Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SZ. Ponovo prica o rasnim konjima, guskama, peradi i sl?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
milasinovic
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 25. 11. 2002. (17:03:32)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: FER-D374

PostPostano: 11:04 sri, 28. 5. 2003    Naslov: SZ. Ponovo prica o rasnim konjima, guskama, peradi i sl? Citirajte i odgovorite

Postova je bilo jako puno, neke sam stigao procitati, neke ne, neke mi se nije ni dalo citati. U svakom slucaju evo odlucio sam dati svoj mali prilog (pa vi s njim radite sto hocete).
Uglavnom mene ova prica sa Bezjakom i njegovim nepriznavanjem skupstine i tvrdnje u danasnjem Vecernjem podsjecaju na onu Tudjmanovu pricu oko nepreznavanja gradonacelnika i izjava da jedan rasni konj vrijedi vise od ne znam koliko gusaka, krava i sl. (ili kako li je vec to izjavio ne znam sad to bas u detalj)
Ono sto hocu reci je sljedece. Ako 10 od 16 ljudi glasa protiv Bezjaka (62.5 % ) onda mislim da bi moralno bilo prihvatiti vecinsko misljenje i otici s mjesta predsjednika.
Pritom ne ulazim u razloge zasto 10 ljudi glasa protiv ili ga ovih 6 brani, ukazujem samo na cinjenicno stanje.

Boris

P.S. Mozda ceka 2/3 vecinu ?
Postova je bilo jako puno, neke sam stigao procitati, neke ne, neke mi se nije ni dalo citati. U svakom slucaju evo odlucio sam dati svoj mali prilog (pa vi s njim radite sto hocete).
Uglavnom mene ova prica sa Bezjakom i njegovim nepriznavanjem skupstine i tvrdnje u danasnjem Vecernjem podsjecaju na onu Tudjmanovu pricu oko nepreznavanja gradonacelnika i izjava da jedan rasni konj vrijedi vise od ne znam koliko gusaka, krava i sl. (ili kako li je vec to izjavio ne znam sad to bas u detalj)
Ono sto hocu reci je sljedece. Ako 10 od 16 ljudi glasa protiv Bezjaka (62.5 % ) onda mislim da bi moralno bilo prihvatiti vecinsko misljenje i otici s mjesta predsjednika.
Pritom ne ulazim u razloge zasto 10 ljudi glasa protiv ili ga ovih 6 brani, ukazujem samo na cinjenicno stanje.

Boris

P.S. Mozda ceka 2/3 vecinu ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:07 sri, 28. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega Bezjak je na [url=http://www.fizika.org/stuzbor/audio/r101.php]interviewu na Radiu 101[/url] izjavio da je rijec o grupici nezadovoljnika i da oni nikako ne predstavljaju vecinu studenata. :?
Kolega Bezjak je na interviewu na Radiu 101 izjavio da je rijec o grupici nezadovoljnika i da oni nikako ne predstavljaju vecinu studenata. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Raven
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2003. (03:46:14)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:16 sri, 28. 5. 2003    Naslov: Re: SZ. Ponovo prica o rasnim konjima, guskama, peradi i sl? Citirajte i odgovorite

[quote="milasinovic"]... i tvrdnje u danasnjem Vecernjem ...[/quote]

Spomenuti clanak je na http://www.vecernji-list.hr/2003/05/28/Pages/bezjak.html
milasinovic (napisa):
... i tvrdnje u danasnjem Vecernjem ...


Spomenuti clanak je na http://www.vecernji-list.hr/2003/05/28/Pages/bezjak.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
milasinovic
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 25. 11. 2002. (17:03:32)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: FER-D374

PostPostano: 10:00 čet, 29. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Kolega Bezjak je na [url=http://www.fizika.org/stuzbor/audio/r101.php]interviewu na Radiu 101[/url] izjavio da je rijec o grupici nezadovoljnika i da oni nikako ne predstavljaju vecinu studenata. :?[/quote]

Evo poslusao sam cijeli interviewu i nekoliko puta sam se slatko nasmijao. Mada sam se kasnije zamislio u stilu: "Pa to nije smijesno nego tragicno". Fascinantno mi je kako kolega Bezjak odgovara na konkretna pitanja:
Koja ste godina studija ?
"Bla... bla... - molim vas nemojte me prekidati -- bla... bla..." i tako cca 2 minute za jednostavni odgovor. Rodjeni politicar.

Nakon svega imam dojam da ce Bezjak cim napravi politicku karijeru jednostavno zbrisati s faksa i mislim da ga se zivo fucka za studente.

"Grupica nezadovoljnika" predstavlja 62.5% studenata. Apsurd je sto se studentski izbori smatraju valjanim bez obzira na postotak, pa zapravo svi ti studentski predstavnici predstavljaju volju mozda 10% studenata, a ostalih 90% je indiferentno (neki uopce ne znaju ni da se predstavnici biraju).
vsego (napisa):
Kolega Bezjak je na interviewu na Radiu 101 izjavio da je rijec o grupici nezadovoljnika i da oni nikako ne predstavljaju vecinu studenata. Confused


Evo poslusao sam cijeli interviewu i nekoliko puta sam se slatko nasmijao. Mada sam se kasnije zamislio u stilu: "Pa to nije smijesno nego tragicno". Fascinantno mi je kako kolega Bezjak odgovara na konkretna pitanja:
Koja ste godina studija ?
"Bla... bla... - molim vas nemojte me prekidati – bla... bla..." i tako cca 2 minute za jednostavni odgovor. Rodjeni politicar.

Nakon svega imam dojam da ce Bezjak cim napravi politicku karijeru jednostavno zbrisati s faksa i mislim da ga se zivo fucka za studente.

"Grupica nezadovoljnika" predstavlja 62.5% studenata. Apsurd je sto se studentski izbori smatraju valjanim bez obzira na postotak, pa zapravo svi ti studentski predstavnici predstavljaju volju mozda 10% studenata, a ostalih 90% je indiferentno (neki uopce ne znaju ni da se predstavnici biraju).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan