Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Piseri (biseri s pismenih)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:03 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Piseri (biseri s pismenih) Citirajte i odgovorite

[quote]...Hesseova matrica je pozitivno definitna u svakoj tocki (jer su druge derivacije konstantne). Dakle, funkcija ima lokalni minimum u svakoj tocki.[/quote]

All-time favourite s pismenog iz Uvoda u optimizaciju.
Citat:
...Hesseova matrica je pozitivno definitna u svakoj tocki (jer su druge derivacije konstantne). Dakle, funkcija ima lokalni minimum u svakoj tocki.


All-time favourite s pismenog iz Uvoda u optimizaciju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.


Zadnja promjena: krcko; 20:24 čet, 8. 12. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:50 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]UuR[/b] (stari pseudo-Pascal):

[code:1]za (n) radi 0 <- 1;
za (n) radi 1 <- 0;[/code:1]

Znak "[tt]<-[/tt]" je sluzio za pridruzivanje vrijednosti. :lol:

[b]RP1(prof)[/b]:

Cime se mjeri brzina procesora (zaokruzite tocan odgovor) :arrow: km/h :D

Navedite dvije vrste printera :arrow: osoba je navela jednu: "HT Jet Set" (dobro prepisah) :gg:
UuR (stari pseudo-Pascal):

Kod:
za (n) radi 0 <- 1;
za (n) radi 1 <- 0;


Znak "" je sluzio za pridruzivanje vrijednosti. Laughing

RP1(prof):

Cime se mjeri brzina procesora (zaokruzite tocan odgovor) Arrow km/h Very Happy

Navedite dvije vrste printera Arrow osoba je navela jednu: "HT Jet Set" (dobro prepisah) Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 8:00 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lani na kolokviju iz Analize 1; zadatak je bio izračunati neki limes:

[latex]\text{\frame{\ neki ra\v{c}un, naravno krivi, ali nebitan\ }}=\displaystyle\frac{0}{25}=\infty[/latex]
Lani na kolokviju iz Analize 1; zadatak je bio izračunati neki limes:



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:48 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je na UuRu ipak najbolja ona beskonacna petlja s jednog kolokvija. Beskonacna [b]for[/b] petlja :shock:

[code:1]for i=1 to +oo do...[/code:1]

(trebalo je naci sve prirodne brojeve s nekim svojstvom)
Meni je na UuRu ipak najbolja ona beskonacna petlja s jednog kolokvija. Beskonacna for petlja Shocked

Kod:
for i=1 to +oo do...


(trebalo je naci sve prirodne brojeve s nekim svojstvom)



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:01 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo je bas smjesno ali mislim opet i zalosno osobnito za one koji se prepoznaju u tome..... :lol:


kakvi samo krasni.....
ovo je bas smjesno ali mislim opet i zalosno osobnito za one koji se prepoznaju u tome..... Laughing


kakvi samo krasni.....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 10:03 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]Lani na kolokviju iz Analize 1; zadatak je bio izračunati neki limes:

[latex]\text{\frame{\ neki ra\v{c}un, naravno krivi, ali nebitan\ }}=\displaystyle\frac{0}{25}=\infty[/latex][/quote]
:crazyeyes: :lol: :wall:
vjekovac (napisa):
Lani na kolokviju iz Analize 1; zadatak je bio izračunati neki limes:


#Crazy Laughing Brick wall


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:55 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Meni je na UuRu ipak najbolja ona beskonacna petlja s jednog kolokvija. Beskonacna [b]for[/b] petlja :shock:

[code:1]for i=1 to +oo do...[/code:1]

(trebalo je naci sve prirodne brojeve s nekim svojstvom)[/quote]
Ovo je predobro :lol: :lol:
krcko (napisa):
Meni je na UuRu ipak najbolja ona beskonacna petlja s jednog kolokvija. Beskonacna for petlja Shocked

Kod:
for i=1 to +oo do...


(trebalo je naci sve prirodne brojeve s nekim svojstvom)

Ovo je predobro Laughing Laughing



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:26 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda se ovo ne uklapa skroz u ovaj topic (jer se ne radi o faksu). Profa iz srednje mi je pričala kak je jedan lik pokratil' u razlomku [latex]\displaystyle\frac{\sin x}{\cos x}[/latex] "s"-ove i "x"-eve.

Nisam siguran, ali mislim da je rekla kak je "genije" to napravil' na maturi.
Možda se ovo ne uklapa skroz u ovaj topic (jer se ne radi o faksu). Profa iz srednje mi je pričala kak je jedan lik pokratil' u razlomku "s"-ove i "x"-eve.

Nisam siguran, ali mislim da je rekla kak je "genije" to napravil' na maturi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:41 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Možda se ovo ne uklapa skroz u ovaj topic (jer se ne radi o faksu).[/quote]
Ne spada ovdje, ali spada [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5583]ovdje[/url] :)
Crni (napisa):
Možda se ovo ne uklapa skroz u ovaj topic (jer se ne radi o faksu).

Ne spada ovdje, ali spada ovdje Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 6:35 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dva s kolokvija... :-s

[quote="Zadatak"]Imate program:
[code:1]scanf(a, b);
if (a > b) {
t = a; a = b; b = t;
}
for(i = neka afina funkcija od a; i < ili <= neka afina funkcija od b; inkrement i za 1,2 ili 3)
printf(neka afina funkcija od i);[/code:1]
Uvrstite taj-i-taj [tt]a[/tt] i [tt]b[/tt]. Sto ispisuje program?[/quote]

Student kaze dezurnom: [i]Meni je jasno sto radi ova [tt]for()[/tt] petlja. Mozete mi samo reci sto program ispisuje?[/i]

[quote="Zadatak"]Napisite program koji ucitava 20 brojeva i... (nije bitno dalje)[/quote]

Rjesenje (na zalost, nedovrseno):

[code:1]scanf(a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,r,s,t,u);
...[/code:1]

:gg:
Dva s kolokvija... Eh?

Zadatak (napisa):
Imate program:
Kod:
scanf(a, b);
if (a > b) {
  t = a; a = b; b = t;
}
for(i = neka afina funkcija od a; i < ili <= neka afina funkcija od b; inkrement i za 1,2 ili 3)
  printf(neka afina funkcija od i);

Uvrstite taj-i-taj a i b. Sto ispisuje program?


Student kaze dezurnom: Meni je jasno sto radi ova for() petlja. Mozete mi samo reci sto program ispisuje?

Zadatak (napisa):
Napisite program koji ucitava 20 brojeva i... (nije bitno dalje)


Rjesenje (na zalost, nedovrseno):

Kod:
scanf(a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,r,s,t,u);
...


Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tonci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2002. (13:46:40)
Postovi: (61)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 3
Lokacija: Split

PostPostano: 11:35 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cemu sluzi topic na kojem se asistenti izruguju sa stvarima koje su culi/procitali na pismenima i usmenima?

Ja mislim da forum faksa na koji mozda dolaze i studenti koji su autori toga nije bas mjesto za izrugivanje s tim. Uostalom, i pametni ljudi kazu svakakve gluposti, pogotovo ako nisu spavali noc prije, nisu bas spremili ispit i/ili imaju veliku tremu.
Cemu sluzi topic na kojem se asistenti izruguju sa stvarima koje su culi/procitali na pismenima i usmenima?

Ja mislim da forum faksa na koji mozda dolaze i studenti koji su autori toga nije bas mjesto za izrugivanje s tim. Uostalom, i pametni ljudi kazu svakakve gluposti, pogotovo ako nisu spavali noc prije, nisu bas spremili ispit i/ili imaju veliku tremu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:57 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. to nije izrugivanje - uostalom, mozda netko upamti da to nije bas najsretnije rjesenje - izrugivanje bi bilo da je necije ime napisano sa jos ponekim epitetima
btw, ja ne vidim nigdje rugalacki ton... :-k

izrugivanje je kad stojis pred plocom, tresnes nesto ili samo sutis, a profesor ti kaze da imas mozak manji od gusterovog... ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... :roll: zapravo, to je ponizavanje... (ne, nije s naseg faxa, iz moje osnovne je i sa sata vjeronauka :shock:)

ovo su upravo to sto pise - biseri, kojima se treba nasmijati i ici dalje... i upamtiti kako se nesto ne radi...
bas zato sto se svakome moze dogoditi iz ovog ili onog razloga nije mi jasno odakle si ti to vidio kao uvredu... :grebgreb:
a sto se tice autora koji bi nabasali - mislim da bi i trebali nabasati i nauciti da to njihovo nije rjesenje kakvo se trazilo.... a ovome se nacerit i shvatiti di je greska (a ako ne shvate di je greska - onda pitati)

2. ovo NIJE forum faxa, u smislu da je to sluzbeni forum by fakultet, zasto je to ljudima tako tesko za shvatiti i usvojiti :roll:
1. to nije izrugivanje - uostalom, mozda netko upamti da to nije bas najsretnije rjesenje - izrugivanje bi bilo da je necije ime napisano sa jos ponekim epitetima
btw, ja ne vidim nigdje rugalacki ton... Think

izrugivanje je kad stojis pred plocom, tresnes nesto ili samo sutis, a profesor ti kaze da imas mozak manji od gusterovog... ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... Rolling Eyes zapravo, to je ponizavanje... (ne, nije s naseg faxa, iz moje osnovne je i sa sata vjeronauka Shocked)

ovo su upravo to sto pise - biseri, kojima se treba nasmijati i ici dalje... i upamtiti kako se nesto ne radi...
bas zato sto se svakome moze dogoditi iz ovog ili onog razloga nije mi jasno odakle si ti to vidio kao uvredu... Kotacici rade 100 na sat
a sto se tice autora koji bi nabasali - mislim da bi i trebali nabasati i nauciti da to njihovo nije rjesenje kakvo se trazilo.... a ovome se nacerit i shvatiti di je greska (a ako ne shvate di je greska - onda pitati)

2. ovo NIJE forum faxa, u smislu da je to sluzbeni forum by fakultet, zasto je to ljudima tako tesko za shvatiti i usvojiti Rolling Eyes



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 11:59 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tonci"]Cemu sluzi topic na kojem se asistenti izruguju sa stvarima koje su culi/procitali na pismenima i usmenima?

Ja mislim da forum faksa na koji mozda dolaze i studenti koji su autori toga nije bas mjesto za izrugivanje s tim. Uostalom, i pametni ljudi kazu svakakve gluposti, pogotovo ako nisu spavali noc prije, nisu bas spremili ispit i/ili imaju veliku tremu.[/quote]

Radi pravednosti bi se mozda mogla otvoriti tema sa profesorskim i asistentskim biserima, hm, lapsusima. Samo ne znam tko bi se onda usudio pisati. Mozda sami asistenti kao oblik katarze.
Tonci (napisa):
Cemu sluzi topic na kojem se asistenti izruguju sa stvarima koje su culi/procitali na pismenima i usmenima?

Ja mislim da forum faksa na koji mozda dolaze i studenti koji su autori toga nije bas mjesto za izrugivanje s tim. Uostalom, i pametni ljudi kazu svakakve gluposti, pogotovo ako nisu spavali noc prije, nisu bas spremili ispit i/ili imaju veliku tremu.


Radi pravednosti bi se mozda mogla otvoriti tema sa profesorskim i asistentskim biserima, hm, lapsusima. Samo ne znam tko bi se onda usudio pisati. Mozda sami asistenti kao oblik katarze.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 12:02 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"] ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... :roll: [/quote]

Ovo cak moze djelovati simpaticno, ako je izreceno s nuznim dostojanstvom.
Nesi (napisa):
ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... Rolling Eyes


Ovo cak moze djelovati simpaticno, ako je izreceno s nuznim dostojanstvom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:03 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa otvori.... i pisi...

mislim, zasto se uvijek od nekog drugog ocekuje da nesto napravi? :-k

meni trenutacno ne pada na pamet ista gafova i slicnih divota, tako da ne bih znala...

prof. Ungar ima obicaj koristiti moc sugestije... ali ne kao gaf, vec on to namjerno.... npr kad nekoga pita sto je to pokrivac skupa... pa taj netko ne zna... pa prof pocne nabrajati potencijalnih odgovora... pa u nabrajanju spomene 'jel pokrivac skupa deka od Vuteksa' (op.a. Vuteks je firma koja radi deke, fine i mekane).... recimo, mislim da svi koji su tad bili slusati usmeni ce upamtiti da pokrivac skupa NIJE deka od Vuteksa :g:
pa otvori.... i pisi...

mislim, zasto se uvijek od nekog drugog ocekuje da nesto napravi? Think

meni trenutacno ne pada na pamet ista gafova i slicnih divota, tako da ne bih znala...

prof. Ungar ima obicaj koristiti moc sugestije... ali ne kao gaf, vec on to namjerno.... npr kad nekoga pita sto je to pokrivac skupa... pa taj netko ne zna... pa prof pocne nabrajati potencijalnih odgovora... pa u nabrajanju spomene 'jel pokrivac skupa deka od Vuteksa' (op.a. Vuteks je firma koja radi deke, fine i mekane).... recimo, mislim da svi koji su tad bili slusati usmeni ce upamtiti da pokrivac skupa NIJE deka od Vuteksa Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 12:05 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

cuo od frenda kak je htio napisati na kolokviju iz Cea; svaki put kad naletis na neki znak,povecaj broj znakova za 1;sad njegovo rjesenje:
if(ch==a || ch==b || ch==c || ...) i TRI TOCKICE!!!!! :shock: :wacky:
cuo od frenda kak je htio napisati na kolokviju iz Cea; svaki put kad naletis na neki znak,povecaj broj znakova za 1;sad njegovo rjesenje:
if(ch==a || ch==b || ch==c || ...) i TRI TOCKICE!!!!! Shocked Tup, tup, tup,...



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:18 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se s Toncijem i osjecam se odgovoran kao pokretac topica. Ucinilo mi se duhovito u pocetku, ali mislim da tome stvarno nije mjesto na Forumu za podrsku nastavi. Namjeravam uskoro lockati topic. Neka jos stoji dan-dva da cujemo reakcije forumasa (ovo nije poziv da se u zadnji cas napise jos neki biser, nego misljenje o topicu i njegovom lockanju).
Slazem se s Toncijem i osjecam se odgovoran kao pokretac topica. Ucinilo mi se duhovito u pocetku, ali mislim da tome stvarno nije mjesto na Forumu za podrsku nastavi. Namjeravam uskoro lockati topic. Neka jos stoji dan-dva da cujemo reakcije forumasa (ovo nije poziv da se u zadnji cas napise jos neki biser, nego misljenje o topicu i njegovom lockanju).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:26 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tp"][quote="Nesi"] ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... :roll: [/quote]

Ovo cak moze djelovati simpaticno, ako je izreceno s nuznim dostojanstvom.[/quote]

mislim da sam sasvim jasno napisala kako je to izgledalo....
ne, dostojanstva nije bilo....


dakle, moje misljenje je da topic moze koristiti.... neki autori bisera nisu niti svjesni sta su napisali.... a kako ne dodju na zalbe and stuff.... ovo mi se cini kao jedan dobar nacin i za hintirati da se to tako ne radi, a upravo BEZ explicitnog spominjanja autora....
ne vjerujem da ikome zanimacija oko ovog topica traje dulje od vremena koliko mu treba da se ucita novi...
tp (napisa):
Nesi (napisa):
ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... Rolling Eyes


Ovo cak moze djelovati simpaticno, ako je izreceno s nuznim dostojanstvom.


mislim da sam sasvim jasno napisala kako je to izgledalo....
ne, dostojanstva nije bilo....


dakle, moje misljenje je da topic moze koristiti.... neki autori bisera nisu niti svjesni sta su napisali.... a kako ne dodju na zalbe and stuff.... ovo mi se cini kao jedan dobar nacin i za hintirati da se to tako ne radi, a upravo BEZ explicitnog spominjanja autora....
ne vjerujem da ikome zanimacija oko ovog topica traje dulje od vremena koliko mu treba da se ucita novi...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Tonci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2002. (13:46:40)
Postovi: (61)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 3
Lokacija: Split

PostPostano: 12:49 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]uostalom, mozda netko upamti da to nije bas najsretnije rjesenje
[/quote]

Da, siguran sam da je to razlog zbog kojeg su ljudi pisali bisere ovdje, da bi upozorili na greske...

[quote="Nesi"]
izrugivanje je kad stojis pred plocom, tresnes nesto ili samo sutis, a profesor ti kaze da imas mozak manji od gusterovog... ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... :roll: zapravo, to je ponizavanje... (ne, nije s naseg faxa, iz moje osnovne je i sa sata vjeronauka
[/quote]

Ovo je lijepi dokaz da postoje i drugi oblici izrugivanja?

[quote="Nesi"]
2. ovo NIJE forum faxa, u smislu da je to sluzbeni forum by fakultet, zasto je to ljudima tako tesko za shvatiti i usvojiti :roll:[/quote]

I nesluzbeni forum faksa je forum faksa. Jasno mi je da ovaj forum nije sluzben, ali ipak tu dolaze u velikoj vecini ljudi koji su vezani za faks, a i nekad i nastupaju sluzbeno (tipa obavijesti o pismenima, usmenima).


[quote="Krcko"]
Slazem se s Toncijem i osjecam se odgovoran kao pokretac topica. Ucinilo mi se duhovito u pocetku, ali mislim da tome stvarno nije mjesto na Forumu za podrsku nastavi. Namjeravam uskoro lockati topic. Neka jos stoji dan-dva da cujemo reakcije forumasa (ovo nije poziv da se u zadnji cas napise jos neki biser, nego misljenje o topicu i njegovom lockanju).
[/quote]

Ma ne bih ja htio ispasti licemjeran i reci da mi neke stvari od ovih nisu bile smijesne. I da nisam nikada prepricavao slicne stvari s kolegama s faksa. Ali, samo mi se ucinilo da Forum-koji-mozda-ima-nekakvu-vezu-s-fakultetom-i-na-koji-dolaze-neke-osobe-koje-rade-na-fakultetu-i-studenti (tm) nije pravo mjesto za tako nesto. U svakom slucaju, drago mi je da se slazes sa mnom.
Nesi (napisa):
uostalom, mozda netko upamti da to nije bas najsretnije rjesenje


Da, siguran sam da je to razlog zbog kojeg su ljudi pisali bisere ovdje, da bi upozorili na greske...

Nesi (napisa):

izrugivanje je kad stojis pred plocom, tresnes nesto ili samo sutis, a profesor ti kaze da imas mozak manji od gusterovog... ili da kleknes i poljubis mu cipelu.... Rolling Eyes zapravo, to je ponizavanje... (ne, nije s naseg faxa, iz moje osnovne je i sa sata vjeronauka


Ovo je lijepi dokaz da postoje i drugi oblici izrugivanja?

Nesi (napisa):

2. ovo NIJE forum faxa, u smislu da je to sluzbeni forum by fakultet, zasto je to ljudima tako tesko za shvatiti i usvojiti Rolling Eyes


I nesluzbeni forum faksa je forum faksa. Jasno mi je da ovaj forum nije sluzben, ali ipak tu dolaze u velikoj vecini ljudi koji su vezani za faks, a i nekad i nastupaju sluzbeno (tipa obavijesti o pismenima, usmenima).


Krcko (napisa):

Slazem se s Toncijem i osjecam se odgovoran kao pokretac topica. Ucinilo mi se duhovito u pocetku, ali mislim da tome stvarno nije mjesto na Forumu za podrsku nastavi. Namjeravam uskoro lockati topic. Neka jos stoji dan-dva da cujemo reakcije forumasa (ovo nije poziv da se u zadnji cas napise jos neki biser, nego misljenje o topicu i njegovom lockanju).


Ma ne bih ja htio ispasti licemjeran i reci da mi neke stvari od ovih nisu bile smijesne. I da nisam nikada prepricavao slicne stvari s kolegama s faksa. Ali, samo mi se ucinilo da Forum-koji-mozda-ima-nekakvu-vezu-s-fakultetom-i-na-koji-dolaze-neke-osobe-koje-rade-na-fakultetu-i-studenti (tm) nije pravo mjesto za tako nesto. U svakom slucaju, drago mi je da se slazes sa mnom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 14:28 sri, 7. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, Tonci, party breakeru.
E, Tonci, party breakeru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan