Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Podrucje teme

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:34 čet, 2. 3. 2006    Naslov: Podrucje teme Citirajte i odgovorite

Od sada, prilikom otvaranja svakog topica, mozete izabrati i "podrucje teme". :zbunjen:

Trenutna selekcija je:
- Nesvrstani (default)
- Zadatak
- Objasnjenje gradiva

U profilu mozete izabrati koja podrucja zelite ignorirati (slicno kao ignoriranje podforuma). :D

Ignorirana podrucja se ne vide u "View posts since last visit" (ili kako se to zove na hrvatskom), a u popisima topica u pregledu pojedinih podforuma, takvi su topici svjetliji (glume da ih se slabije vidi). 8)

Prilikom otvaranja topica, molim da pripazite koje podrucje cete staviti. 8) "Falsificiranje" vam nece priskrbiti odgovore korisnika koji odluce ignorirati odredjeno podrucje, ali ce producirati odatni posao moderatorima, koji bi se onda mogli naljutiti na vas. :twisted:

Trenutno nemam mogucnost masovnog mijenjanja "podrucja", pa ce stari postovi ostati nekategorizirani. :( Ako netko zeli tu promjenu preuzeti na sebe, neka mi se javi PMom, pa cu objasniti koje podatke mi treba dostaviti da provedem promjenu. 8)
Od sada, prilikom otvaranja svakog topica, mozete izabrati i "podrucje teme". Zbunjen

Trenutna selekcija je:
- Nesvrstani (default)
- Zadatak
- Objasnjenje gradiva

U profilu mozete izabrati koja podrucja zelite ignorirati (slicno kao ignoriranje podforuma). Very Happy

Ignorirana podrucja se ne vide u "View posts since last visit" (ili kako se to zove na hrvatskom), a u popisima topica u pregledu pojedinih podforuma, takvi su topici svjetliji (glume da ih se slabije vidi). Cool

Prilikom otvaranja topica, molim da pripazite koje podrucje cete staviti. Cool "Falsificiranje" vam nece priskrbiti odgovore korisnika koji odluce ignorirati odredjeno podrucje, ali ce producirati odatni posao moderatorima, koji bi se onda mogli naljutiti na vas. Twisted Evil

Trenutno nemam mogucnost masovnog mijenjanja "podrucja", pa ce stari postovi ostati nekategorizirani. Sad Ako netko zeli tu promjenu preuzeti na sebe, neka mi se javi PMom, pa cu objasniti koje podatke mi treba dostaviti da provedem promjenu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 12:32 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm... ali onda ispada da sve sto nije zadatak ili objasnjenje gradiva je omrazeno "tehnicko pitanje" zbog cega je citava ova prica pocela....
kako obiljeziti npr. topice u studentskim predstavnicima? mislim da njih ni jedan student ne bi smio bit u mogucnosti ignorirat (dovoljno je apatije as it is, jos da si mogu ignorirat obavijesti bez da to znaju... :( )
hm... ali onda ispada da sve sto nije zadatak ili objasnjenje gradiva je omrazeno "tehnicko pitanje" zbog cega je citava ova prica pocela....
kako obiljeziti npr. topice u studentskim predstavnicima? mislim da njih ni jedan student ne bi smio bit u mogucnosti ignorirat (dovoljno je apatije as it is, jos da si mogu ignorirat obavijesti bez da to znaju... Sad )



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 14:44 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]mislim da njih ni jedan student ne bi smio bit u mogucnosti ignorirat [/quote]
As of this moment, da bi dokazao da nisi u pravu podforum sa studentskim predstavnicima ide na ignore listu. Ne volim da mi ljudi govore sto bi smio ignorirati, a sto ne :evil:

Inace, slazem se da u podrucje teme treba dodati jos dodatnih izbora, ali ne zato sto netko ne bi smio nesto ignorirati, nego upravo zato da covjek moze citati ono sto ga zanima, a ignorirati ono sto ga ne zanima, pa bili to i studentski predstavnici.
koryanshea (napisa):
mislim da njih ni jedan student ne bi smio bit u mogucnosti ignorirat

As of this moment, da bi dokazao da nisi u pravu podforum sa studentskim predstavnicima ide na ignore listu. Ne volim da mi ljudi govore sto bi smio ignorirati, a sto ne Evil or Very Mad

Inace, slazem se da u podrucje teme treba dodati jos dodatnih izbora, ali ne zato sto netko ne bi smio nesto ignorirati, nego upravo zato da covjek moze citati ono sto ga zanima, a ignorirati ono sto ga ne zanima, pa bili to i studentski predstavnici.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:49 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi smirite zivceke, oboje ste u pravu. Studenti [i]ne bi trebali[/i] ignorirati aktivnosti svojih predstavnika, ali ako bas hoce tko im moze zabraniti?
Ljudi smirite zivceke, oboje ste u pravu. Studenti ne bi trebali ignorirati aktivnosti svojih predstavnika, ali ako bas hoce tko im moze zabraniti?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:13 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Ovo je prvenstveno forum za [b]podrsku nastavi[/b], hence the chosen categories. 8)

2. Kategorije trivijalno dodam, ali nema smisla dok se ni ove sadasnje ne koriste. :roll:

3. Nikome ne mozemo (niti necemo) braniti da ignorira sto zeli; u krajnjoj liniji, svatko moze ignorirati cijeli Forum tako da ode s njega, a ja ne zelim otjerati ljude kojima se [i]neki dio[/i] Foruma ne da citati. :ccc:

3.1. Nisu svi korisnici Foruma studenti, pa da bi im SZ trebao nesto znaciti. :blista:

4. mdoko, ne trebas se odmah vrijedjati na osamljenu izjavu [b]jedne od osam[/b] predstavnika. :roll: S obzirom na neke tvoje aktivnosti, mislim da ti je korisnije pratiti nego zbog ovakvog razloga ignorirat. :? Jasno, ti postupi kako zelis... 8)

:peace:
1. Ovo je prvenstveno forum za podrsku nastavi, hence the chosen categories. Cool

2. Kategorije trivijalno dodam, ali nema smisla dok se ni ove sadasnje ne koriste. Rolling Eyes

3. Nikome ne mozemo (niti necemo) braniti da ignorira sto zeli; u krajnjoj liniji, svatko moze ignorirati cijeli Forum tako da ode s njega, a ja ne zelim otjerati ljude kojima se neki dio Foruma ne da citati. Ccc.... Sram te bilo...

3.1. Nisu svi korisnici Foruma studenti, pa da bi im SZ trebao nesto znaciti. Reklamiram neku zubnu pastu

4. mdoko, ne trebas se odmah vrijedjati na osamljenu izjavu jedne od osam predstavnika. Rolling Eyes S obzirom na neke tvoje aktivnosti, mislim da ti je korisnije pratiti nego zbog ovakvog razloga ignorirat. Confused Jasno, ti postupi kako zelis... Cool

Mir, mir, mir, do neba...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 22:43 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
4. mdoko, ne trebas se odmah vrijedjati na osamljenu izjavu [b]jedne od osam[/b] predstavnika. :roll: S obzirom na neke tvoje aktivnosti, mislim da ti je korisnije pratiti nego zbog ovakvog razloga ignorirat. :? Jasno, ti postupi kako zelis... 8)[/quote]
True. Ignore stoji par dana iz principa.
vsego (napisa):

4. mdoko, ne trebas se odmah vrijedjati na osamljenu izjavu jedne od osam predstavnika. Rolling Eyes S obzirom na neke tvoje aktivnosti, mislim da ti je korisnije pratiti nego zbog ovakvog razloga ignorirat. Confused Jasno, ti postupi kako zelis... Cool

True. Ignore stoji par dana iz principa.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 12:51 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

moje isprike, stvarno sam diktatorsku recenicu napisala. sorry.
nisam mislila tako bash kako sam napisala (tj. nisam provjerila sta mi je to tocno izaslo iz prstiju prije slanja :|)...kad mi zlodusi ne upravljaju prstima, iz njih ce izac nesto vise u stilu... ova opcenita kategorija pokriva previse toga - od obavijesti o radu foruma, preko obavijesti o studentskim predstavnicima pa sve do obavijesti o fakultetu. i onda ako netko zeli ignorirat tehnicka pitanja, to moze samo ako ignorira i sve ove ostale vazne stvari, koje mozda i ne zeli ignorirat ali mu moze jednostavno ne past u kljucnom trenutku na pamet da i to spada pod to :)

igoriranje studentskih predstavnika je ocito ionako omoguceno onim drugim dodatkom za ignoriranje pojedinih podforuma, tako da nije da ih "nitko ih ne smije ignorirat" nego "ja ne bi da ih je lako zabunom ignorirat".

:peace:
[size=6](super smajli!)[/size]
moje isprike, stvarno sam diktatorsku recenicu napisala. sorry.
nisam mislila tako bash kako sam napisala (tj. nisam provjerila sta mi je to tocno izaslo iz prstiju prije slanja Neutral)...kad mi zlodusi ne upravljaju prstima, iz njih ce izac nesto vise u stilu... ova opcenita kategorija pokriva previse toga - od obavijesti o radu foruma, preko obavijesti o studentskim predstavnicima pa sve do obavijesti o fakultetu. i onda ako netko zeli ignorirat tehnicka pitanja, to moze samo ako ignorira i sve ove ostale vazne stvari, koje mozda i ne zeli ignorirat ali mu moze jednostavno ne past u kljucnom trenutku na pamet da i to spada pod to Smile

igoriranje studentskih predstavnika je ocito ionako omoguceno onim drugim dodatkom za ignoriranje pojedinih podforuma, tako da nije da ih "nitko ih ne smije ignorirat" nego "ja ne bi da ih je lako zabunom ignorirat".

Mir, mir, mir, do neba...
(super smajli!)



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 13:10 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]moje isprike, stvarno sam diktatorsku recenicu napisala. sorry.[/quote]
It's OK. I ja sam reagirao malo pretemperamentno :-)
[quote]
ova opcenita kategorija pokriva previse toga
[/quote]
Upravo zato ne ignoriram nista preko kategorija, nego se jos uvijek drzim navike da ako na nekom podforumu dodje do bujice rjesi-mi-zadatak, hoce-li-ovo-biti-u-kolokviju i slicnih pitanja, onda izignoriram citav podforum. :cool:
koryanshea (napisa):
moje isprike, stvarno sam diktatorsku recenicu napisala. sorry.

It's OK. I ja sam reagirao malo pretemperamentno Smile
Citat:

ova opcenita kategorija pokriva previse toga

Upravo zato ne ignoriram nista preko kategorija, nego se jos uvijek drzim navike da ako na nekom podforumu dodje do bujice rjesi-mi-zadatak, hoce-li-ovo-biti-u-kolokviju i slicnih pitanja, onda izignoriram citav podforum. Cool



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:47 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajmo malo konstruktivizma... :roll: Koja bi to kategorija bila? :-k

Mislio sam staviti nesto kao "vazno", ali to aludira da je "[b]nekome[/b] vazno", dakle svi oni koji stavljaju subjecte "hitno" ce stavljati i "vazno". :(

"Vazno za druge" mi bas ne lezi dobro, ali je so far najbolja aproksimacija koju imam. :? Prijedlozi? :-k
Ajmo malo konstruktivizma... Rolling Eyes Koja bi to kategorija bila? Think

Mislio sam staviti nesto kao "vazno", ali to aludira da je "nekome vazno", dakle svi oni koji stavljaju subjecte "hitno" ce stavljati i "vazno". Sad

"Vazno za druge" mi bas ne lezi dobro, ali je so far najbolja aproksimacija koju imam. Confused Prijedlozi? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:06 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se cini da bi se mogle uvesti slijedece kategorije (ili njihove varijante):
[list]
[*] [b]tehnikalije[/b] - kad ce rezultati?; rezultati; hoce li ovo biti u kolokviju?...
[*] [b]studiranje[/b] - rasprave o studiju, studijskim programima, bologni...
[*] [b]studentska politika[/b] - predstavnici i slicno
[/list:u]
Meni se cini da bi se mogle uvesti slijedece kategorije (ili njihove varijante):

  • tehnikalije - kad ce rezultati?; rezultati; hoce li ovo biti u kolokviju?...
  • studiranje - rasprave o studiju, studijskim programima, bologni...
  • studentska politika - predstavnici i slicno



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:20 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Not bad, no pokriva li to sve sto zelite? :-k

"Tehnikalije" ce ostati pod "Nesvrstani", jer smatram da je najpametnije da budu [i]default[/i]; nitko nece sam svoj topic labelirati kao "nesto sto mnogi ne zele citati". ;)
Not bad, no pokriva li to sve sto zelite? Think

"Tehnikalije" ce ostati pod "Nesvrstani", jer smatram da je najpametnije da budu default; nitko nece sam svoj topic labelirati kao "nesto sto mnogi ne zele citati". Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 4:34 ned, 19. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozda bi se cak zadnja dva mogla spojiti, ne znam..... cisto zbog naravi da imaju veze sa studijem, ali ne sa gradivom i znanjem vec prezivljavanjem na Brdu :g:

ali da, mislim da bi tako nesto moglo biti zgodno...

but, bilo bi zgodno da se moze i traziti po kategorijama... tipa - zelim pogledati sve vezno uz studij....
sorry, nisam gledala jel to vec slozeno, pa samo trenutacno lupetam :g:
mozda bi se cak zadnja dva mogla spojiti, ne znam..... cisto zbog naravi da imaju veze sa studijem, ali ne sa gradivom i znanjem vec prezivljavanjem na Brdu Mr. Green

ali da, mislim da bi tako nesto moglo biti zgodno...

but, bilo bi zgodno da se moze i traziti po kategorijama... tipa - zelim pogledati sve vezno uz studij....
sorry, nisam gledala jel to vec slozeno, pa samo trenutacno lupetam Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:55 pet, 24. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima smisla spojiti "studiranje" i "studentsku politiku", jednostavno zato sto "studiranje" nerijetko zavrsi na "Javi se studentskim predstavnicima" ili njihovoj intervenciji na neki nacin. :) Zato dodah "Studij" kao zajednicku klasu. 8)

Ima li jos prijedloga? :D
Ima smisla spojiti "studiranje" i "studentsku politiku", jednostavno zato sto "studiranje" nerijetko zavrsi na "Javi se studentskim predstavnicima" ili njihovoj intervenciji na neki nacin. Smile Zato dodah "Studij" kao zajednicku klasu. Cool

Ima li jos prijedloga? Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 23:58 čet, 6. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ima li jos prijedloga? :D[/quote]
Može nešto kao "informacija"?
Naime, kad napišem obavijest koja se tiče studenata koji slušaju (ili polažu) određeni kolegij, to nije ni "zadatak" ni "objašnjenje gradiva", a ne nih rekla ni da je studij. Govorim o obavijestima tipa "sutra nema vježbi", "objavljeni su rezultati kolokvija" i tome slično.
vsego (napisa):
Ima li jos prijedloga? Very Happy

Može nešto kao "informacija"?
Naime, kad napišem obavijest koja se tiče studenata koji slušaju (ili polažu) određeni kolegij, to nije ni "zadatak" ni "objašnjenje gradiva", a ne nih rekla ni da je studij. Govorim o obavijestima tipa "sutra nema vježbi", "objavljeni su rezultati kolokvija" i tome slično.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:15 pet, 7. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vi'š, vi'š,... :D Dodano! ;)
Vi'š, vi'š,... Very Happy Dodano! Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 9:21 sri, 3. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moji su prijedlozi nesto tipa "zanimljivo", a i da se studij malo podijeli, jer je ovako preopsiran. Ili, moze ostati, ali onda da se doda kategorija tipa "nastava".
Moji su prijedlozi nesto tipa "zanimljivo", a i da se studij malo podijeli, jer je ovako preopsiran. Ili, moze ostati, ali onda da se doda kategorija tipa "nastava".


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan