Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

asistentice/zadnji izdanci ljepote
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Sahataba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 05. 2003. (16:59:40)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zabreg

PostPostano: 17:20 pet, 23. 5. 2003    Naslov: asistentice/zadnji izdanci ljepote Citirajte i odgovorite

Od kada sam dosao na faks uvijek sam snivao o romanticnoj veceri sa asistenticom. Da li netko od vas zna neki dobar pristup, kako osvojiti neki od ovih nasih rijetkih cvjetaka na matematici. please pomozite
Od kada sam dosao na faks uvijek sam snivao o romanticnoj veceri sa asistenticom. Da li netko od vas zna neki dobar pristup, kako osvojiti neki od ovih nasih rijetkih cvjetaka na matematici. please pomozite


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:52 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko meni izgleda, i asistentice su samo zenska bica... :)
sto bi znacilo, da ti nas trazis (neku univerzalnu) formulu kako neku zemskinju odvesti na romanticnu veceru.... e cuj, toga ti jos uvijek nema.... :) (bar koliko sam ja upoznata sa stanjem stvari)
dakle, morat ces se pomuciti individualno za svaku zemsku posebno... bila ona ili nebila asistentica....

mozda ovdasnji asistenti znaju koja je slobodna :wink: i mozda imaju neki hint... like - sto voli or smth...

ali... kako je nepoznat objekt tvoje zudnje... (i mozda bolje tako.... tajne su slatke dok su skrivene :wink:) mislim da ti nitko ne moze dati konkretan odgovor...
ipak matematicari nemaju na sva pitanja konkretne i tocne odgovore... :wink:
koliko meni izgleda, i asistentice su samo zenska bica... Smile
sto bi znacilo, da ti nas trazis (neku univerzalnu) formulu kako neku zemskinju odvesti na romanticnu veceru.... e cuj, toga ti jos uvijek nema.... Smile (bar koliko sam ja upoznata sa stanjem stvari)
dakle, morat ces se pomuciti individualno za svaku zemsku posebno... bila ona ili nebila asistentica....

mozda ovdasnji asistenti znaju koja je slobodna Wink i mozda imaju neki hint... like - sto voli or smth...

ali... kako je nepoznat objekt tvoje zudnje... (i mozda bolje tako.... tajne su slatke dok su skrivene Wink) mislim da ti nitko ne moze dati konkretan odgovor...
ipak matematicari nemaju na sva pitanja konkretne i tocne odgovore... Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Sahataba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 05. 2003. (16:59:40)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zabreg

PostPostano: 19:36 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma sve je to u redu sta kazes, al ipak na tim zenskim bicim postoje dodatni uvjeti, npr to sto vole matematiku, sto je dosta jak zahtjev, odnosno mislim da bi u skaldu sa time morale na neke podrazaje drugacije reagirat neko druge djevojke.
i da neznam ni za ejdan primjer da hodaju asistentica i student. samo asistenti bare studentice. vise manje to je zbog godina, al ipak neznam nije fer. a fakat su skro sve zgodne, franka je ljepa u licu, tina je isto simpa, hunJetica gdje je ona??? pa ona zgodna grba, flower karaga, kad covik ovak baci pogled na tako malom uzorku puno njih je ljepo, vise nego obican puk.
ma sve je to u redu sta kazes, al ipak na tim zenskim bicim postoje dodatni uvjeti, npr to sto vole matematiku, sto je dosta jak zahtjev, odnosno mislim da bi u skaldu sa time morale na neke podrazaje drugacije reagirat neko druge djevojke.
i da neznam ni za ejdan primjer da hodaju asistentica i student. samo asistenti bare studentice. vise manje to je zbog godina, al ipak neznam nije fer. a fakat su skro sve zgodne, franka je ljepa u licu, tina je isto simpa, hunJetica gdje je ona??? pa ona zgodna grba, flower karaga, kad covik ovak baci pogled na tako malom uzorku puno njih je ljepo, vise nego obican puk.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:31 ned, 25. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Sahataba"]odnosno mislim da bi u skaldu sa time morale na neke podrazaje drugacije reagirat neko druge djevojke. [/quote]

nisam bas sigurna da to ima toliko veze....
isto tako mozes reci, ova je isla u gimnaziju, a ova u srednju, pa ce zato drugacije reagirati na podrzaje :)
matematika im mozda je jedna bitnija stvar u zivotu, ali mislim da ona nema bas neke veze sa njihovom zenstvenosti...

[quote="Sahataba"]i da neznam ni za ejdan primjer da hodaju asistentica i student. [/quote]

a cuj, sta je je, mi studenti nismo bas prvi na tapeti koji bi to trebali znati, ne? to je ipak njihova privatna stvar...

[quote="Sahataba"]a fakat su skro sve zgodne, [/quote]

uzmi u obzir da je sve stvar ukusa... :)

[quote="Sahataba"]franka je ljepa u licu, tina je isto simpa, hunJetica gdje je ona??? pa ona zgodna grba, flower karaga, kad covik ovak baci pogled na tako malom uzorku puno njih je ljepo, vise nego obican puk.[/quote]

mozda zato sto ih je malo, a vecinom su simpa, pa odmah zakljucujes da su sve takve :)
Sahataba (napisa):
odnosno mislim da bi u skaldu sa time morale na neke podrazaje drugacije reagirat neko druge djevojke.


nisam bas sigurna da to ima toliko veze....
isto tako mozes reci, ova je isla u gimnaziju, a ova u srednju, pa ce zato drugacije reagirati na podrzaje Smile
matematika im mozda je jedna bitnija stvar u zivotu, ali mislim da ona nema bas neke veze sa njihovom zenstvenosti...

Sahataba (napisa):
i da neznam ni za ejdan primjer da hodaju asistentica i student.


a cuj, sta je je, mi studenti nismo bas prvi na tapeti koji bi to trebali znati, ne? to je ipak njihova privatna stvar...

Sahataba (napisa):
a fakat su skro sve zgodne,


uzmi u obzir da je sve stvar ukusa... Smile

Sahataba (napisa):
franka je ljepa u licu, tina je isto simpa, hunJetica gdje je ona??? pa ona zgodna grba, flower karaga, kad covik ovak baci pogled na tako malom uzorku puno njih je ljepo, vise nego obican puk.


mozda zato sto ih je malo, a vecinom su simpa, pa odmah zakljucujes da su sve takve Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 8:40 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa...za pristup nisam siguran...hehehe.....(bojim se pokusavat, jer to su ipak asistentice), ali moj prijedlog...probaj s Anđom i Majom , obje su vrlo...mljac....
pa...za pristup nisam siguran...hehehe.....(bojim se pokusavat, jer to su ipak asistentice), ali moj prijedlog...probaj s Anđom i Majom , obje su vrlo...mljac....



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 14:54 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam, većina njih je već u vezi, ali ako mislite da se isplati pokušati... samo dajte. No, nisam sigurna koliko je to u redu. Drugo je kad ideš na kave s njima, ali kad si u vezi... to već može utjecati i na tijek vašeg studiranja. Pogotovo ako kod tog asistenta-asistentice još morate položiti koji ispit :lol:
Koliko ja znam, većina njih je već u vezi, ali ako mislite da se isplati pokušati... samo dajte. No, nisam sigurna koliko je to u redu. Drugo je kad ideš na kave s njima, ali kad si u vezi... to već može utjecati i na tijek vašeg studiranja. Pogotovo ako kod tog asistenta-asistentice još morate položiti koji ispit Laughing



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 15:39 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa zar asistenti imaju kakve veze s ispitima (osim s pismenim)?
pa zar asistenti imaju kakve veze s ispitima (osim s pismenim)?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:06 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ehm, pipl... Ne pretjerujte s ovom raspravom... Nisam siguran koliko bi Andja i Maja cijenile Psyjeve komentare... :?

Recimo ovako: okanite se imena i teoretizirajte opcenito. Ako netka od prozvanih to zatrazi, topic ce nestati... :roll:


[quote="Ivančica"]Drugo je kad ideš na kave s njima, ali kad si u vezi... to već može utjecati i na tijek vašeg studiranja. Pogotovo ako kod tog asistenta-asistentice još morate položiti koji ispit[/quote]

Ivancice, kao asistent na PMF-MO, nalazim tvoj komentar prilicno uvredljivim. :x Za sada necu intervenirati, osim ako to zatrazi - opet - netko od prozvanih (cit. [i]netko od asistenata[/i]), ali ubuduce pripazi.
Ehm, pipl... Ne pretjerujte s ovom raspravom... Nisam siguran koliko bi Andja i Maja cijenile Psyjeve komentare... Confused

Recimo ovako: okanite se imena i teoretizirajte opcenito. Ako netka od prozvanih to zatrazi, topic ce nestati... Rolling Eyes


Ivančica (napisa):
Drugo je kad ideš na kave s njima, ali kad si u vezi... to već može utjecati i na tijek vašeg studiranja. Pogotovo ako kod tog asistenta-asistentice još morate položiti koji ispit


Ivancice, kao asistent na PMF-MO, nalazim tvoj komentar prilicno uvredljivim. Mad Za sada necu intervenirati, osim ako to zatrazi - opet - netko od prozvanih (cit. netko od asistenata), ali ubuduce pripazi.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:32 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Ivancice, kao asistent na PMF-MO, nalazim tvoj komentar prilicno uvredljivim. :x Za sada necu intervenirati, osim ako to zatrazi - opet - netko od prozvanih (cit. [i]netko od asistenata[/i]), ali ubuduce pripazi.[/quote]

Sorry! :oops: Samo sam htjela reći da je to malo neugodna situacija. Ipak se to dvoje ljudi psihički i fizički vežu jedno uz drugo i ne mogu a ne biti subjektivni prilikom davanja ili ocjenjivanja pismenog.
Pa i situacija kad ti je asistent upisao faks kad i ti, i znate se dobro, je neugodna. Samo kažem da treba biti pažljiv. Ništa drugo. Tak ak dobiješ dobru ocjenu na pismenom, onda se moraš pokazat i na usmenom :PP što će reći da moraš više učiti. Dakle, poruka autoru: ako uspiješ koju zbarit, možda nećeš imat vremena za nju jer ćeš morat punooooooo učit :lol:
vsego (napisa):

Ivancice, kao asistent na PMF-MO, nalazim tvoj komentar prilicno uvredljivim. Mad Za sada necu intervenirati, osim ako to zatrazi - opet - netko od prozvanih (cit. netko od asistenata), ali ubuduce pripazi.


Sorry! Embarassed Samo sam htjela reći da je to malo neugodna situacija. Ipak se to dvoje ljudi psihički i fizički vežu jedno uz drugo i ne mogu a ne biti subjektivni prilikom davanja ili ocjenjivanja pismenog.
Pa i situacija kad ti je asistent upisao faks kad i ti, i znate se dobro, je neugodna. Samo kažem da treba biti pažljiv. Ništa drugo. Tak ak dobiješ dobru ocjenu na pismenom, onda se moraš pokazat i na usmenom Weeee-heeee!!! što će reći da moraš više učiti. Dakle, poruka autoru: ako uspiješ koju zbarit, možda nećeš imat vremena za nju jer ćeš morat punooooooo učit Laughing



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:37 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Sahataba"]...asistenti bare studentice...[/quote]
[quote="Ivančica"]...ako uspiješ koju zbarit...[/quote]
Pričate o zadnjim izdancima ljepote, a koristite ovakve izraze. ŠMRC! :cry:
[b]Ah, gdje je nestala romantika. :cry:[/b]

Čuj Sahatabo, ak ti nije samo do tog kak vi velite [i]barenja[/i], onda po meni uvijek pali lijepi iskreni pristup, bez glumljenja da voliš nekaj kaj se dotičnoj asistentici sviđa. Ono, be your self. Pa tko bi ti odolio Sahatabo! :wink:

Inače, je, istina je, baš imamo lijepe asistentice! :D Evo im svima jedna lijepa pusa od mene zbog toga: :ljubimruke:

Al eto, ja sam zapel za studentice fizike (jednina, makar tak ne piše) u zadnje vrijeme i baš mi je divno i ne bi se za niš mijenjal. :inlove:
I njoj najljepša nježna pusa: :pusa:

Potpis:
Steelworker - romantični dinosaur
Sahataba (napisa):
...asistenti bare studentice...

Ivančica (napisa):
...ako uspiješ koju zbarit...

Pričate o zadnjim izdancima ljepote, a koristite ovakve izraze. ŠMRC! Crying or Very sad
Ah, gdje je nestala romantika. Crying or Very sad

Čuj Sahatabo, ak ti nije samo do tog kak vi velite barenja, onda po meni uvijek pali lijepi iskreni pristup, bez glumljenja da voliš nekaj kaj se dotičnoj asistentici sviđa. Ono, be your self. Pa tko bi ti odolio Sahatabo! Wink

Inače, je, istina je, baš imamo lijepe asistentice! Very Happy Evo im svima jedna lijepa pusa od mene zbog toga: Manira pravog kavalira

Al eto, ja sam zapel za studentice fizike (jednina, makar tak ne piše) u zadnje vrijeme i baš mi je divno i ne bi se za niš mijenjal. In love
I njoj najljepša nježna pusa: Jos malo romantike na Forumu

Potpis:
Steelworker - romantični dinosaur



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 10:37 uto, 27. 5. 2003    Naslov: zapet... Citirajte i odgovorite

[color=red]
da...
ja sam zapel za studentice matematike (jednina makar tak ne pise...) ostatak bi nedostojno opisao, pa necu.
a zapeo sam i za kupine par puta.
zapeo sam i s noznim prstom u onaj spoj tatamija vise puta i to me strasno bolilo.
zapeo sam i za fremdovu ruku kad sam radio reverse gainer i skoro posadio zube u pod.
zapeo par puta i za onaj rub od stola. kukom. i to strasno boli.
kad ti stavljaju kuku....
zapeo sam jednom kad sam po mraku iso u sumu pi... vratom za neki strik na kojem je netko prije viesao ves i us.. sam se. bilo je zbunjujuce. mislim da mi je taj isti put neki stakor protrcao kroz noge (bas dok sam pi..) i opet sam se us... bio je to los dan za pi... a i za stakora. :lol:
zapio sam... ne to je drugo.
dobro, da sve ovo ne bude oftopik moram rec da "kad ja budem asistentica..." nece vise bit ovakvih postova. :cry:

Potpis:
SonGoku- onaj koji je mislio da je brak jelo i odusevljeno ga prihvatio...
[/color]

da...
ja sam zapel za studentice matematike (jednina makar tak ne pise...) ostatak bi nedostojno opisao, pa necu.
a zapeo sam i za kupine par puta.
zapeo sam i s noznim prstom u onaj spoj tatamija vise puta i to me strasno bolilo.
zapeo sam i za fremdovu ruku kad sam radio reverse gainer i skoro posadio zube u pod.
zapeo par puta i za onaj rub od stola. kukom. i to strasno boli.
kad ti stavljaju kuku....
zapeo sam jednom kad sam po mraku iso u sumu pi... vratom za neki strik na kojem je netko prije viesao ves i us.. sam se. bilo je zbunjujuce. mislim da mi je taj isti put neki stakor protrcao kroz noge (bas dok sam pi..) i opet sam se us... bio je to los dan za pi... a i za stakora. Laughing
zapio sam... ne to je drugo.
dobro, da sve ovo ne bude oftopik moram rec da "kad ja budem asistentica..." nece vise bit ovakvih postova. Crying or Very sad

Potpis:
SonGoku- onaj koji je mislio da je brak jelo i odusevljeno ga prihvatio...



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:32 uto, 27. 5. 2003    Naslov: Re: zapet... Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
a zapeo sam i za kupine par puta.
zapeo sam i s noznim prstom u onaj spoj tatamija vise puta i to me strasno bolilo.
zapeo sam i za fremdovu ruku kad sam radio reverse gainer i skoro posadio zube u pod.
zapeo par puta i za onaj rub od stola. kukom. i to strasno boli.
kad ti stavljaju kuku....
zapeo sam jednom kad sam po mraku iso u sumu pi... vratom za neki strik na kojem je netko prije viesao ves i us.. sam se. bilo je zbunjujuce. mislim da mi je taj isti put neki stakor protrcao kroz noge (bas dok sam pi..) i opet sam se us... bio je to los dan za pi... a i za stakora. :lol:
[/color][/quote]

Mali off-topic: :oops:
Zapeo si i za jedan kamen na atletskoj stazi i skoro se raspao... :lol:
dudo (napisa):

a zapeo sam i za kupine par puta.
zapeo sam i s noznim prstom u onaj spoj tatamija vise puta i to me strasno bolilo.
zapeo sam i za fremdovu ruku kad sam radio reverse gainer i skoro posadio zube u pod.
zapeo par puta i za onaj rub od stola. kukom. i to strasno boli.
kad ti stavljaju kuku....
zapeo sam jednom kad sam po mraku iso u sumu pi... vratom za neki strik na kojem je netko prije viesao ves i us.. sam se. bilo je zbunjujuce. mislim da mi je taj isti put neki stakor protrcao kroz noge (bas dok sam pi..) i opet sam se us... bio je to los dan za pi... a i za stakora. Laughing


Mali off-topic: Embarassed
Zapeo si i za jedan kamen na atletskoj stazi i skoro se raspao... Laughing



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 23:30 uto, 27. 5. 2003    Naslov: it uoz a zapet long tajm ago... Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
Mali off-topic:
Zapeo si i za jedan kamen na atletskoj stazi i skoro se raspao...
[/quote]
[color=red]
joj sjecam se!
to jeb io isto jedan od bolnijih zapeta.
al sam na svu srecu zapeo i za steelwokera koji je trcao ispred mene te nisam ostavio otisak face u prvoj stazi. jos uvijek sam ti zahvalna na tom :bow:
eto. kad tjeraju bacace trcat, odma zlo i naopako!

mislim da bismo mogli izvest zakljucak (samo ne znam kamo... mozda na neki izlet, sad je lijepo vrieme) da je zapinjanje pocesto bolno. te! bismo mogli mozda cak drsko pretpostaviti da bi i zapinjanje po assistenticama moglo biti takodjer iste naravi. ja se javljam da to provjerimo cim postanem assistentica. molim dobrovoljne zapetace da se jave...

(sn jesi li primjetio kak se ti i ja pocesto ostanemo sami razgovarat na forumu? ja ne znam kak bi si to protumacio...:wink:)


:*
[/color]
steelworker (napisa):

Mali off-topic:
Zapeo si i za jedan kamen na atletskoj stazi i skoro se raspao...


joj sjecam se!
to jeb io isto jedan od bolnijih zapeta.
al sam na svu srecu zapeo i za steelwokera koji je trcao ispred mene te nisam ostavio otisak face u prvoj stazi. jos uvijek sam ti zahvalna na tom I bow before you
eto. kad tjeraju bacace trcat, odma zlo i naopako!

mislim da bismo mogli izvest zakljucak (samo ne znam kamo... mozda na neki izlet, sad je lijepo vrieme) da je zapinjanje pocesto bolno. te! bismo mogli mozda cak drsko pretpostaviti da bi i zapinjanje po assistenticama moglo biti takodjer iste naravi. ja se javljam da to provjerimo cim postanem assistentica. molim dobrovoljne zapetace da se jave...

(sn jesi li primjetio kak se ti i ja pocesto ostanemo sami razgovarat na forumu? ja ne znam kak bi si to protumacio...Wink)


Kiss



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:45 uto, 27. 5. 2003    Naslov: Re: it uoz a zapet long tajm ago... Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red](sn jesi li primjetio kak se ti i ja pocesto ostanemo sami razgovarat na forumu? ja ne znam kak bi si to protumacio...:wink:)[/color][/quote]
See, they don't understand, they don't understand...

On-topic: Sahataba, di si? Kaj veliš na pristup [i]be your self[/i]?
dudo (napisa):
(sn jesi li primjetio kak se ti i ja pocesto ostanemo sami razgovarat na forumu? ja ne znam kak bi si to protumacio...Wink)

See, they don't understand, they don't understand...

On-topic: Sahataba, di si? Kaj veliš na pristup be your self?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 23:58 uto, 27. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steeelworker"]
See, they don't understand, they don't understand...
[/quote]
[color=red]
The only good policeman is a dead one
The only good laws aren't enforced
I've never hung a darkie, even a big one
I've never seen an Indian on a horse
And I live like this...
i na kraju se sve svodi na to, da.
mislim da bi se ovi tekstici mogli pocet malo cesce pojavljivat...spontano, dakako.

no!
on topik!
ja preporucujem pristup grlom u jagode!

iako mi je to uvijek neobicna slika kad si je zamislim.
kad je izvedem jos vise.
doslovno, dakako.

da sahataba, di si ti? sto radis da ne mozes na forum????
:mrgreen:
[/color]
steeelworker (napisa):

See, they don't understand, they don't understand...


The only good policeman is a dead one
The only good laws aren't enforced
I've never hung a darkie, even a big one
I've never seen an Indian on a horse
And I live like this...
i na kraju se sve svodi na to, da.
mislim da bi se ovi tekstici mogli pocet malo cesce pojavljivat...spontano, dakako.

no!
on topik!
ja preporucujem pristup grlom u jagode!

iako mi je to uvijek neobicna slika kad si je zamislim.
kad je izvedem jos vise.
doslovno, dakako.

da sahataba, di si ti? sto radis da ne mozes na forum????
Mr. Green



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:13 pet, 30. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]da sahataba, di si ti? sto radis da ne mozes na forum????
:mrgreen:
[/color][/quote]
Možda je na romantičnoj večeri s asistenticom nekom...
dudo (napisa):
da sahataba, di si ti? sto radis da ne mozes na forum????
Mr. Green

Možda je na romantičnoj večeri s asistenticom nekom...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:21 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad sam upisal' faks, jedan frend mi je pital' da li ja znam kad prestajem bit' brucoš. Ja njemu velim da je to onda kad dam prvi ispit. A on meni veli da to nije dovoljno, nego da moram uz to još i spavat' sa asistenticom. :lol: Po tome bi čovjek mogel' istodobno bit i brucoš i apsolvent. :lol:

No, šalu na stranu. Zanima me ovo čisto ovak' teoretski, je li uopće službeno zabranjeno da student-ica bude u ljubavnoj vezi sa članom-icom osoblja fakulteta. Naime, u zadnje vrijeme se često priča o sukobu interesa u politici i da ne postoji zakon o sukobu interesa. Je li pravilo o sukobu interesa regulirano na našem faksu i ako nije, da li bi trebalo bit'?
Kad sam upisal' faks, jedan frend mi je pital' da li ja znam kad prestajem bit' brucoš. Ja njemu velim da je to onda kad dam prvi ispit. A on meni veli da to nije dovoljno, nego da moram uz to još i spavat' sa asistenticom. Laughing Po tome bi čovjek mogel' istodobno bit i brucoš i apsolvent. Laughing

No, šalu na stranu. Zanima me ovo čisto ovak' teoretski, je li uopće službeno zabranjeno da student-ica bude u ljubavnoj vezi sa članom-icom osoblja fakulteta. Naime, u zadnje vrijeme se često priča o sukobu interesa u politici i da ne postoji zakon o sukobu interesa. Je li pravilo o sukobu interesa regulirano na našem faksu i ako nije, da li bi trebalo bit'?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 9:51 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Re: zapet... Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
Mali off-topic: :oops:
Zapeo si i za jedan kamen na atletskoj stazi i skoro se raspao... :lol:[/quote]
ne bi vjerovao, ali to se meni desilo - pri padu sam iščašio gležanj, napukla mi čašica (na koljenu) i natukao sam zglobove na dva prsta

od tad gledam po čemu trčim - i to ću raditi vjerojatno do onog trenutka dok se ne zabijem u nekoga i iste traume proživim
steelworker (napisa):

Mali off-topic: Embarassed
Zapeo si i za jedan kamen na atletskoj stazi i skoro se raspao... Laughing

ne bi vjerovao, ali to se meni desilo - pri padu sam iščašio gležanj, napukla mi čašica (na koljenu) i natukao sam zglobove na dva prsta

od tad gledam po čemu trčim - i to ću raditi vjerojatno do onog trenutka dok se ne zabijem u nekoga i iste traume proživim



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 11:37 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Kad sam upisal' faks, jedan frend mi je pital' da li ja znam kad prestajem bit' brucoš. Ja njemu velim da je to onda kad dam prvi ispit. A on meni veli da to nije dovoljno, nego da moram uz to još i spavat' sa asistenticom. :lol: Po tome bi čovjek mogel' istodobno bit i brucoš i apsolvent. :lol: [/quote]

Štoviše, brucoš i asistent. ;-)

BTW, ni to što si nabrojao nije dosta. Moraš i pasti ispit. E sad, što će ti od te tri stvari biti najveći problem, ne znam. :-)

[quote]No, šalu na stranu. Zanima me ovo čisto ovak' teoretski, je li uopće službeno zabranjeno da student-ica bude u ljubavnoj vezi sa članom-icom osoblja fakulteta.[/quote]

Koliko ja znam (a trebao bih znati ako je službeno, jer sam pročitao sve meni znane propise koji reguliraju odnos studenata i asistenata), _službeno_ nije.

[quote] Naime, u zadnje vrijeme se često priča o sukobu interesa u politici i da ne postoji zakon o sukobu interesa. Je li pravilo o sukobu interesa regulirano na našem faksu i ako nije, da li bi trebalo bit'?[/quote]

Nemam pojma bi li trebalo biti (ako mene pitaš, cijela ta priča s reguliranjem sukoba interesa je totalna utopija i besmisleno je očekivati da će biti enforsirana nekim službenim aktima), ali nekako mislim da bi posebno u ovom slučaju (ljubavne veze) takvo nešto bilo prilično kontraproduktivno. Kao prvo, ne postoji učinkovit način da propisom spriječiš nekog da se zaljubi, kao drugo, jednom kad se zaljubi, nema šanse da ga više ikakvim propisima sputaš:-), a kao treće, znamo da je zabranjeno uvijek slađe.
Crni (napisa):
Kad sam upisal' faks, jedan frend mi je pital' da li ja znam kad prestajem bit' brucoš. Ja njemu velim da je to onda kad dam prvi ispit. A on meni veli da to nije dovoljno, nego da moram uz to još i spavat' sa asistenticom. Laughing Po tome bi čovjek mogel' istodobno bit i brucoš i apsolvent. Laughing


Štoviše, brucoš i asistent. Wink

BTW, ni to što si nabrojao nije dosta. Moraš i pasti ispit. E sad, što će ti od te tri stvari biti najveći problem, ne znam. Smile

Citat:
No, šalu na stranu. Zanima me ovo čisto ovak' teoretski, je li uopće službeno zabranjeno da student-ica bude u ljubavnoj vezi sa članom-icom osoblja fakulteta.


Koliko ja znam (a trebao bih znati ako je službeno, jer sam pročitao sve meni znane propise koji reguliraju odnos studenata i asistenata), _službeno_ nije.

Citat:
Naime, u zadnje vrijeme se često priča o sukobu interesa u politici i da ne postoji zakon o sukobu interesa. Je li pravilo o sukobu interesa regulirano na našem faksu i ako nije, da li bi trebalo bit'?


Nemam pojma bi li trebalo biti (ako mene pitaš, cijela ta priča s reguliranjem sukoba interesa je totalna utopija i besmisleno je očekivati da će biti enforsirana nekim službenim aktima), ali nekako mislim da bi posebno u ovom slučaju (ljubavne veze) takvo nešto bilo prilično kontraproduktivno. Kao prvo, ne postoji učinkovit način da propisom spriječiš nekog da se zaljubi, kao drugo, jednom kad se zaljubi, nema šanse da ga više ikakvim propisima sputašSmile, a kao treće, znamo da je zabranjeno uvijek slađe.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 17:39 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Kad sam upisal' faks, jedan frend mi je pital' da li ja znam kad prestajem bit' brucoš. Ja njemu velim da je to onda kad dam prvi ispit. A on meni veli da to nije dovoljno, nego da moram uz to još i spavat' sa asistenticom. :lol: Po tome bi čovjek mogel' istodobno bit i brucoš i apsolvent. :lol:
[/quote]

Tu sam verziju i ja cuo, ali mislim da je ta verzija bez veze, kaj ak imas curu i s njom ti je super ili jos bolje prohodas s nekom curom koja 3 puta bolje izgleda od bilo koje asistentice?! :ljubimruke:
Ja sam zato sebi izradio svoju verziju, vise nisi brucos kad jednom padnes i kad jednom prodes ispit! :victory:
Crni (napisa):
Kad sam upisal' faks, jedan frend mi je pital' da li ja znam kad prestajem bit' brucoš. Ja njemu velim da je to onda kad dam prvi ispit. A on meni veli da to nije dovoljno, nego da moram uz to još i spavat' sa asistenticom. Laughing Po tome bi čovjek mogel' istodobno bit i brucoš i apsolvent. Laughing


Tu sam verziju i ja cuo, ali mislim da je ta verzija bez veze, kaj ak imas curu i s njom ti je super ili jos bolje prohodas s nekom curom koja 3 puta bolje izgleda od bilo koje asistentice?! Manira pravog kavalira
Ja sam zato sebi izradio svoju verziju, vise nisi brucos kad jednom padnes i kad jednom prodes ispit! Pooobjeeedaaaa!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan