Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni kod prof. Cerina
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Metrički prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 20:34 sub, 25. 2. 2006    Naslov: Usmeni kod prof. Cerina Citirajte i odgovorite

Profesor nije ispredavao cijelu skriptu, ali sam cuo da svejedno sve pita. Je li to istina?
I kako izgleda taj usmeni? Odgovaramo jedno po jedno, ili svi zajedno, u ucionici, u kabinetu, kako?
Hvala u ime svih nas koji moramo vizualizirati usmeni da bi umanjili strah. :)
Profesor nije ispredavao cijelu skriptu, ali sam cuo da svejedno sve pita. Je li to istina?
I kako izgleda taj usmeni? Odgovaramo jedno po jedno, ili svi zajedno, u ucionici, u kabinetu, kako?
Hvala u ime svih nas koji moramo vizualizirati usmeni da bi umanjili strah. Smile


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:43 sub, 25. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bio jedini na usmenom, pa smo svejedno bili u ucionici (cini mi se 201) :arrow: zakljucujem da i inace pita u ucionici. 8)

Inace, profesor je ugodan ispitivac. :D Inzistira da znas kako spada, ali ti nece "skociti za vrat" ako negdje fulas. 8) Upozori te, mozda malo i hintira... dovoljno da pokrpas slucajnu gresku, ali nedovoljno da te "spasi" ako ne znas (ili krivo znas). :)

Sretno na ispitu! :D
Ja sam bio jedini na usmenom, pa smo svejedno bili u ucionici (cini mi se 201) Arrow zakljucujem da i inace pita u ucionici. Cool

Inace, profesor je ugodan ispitivac. Very Happy Inzistira da znas kako spada, ali ti nece "skociti za vrat" ako negdje fulas. Cool Upozori te, mozda malo i hintira... dovoljno da pokrpas slucajnu gresku, ali nedovoljno da te "spasi" ako ne znas (ili krivo znas). Smile

Sretno na ispitu! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:58 sub, 25. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo je bilo brzo! :) Hvala!

Ako ima netko iskustva odgovaranja u kabinetu, nek napise da me razveseli malo :D
Ovo je bilo brzo! Smile Hvala!

Ako ima netko iskustva odgovaranja u kabinetu, nek napise da me razveseli malo Very Happy


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:49 sri, 13. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bi li se nekom dalo napisati dojmove s nedavnih usmenih ispita? :)
Bi li se nekom dalo napisati dojmove s nedavnih usmenih ispita? Smile


[Vrh]
Zvijezda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (11:41:34)
Postovi: (10)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-14 = 0 - 14

PostPostano: 12:14 uto, 10. 10. 2006    Naslov: usmeni Citirajte i odgovorite

Ucinilo mi se zanimljivo napisat kako ljudi nemaju dojmove s usmenih kad nemaju problema s kolegijem. Pogledajte samo UVIS i jos neke svima dobro poznate kolegije..... Nekakvom klimavom indukcijom zaključujem da je profesor jako ugodan na usmenom i da ne radi ljudima probleme. Naravno ne umanjujem time vaznost ucenja ali naglasavam da se u ovom kolegiju onda isplati ulozeni trud(kao i u vecini drugih). Sretno!!!
Ucinilo mi se zanimljivo napisat kako ljudi nemaju dojmove s usmenih kad nemaju problema s kolegijem. Pogledajte samo UVIS i jos neke svima dobro poznate kolegije..... Nekakvom klimavom indukcijom zaključujem da je profesor jako ugodan na usmenom i da ne radi ljudima probleme. Naravno ne umanjujem time vaznost ucenja ali naglasavam da se u ovom kolegiju onda isplati ulozeni trud(kao i u vecini drugih). Sretno!!!



_________________
Život je san, a snovi su ipak samo snovi, sve drugo je matematika!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 01. 2007. (16:23:54)
Postovi: (53)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3

PostPostano: 18:04 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...
Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:07 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lara"]Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...[/quote]
Koliko sam ja upoznata, od kolega koji su to slusalo lani, prof. je pitao i onaj dio skripte koji nije stigao ispredavati. No, mozemo ga to ionako jos priupitati za 100 postotnu informaciju u ponedjeljak na predavnjima! :capa:
Lara (napisa):
Profesor još nije ispredavao ništa o povezanosti prostora. A i dosta je toga preskočeno... Zanima me hoće li to onda biti na usmenom? Ili bolje, kako je bilo prošlih godina? Je li to stigao ispredavati i je li pitao ako nije?

Pitanje je već davno postavljeno, ali ne i odgovoreno, a prilično je bitno...

Koliko sam ja upoznata, od kolega koji su to slusalo lani, prof. je pitao i onaj dio skripte koji nije stigao ispredavati. No, mozemo ga to ionako jos priupitati za 100 postotnu informaciju u ponedjeljak na predavnjima! Capa



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Mishika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2005. (11:32:36)
Postovi: (32)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:24 sri, 31. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.
Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 8:07 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mishika"]Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.[/quote]
Nije ispredava zadnjih 30-etak stranica, ali to nista ne znaci jer profesor ionako pita cijelu skriptu. :rbeba:
Mishika (napisa):
Zamolila bi nekog ko je bio u ponedjeljak na predavanjima da napiše do kud je profesor stigel ispredavati i dal je možda spomenul da nekaj moramo i sami obraditi iz skripte.

Nije ispredava zadnjih 30-etak stranica, ali to nista ne znaci jer profesor ionako pita cijelu skriptu. Rolling beba



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 9:49 pon, 5. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li netko zna kada bi mogao biti usmeni od prvog roka? koja je sansa da bude ovaj tjedan?


kako izgleda usmeni? da li postoje neka standardna pitanja koja se vrte?
da li netko zna kada bi mogao biti usmeni od prvog roka? koja je sansa da bude ovaj tjedan?


kako izgleda usmeni? da li postoje neka standardna pitanja koja se vrte?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:45 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li profesor na usmenom pita onaj dio iz skripte koji se bavi nepovezanoscu,tj nula dimenzionalnim prostorima, i slicno?
Da li profesor na usmenom pita onaj dio iz skripte koji se bavi nepovezanoscu,tj nula dimenzionalnim prostorima, i slicno?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:15 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je taj dio oznacen sa oznakom 5, pa znaci da pita to samo za 5
mislim da je taj dio oznacen sa oznakom 5, pa znaci da pita to samo za 5


[Vrh]
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 13:39 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kakva je procedura za kolokviste? ima li neki popis usmenih, treba li doci na dogovor, poslat mail? hvala!
kakva je procedura za kolokviste? ima li neki popis usmenih, treba li doci na dogovor, poslat mail? hvala!



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 19:10 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

trebas normalno prijavit prek studomata pismeni
a onda se valjda nekak dogovorit za usmeni s prof (ili kod njega ili mailom)

mislim da to tak ide:)


kak je na usmenima? jel bio tko vec? kakva se pitanja vrte?
trebas normalno prijavit prek studomata pismeni
a onda se valjda nekak dogovorit za usmeni s prof (ili kod njega ili mailom)

mislim da to tak ide:)


kak je na usmenima? jel bio tko vec? kakva se pitanja vrte?


[Vrh]
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 20:42 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prijavis ispit preko studomata. Cekas pismeni i onda kad dodju rezultati, vidis kad su usmeni. Kolokventi odgovaraju skupa s onima s pismenog.

Usmeni je OK. Pita te tri pitanja ti odgovaras na njih i to je to. Usmeni moze biti i u pismenom obliku samo danas prof. nije mogao naci pitanja da nam ih podijeli, pa smo odgovarali jedan po jedan usmeno.
Prijavis ispit preko studomata. Cekas pismeni i onda kad dodju rezultati, vidis kad su usmeni. Kolokventi odgovaraju skupa s onima s pismenog.

Usmeni je OK. Pita te tri pitanja ti odgovaras na njih i to je to. Usmeni moze biti i u pismenom obliku samo danas prof. nije mogao naci pitanja da nam ih podijeli, pa smo odgovarali jedan po jedan usmeno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 20:54 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kakvim pitanjima je rijec? moze koji primjer?
a kakvim pitanjima je rijec? moze koji primjer?


[Vrh]
vkojic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2006. (22:44:48)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 20:57 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, ja sam danas bio na usmenom.
Profesor me pitao sljedece: kad kazemo za funkciju da je uniformno neprekidna, primjer takve, primjer fje koja nije takva (naveo sam standardan primjer f:<0,1]->IR, f(x)=1/x, i trebao pokazati da f,dakle, nije uniformno neprekidna), zatim, je li kompozicija uniformno neprekidnih fja uniformno neprekidna fja (dokazati to), Banachov teorem o fiksnoj tocki, te kako definiramo produkt topoloskih prostora (reci sto je topologija tako dobivenog prostora).
Eto, profesor nas je ispitivao u ucionici, svakoga posebno (bez publike), i sve u svemu bilo je vrlo ugodno, kao i sam profesor.
Neka pitanja koja su imali drugi ljudi (nisam zapamtio sve): sto je zatvarac, teorem Kuratowskog, dokaz Teorema 29.2., povezanost segmenta,dokaz Bolzano-Weierstrassovog teorema...

Sretno! :)
Evo, ja sam danas bio na usmenom.
Profesor me pitao sljedece: kad kazemo za funkciju da je uniformno neprekidna, primjer takve, primjer fje koja nije takva (naveo sam standardan primjer f:<0,1]->IR, f(x)=1/x, i trebao pokazati da f,dakle, nije uniformno neprekidna), zatim, je li kompozicija uniformno neprekidnih fja uniformno neprekidna fja (dokazati to), Banachov teorem o fiksnoj tocki, te kako definiramo produkt topoloskih prostora (reci sto je topologija tako dobivenog prostora).
Eto, profesor nas je ispitivao u ucionici, svakoga posebno (bez publike), i sve u svemu bilo je vrlo ugodno, kao i sam profesor.
Neka pitanja koja su imali drugi ljudi (nisam zapamtio sve): sto je zatvarac, teorem Kuratowskog, dokaz Teorema 29.2., povezanost segmenta,dokaz Bolzano-Weierstrassovog teorema...

Sretno! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:33 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

puno hvala! :wink:

ak znate jos koje pitanje slobodno nadopisite :wink:
puno hvala! Wink

ak znate jos koje pitanje slobodno nadopisite Wink


[Vrh]
LSSD
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (19:11:16)
Postovi: (CB)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 19 - 3
Lokacija: SD CN

PostPostano: 12:18 uto, 20. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam isto odgovarala na prvom roku i pitao me je:
primjere omedjeng metrickog prostora,potpuno omedjenog,omedjenog i povezanog,omedjenog sa beskonacno mnogo elemenata,i mislim da je to sve sto se tice primjera. Da, pitao me je i sto mogu reci o metrickom prostoru ako je metrika na njemu jednaka 0.
Zatim, da dokazem teorem da je metrika na kompaktnom skupu potpuno omedjena, i da dokazem da je neprekidna funkcija na kompaktu i uniformno neprekidna.:D
To je bilo to, sretno svima na drugom roku!:)
Ja sam isto odgovarala na prvom roku i pitao me je:
primjere omedjeng metrickog prostora,potpuno omedjenog,omedjenog i povezanog,omedjenog sa beskonacno mnogo elemenata,i mislim da je to sve sto se tice primjera. Da, pitao me je i sto mogu reci o metrickom prostoru ako je metrika na njemu jednaka 0.
Zatim, da dokazem teorem da je metrika na kompaktnom skupu potpuno omedjena, i da dokazem da je neprekidna funkcija na kompaktu i uniformno neprekidna.Very Happy
To je bilo to, sretno svima na drugom roku!Smile



_________________
' Zasto jednostavno kad moze i komplicirano?'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:33 sub, 24. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno pitanjce u vezi usmenog kod prof. Cerina : jel netko zna bi li se moglo s 58 bodova dobit cetiri na usmenom ? :shock: (a da se ne uci one cjeline za 5, nepovezanosti i sl.)
Imam jedno pitanjce u vezi usmenog kod prof. Cerina : jel netko zna bi li se moglo s 58 bodova dobit cetiri na usmenom ? Shocked (a da se ne uci one cjeline za 5, nepovezanosti i sl.)


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Metrički prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan