučaju problema, javite se mailom na marko@math.hr

Pozdrav,

Marko Vrdoljak


[Vrh]
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 20:34 sri, 21. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada ce moci prijaviti usmeni na [url]http://viveka.math.hr/prijave[/url] za ovaj rok?
Kada ce moci prijaviti usmeni na http://viveka.math.hr/prijave za ovaj rok?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:09 pon, 26. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"]Kada ce moci prijaviti usmeni na [url]http://viveka.math.hr/prijave[/url] za ovaj rok?[/quote]
evo da i ja malo bumpam (@vsego :soldierblaeh: ) -- i mene to žarko zanima... :?:
Markec (napisa):
Kada ce moci prijaviti usmeni na http://viveka.math.hr/prijave za ovaj rok?

evo da i ja malo bumpam (@vsego Silly ) – i mene to žarko zanima... Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
markov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 01. 2006. (01:24:33)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
52 = 55 - 3

PostPostano: 23:36 uto, 27. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možete se prijaviti za usmeni na gornjem linku. S obzirom da je
mali broj studenata za usmeni (4) ponuđen je, naravno, samo jedan
termin za usmeni.

Za predstojeće rokove možete računati na sličnu dinamiku: Kad se
uspostavi konačna lista prijavljenih studenata za ispit (koji su oslobođeni pismenog)
- to je dan prije pismenog ispita - prijavite termin usmenog na
http://viveka.math.hr/prijave/
Ugrubo, ponuđeni termini usmenih (za kolokvente) na predstojećim rokovima
bit će dva-tri dana nakon pismenog.

Naravno, studenti koji polažu pismeni ispit, prijavljuju termin usmenog
nakon rezultata pismenog - za njih će tek tada biti otvoreni novi termini.
Možete se prijaviti za usmeni na gornjem linku. S obzirom da je
mali broj studenata za usmeni (4) ponuđen je, naravno, samo jedan
termin za usmeni.

Za predstojeće rokove možete računati na sličnu dinamiku: Kad se
uspostavi konačna lista prijavljenih studenata za ispit (koji su oslobođeni pismenog)
- to je dan prije pismenog ispita - prijavite termin usmenog na
http://viveka.math.hr/prijave/
Ugrubo, ponuđeni termini usmenih (za kolokvente) na predstojećim rokovima
bit će dva-tri dana nakon pismenog.

Naravno, studenti koji polažu pismeni ispit, prijavljuju termin usmenog
nakon rezultata pismenog - za njih će tek tada biti otvoreni novi termini.



_________________
Marko Vrdoljak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:58 sub, 1. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se i mi koji smo bili na pismenom(i prosli :) ) moramo dodatno prijavit za usmeni na link koji je dao asistent vrdoljak? :roll:
i tko će nas ispitivati?
hvala
jel se i mi koji smo bili na pismenom(i prosli Smile ) moramo dodatno prijavit za usmeni na link koji je dao asistent vrdoljak? Rolling Eyes
i tko će nas ispitivati?
hvala


[Vrh]
markov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 01. 2006. (01:24:33)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
52 = 55 - 3

PostPostano: 8:15 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na oglasnoj ploči je pisao termin usmenog (četvrtak u 9) tako da nema potrebe za prijavljivanjem na internetu.
Na oglasnoj ploči je pisao termin usmenog (četvrtak u 9) tako da nema potrebe za prijavljivanjem na internetu.



_________________
Marko Vrdoljak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 15:59 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li se tko ce ispitivat?
zna li se tko ce ispitivat?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
markov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 01. 2006. (01:24:33)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
52 = 55 - 3

PostPostano: 22:17 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nažalost, ne znam.
Nažalost, ne znam.



_________________
Marko Vrdoljak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:21 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jucer sam vidio profesora i rekao je da ce u cetvrtak nesto ispitivati. :) Vjerojatno je rijec o Modeliranju... 8)
Jucer sam vidio profesora i rekao je da ce u cetvrtak nesto ispitivati. Smile Vjerojatno je rijec o Modeliranju... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 23:37 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Jucer sam vidio profesora i rekao je da ce u cetvrtak nesto ispitivati. :) Vjerojatno je rijec o Modeliranju... 8)[/quote]

da rijec je o modeliranju :lol:
vsego (napisa):
Jucer sam vidio profesora i rekao je da ce u cetvrtak nesto ispitivati. Smile Vjerojatno je rijec o Modeliranju... Cool


da rijec je o modeliranju Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:59 uto, 4. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li termin ostaje nepromijenjen i da li ce ispitivati prof. Caklovic?

[quote="markov"]Na oglasnoj ploči je pisao termin usmenog (četvrtak u 9) tako da nema potrebe za prijavljivanjem na internetu.[/quote]
Da li termin ostaje nepromijenjen i da li ce ispitivati prof. Caklovic?

markov (napisa):
Na oglasnoj ploči je pisao termin usmenog (četvrtak u 9) tako da nema potrebe za prijavljivanjem na internetu.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:22 uto, 4. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da li termin ostaje nepromijenjen i da li ce ispitivati prof. Caklovic?[/quote]

Termin ostaje i ispitivat ce prof. Caklovic. :)
Anonymous (napisa):
Da li termin ostaje nepromijenjen i da li ce ispitivati prof. Caklovic?


Termin ostaje i ispitivat ce prof. Caklovic. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:24 sub, 8. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad ce otprilike bit usmeni za kolokvente sad na drugom roku?
kad ce otprilike bit usmeni za kolokvente sad na drugom roku?


[Vrh]
bamby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 06. 2006. (11:00:47)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:20 sub, 8. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pise na netu da bi usmeni opcenito trebao biti dva-tri dana poslije pismenog, znaci petak ili ponedjeljak( toplo se nadam da ce bit u ponedjeljak ). :D
Kaj se tice prijava za usmeni asistent Vrdoljak je napisao da su dan prije pismenog, sad jel to samo taj dan ili se moze eventualno prijavit i na dan pismenog? :D I jos samo jedno pitanjce . . . Hoce li ispitivati profesor Caklovic prema starom rasporedu ili je doslo do nekih promjena?
A bas sam se raspisla :wink:
Pise na netu da bi usmeni opcenito trebao biti dva-tri dana poslije pismenog, znaci petak ili ponedjeljak( toplo se nadam da ce bit u ponedjeljak ). Very Happy
Kaj se tice prijava za usmeni asistent Vrdoljak je napisao da su dan prije pismenog, sad jel to samo taj dan ili se moze eventualno prijavit i na dan pismenog? Very Happy I jos samo jedno pitanjce . . . Hoce li ispitivati profesor Caklovic prema starom rasporedu ili je doslo do nekih promjena?
A bas sam se raspisla Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 14:55 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da ce se za usmeni moci prijaviti i na dan pismenog.. ako se ne varam na stranici za prijave je znao biti rok za prijavu/odjavu dan prije termina usmenog...
p.s. i ja se nadam da ce usmeni biti u ponedjeljak...
p.p.s. na sta se odnosilo "Hoce li ispitivati profesor Caklovic prema starom rasporedu ili je doslo do nekih promjena? "... da li vec postoji neki popis za usmeni ili sam ja sad sve krivo shvatila?
mislim da ce se za usmeni moci prijaviti i na dan pismenog.. ako se ne varam na stranici za prijave je znao biti rok za prijavu/odjavu dan prije termina usmenog...
p.s. i ja se nadam da ce usmeni biti u ponedjeljak...
p.p.s. na sta se odnosilo "Hoce li ispitivati profesor Caklovic prema starom rasporedu ili je doslo do nekih promjena? "... da li vec postoji neki popis za usmeni ili sam ja sad sve krivo shvatila?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan