Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

impresije s pismenog
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 14:21 sri, 23. 4. 2003    Naslov: impresije s pismenog Citirajte i odgovorite

bezveze covece, ovo je bilo jedno losje iskustvo. tak sam bil gladan, micek mali.. zasto asistenti ne djele kokice po razredu za vrijeme pismenog? to bi bilo super. i jos bi bilo bolje da su povegetane umjesto posoljene. tak su finije. mislim, kokice nisu bas zasitne al, kaj, pa jeftine su barem..
bezveze covece, ovo je bilo jedno losje iskustvo. tak sam bil gladan, micek mali.. zasto asistenti ne djele kokice po razredu za vrijeme pismenog? to bi bilo super. i jos bi bilo bolje da su povegetane umjesto posoljene. tak su finije. mislim, kokice nisu bas zasitne al, kaj, pa jeftine su barem..



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 14:27 sri, 23. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

znaci velis bolje su sa vegetom, morat cu to probat. Ali nije to za ispite, treba to neka konkretna hrana (cevapi)
znaci velis bolje su sa vegetom, morat cu to probat. Ali nije to za ispite, treba to neka konkretna hrana (cevapi)


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:21 sri, 23. 4. 2003    Naslov: Re: impresije s pismenog Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"]bezveze covece, ovo je bilo jedno losje iskustvo. tak sam bil gladan, micek mali.. zasto asistenti ne djele kokice po razredu za vrijeme pismenog? to bi bilo super. i jos bi bilo bolje da su povegetane umjesto posoljene. tak su finije. mislim, kokice nisu bas zasitne al, kaj, pa jeftine su barem..[/quote]

Ako ti prijedlog prodje (uz Guestov Cevap-anex ;)), ja cu dezurati na svakom pismenom, pa neka nose i meni... :D :D :D
lhranjec (napisa):
bezveze covece, ovo je bilo jedno losje iskustvo. tak sam bil gladan, micek mali.. zasto asistenti ne djele kokice po razredu za vrijeme pismenog? to bi bilo super. i jos bi bilo bolje da su povegetane umjesto posoljene. tak su finije. mislim, kokice nisu bas zasitne al, kaj, pa jeftine su barem..


Ako ti prijedlog prodje (uz Guestov Cevap-anex Wink), ja cu dezurati na svakom pismenom, pa neka nose i meni... Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 0:16 pet, 16. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=violet] Tek sad sam vidla za kokice. Obavezno glasam za njih. Jel bi se mogla dijelit i kava? A ako organiziramo peticiju? A jel bi se mogli mijenjat bodovi na pismenom za kavu tijekom pismenog?[/color]
Tek sad sam vidla za kokice. Obavezno glasam za njih. Jel bi se mogla dijelit i kava? A ako organiziramo peticiju? A jel bi se mogli mijenjat bodovi na pismenom za kavu tijekom pismenog?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 18:00 sub, 17. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"][color=violet] Tek sad sam vidla za kokice. Obavezno glasam za njih. Jel bi se mogla dijelit i kava? A ako organiziramo peticiju? A jel bi se mogli mijenjat bodovi na pismenom za kavu tijekom pismenog?[/color][/quote]

hmmm.. mislim da bi ipak bilo bolje mjenjati bodove s _kolokvija_ za kokice... ja bi se osobno sigurno vise potrudio na klokvijima :)
Martinab (napisa):
Tek sad sam vidla za kokice. Obavezno glasam za njih. Jel bi se mogla dijelit i kava? A ako organiziramo peticiju? A jel bi se mogli mijenjat bodovi na pismenom za kavu tijekom pismenog?


hmmm.. mislim da bi ipak bilo bolje mjenjati bodove s _kolokvija_ za kokice... ja bi se osobno sigurno vise potrudio na klokvijima Smile



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Freddy Scollnic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (20:28:59)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0
Lokacija: Zanzibar

PostPostano: 20:42 pon, 19. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Luka ti stvaro uvijek imas neke lude ideje, ali ih ja i uvijek podrzavam... pa naprijed kokice...
Luka ti stvaro uvijek imas neke lude ideje, ali ih ja i uvijek podrzavam... pa naprijed kokice...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan